Forum
u36102
u36102
No sam tok, prvo bom dala slikcxe od igralceu.

(glavna uloga) Kristen Stewart: Sonny

16. februar 2011
u36102
u36102
Mackenzie Foy: Charlie

Jessica Lake (new): Georgina

Abigal Breslin: Mississippi (16 je stara ampak je res tok mejhna pa ma tak baby face)

Emma Roberts: Ruby

16. februar 2011
u36102
u36102
Gregg Sulkin: Timothey

Rupert Grint: Leo

Dakota Fanning: Hope (sovražnica, k ma neke vrste "vojsko" k se imenuje Hope's Army)

16. februar 2011
u36102
u36102
no bom začela:

Jaz sem Sonny. Ubistvu Sonia pa mi to ni ušeč, zato me vsi kličejo Sonny. Sem neke vrste "čarovnica". Hodim v to šolo: Castle. V njej se učimo nadzorovati svoje moči.
Moja najboljša prijatelica je Georgina. Skupaj se druživa še z Ruby in Mississippi. Tudi onedve sta najboljši prijateljici.
Prej sem govorila o močeh. No mogoče vas zanimajo naše.
Georgina lahko nadzoruje veter. Kul. Nancy je neke vrste ščit. Zaščiti te pred vsemi močmi. Uporabno. Mississippi je najbolj nevarna. Lahko te prisili da vidiš kar si najbolj želiš ali česar te je najbolj strah. Super.
Moja? Lahko začutim kako se počutijo ostali. Bedno. Še moja "duša dvojčica" ali kako naj se izrazim ima boljšo moč. Lahko hipnotizira ljudi, da naredijo kar koli hoče. OMG svetovno.
In z srečo ki jo imam jaz, sem se seveda skregala z najbolj popularno punco na šoli: Hope. Ona ima neke vrste vojsko, v katero lahko pridejo samo najbolj talentirani. Tja bi najbrž povabili Mississippi, Ruby in Georgino če se nebi družile z mano.
16. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg