Forum
no tukaj pa bom še samo jaz pisala zgodbico *filing ko ostaneš brez vsega*
za začetek vam bom predstavila vse osebe in nato napisala uvod k tej zgodbici..
ko boš to zgodbico prebral/a do konca te prosim če izpolneš naslednjo anketo:

Ali ti je bila zgodbica všeč

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. april 2012
Klara -

Klarin Fant Jaka -

Klarina Mama Zala -

Klarin Oče Janko -

Klarina Sestrica Anita -

15. april 2012
Klarina najboljša prijateljica Ani -

Padajaš Klare (skupna zločinca)

Klarina Babica (po mamini strani)

15. april 2012
Nekega toplega jutra se je Klara odpravila v trgovino s svojo sestrico Anito.Ko je bila v trgovini se je Klara spotaknila in izgubila njen čevelj.Našel ga ne neki fant ki ji je ga dal in rekel živjo moje ime je Jaka pa tvoje.? Klara je odgovorila Oh Jaka živjo jaz pa se Klara in to je moja sestrica Anita.Jaka je Klaro objel in ji dejal da mu je zelo všeč.Klara je postajala rdeča zato je stopila k vozičku ter odšla.Naredila je par korakov in Jaka je zakričal hej ti lepotica mi zaupaš tvojo telefonsko število.? Klara pa ga je brez pogojno povabila na sok ter mu povedala njeno telefonsko.Klarin in Anitin čas se je iztekal in morale sta oditi domov.Ko sta se Klara in Jaka poslovila drug od drugega mu je Klara vljudno stegnila roko toda on jo je začel strastno poljubljati.Klara je Jakata odrinila stra in rekla da še ni pripravljena da bi ga takoj sprejela kot njenega fanta ter dejala pustiva času čas.Jaka se je strinjal te ji dejal da jo bo zvečer poklical in on povabil ven....
(takole sedajle pa potrebujem 1 next za nadaljevanje ♥)
15. april 2012
nexti (:
15. april 2012
Ko sta Klara in Anita prišli domov jo je na mizi čakal zajtrk.Klarina Mama je dejala ali sta kupili vse kar sem naročila.?Klara pa se ji je prijetno nasmejala in rekla seveda mami.Ko so pojedli zajtrk jih je presenetila na obisku Klarina babica.Klara je oboževala to babico imela jo je najraje.Po tem ko je pozdravila babico je Klara vzela v naročje Anito in jo z vozičkom peljala na sprehod.Ko je Bila v parku je srečala nekega moškega po imenu Sergej (Klarin Padajaš (skupna zločinca)).Sergej je presedel k Klari ter ji ponudil liziko.Klara jo je z veseljem sprejela in pojedla.S Sergejem je padla v dolg pogovor.Ko sta si z usti bila čisto blizu se je začela Anita Jokati in Klara jo je odpeljala domov.Takoj ko sta prespeli domov je Klara stekla v njeno sobo in se zaklenila......
15. april 2012
next
15. april 2012
Klarina mami je slišala ključavnico ko se je zaklenila Klara.Ravno ta čas pa je pršila na obisk Ani.Zala je Ani povedala kakšna je prišla domov Klara.Ani je to presenetilo saj je bila Klaro vajena vedno pozitivne in nasmejane.Ko je Ani prispela do sobe je slišala v Klarini sobi nek pok.Ani se je ustrašila ,da je Klara naredila kakšno neumnost,Zato je z gasilnim aparatom udrla v klarino sobo.......
15. april 2012
next
15. april 2012
Hiša Klarinih staršev in nje -

15. april 2012
Ko je Ani vdrla v Klarino sobo jo je videla nezavestno ležati na tleh.Ani ji je takoj primazala en šamar in Klara se je zbudila iz nezavesti.Ani je takoj pomislila da je noseča toda klara ji je odgovorila Ani ali res lahko zanosiš samo s pogledom in poljubom.?! Opaa je dejala Ani Klara je zaljubljena Klara je zaljubljena...Pšššt je dejala Klara Ani.Nisem zaljubljena le danes se mi dogajajo res zelo čudne stvari.V sobo je prišel Klarin oče Janko ter Klaro poljubil na čelo in ji dejal vstani in pojdi naprej jaz te bom podpiral vedno.....
15. april 2012
nexti !! ♥♥♥♥
15. april 2012
Klara je zaslišala njen telefon.Dobila sem anonimno sporočilo je rekla.Prebrala ga je in pisalo je *če boš spala z mano ti nebom ubil Anite če neboš pa ti jo bom!*Klara je takoj planila v jok in ko je pogledala skozi okno je videla Sergeja s pištolo.Brez pomisleka je odšla k njemu in ga hinavsko poljubila da bi si pridobila njegovo zaupanje.Sergej jo je odpeljal k njemu domov in jo začel otipavati.Klara je do Sergeja nekaj začutila ter se mu je prepostila.Zjutraj se je zbudila v njegovem objemu ter ga je ona začela poljubljati.Sergeju je bilo to všeč zato je sklenil da ji bo naredil otroka da bi jo zadržal samo zase.....
15. april 2012
neeeexttt nujnoooooo ♥ !
15. april 2012
nadaljujem jutri
15. april 2012
Klara in Sergej -

15. april 2012
Po zajtrku s Sergejem je Klara pogledala čez okno in videl njeno Babico oz. Babičino hišo šele zdajle je ugotovila da je Sergej babičin sosed Klara je Sergeja poljubila za adijo toda med poljubom jih čez okno zagleda babica.Klara vidi babico in steče pred Sergejevo hišo.
Babico vidi ležati na tleh z otprtimi usti in zaprtimi očmi.Za tem pride Sergej pred hišo z nožem ki ga zarije natanko v Babičino srce.Babica od Klare tako umre.Sergej pa upraša Klaro ali bi bila moja sopadajašina.? Klara pa ga ostro pogleda in reče DA ! ......
15. april 2012
Babičina kri -

15. april 2012
Scary - nexti ♥
16. april 2012
next
17. april 2012
Babičino truplo sta zvezala v vrečko in ga odvrgla v reko.Ko je prišla Klara domov jo je tam čakala objokana mama.Klara je šla k njej in jo uprašala kaj pa je narobe? Mami pa odgovori umrla je tvoja Babica umorjena je bila pred sosednjevo hišo.Klara pa plane v jok saj jo je ona umorila.Klara si je v mislih govorila ''Kaj naj zdaj naj priznam vso krivdo in me bo mama zasovražila za celo življenje toda ko pa se morala to narediti zaradi moje sestrice Anite.

Objokana Klara in njena mami -

Next ?
18. april 2012
next
18. april 2012
u68276
u68276
nxt
18. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg