Forum
Zgodbico piševa jaz in Nika(мяѕ.мє!).Evo prvi del iz moje strani...
● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
V ušesa sem si vtaknila slušalke in si predvajala pesem Hall of fame- The Script.Po licu mi je spolzela solza in hitro sem si jo obrisala.Stekla sem v hišo in zaloputnila z vhodnimi vrati.Kako morajo biti tako sebični?!Naša gospodinja je že prihajal proti meni."Georgie kaj je narobe?" je žalostno rekla in me objela.Vedno sva se razumeli kot mati in hči.Pa čeprav je bila samo navadna služkinja."Pomiri se."je ponovila in me pobožala po hrbtu. "Maria nič ne bo vredu!Nič.Nevem kaj sem jim naredila."sem ji zahlipala v ramo.Posedla me je na stol in mi prinesla kozarec vode."Georgie najprej se spočij.Verjemi da bi pomagalo."je rekla in nakazala naj grem v sobo.Popila sem požirek vode in rekla: "Hvala."Nasmehnila se je,jaz pa sem se po stopnicah odpravila v mojo sobo.Zaprla sem vrata in se vsedla na posteljo.Nevem zakaj so ljudje tako krivični.Kaj sem jim naredila.Je narobe če hoče človek slediti svojim sanjam?Je narobe ker imam premožne starše?Tako rada bi bila vsaj en dan taka kot vsi ostali.Navadna.Dovolj imam novinarjev,ki te zasledujejo na vsakem koraku.Dovolj imam zlobnih deklet,ki ti govorijo same podle stvari in te ozmerjajo s samimi hudimi besedami.Slekla sem svojo jakno in sezula čevlje z visokimi petami.Zavzdihnila sem in si z robčkom obrisala solze.Vlegla sem se na posteljo in si še enkrat predvajala pesem.Pomirila me je.Solze so prenehale teči in oči so se mi počasi zapirale.

Pozdravljeni.!Sem Emma Georgie Smith.Sanjam da bi postala modna oblikovalka in moje sanje so skoraj na vrhuncu.S svojo družinico živim v Londonu.Moj oče Tom je uspešen podjetnik,moja mama pa je zdravnica v glavni Londonski bolnišnici.Jah zato smo kar premožni.Seveda pa da ne pozabim še na druge člane družine.Lizzie in James sta dvojčka.Stara sta tri leta in vedno me nasmejeta.Rada ju pazim čeprav imamo zato našo gospodinjo Mario.Ker nimam nobene prijateljice se velikokrat pogovarjam z njo.Povem ji vse kar se mi je zgodilo,pa čeprav bi ji bila lahko hčer in ona meni mati.Po starosti seveda.Vedno me zna pomiriti.Če si slaven ni lahko.Vedno čutiš nek pritisk.Zvednice se ti prilizujejo in od njih lahko pričakuješ le 'prijateljstvo' polno opravljanja.To ni zame.Tega ne prenesem.Važno je da v svetu slave obstajajo tudi ljudje,ki te imajo radi in te pri vsem podpirajo.To cenim.

Ko sem se zbudila sem videla pred sabo pladenj s kosilom.Na njem je bil listek.'Georgie spočij se.Ko boš pojedla gremo lahko na sprehod.Mam in oče prideta šele zvečer. Maria' Nasmehnila sem se in pogledala pladenj s hrano.Odkimala sem in ga odnesla v kuhinjo.Nisem bila lačna."Georgie kaj počneš?Malo pojej."sem zaslišala Mariin zaskrbljen glas.Obrnila sem se in odkimala: "Nisem lačna.Gremo na sprehod?"Pogledala sem bratca in sestrico ki sta se veselo lovila po kuhinji.Maria se je nasmehnila in pokimala,zraven pa zagodrnjala:"Ah Georgie,Georgie,Georgie..."Nasmehnila sem in rekla:"Všeč mi je da me kličeš tako."Nasmehnili sva se in pograbili jakni.Oblekla sem se in za roko prijela Lizzie.Ko sem odprla vhodna vrata je vame butnil hladen jesenski veter.Sledi solz so izginile in na mojem obrazu je bil viden le še blag nasmeh.

вσѕтє вяαℓι؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. oktober 2012
Neeeexxxt!!
mi je že ušeč!
09. oktober 2012
ahaha fajn to, da ti je
09. oktober 2012
next ! )
i like it.
09. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
10. oktober 2012
u101906
u101906
Neeext!
Kaj je možno, da se zaljubiš v zgodbico že po 1. delu?
10. oktober 2012
nextttt
10. oktober 2012
►вaвєρяηicєѕѕ◄ i have no idea evo moj next!
------------------------------------------------------------
Heila! Moje ime je Katy Alexandra Greydown in sem stara 18. Vam je znano? Ja no jaz sem tista pevka, s pesmijo Kiss me just once. Saj veste lanski hit leta. No zaradi te pesmi sem postala zelo slavna in zdaj že delam na svojem prvem albumu. No, če me še vedno ne poznate: živim v Londonu. Obožujem petje in očitno sem tudi dobra v njem. Poleg tega rada tudi plešem, fotografiram, tečem igram odbojko… Sovražiim svoje srednje ime (alexandra) kdo za vraga si ga je zmislil no? NO poleg tega sovražim, še: barbike, tečna dekleta… kakorkoli to sem jaz:

Ja vem, da nisem popolna ampak tudi nočem biti! Še kaj? Aja nimam najboljše prijateljice. Imam jih nekaj s katerimi grem včasih na sok ampak več časa posvečam svojemu fantu. Ime mu je Christian ampak jaz ga kličem Chris. Skupaj sva že pol leta in res sem srečna z njim. Star je 20 ampak vseeno. Ne brigajo me leta. Je najlepši in najbolj ljubezniv fant na svetu, ki je zraven še pravi gentelman! Res ga ljubim!

Moja družina živi v Ameriki, v Kanadi. Tja se je preselila nekaj časa nazaj jaz pa sem ostala zaradi svoje kariere. Pogrešam jih vse!! Mojo noro mami in otročjega očka ter seveda nagajivega 4 letnega bratca! Ves čas me spravlja v smeh z njegovimi vragolijama. Nekoč je namreč sosedovo maško, ki je nonstop sikala vanj prijel in jo vrgel v bazen. Mami se je izgovoril s tem, da ves čas prha vanj. OMG misilm, da je bil to dan, ko sem skoraj končala v grobu.

no sedaj pa dovolj o meni, preidimo k zgodbi. Ravno sem hitela domov. Bilo je pozno popoldne. Bila sem vesela, ker sem končno posnela drugo pesem za moj album. Naslov ji je bilo sleeping queen. Ja vem smešen naslov ampak ima res noro dobro besedilo, ki govori o… spanju . Ko sem prišla domov sem na hitro nekaj pojedla. Nato sem odšla malo na twitter. Priznam zasvojena sem s twitterjem! Brez njega bi mi bilo dolgčas. Prijavila sem se in doživel šok. Od včeraj do danes sem dobila 500.000 folowerjev. OMG. Hitro sem napisala:

OMG imam že 3.426.014 followerjev! Hvala družba ! Rada vas imam. Oh ja in pozabila sem omeniti. Danes sem posnela nasledn pesem za mojo ploščo. Slišali jo boste čez 1 teden. Hope you'll love it!

Pritisnila sem pošlji nato pa pogledala telefon, ker mi je leta zazvonil. Chris mi je poslal sporočilol
*heii srček? Greva na sladoled?

Nasmehnila sem se in mu odpisala:

*Seveda pikec kje se dobiva?
Ni minila sekunda, da mi je telefon spet zapiskal.

*Zdajle v parku.
Odgovorila sem z 'ok' nato pa sem se na hitro preoblekla v kratke hlače in pograbila majico na kateri je pisalo: Who want's a hug from me? Na hitro sem se preoblekla si lase spela v figo in popravila ličila nato pa se obula vzela torbico in stekla proti parku…
10. oktober 2012
ups zmotla sm se pr prvi sliki:

to sm js ne pa un dojenček ahhahaha
10. oktober 2012
u105994
u105994
neeext ;3
10. oktober 2012
ušeč mi je zgodba kr tko naprej
neeeext !!!!
10. oktober 2012
u108873
u108873
Neeex

VII SPRAVLA STA SE PISAT ZGODBOO! :**
10. oktober 2012
ooo juice hhahahaha jaaa spravle sva se ja ahah sej ne bbo dolga ne skrb!
10. oktober 2012
ja Ninapa hvala vm za pohvalce.!;*
10. oktober 2012
zakva pa ne bo dolga??
10. oktober 2012
hhahaha zatuu, ker ne bo do ene 100 pol pa konc hahhaa ane sara?
10. oktober 2012
u108873
u108873
Eej... juice ma tud prste vmes... itaq da bo dolga in svetouna zgodba!!
10. oktober 2012
jah sej bomo prek fbja se še kej menle.sam z niko sva se zmenle da ne greva čez sto...sej boste pol enkrat zvedli zakaj...
10. oktober 2012
sar sej jim lohka že zdej sm pomoje ti grozi smrt ahahahahaa
10. oktober 2012
u108873
u108873
Jaha

Radvasmmm vse don't worry :**
10. oktober 2012
lej bojo že zvedli ko bojo
Nina jest tut tebee.!pa dej no spet bomo celo temo prespamale.!that's how we do
10. oktober 2012
hahaha ne no pol bomo čist prehitr do 100 pršl ahhahahaha
10. oktober 2012
nekst c:
10. oktober 2012
Love you both!! Huda zgodbica! Pa hitro nextajta!
10. oktober 2012
u73465
u73465
Neeeext!!!

Fuuuuul dobr začetek, že vidim da bom tut od te zgodbice postala odvisna!!!!
10. oktober 2012
hahha povej mi ti od kere zgodbice nisi odvisna? hec
10. oktober 2012
u73465
u73465
Hmmm....od tistih ki jih pišeš ti, definitivno sm! Pa še enih par...
Ampak niso vse dobre, nekatere so samo teženje...recimo ti, peterca love < 3, ηιαℓℓ'ѕ ρσтαтσ✿ in tvoje druge frendice s katerim pišeš zgodbice pa pišete tko...doživeto in realno. Znate na nek poseben način...ne sam tisto "Sm fuuul bogata, mam fuuuuul BFFFFFF, skos hodim po shoppingih, mam popolnega fanta, ostali fanti se kr slinjo za mano, itd. Ne opisujete tok popolnih življenj da je že težk verejtn da se bi to dejansk lahka dogajal ampak opisujete tut tko...tut mal bolj težko stran.

Ja vem čudna sm, ampak taka sm in to je moje mnenje!!!!
10. oktober 2012
iii hvala.! < 33
pa lahko mi rečeš Sara...
hmm alpa Niall's Nandos(Nina izmislila)
10. oktober 2012
OMG! ROBČKIIIIII JOKAM SE! TOK LEPE POHVALE PA ŠE NE (SE VIDMO ČEZ PAR DNI KER ZDEJ BOM ŠLA DELAT POPLAVE!)
10. oktober 2012
u73465
u73465
ηιαℓℓ'ѕ ρσтαтσ✿: Ok, hvala! Ti lahka mene kličeš Lilly al pa...nwm...pač ime mi je Larisa ampak ne maram svojga imena.
мяѕ.мє! : I just tell the true...pa nikar ne it poplav delat...pa jokat se tut ni treba!!!! sam resnica je!!!

Zdej morm it js obnovo Martina Krpana (Bog, prosim pomagi mi!!!!!) napisat...če ne bom umrla zravn...same neke prazgodovinske knjige iz kamene dobe mormo brat...ampak bom mela računalnik vseeeeen zraven (ker ne razumem teh starih besed in NUJNO rabim zravn SSKJ).
10. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg