Forum
u85461
u85461
"Ula?" ULA!" mama me je stresla in rekla ;"Prvi dan v gimnaziji je," nato se je obrnila, "Da ne bi zaspala," je še dodala in odšla v službo ;'s yeah. Torej, sem Ula, stara sem 15 let in ja, danes grem v gimnazijoooooo!
Ampak resno, kako bi lahko zaspala na tak dan? omg! Sej to je GIMNAZIJA! Navdušena sem se oblekla in nato sem odšla. Pred šolo me je malo 'zazeblo'. Iz mape sem vzela tisti zemljevid ali tloris no, da se prvi letnik lažje znajdemo, da najdemo učilnice. Trenutno moram priti do učilnice 116, ki je 2 nadstropja nad menoj. Super
....Prišla sem v razred in opazila sem, da niti enega samega ne poznam. samcato dete :'c Sedla sem v klop in začela sem brati revijo CooL. No, v resnici nisem brala, ampak sem gledala sošolke-in sošolce. Kakšni so :'o. 3 minute pred začetkom, je do moje klopi prišlo neko dekle. "Lahko prisedem?" je samozavestno vprašala in pokimala sem. Ponudila mi je roko..

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. maj 2012
Lol. Next;3
05. maj 2012
yap c:
05. maj 2012
u90361
u90361
da;*
05. maj 2012
u85461
u85461
"Tina," je rekla in prisedla. "Ula," sem zamrmrala. Ko je zvonilo je v razred pršla naša nova razredničarka. Mojca Garbjuš. LoL. Ko je govorila o gimnaziji, sem se skušala osredotočit na to, ampak ni šlo ;o premišljevala sem, kateri nivo bom ? forever alone ; zasovražena ; srednje ; popularna. Tina mi je poslala listek ; "Drugač sm Valentina :$$ ampak me Tina klič, hah," naredila smm 'fake' smile in odpisala "Kul," čeprav nisem mislila da mi bo odgovorila, mi vseeno je ; "Am, greva po pouku na kofi?" ojoj. Po eni strani bi šla takoj zdaj domov, vendar.. Tina je lahko moja frendica ~ kar bi bil plus. "Sure ;3" sem odgovorila. Pomižiknila mi je in v tini sem videla prijateljico ~ bodočo, ehee. Torej, po šoli sva se odpravili na kofe. "In kašna tij šola?" je vprašala. "Bo," naročile sva koka kola in fanto x'đ. "Imaš najboljšo frendico?" je znova vprašala. "Ne," "Haaa, js tud ne =P" je rekla in se še bolj smejala. Opazila sem, da so njeni zobje zelo beli o.O "Mi daš cifro?" je nadaljevala. "031434545" sem ji povedala in si shranila na fon njeno ;
next? sucks, right? o:
06. maj 2012
next;*
06. maj 2012
u73295
u73295
next
06. maj 2012
u90467
u90467
NEXTI sam te tožm adminu če bo kj o 1D
06. maj 2012
u78550
u78550
next
26. maj 2012
u60822
u60822
nextt
26. maj 2012
"V petek lahko pridem prespat h tebi," se je povabila. "Am, v petek? Mogoče, velja?" "Itak," je rekla in se poslovila. Odšli sva domov.
Pred hišo sem se ustavila in pobrskala po žepih. "Nimam ključa?" sem zaskrbljeno vprašala samo sebe. Vse sem stresla iz torbe, a nisem našla ničesar. Šit. "Oh," sem si rekla in odšla zadaj, kjer smo imeli manjšo trto. Splezala sem po ograji do okna, ki je bil na kip odprt. Uporabila sem lahko svojo 'tanko' roko in ga od vznotraj odprla. "Tooo," sem ponosno rekla in stopila na radiator. Nato sem stopila na neke stvari, ki so izgleddale kot bale in previdno skočila dol.Ko sem prišla v jedilnico, je bila tam že mami. "Si spet plezala po ograji in skozi okna?" "A js?" "NE, vi," "Ja, sem ja, kluč sn pozabila," "Aja, vseen bi lahko pozvonila ane?" "Opa, na to sn pa čist pozabla," "Ja, sej je dobr. Kako je blo v šoli?" Pomislila sem. "Dobro," sem rekla med tem, ko mi je naložila krožnik špagetov bolognese. Sedla je in pojedla svoj zelenjavni krožnik, hujša. "Si koga spoznala?" je vprašala. "Ja,Tino, sošolko," sem rekla in popila požirek vode. "Dobro, tudi js ti imam nekaj za povedati," je rekla..
29. maj 2012
next.
29. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg