Forum
Nneexxxtttttt!!!!!!
04. februar 2016
Next
05. februar 2016
u201358
u201358
Nov Next
Hvala za nexte.
I hope you like it *-*
##########:#######
7. Del
Pripoveduje April
Vrata v kuhinjo se odprejo, in tam stoji Edd, ob njem pa neka blondinka. Neopazno zavijem z očmi, saj celo noč nisem spala zaradi njiju. »No, ti si gotovo Eddova mlajša sestra Lucy,« mi je reklo dekle. Začela sem se na ves glas krohotati. Nisem mogla nehati. Začela sem se jokati. Od smeha seveda. Punca, me je začudeno pogledala, in rekla sem: ».Jaz…Nisem…Eddova …Sestra. Sem…od…njegovega…očima..hčerka..« Ona me je začudeno pogledala, in odšla. Edd se je začel krohotati z mano, in čez nekaj časa sem nehala. »Aua, trebušne mišice me bolijo,« sem rekla. Pritrdilno mi je pokimal, in spila sem kavo do konca. »Boš tudi ti?« sem ga vprašala. Naredila sem mu kavo, in tudi sebi še eno. »Uau, koliko kave ti popiješ,« je rekel Edd. »Vidiš to,« sem rekla in pokazala na podočnjake, »Zaradi tega danes pijem toliko kave,« Opravičil se mi je, popil kavo in izginil. Lucy mi je prejšnji dan pokazala vse sobe, in odšla sem igrati Wi. Igrala sem tenis, in zmagovala sem, ko se mi je pridružil še Edd. Moram priznati, bil je dober, a jaz sem bila boljša. Premagala sem ga v tenisu, in v basballu. Ko sva končla, sem ga zezala, nato pa odšla v sobo da bi šla ven iz pižame. Slekla sem si zgornji del, in iskala nogavice. Slišala sem kako so se vrata odprla. Nisem vedela kdo je, a sem se obrnila in rekla: »Ne znaš potrkati,« Bil je Edd. Osramočen je zaprl vrata. Glede svojega telesa nisem bila osramočena. Že ko smo bili v šoli, in so nam fantje nagajali z garderobo sem šla do njih, četudi sem bila v gatah.
1) Kaj mislite zakaj je Edd iskal April??
2) Mnenje??
3) Teorije
Vsaj dva odgovora..
05. februar 2016
u193093
u193093
težko rečem
no words
nothing
nnnnnnnnneeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttt
05. februar 2016
Nneeeexxxxxxxttt!!!