Forum
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt
31. januar 2016
1) Mnenja?? Ce res hocsles slisat moje mnenje...Ta zgodba je res supr...cist pomojm okusi. Vsec mi je kok dobr not vkljucujes custva ki jih cutijo osebe. Zelo doziveto pises moram rect. Kr tko naprej ker ti gre res zlo dobr.
2) Teorije?? No nwm...nevem zakaj ampak zdi se mi, da bo neki preprecel njen odhod...al pa vsaj otezil...o tem hitrem poslavljanju se pa strinjam z njo...vsaj manj boli (vem iz lastnih izkusenj). Nwm neki slabga se bo nardil pomojm...
Next
31. januar 2016
Mnenje? Am svetovno, dbest, carsko.... Brez besed u glavnem ful dobro in pofoživeto
Teorije? Dnevnik je včasih lahka tudi bff in ja pismo kot poslovilo je pa lažja opcija vsaj ne boli

NEXXTTTT!!!
31. januar 2016
Next
31. januar 2016
Next
01. februar 2016
u186827
u186827
Next
01. februar 2016
u201358
u201358
3. Del
Pripoveduje April
Zjutraj me je zbudila budilka, ob 8:00. Vedela sem, da je Christina takrat že 100% v službi, in odšla sem dol, a motila sem se. Christina je bila še zmeraj doma, in hitro sem ji natvezila, da imam dve uri kasneje. Pokimala je, in odšla mi povedala, da ima danes prost dan. »Ok. Naspi se, in danes pridem zelo pozno, ne pričakuj me pred večerom, in če me ne bo poglej v mojo sobo,« sem ji rekla, in odšla je spat. Hitro sem si popekla kruhke, in na njih namazala Zdenka sir. Pojedla sem dokaj hitro, ura je bila šele 8:30. Do železniške postaje je bilo pol ure, in odpravila sem se. No, seveda sem se prej še oblekla, in pismo postavila na pisalno mizo. Pred odhodom, sem si na oči nanesla malo maskare, in lip glossa. To sta bila edina ličila, ki jih uporabljam. Z kovčkom sem kar se da neopazno odšla ven iz hiše, in do železniške postaje. Čez glavo sem si nadela kapuco, da me ljudje ne bi prepoznali. Prišla sem na železniško postajo, in ura je bila 9:15. Vlak je bil že pred postajo, in odšla sem v njega. Poiskala sem prazen kupe, in si v ušesa zatlačila slušalke, ter poslušala glasbo. Vlak se je peljal, in v 15 minutah, smo bili v Liverpoolu. Bila sem zelo živčna, saj bom čez približno 15 spoznala očeta. Na postaji sem šla na capucinno, plačala, in odšla do ceste. Tam je stal nekdo z tablo, na kateri je pisalo: April Slyder. Ok, to naj bi bila jaz. Odšla sem do gospe, ki je imela tablo sabo, in ugotovila sem, da je služkinja. WTF od kje pa moj oče rabi služkinjo, saj ni bogataš. No, vsaj mislim da ni.
01. februar 2016
Next
01. februar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
01. februar 2016
NEXTT!!
01. februar 2016
Next
01. februar 2016
Next
02. februar 2016
u201358
u201358
Ful hvala za vse nexte.
4. Del
Pripoveduje April
Gospo sem pozdravila, in ji povedala kdo sem. Ona je pokimala in me pogledala. Odpeljala me je do avta, in vsedle sva se notri. Moje kovčke je nekdo vzel, in jih dal v prtljažnik. Bila sem v avtu, in videla sem voznika. WTF sej moj oče ni bogataš. Avto se je vžgal, in odpeljali smo se. Uau, kakšna lepa soseska. Hiše so bile majhne, a prijazne. Odpeljali smo se naprej, in avto se je vstavil. Stopila sem ven iz avta, in zajela sem sapo. Pred mano ni stala hiša, ampak vila. »Gotovo se je šofer zmotil. Kajne?« sem rekla služkinji. Ona je odkimala, in me prijela za roko, ter me povlekla v vilo. Potrkala je, in vstopili sva. Uau, vila je bila prečudovita. Kar naenkrat mi v naročje skoči malčica, ki mi je zelo podobna. »Živjo,« jo pozdravim. Pozdravi me nazaj, in za njo se pojavi fant, star toliko kot jaz. Tudi njega pozdravim, in kmalu prideta do mene še gospod in gospa. Gospod se mi predstavi kot moj oče, gospa pa kot njegova žena Selena. Poveta mi, da sta se pred 10 leti poročila, in da je Ed (tako je ime fantu) prejšnji otrok Selene, Lucy pa je njuna hčera. Lucy me prime za roko, ter me povleče, v zgornje nadstropje. »To je tvoja soba,« reče, in me odvede v sobo. Soba je bila velika, zelena, imela je zakonsko posteljo, skratka bila je prečudovita. Kot uročena sem strmela vanjo. Zgrabila sem Lucy in jo vrgla na posteljo. Začela se je smejati, in nekaj časa sva se tako igrali. Čez 3 dni bodo poletne počitnice. Lucy mi je povedala, da gresta Ben, Selena, in ona jutri v Moskvo nekaj urediti. Prikimala sem ji, in poklicali so naju na kosilo.
02. februar 2016
Next
02. februar 2016
Next
02. februar 2016
Next
02. februar 2016
u201358
u201358
Aja, pa kako vam je bolje:
A) če pripoveduje samo April
B) Pripovedujeta samo April, in Es
C) pripovesujejo skoraj vsi
02. februar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttt
a ker drugač se večkrat zmotim kdo zaj govori
02. februar 2016
u193093
u193093
ups misla sm napisat b
02. februar 2016
Next
vseeno mi je kdo pripoveduje
Next
ful je dobr
Next
za pripovedovanje pa se res nemorem odločiti
Next
Next
03. februar 2016
u201358
u201358
Oj
Nov Next
Hvala za nexte.
80s-THE BEST, in
girlmeetsword hvala
za komentarje
Na vsake toliko časa
bom dala par vprašanj
~~~~~~~~~~~~~~
5. Del
P.O.V April
Kosilo je bilo odlično, in nisem ga mogla prehvaliti. Po kosilu, sem zaradi navade pobrala krožnike, in jih nesla v pomivalni stroj. Vsi so me čudno gledali, in spomnila sem se, da to tukaj delajo služkinje. Opravičila sem se, in Ben me je povabil v svojo pisarno, da mi pove par informacij. Povedal mi je, da se bom med počitnicami šolala na domu,da bom vedela nekaj za nasljedno leto, saj bo to moj zadnji letnik. Lekcije bom imela enkrat na tede. Nato mi je izročil spričevalo iz prejšnje šole. »Vidim da si odličnjakinja,« mi je rekel. Zardela sem, in pokimala. »No, do takrat ko nas ne bo, bo nate pazil Ed,« je nadaljeval. Prikimala sem, in hotela že oditi, ko mi je v roke potisnil vrečko. »Nekaj malega zate,« je rekel. Zahvalila sem se, in pred vrati me je čakala Lucy. Prijela me je za roko, in odšle sva v mojo sobo. Vrgla se je na posteljo, in v hipu zaspala. Bila je tako majhna, in srčkana. Vsedla sem na tla, in odprla vrečko. Notri so bili ključi od avta, ogrlica, in obleka. Nisem vedela, kaj naj rečem glede tega. Ostala sem brez besed, in nekdo je potrkal na vrata. Odprla sem jih, in tam je bil Ed. »Je Lucy tu?« me je vprašal. Pokimala sem, in mu pokazala, Lucy kako spi. »Neverjetno podobni sta si. Če ne bi vedel, da sta pol sestre, bi si mislil, da sta sestre.« je rekel. Zahvalila sem se mu za kompliment, on pa je še kar gledal Lucy. Začela sem pospravljati oblačila v omaro. Skoraj vse sem že pospravila, in se naslonila na veliko ogledalo, v steni. Stena se je zavrtela, in ko sem bila na drugi strani, sem zavzdihnila. Tam je bilo ogromno inštrumentov. A jaz sem imela pogled zastrt v dve glasbili. V klavir, in violino, moji dve najljubši glasbili.
03. februar 2016
Next
03. februar 2016
Next
03. februar 2016
Next
03. februar 2016
Next
kok je lepo
Next
04. februar 2016
u193093
u193093
Next
04. februar 2016
Juj kjut
NEXTT!!!!!
04. februar 2016
u201358
u201358
Full hvala za vse
komentarje in nexte.
Če kera hoče posvečen
Next naj pove
I hope you like it *~*
~~~~~~~~~~~~
6. Del
Pripoveduje April
Vtela sem violino, in začela igrati Vivaldija. Bil je moj najljubši skladatelj. »Naj uganem; Antonijo Vivaldi: Štirje letni časi; Jesen?« se je za mano slišal Edov glas. Kolikor sem mogla sem pokimala, in igrala naprej. Končala sem, in pospravila violino. Obrnila sem se, in tam je stala Lucy. »Uau, zelo lepi igraš,« je rekla. Zahvalila sem se ji, in jo odnesla nazaj v posteljo. Kar naenkrat se je prikazal Ben, in rekel Lucy, da grejo v Moskvo takoj zdaj. Lucy je skočila, in odšla v svojo sobo, po kovčke. Sama sem samo cepljala za njo, in ji pomagala. Kaj hitro so odšli. Vsedla sem se za kuhinjski pult, in naslonila glavo na roko. In zagrnila me je tema. »Halo,« sem slišala iz ozadja. Zdrznila sem se, in pogledala nazaj. Bil je Edd. »Drugače greš lahko spat v posteljo,« mi je rekel prijazno, in res sem odšla v posteljo. Za pol ure sem res zaspala, a nato me je zbudilo olajšano kričanje. Odšla sem na hodnik, in videla da hrup prihaja iz Eddove sobe. Stekla sem v posteljo, in se pokrila z odejo. Nič, še vedno je bilo isto, in tako še vso noč. Nisem mogla verjeti, in odšla sem v kuhinjo na capucino. Pripravila sem si ga sama, čeprav so me služkinje prepričevale, da mi ga bodo one skuhale. Namesto tega sem jim jaz skuhala kavo. Vsedle smo se za pult, in začel se je zanimiv pogovor, o športu, šoli, novicah…. Bile so kakšno leto, ali dve starejše do mene.
04. februar 2016
Next
04. februar 2016
u193093
u193093
Next
04. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg