Forum
Ja sej vem da je že velik takih zgodbic ampak useen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neeeeeeeeeeeeee ne moreš mi tega narediti ne ne jaz te ljubim James.......
Jaz pa tebe ne Jess naj ti ponovim da sem te varal?
Telefon mi je padel iz rok,ne morem vrjeti kako je lahko to naredil jaz sem ga ljubila on pa me je varal in to mi pove na najino drugo obletnico res ne vem kako ga bom lahko jutri gledala v šoli.

Joj se opravičujem čisto se pozabila na vas zato ker me je James pustiu.No naj se vam predstavim ime mi je Jessica Cole Wallace kličejo me Jess stara sem 18 let končujem 4. letnik nimam najboljše prijatelice imela sem bivšega fanta ki me je pustu dons in to ravno na najino 2 obletnico.No danes je predzadji dan šole.Ima mamo Chaterine Cole in očeta Williama Wallace vsak ima svoj priimek ker se še nista poročila.Po imen in priimikh verjetno že veste da smo iz Londona.Živimo v zelo veliki hiši.Mislim da ste izvedel vse kar je nujno.
Ljubica pridi dol
Že grem mami.Ja?
No z mamo ti želiva povedati da se bova čez en teden poročila in zato gresta z mamo po makupih da ji bosta izbrali poročno obleko.
OMG to je fantastic.Kdo bo pa priča?
Za meme boš ti ljubica saj si že dovolj stara za očeta pa bo njegov najboljši prijatelj John.Zdaj pa se pojdi uredit saj zgledaš grozno.Kaj je bilo?
Mami James me je pustil.
Oh ljubica ne skrbi use bo še uredu saj je še veliko drugih rib v morju.
Gor sem šla preoblečt v:

obula:

Make-up:

Usedle sva se rdečega ferarija in se odpeljale v nakupovalni center odšle sva do trgovine v kateri prodajajo obleke za poroko
izbrale sva to:
javascript:%20void(0);[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRDV1SZ-QShk9w9RJD5S7pJODXCncZ6PbZ9OY-QaOZh4pNhqJG6ww[/img]

potem sva odšle v trgovino z čevlji kjer sva izbrale te čudovite salonarje:
[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ-nI0jzTeajEij2itj6c9QX-GoBn3nBYi3gogoT6h5M6VR2ELg[/img]
zame sva kupili:

Konec prvega dela
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
še slikce
Jaz:

Mama:

Oče:

Ja sej vem da sta zlo mlada
21. september 2012
u76594
u76594
next
21. september 2012

2 Del
--------------------------------------------------------------------------------------------
Potem sva odšle še v Starbucks kje sva bile kar nekaj časa saj sva se malo pogovarjale o poroki.Ko sva prišle domov je bila ura že 20.00 odšla sem v svojo sobo ter se prijavila na twiteer in fb.
Sunsine pridi dol večerja je
Že grem.Kaj je za jest?
Palačinke
Je.
Po večerji smo usi skupaj odšli gledat film john trucker you die.Ko je blo konc filma sem se šla stušitr in preoblečt
--------------------------------------------Naslednji dan-----------------------------------------
ljubica zbudi se šola je

ne še mami samo še 5 minut
ne ljubica če takoj zdle ne ustaneš bova z Williamom uporabila novo metodo bujenja
no pa dejta a ne aaaaa to žkečka ja no sem že pokonc

Tedva nista normalna začela sta me žgečkt jz sm pa zlo žgečkljiva ah sej je useen važn da je konc šole potem pa uživancija do konca počitnic.No odšla sem se uredit

Oblekla sem:

Obula:

MAKE-UP:

Ko sem prišla v šolo sem zagledala Jamesa in Lilliano kako se poljubljata nisem vedela kaj naredit odločila sem se da grem mirno naprej.Ko sem hodila iz šolskega dvorišča sta do mene prišle Calorine in Clariee onedve sta bff in tut moje zlo dobre prjatlce uprašale sta me če bi šla z njima na morje rekla sem da itak.

Calorine in Clarie:

Domov sem odšla pakirat ravno ko sem zapirala zadnjo kovček je pri vrati pozvonilo z vsemi kovčki se odšla do vrat in jih odprla tam sta stali CALORINE IN CLARIE
odpravile smo se ko smo prišle je bil že večer odločile smo se da danes ne bomo nič žurale preoblekle smo se nato pa odšle spat
Naslednji dan

Ko smo se use zbudile smo najprej pojedla zajtrk potem pa odšle na plažo kjer smo se spogledovale z hot tipčki zvečer smo odšle v disko bilo je res noro.
---------------Čez nekaj dni----------------------------------------------------------

Zdaj smo se že čist navadle naš urnik je vedno enak
ko se zbudimo pojemo
nato gremo na plažo
gremo na kosilo
spet na plažo
zvečer pa žur.
21. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!
22. september 2012
----------------------------------------------------------čez dva meseca----------------------------------
V Albumu gledam slike ki smo jih z Calorine in Clarie naredile na morju
nekaj fotografij:

To sliko sem posnela k se je Calorine kregala z enim fantom k ji je kr neki težiil in pol ga je porinla v vodo svetovno

No to je nekaj najboljših slikc zdaj pa se bom mogla začet prpravljat saj grem u službo ooooo saj res nisem vam še povedala da sem zdaj odvetnica in zdaj zagovarjam neko dekle po imenu Emm zagovarjam pa jo ker je rekla da je punca slavnemu pevcu in pač njegov mendežer nene mislm da ma skupino ne pevec ah sej ne vem no se je pač prtožu in zdej je pač obravnava.Zdej se grem pa zrihtat lase sem si že umila učeri okey zdej se morm it tuširat hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh zdej se morm pa sam še oblečt krilo majica suknjič torbica čeclji ličila frizura eko sem že.
vem da je zlo mejhen next sam mi mai teži ds morm dol bom nadlesdnjič večjiga nrdila sam do takrt pa prosim 2 nexta
22. september 2012
u114149
u114149
next
21. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg