Forum
Hey! ja spet pišem new story in bom bolj malokrat nextala....drgač pa upam, da bo dobra, čeprav ne znam pisat ff-ja.

Prolog
Sharon je navadna deklica, ki ima prijateljico Kelly. Veliko se družita, vsaj prej sta se. Sharon pa je postala tiha in mirna. Čisto se je spremenila. Kelly je ni več marala in Sharon se je preselila v Paris. To je romantičen kraj, zato ni čudno, da se je tudi Sharon zaljubila. V Nailla. Zgledalo je, kot, da je to neuslišana ljubezen. 1. Naill je " perfekten"
2. Sharon je preveč tiha. In to zato, ker se ji je v preteklosti nekaj zgodilo. Vsi prijatelji so jo izdali, zato Sharon noči imeti več kot 1 prijatelja. Ker spozna Hanno, noče imeti še Nailla.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Tako, upam, da je vredu.
15. oktober 2014
Naslov: CAN WE LOVE EACH OTHER FOREVER?
Sharon:

15. oktober 2014
Next
15. oktober 2014
a se ti zdi vsaj malo dobro?
15. oktober 2014
Ful dobr
15. oktober 2014
Next
16. oktober 2014

To sliko sem naredila sama...prvič...
16. oktober 2014
Lepa kje pa si to js sm na iphoto
16. oktober 2014
sory sam sm bila navdušena nad tem, da sem svojo naredila.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Življenje.
Tako kratko je, tako nepomembno.
A vseeno dovolj pomembno,
da se zanj potrudiš.
Da ga izkoristiš.
V njem se zgodi nepričakovano.
V tvoje življenje vstopi oseba,
ki ti pomeni vse.
Tako se je zgodilo meni.
" Sharon, ljubica, prispeli smo." sem zaslišala mamin glas. Počasi sem se prebujala in ugotovila, da smo parkirali pred našo novo hišo. Vstopili smo noter in že na prvi pogled mi je bila všeč. Šli sm do moje sobe. Bila je prostorna, imela je balkon, veliko posteljo, nočno omarico, 2 omari....bilo mi je všeč. Razpakirala sem. Ker smo prišli pozno, sem šla takoj spat.
next day^^^^^^^^
Zjutraj sem se zgodaj zbudila in se pripravila na prvi dan šole. Pojedla sem zajtrk in odšla v šolo. V šoli sem šla do ravnatelja, ki mi je dal nek zemljevid šole, da bi se bolje znašla. Kot, da nimam pojma o orientaciji . Najprej sem imela kemijo. Učitelj mi je dal učbenik in rekel, naj se usedem kjer je prosto. Pogledala sem po razredu. Prosto mesto je bilo edino tisto, zraven katerega je sedel nek blond fant. Usedla sem se zraven.
" Am živijo."
Fant me je prijazno pogledal.
" Živijo, sem Niall Horan."
" Jaz pa sem Sharon ."
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
SORY K JE KRATKO
16. oktober 2014
Next
16. oktober 2014
No jaz sem se odločila, da bo Nialla sprejela za prijatelja takoj.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤Ko je bilo konec pouka je k meni prišla deklica z dolgimi blond lasmi.
" Živjo! Jaz sem Hanna. Ti si Sharon, kajne? "
" Ja, sem. Bi bila moja prijateljica? Jaz še nimam prijateljev.." sem rekla in utihnila, ko sem se spomnila Nialla.
" Seveda!"
Bila sem vesela nove prijateljice.
Poslovili sva se in odšla sem domov.
" Kako je bilo v šoli?"
" V redu."
Odšla sem v svojo sobo in se začela učiti. Nekdo je pozvonil. Odšla sem odpreti. Bil je Niall.
" Hey! Lahko vstopim?"
" Ja, kar pridi."
" Kaj pa delaš?"
" Učim se."
" O a mi pomagaš?"
In tako sva se učila in se zabavala do večera.
17. oktober 2014
u173906
u173906
next
17. oktober 2014
Next
17. oktober 2014
Next + nova bralka
19. oktober 2014
Z Niallom sem se kar ujela. Postala sva celo prijatelja! Tako je minilo tudi naslednjih nekaj dni. Bilo mi je kar všeč.
" Hey. Kako si?"
" Super. Razmišljal sem, če bi ti šla z mano in mojimi prijatelji na plažo?"
" Ja samo da si vzamem kopalke."
Oblekla sem se v kopalke in si oblekla lahkotno oblekco čez. Na plaži so bili drugi fantje, njegovi prijatelji.
" No, Sharon, to so Zain, Harry, Liam in Louis."
" Živjo fantje!"
Malo me je bilo strah, a smo se kmalu ujeli. Dolgo smo se pogovarjali.
Moje kopalke:

Ugotovila sem, da so fantje pevci. Kako mi je lahko Naill to prikrival?!
" Kaj pa ti delaš, Sharon? S čim se ukvarjaš?"
" No jaz sem model. In ravno zato sem šla z vami. Tukaj imam naslednje fotografiranje."
Niall me je s spoštovanjem pogledal. Nato so me pospremili do mesta fotografiranja. Tokrat sem se mogla fotografirati v kopalkah.

Fantje so začeli žvižgati. Ne vem, zakaj se morajo norčevati iz mene. Kasneje sem se z Naillom vrnila domov. No, jaz sem šla domov, on pa je šel na vaje za nastop. In dal mi je zastonj vstopnico za koncert!!
19. oktober 2014
Nexxxxxxxxxxt nujno
19. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg