Forum
Hei,no začela bom pisati svojo prvo zgodbico,z veseljem sprejemam kritike ampak ne prenašam nesramnosti in tudi nočem,da tema postane klepetalnica nesramnih igralcev.
Šla se bo kot vidite v naslovu o Louisu Tomlinsonu in ostalih One Direction članov...
Prosim,če boste brali prosim pišite next..
No začnimo
.........................................................................................
1.
Sem Isabella Edwards Payne in obožujem glasbo in petje. Moja prava starša sta bila Jim in Bella Edwards,ampak sta na žalost pri mojih 6 letih umrla v avtomobilski nesreči. Sedaj oz. od takrat živim z družino Payne v Londonu. Imam starejšega brata Liama s katerim se odlično razumeva ampak kot veste je zelo slaven, zato ga pogosto ni doma. Moja starša,ki sta me posvojila sta Geoff in Karen Payne,meni sta kot prava starša saj se mojih pravih staršev ne spomnim in ker ravnata z mano najlepše kar se da, ju tudi imenujem starša.
To je Ana,moja najboljša prijateljica. Nora je na mojega brata Liama in njegovo skupino One Direction.

To sem pa jaz:

…………………………………………………………………………………………………………
1.
‘‘Isa,obisk imaš.’’ sem zaslišala mami. Vedela sem,da je Ana,saj sva se dogovorili,da pride ob 15:00 do mene,saj sva morali narediti cel načrt za mojo rojstnodnevno zabavo čez dva dni.Odpravila sem se dol in objela Ano,nato pa sva odšli v sobo. Komaj sem zaprla vrata,mi je že začela težiti,če bo Liam prišel za moj rojstni dan domov. Ravno takrat pa je zazvonil zvonec in morali sva iti odpret. Pred vrati ni bilo nikogar,zato sem se obrnila in hotela oditi nazaj v hišo,ampak me je nekdo objel in dvignil v zrak. Prestrašeno sem zacvilila in oseba me je takoj odložila,Ana pa se je smejala kot nora,zato sem takoj vedela,da je Liam.“Pozdravljena sestrica”je rekel in me še enkrat objel,nato pa še pozdravil Ano. Bila sem ga resnično vesela in ko smo se pogovarjali kako je bilo na turneji je prišla še mami in ga vsa vesela in v solzah sreče kar ni nehala objemati. Kmalu je bil čas za kosilo,po kosilu sva z Ano pomili posodo,potem pa pustili Liama in mami sama in odšli v sobo. Odločili sva se,da nebom priredila velike zabave,saj niti nimam toliko prijateljev. Na zabavi bodo oči,mami,Liam,Ana in ostali člani One Direction,pravzaprav to nebo prava zabava ampak povabljeni bodo prišli na kosilo in po kosilo se bomo umirjeno zabavali do večera,potem pa bo kot vedno Ana prespala pri meni.
Ana je ostala do večera in pogovarjali sva se vse mogoče reči,seveda tudi o Louisu,ki mi je zelo všeč,pravzaprav sem kar zaljubljena vanj.
Zvečer ko je Ana ravno odhajala je prišel domov oči in skupaj smo pojedli večerjo nato pa sem se stuširala in odšla spat.

.........................................................................
No prosim mnenje?
31. december 2014
3 next se bom potrudila napisati čim daljšega...No tukaj je 2.
......................................................
2.
Zbudila sem se zgodaj zjutraj in ker sem vedela,da nebom mogla več zaspati nazaj,sem se preoblekla in vzela prenosnika ter odšla na Twiter.Nato sem poklicala Ano in zmenile sva se,da pride k meni,nato pa greva skupaj v trgovine. Hitro sem se odpravila na zajtrk,ko sem pojedla je zazvonil zvonec in odšla sem odpret,bila je Ana in odpravile sva se nakupovat. Kupile sva veliko oblačil,čevljev in raznih dodatkov,poleg vsega pa sva si še kupili vsaka svojo obleko za jutrišnjo zabavo. Jaz sem si kupila kratko črno obleko,zraven pa še črne pete,Ana pa kratko rdečo obleko,zraven pa prav tako črne pete.Ker sva bile obe že sestradane in do doma nebi zdržale,sva se odpravile na pico.“Misliš,da bom v tej obleki všeč Liamu?”me je vprašala Ana,zavila sem z očmi in jo ignorirala. Edina stvar,ki me je motila na njej je bilo to,da je bila do ušes zaljubljena v mojega brata.“Ana,Liam je moj brat!Ne moraš biti zaljubljena vanj!”Sem rekla ko sva pojedle.“Saj pa nisem zaljubljena vanj,samo všeč mi je!”je rekla in zardela.“Aja?Zakaj pa potem vedno ko ga omenim zardiš?” “ Ah,pustiva zdaj to.”je še rekla in plačala nato pa sva se odpeljale nazaj k meni.“Ne pozabi,jutri ob 11:00 moraš biti pri meni,da vse pripraviva!”sem ji zaklicala ko sem stopila iz avta. Ko sem prišla v hišo sem zaslišala velik hrup iz Liamove sobe,zato sem odšla preverit,ko sem vstopila me je skoraj kap,v sobi so namreč bili vsi fantje iz skupine.“Am,zdravo sestrica,to so Zayn,Nail,Harry in Louis,prišli so malo prej kot bi naj,in prespali bodo pri nas. Upam,da te ne moti.”je rekel Liam.“Okej,am Liam,mami ve za to?”sem rekla in s pogledom ošinila fante.“Ne,ampak zagotovo nebo imela ničesar proti,saj veš,rada ima goste.“OK”sem rekla in odšla v sobo in se vrgla na posteljo. Kmalu je nekdo potrkal in odšla sem odpret,pred vrati je bil Louis.“Z fanti se gremo kopat v bazen za hišo,mislili smo če bi se nam mogoče pridružila?”“Oh,am,ja seveda,kmalu pridem”verjetno sem bila že rdeča kot paradižnik on pa je še kar stal tam med vrati. Končno je prekinil tišino.“Okej,se dobimo tam”je rekel in končno odšel. Jaz še kar nisem mogla verjeti,da sem govorila z fantom,ki mi je všeč. Saj sva že govorila kdaj prej ampak je od tega že dolgo časa,no pravzaprav sem jih nazadnje videla na začetku vsega ko še nisem bila nora nanj. Poiskala sem kopalke,se preoblekla in odšla do bazena. Ko sem videla kakšne neumnosti zganjajo v bazenu in se obnašajo kot otroci sem raje ostala na ležalniku,ampak ne za dolgo saj me je Nial prosil,če mu dam podvodna očala,ampak ko sem stegnila roko da bi jih dosegel,sem se kar naenkrat znašla v vodi. Bila sem res jezna ampak ko sem videla kako se mi vsi smejijo sem se morala smejati še jaz. Kmalu je postalo temneje in hladneje,zato smo se odpravili v hišo. Najprej sem se stuširala in se preoblekla nato pa odšla na Twiter in ko sem videla najnovejšo novico me je že drugič danes skoraj kap,namreč Louis in Eleanor sta se razšla. Ko sem si opomogla od šoka sem zaslišala Liamov klic,da naj pridem na večerjo. Očitno sta mami in oči bila že doma. Skupaj smo pojedli nato pa smo se še pogovarjali,no jaz,Liam in fantje,oči in mami pa sta bila v kuhinji.“Kje pa mislite vi spati?”sem vprašala.“Saj imamo dve sobi za goste,v vsaki bosta dva.”je rekel Liam. Potem smo se odpravili vsak v svoje sobe,jaz sem se še preoblekla v pižamo in odšla spat.
Zbudili so me fantje,mami,oči in Ana in mi vsak posebej čestitali,vsakega sem tudi objela in ko je prišel na vrsto Louis sem med objemom začutila metuljčke v trebuhu in očitno sem tudi zardela,saj mi je Ana pomežiknila in se mi nasmehnila. Ko sva z Ano ostale same sem se začela tolči po glavi,saj sem komaj zdaj ugotovila,da so to načrtovali. “Daj no Isa,saj nisi mogla vedeti,no jaz bi verjetno ugotovila ampak ti si pač ti.”je rekla,jaz pa sem se začela smejati moji norosti.“No kaj predlagaš,da bi počeli medtem,razen druženja z fanti?”sem rekla ko sem se končno nehala smejati.“Am,nevem,lahko bi fante vprašale,če so za flašo resnice?”strinjala sem se no morala sem se strinjati ko sem videla s kakšnim pogledom me je pogledala Ana.“Isa pojdi jih ti vprašat,no tako se bodo strinjali,torej se dobimo v dnevni sobi?Jaz še moram samo na wc”Je še rekla in odšla na wc. Jaz pa sem odšla do fantov in seveda so bili za,zato smo se odpravili v dnevno sobo. Kmalu je prišla še Ana in prva sem vrtela jaz,ker imam rojstni dan. Steklenica je pokazala na Liama,izbral je resnico in ko sem razmišljala kaj ga naj vprašam,mi je Louis zašepetal predlog,strinjala sem se in Liama vprašala,če mu je Ana všeč,Liam je zardel jaz pa sem se smejala kot nora on pa naju je samo grdo pogledal.“No bratec odgovori”sem ga še spodbudila in se naprej smejala.“Am…..ja.”Je končno rekel,Ana pa je zardela mi pa smo vsi razen njiju začeli z uu-ji in oo-ji. Nato je vrtel Liam in molila sem,da nebi pokazalo name,na srečo se je steklenica ustavila pri Zaynu.“Kaj boš,resnico ali izziv?”Ga je vprašal Liam in Zayn je takoj odgovoril izziv.“Pojdi do omare z čevlji in si obuj Isine pete”mu je rekel Liam ostali pa smo se pričeli smejati,ko pa je Zayn v mojih 14cm petkah prišel do nas smo se vsi pričeli valjati po tleh od smeha,Zayn pa je izgubil ravnotežje in se skupaj z nami smejal še kar nekaj časa. Ko smo se po nekaj minutah smeha komaj umirili je vrtel Zayn,steklenica pa je pokazala na Louisa. Louis je izbral resnico.“Kako to,da sta končala z Eleanor?”ga je vprašal Zayn,in Louis se je zresnil.“No pravzaprav se sploh več nisva ljubila in ugotovil sem da ona ni tista s katero bi želel preživeti svoje življenje,poleg tega sva se zadnje tedne popolnoma odtujila,spoznal pa sem tudi punco,ki mi je resnično zelo všeč. Zmenila sva se,da bova seveda ohranila stike in prijatelstvo,z novico pa sva hotela počakati do danes saj je bila turneja in vse to,tako,da skupaj nisva že pravzaprav dva tedna. Zajela sem sapo saj me je to resnično kar zelo šokiralo in s tem sem dobila potrditev,da pri njem nimam možnosti,saj je rekel,da mu je všeč druga punca. Po Louisu je bilo še nekaj normalnih izzivov objemanja in podobnih reči,nato pa smo odšli na kosilo. Kosilo je bilo odlično,saj ga je naredila mami. Ana in fantje so se odšli kopat v bazen,mami jaz oči in Liam pa smo ostali pri mizi saj so mi morali nekaj povedati. Bila sem zelo živčna in nisem vedela kaj lahko pričakujem.“Isabella,kot veš ti moramo nekaj povedati,danes si stara 19 let in skupaj smo sklenili,da je danes pravi dan,da ti povemo novico.”je začela mami.“No nekaj ti je že povedala mama,jaz bom še pa bistvo,kot veš smo se pred leti preselili sem,da bi bili bližje Liamu,ampak sedaj z mamo že resnično pogrešava naš rojstni kraj oz. naš pravi dom,saj imamo tam še hišo ter ostale sorodnike. Zato sva sklenila,da sta z Liamom stara dovolj,da skrbita sama zase,no Liam že,ti pa še boš,torej sklenila sva,da se vrneva v naš rodni kraj. To sva ti želela povedati,sedaj pa je na vrsti darilo od naju z mamo,ker greva nazaj v prejšno hišo,to pomeni,da bo ta hiša prazna in ker tega ne želiva,in ker veva da sta z bratom odgovorna in bosta za njo lepo skrbela,vama hišo podarjava. Ker boš zdaj postala bolj samostojna,boš mesečno dobivala 1000e od naju z mamo,da ti nebo treba hoditi v službo.
“To je bil vajin del darila,zdaj pa še prosim pridi z mano ven,da ti pokažem še moj del.”je rekel Liam in skupaj smo se odpravili ven.
............................................................................
Kaj mislite,da bo Liam podaril Isabelli?
Prosim berite in mnenje napišite prooosim!
31. december 2014
No,če do jutri nebo nikogar,ki bi bral bom morala končati...Očitno sem res zanič pisala ;(
31. december 2014
hmm.... to pa res nvm
ta dva dela sta bila naravnost fenomenalna tko da ne koncat te zgodbe
next
01. januar 2015
res mislis tako?no hvala ti next bom pa napisala verjetno jutri
01. januar 2015
itak da res mislim tajo
se ze veselim next
01. januar 2015
nwm
to je fenomenalna zgodbica boljše ni dobesedmo nislim in strinjam se z zbikom ne končat te zgobe
next!!!!
02. januar 2015
Hvala vama,tu je nov next,upam da vama bo všeč..mogoče je beden ampak imam obisk in sem nekaj na hitro..
3.
“Liam,vauu!”je bilo vse kar sem lahko rekla.“Vedel sem,da ti bo všeč”je še dodal Liam. Pred hišo je namreč stal prečudovit bel avto. Mami in oči sta se samo smejala,prav tako tudi ostali fantje in Ana. Očitno so vsi razen mene vedeli za darilo. Nisem vedela kako bi se mu zahvalila. Objela sem ga, ter mu rekla hvala. “Nevem kako se bi ti zahvalila Liam,tega res nisem pričakovala.” “Ni se ti treba zahvaljevati,to si si zaslužila,ker si bila in verjamem,da še boš naprej najboljša sestra na svetu!” “Oh Liam!” sem rekla in ga objela. Nekaj časa smo še občudovali moj prelep avto,potem pa smo se odpravili v hišo. Izvedela sem, da starša zvečer odhajata,zato smo se pričeli poslavljati. “Pogrešala vaju bom”sem zahlipala med solzami,mami pa me je objela in poljubila na čelo,prav tako tudi oči. Poslovila sta še se z Liamom in ostalimi,nato pa sta sedla v taxi in se odpeljala.
Fantje so še malo ostali,nato pa so morali iti. Tako sva z Ano ostali sami. “Isa,vem da si rekla,da nočeš nobenih daril,ampak moram ti nekaj podariti,zato ti podarjam tole,upam,da ti bo všeč.” in mi podala veliko stensko uro,ki je imela napisana le glavna števila (12,3,6,9), na mestu kjer bi bila ostala števila,pa so bile vstavljene fotografije vseh najinih skupnih let odkar sem tukaj. Bila sem ji zelo hvaležna.“Ana,hvala”sem rekla in jo objela. To je eno izmed najlepših reči,ki sem ji dobila v življenju,seveda poleg nove družine.
3.
“Liam,vauu!”je bilo vse kar sem lahko rekla.“Vedel sem,da ti bo všeč”je še dodal Liam. Pred hišo je namreč stal prečudovit bel avto. Mami in oči sta se samo smejala,prav tako tudi ostali fantje in Ana. Očitno so vsi razen mene vedeli za darilo. Nisem vedela kako bi se mu zahvalila. Objela sem ga, ter mu rekla hvala. “Nevem kako se bi ti zahvalila Liam,tega res nisem pričakovala.” “Ni se ti treba zahvaljevati,to si si zaslužila,ker si bila in verjamem,da še boš naprej najboljša sestra na svetu!” “Oh Liam!” sem rekla in ga objela. Nekaj časa smo še občudovali moj prelep avto,potem pa smo se odpravili v hišo. Izvedela sem, da starša zvečer odhajata,zato smo se pričeli poslavljati. “Pogrešala vaju bom”sem zahlipala med solzami,mami pa me je objela in poljubila na čelo,prav tako tudi oči. Poslovila sta še se z Liamom in ostalimi,nato pa sta sedla v taxi in se odpeljala.
Fantje so še malo ostali,nato pa so morali iti. Tako sva z Ano ostali sami. “Isa,vem da si rekla,da nočeš nobenih daril,ampak moram ti nekaj podariti,zato ti podarjam tole,upam,da ti bo všeč.” in mi podala veliko stensko uro,ki je imela napisana le glavna števila (12,3,6,9), na mestu kjer bi bila ostala števila,pa so bile vstavljene fotografije vseh najinih skupnih let odkar sem tukaj. Bila sem ji zelo hvaležna.“Ana,hvala”sem rekla in jo objela. To je eno izmed najlepših reči,ki sem ji dobila v življenju,seveda poleg nove družine. Pomagala mi jo je obesiti na steno v moji sobi,nato pa sva odšli gledat nek romantičen film. Ko se je film končal sva se stuširali nato pa odšli spat.
Naslednje jutro sem se prebudila pred Ano,zato sem potihoma odšla v kopalnico in se oblekla ter opravila vse druge vsakdanje reči. Kmalu se je še zbudila Ana in počakala sem jo,da se je uredila nato pa sva odšli v kuhinjo in si pripravile zajtrk. Po zajtrku sem dobila sms od Liama,da naj prideva k njim. Odpisala sem,da prideva. Kmalu sva se odpravili proti hiši,kjer so stanovali fantje ko niso imeli turnej. Ko sva prispele nama je odprl Louis,takoj ko sem ga videla sem spet zardela. Nevem zakaj moram vedno zardevati. Spet smo se šli flašo resnice. Prvi je vrtel Liam in vedela sem,da mi bo vrnil za tisto včeraj,zato sem molila,da nebi pokazala name. Seveda se me bog ni usmilil. Z Ano sva se spogledale saj je vedela,da samo ona in Liam vesta,da sem zaljubljena v Louisa in obe sva vedeli,da se mi bo s tem maščeval. “Izziv ali resnica?” me je z zmagoslavnim nasmeškom na obrazu vprašal Liam. “Resnica”sem rekla,raje priznam kot pa,da bi ga morala pred vsemi poljubljati ali še kaj bolj perverznega. “Hmm…..kdo ti je najbolj všeč izmed teh fantov?” je še z večjim nasmehom kot prej vprašal Liam. “Liam!” sem vzkliknila in zardela,tako da sem verjetno bila že kot paradižnik. Odgovoru se nisem morala izogniti,zato sem bila prisiljena povedati resnico.“Louis”sem potiho akoraj šepnila ampak vseeno so me slišali,vsi so seveda začeli z uu-ji in oo-ji kar mi je šlo na živce,saj sem spet zardevala. Hitro sem zavrtela steklenico in pokazala je na Niala. “Kaj boš?”sem vprašala.“Izziv” je odgovoril.“Pokliči mamo in ji povej,da si gej.”sem rekla. Nial se je odpravil po telefon,ko se je vrnil je resnično poklical mamo:“Nial tukaj mami,želel sem ti povedati,da sem gej.”Vsi smo se začeli glasno smejati,Nial pa je nadaljeval pogovor z mamo.“Mami oprosti dobil sem izziv,da ti moram to povedati.”in nato je prekinil. Šli smo se naprej,ko je Ana opravljala izziv (morala je objeti Liama in ga poljubiti na lica),sem slišala moje ime in nato še nekaj šepetanja,ki ga nisem razumela,zato sem se obrnila tja in videla Louisa in Zayna kako sta me gledala in se pogovarjala očitno o meni. Vsi trije smo zardeli in se obrnili vstran. Nato smo končno končali z igro in se odpravili na kavč,Harry pa je šel kuhat kosilo. Čez nekaj minut sta Zayn in Nial odšla v svojo sobo,Liam in Ana pa sta se baje morala nekaj pogovoriti. Tako sem ostala sama z Louisom. Nekaj časa je še bila med nama mučna tišina,nato pa sem se upogumila in spregovorila:“Am..Louis oprosti,če sem rekla kaj takšnega in upam,da mi nisi zameril.”“Isabella,hotel sem ti pokazati ampak nisem vedel ka-”“Z Liamom greva na zmenek!”je vsa vesela pritekla Ana in tako nisem izvedela kaj mi je želel Louis povedati.
Namesto teh fotografij so seveda fotografije od Ise inAne:
http://www.smesnadarila.si/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/t/stenski-foto-okvir-z-uro-1.jpg

Pomagala mi jo je obesiti na steno v moji sobi,nato pa sva odšli gledat nek romantičen film. Ko se je film končal sva se stuširali nato pa odšli spat.
Naslednje jutro sem se prebudila pred Ano,zato sem potihoma odšla v kopalnico in se oblekla ter opravila vse druge vsakdanje reči. Kmalu se je še zbudila Ana in počakala sem jo,da se je uredila nato pa sva odšli v kuhinjo in si pripravile zajtrk. Po zajtrku sem dobila sms od Liama,da naj prideva k njim. Odpisala sem,da prideva. Kmalu sva se odpravili proti hiši,kjer so stanovali fantje ko niso imeli turnej. Ko sva prispele nama je odprl Louis,takoj ko sem ga videla sem spet zardela. Nevem zakaj moram vedno zardevati. Spet smo se šli flašo resnice. Prvi je vrtel Liam in vedela sem,da mi bo vrnil za tisto včeraj,zato sem molila,da nebi pokazala name. Seveda se me bog ni usmilil. Z Ano sva se spogledale saj je vedela,da samo ona in Liam vesta,da sem zaljubljena v Louisa in obe sva vedeli,da se mi bo s tem maščeval. “Izziv ali resnica?” me je z zmagoslavnim nasmeškom na obrazu vprašal Liam. “Resnica”sem rekla,raje priznam kot pa,da bi ga morala pred vsemi poljubljati ali še kaj bolj perverznega. “Hmm…..kdo ti je najbolj všeč izmed teh fantov?” je še z večjim nasmehom kot prej vprašal Liam. “Liam!” sem vzkliknila in zardela,tako da sem verjetno bila že kot paradižnik. Odgovoru se nisem morala izogniti,zato sem bila prisiljena povedati resnico.“Louis”sem potiho akoraj šepnila ampak vseeno so me slišali,vsi so seveda začeli z uu-ji in oo-ji kar mi je šlo na živce,saj sem spet zardevala. Hitro sem zavrtela steklenico in pokazala je na Niala. “Kaj boš?”sem vprašala.“Izziv” je odgovoril.“Pokliči mamo in ji povej,da si gej.”sem rekla. Nial se je odpravil po telefon,ko se je vrnil je resnično poklical mamo:“Nial tukaj mami,želel sem ti povedati,da sem gej.”Vsi smo se začeli glasno smejati,Nial pa je nadaljeval pogovor z mamo.“Mami oprosti dobil sem izziv,da ti moram to povedati.”in nato je prekinil. Šli smo se naprej,ko je Ana opravljala izziv (morala je objeti Liama in ga poljubiti na lica),sem slišala moje ime in nato še nekaj šepetanja,ki ga nisem razumela,zato sem se obrnila tja in videla Louisa in Zayna kako sta me gledala in se pogovarjala očitno o meni. Vsi trije smo zardeli in se obrnili vstran. Nato smo končno končali z igro in se odpravili na kavč,Harry pa je šel kuhat kosilo. Čez nekaj minut sta Zayn in Nial odšla v svojo sobo,Liam in Ana pa sta se baje morala nekaj pogovoriti. Tako sem ostala sama z Louisom. Nekaj časa je še bila med nama mučna tišina,nato pa sem se upogumila in spregovorila:“Am..Louis oprosti,če sem rekla kaj takšnega in upam,da mi nisi zameril.”“Isabella,hotel sem ti pokazati ampak nisem vedel ka-”“Z Liamom greva na zmenek!”je vsa vesela pritekla Ana in tako nisem izvedela kaj mi je želel Louis povedati.
02. januar 2015
next
ta next ni bil beden bil je fenomenalen
02. januar 2015
Next in ne ni bil beden
02. januar 2015
Omg zdaj sem brala omg kaj sem jas naredla iz 3 dela vse sem pomešala groza!
06. januar 2015
Popravljeno no pač tukaj sem dala vse v vrstenm redu zgoraj pa sem očitno nekaj delov tega dela dala večkrat ups no upam da sta prav prebrala..grem pisat dalje..
3.
Fantje so še malo ostali,nato pa so morali iti. Tako sva z Ano ostali sami. “Isa,vem da si rekla,da nočeš nobenih daril,ampak moram ti nekaj podariti,zato ti podarjam tole,upam,da ti bo všeč.” in mi podala veliko stensko uro,ki je imela napisana le glavna števila (12,3,6,9), na mestu kjer bi bila ostala števila,pa so bile vstavljene fotografije vseh najinih skupnih let odkar sem tukaj. Bila sem ji zelo hvaležna.“Ana,hvala”sem rekla in jo objela. To je eno izmed najlepših reči,ki sem ji dobila v življenju,seveda poleg nove družine. Pomagala mi jo je obesiti na steno v moji sobi,nato pa sva odšli gledat nek romantičen film. Ko se je film končal sva se stuširali nato pa odšli spat.
06. januar 2015
Next
06. januar 2015
next
07. januar 2015
next
09. januar 2015
Next
09. januar 2015
4. Oprostite dolgo ni bilo nexta…bom se potrudila v naprej,da bo več nextov.
...........................................................................
Naslednji dan zvečer.
“Isabellaaa,kaj naj oblečem??“je kričala Ana od zgoraj. Bila sem pri njej,ker sem ji pomagala se urediti za zmenek,ki ga ima z mojim bratom. Odpravila sem se v njeno sobo in ji izbrala kratko črno obleko,nato sem ji pomagala z makeupom in uredila sem ji frizuro. Izgledala je čudovito. Kmalu je pri vratih pozvonilo in odšla sem odpret. Bil je seveda Liam in bil je presenetljivo lepo urejen. Z Ano sta se kmalu odpravila,jaz pa sem po Aninem naročilu zaklenila vrata in odšla domov.
Ker je bil večer sem se stuširala in odšla gledat nek romantičen film. Nevem kdaj sem zaspala,ampak zbudilo me je trkanje po vratih. Vstala sem z neudobnega kavča in odšla pogledat kdo tako vztrajno trka. Pred vrati je bila Ana,povabila sem jo naprej in jo napadla z vprašanji kako je bilo na večerji.
Ana:
Z Liamom sva bila v restavraciji in ogledovala sva si kaj bova naročila. Prišel je natakar. “Dober večer,s čim vam lahko postrežem?”je vprašal in pri tem poželjivo gledal Liama. “Špagete z omako bova”je rekel Liam in ko je natakar odšel,zavil z očmi in se zasmejal. “Očitno si mu všeč”sem med smehom rekla Liamu.“Tip je nor,res ni skapiral,da imam s sabo punco in da nisem gej?”je še rekel. Kmalu je prišla hrana in z njo tudi tečen natakar. Spet je gledal Liama in takrat ga je Liam le ignoriral. Pojedla sva in se pogovarjala,nato pa odšla v avto. “Liam,kam greva?”sem ga vprašala zaskrbljeno. “Saj te nebom ugrabil,nekaj ti hočem pokazati.”je rekel,in kmalu sva prispela.“G-greva na London Eye?sem vprašala skoraj jecljajoče.“Ja,je kaj narobe?” je vprašal zaskrbljeno. “N-nne.”sem poskušala biti prepričljiva,in očitno mi je uspelo saj Liam več ni spraševal. Ko je kupil karti in sva stopila v kabino sem mislila,da mi bo srce skočilo ven tako mi je razbijalo. V kabini sva bila sama. “Liam..strah me je višine”sem rekla in skoraj padla a me je Liam na srečo ulovil. “Ohh…oprosti nisem vedel,tako mi je žal Ana. Kaj naj naredim?”je spet zaskrbljeno vprašal.“Nič,saj je v redu.”sem rekla. Ravno smo bili na vrhu ,kjer je bil najlepši razgled na London,priznam,bil je zelo lep saj je bila tema. Tisti trenutek sem nevede prijela Liama za roko in ni je izmaknil. Bilo me je zelo strah,in Liam je to opazil in me objel. Začutila sem metuljčke v trebuhu in bilo mi je vroče. Tako sva ostala do konca oz. ko sva lahko izstopila. Odpravila sva se do avta in zasačili so naju paparaci. Hitro sva se odpeljala Liam pa se mi je celo pot opravičeval. “Si zdaj v redu?”me je spet vprašal. “Ja,ampak oprosti,da sem vse uničila,ker se bojim višine.”Ravno sva prispela do mojega doma in ustavil je avto in me pogledal. “Nisi ti kriva,da se bojiš višine Ana,in nisi ničesar uničila.”je rekel nato pa sva vstala iz avta in pospremil me je do vrat. “Imaš prav,kljub vsemu sem se imela lepo.”sem rekla.“Jaz tudi”je rekel in se mi zeloo približal. Nato pa se je zgodilo,najine ustnice so se združile v poljub,katerega sem dolgo le sanjala,začutila sem kako sem zardela ko se je odmaknil ampak tudi on je zardel. “Oprosti,n-”Zdaj sem pa ga poljubila jaz in mu z tem pokazala,da mi je bil poljub všeč. Vrnil mi ga je in ker je bil čas,da se posloviva sva se odmaknila in poslovilno objela. Zaželela sva si še lahko noč in odpeljal se je jaz pa sem tudi odšla v sobo.
Isabella:
“Uuu,moj brat ima punco!”sem vzkliknila. “Saj nisva par,samo poljubljala sva se.”je odvrnila Ana in zardela. Vedela sem,da se res ljubita in nisem več imela ničesar proti. Malo sva se še pogovarjale in pogovor je nanesel tudi na Louisa. “In kaj je bilo z vama po tistem ko ti je hotel nekaj povedati? je na žalost vprašala Ana. “Nič,vedela sem,da nimam možnosti in zagotovo mi je hotel povedati to.”“Ne govori tega Isa,saj pa smo vsi opazili kako te gleda.”“Res?”sem vprašala malo boljše volje. Ana mi je pokimala,in spremenili sva temo. “Isa saj veš,da si še v pižami?”me je vprašala ko sem se hotela obuti,da bi odšli do fantov. Zasmejali sva se in hitro sem oblekla črne dolge kavbojke in beli pulover z črnimi črtami,zraven pa črne visoke All Starke. Odšli sva tja in odprl nama je Louis,ki je bi brez majice,zato sem seveda takoj postala rdeča kot rak. Šel se je obleči,medve pa sva odšle v dnevno sobo k ostalim fantom. Na srečo imajo velik kavč,da sem lahko sedela sama,ampak ko je prišel nazaj Louis ni bilo več prostora in moral je sesti k meni. Odločili smo se,da bomo gledali romantičen film. Ana in moj brat sta se seveda ves čas stiskala. Nekje na sredi filma pa je nekaj zaropotalo in slišalo se je kot,da bi nekdo razbil okno v kuhinji. Noben si ni upal pogledati zato sem odšla jaz..a to sem kmalu obžalovala.
1. Zakaj je Isabella obžalovala,da je šla pogledat?
napišite tudi mnenja..
09. januar 2015
Neeext
1 nevem nimam pojma
09. januar 2015
Hvala,da berete
09. januar 2015
ker jo je en ugrabil?
next
09. januar 2015
Se opravičujem ampak sem probala 10x napisat next z tem da je obžalovala da je odšla v kuhinjo ampak ni blo vredu,no zato pozabite tisto da je obžalovala in no tu je next
..............................................................................................
Izkazalo se je,da je okno razbila žoga,ki jo je nekdo brcnil sem. Pobrala sem jo in jo vrgla ven nato pa odšla k fantom. “Nekdo je brcnil žogo v okno”sem rekla in sedla.“Kaj res nemorejo malo paziti?’’je rekel Liam in vzel telefon in natipkal neko številko. “Zdravo,Simon,nekdo nam je z žogo razbil okno v kuhinji,bi poklical to podjetje,da nam pridejo vstavit novo?Okej,hvala,bom ja.”je govoril Liam po telefonu nato pa odložil. Očitno je klical Simona. “Fantje,okno nam bodo prišli popravit še danes,jutri zjutraj pa imamo sestanek pri Simonu.”je še rekel fantom in prikimali so. Film smo pogledali do konca,nato pa mi je Louis zašepetal,če greva na sprehod,ker mi mora nekaj povedati,prikimala sem in šla sva proti vratom. “Midva greva na sprehod.”je rekel Louis ostalim in začeli so se spakovati,midva pa sva zardela. Nekaj časa sva hodila in ves čas sem pogledovala nazaj,ker sem imela občutek,da nama fanta za nama sledita. “Je kaj narobe?Nekam živčna se zdiš.”je zaskrbljeno vprašal Louis.“Ne,kakorkoli rekel si,da mi moraš nekaj povedati.”“Ja prav imaš..no,am..Isabella vem,da je hitro,saj sva se komaj prav spoznala ampak od tistega dneva ko smo bili pri vas nisem nehal misliti na tebe,….Isabella všeč si mi.”je rekel in zadnji del povedal čisto tiho ampak je vedel,da sem ga slišala. Ko je to povedal sem skoraj pozabila dihati od šoka. Nisem mogla verjeti kar sem slišala,da bi bila jaz njemu všeč?Saj ni resen. Končno sem se umirila.“Louis..misliš to res?”sem rekla nejeverno.“Prisežem,da si najlepša punca kar sem jih spoznal,in ja res mislim to,ker nikoli nebi nalašč prizadel dekleta.”je rekel in zdel se je iskren. Gledala sem ga v oči in komaj odtrgala pogled z njih,pogledala sem okrog sebe in opazila,da hodiva po čisto temni in zapuščeni ulici. Takrat pa je nekdo za nama spregovoril.
Aja..kratek je,ker se morem it učit..zvečer še bo en obljubim.
13. januar 2015
Next
13. januar 2015
next
13. januar 2015
Tu je nekako nadaljevanje in tadva dela torej prejšni in zdajšni bi naj bila skupaj..Jutri verjetno nebom nextala,verjetno komaj v soboto.
Isabella:
“Pa sta se le ustavila.”je z zlobnim nasmehom rekel fant z blontnimi lasmi. Nehote sem iz strahu prijela Louisa za roko.“Kaj hočeta?”je vprašal Louis. Drugo kot,da se soočiva z njima nama tako ni preostalo saj sva v slepi ulici. “Hahaha,le kaj hočeva?Tebe idiot.”je rekel drugi fant z rjavimi kratkimi lasmi. Pravzaprav nista bila fanta,stara sta verjetno 29,30 let. Še tesneje sem stisnila Louisovo roko. “Opraviva že s tem.”je rekel spet prvi fant in pomaknila sta se nama bližje,še zdaj nisem razumela kaj misli z tistim,da hočejo Louisa. Louis me je objel z eno roko od zadaj in pomaknila sva se bolj skupaj. “K-k-kaj hočejo Louis?”sem rekla a Louis mi ni odgovoril,ker verjetno še sam ni vedel,kaj se bo zgodilo z nama. Lahko bi poklicala policijo a se ne bi obneslo,ker tako ne veva kje sva. “Z nama boš odšel v avto in pri tem neboš poskušal nobenih neumnosti jasno?”je rekel spet prvi in se pomaknil k Louisu.“Kaj pa ona?Kaj bo z njo?”je vprašal Louis.“Hmm”se je oglasil drugi in narejeno razmišljal. Še drugi je pristopil k nam in nekaj govoril prvemu. Louis je očitno slišal,ker se je zdrznil in pogoltnil slino ter me še bolj stisnil k sebi.“Aja to ji bosta naredila?Ničesar ni kriva,nedolžna je,pustila jo bosta na miru.”je rekel Louis.“Ali pa bo kaj?”“Ubil te bom!”je zakričal Louis in moška sta se hinavsko zasmejala. Ob teh besedah sem se zdrznila.“Ne delaj se neumnega Louis.”je rekel tisti z rjavimi. “Dobro veš zakaj sva tukaj.”“Kolikokrat še naj povem!!Nisem bil jaz!!”Je zakričal nazaj Louis. Zdaj več nisem razumela čisto ničesar,očitno se Louis in tale dva poznajo in zgleda,da ima Louis čudne posle z njimi. “Šef ne bo zadovoljen ampak tokrat je zadnjič Tomlinson!”je še jezno rekel fant in takoj za tem sta odšla. Jezno sem spustila Louisovo roko in šla sama naprej po isti poti kot sva prišla. “Isabella!Ni tako kot izgleda!”je Louis kričal za mano in kmalu pritekel do mene in me ustavil. “Najprej mi poveš,da sem ti všeč in mi natveziš nevem kakšne laži vse,potem pa še zvem,da imaš čudne posle z nekimi morilci?!In potem še pričakuješ,da bom kljub vsemu te poslušala,da mi naložiš še več laži?Ne Louis,NE!”In takrat sem se zlomila,kar jokala sem tam pred njim. Mislila sem,da ni takšen ampak očitno je še verjetno sam morilec.
Vama je vredu?
13. januar 2015
Jaaaa
Neeeeeext
14. januar 2015
Jaaaaaaaa next
14. januar 2015
ja
next
14. januar 2015
6.
Ana:
Vse nas je že zelo skrbelo za Louisa in Isabello,že zdavnaj bi morala biti nazaj. Liam je paničaril in odločili smo se,da ju gremo iskat. Jaz in Liam sva šla na desno ostali 3 pa v park. “Če ji je Louis kaj naredil ga ubijem!” je jezno rekel Liam ko sva hodila že kar nekaj časa. Poskušala sem ga umiriti ampak ni šlo. Saj je tudi mene skrbelo za njiju samo sem prepričana,da Louis ni takšen in Liam bi mu lahko zaupal. Dalje sva hodila v tišini in zazdelo se mi je,da slišim hlipanje. Zavila sva v tisto ulico od koder so prihajali zvoki. Kmalu sva zagledala dve postavi in ko sva bila bližje sem zagledala objokano Isabello in Louisa,ki ji je nekaj govoril oz. mislim,da se ji je opravičeval.
Liam:
Ko sva z Ano končno našla Louisa in Isabello sem si na nek način oddahnil ampak ko sem videl Iso v solzah sem brez razmišljanja udaril Louisa.“Kaj si ji naredil bedak?”sem zakričal in Louis je ostal tiho.“Kako si jo lahko spravil v jok?Ubil te bom!!”sem še naprej kričal a on ni rekel nič. Že sem ga še enkrat hotel udariti ampak se je oglasila Isa:“Ni tako kot misliš,pusti ga in gremo sedaj domov”je rekla in začela z Ano hoditi naprej proti domu.“Doma mi bosta vse razložila!”sem še rekel in se tudi sam odpravil in Louis za mano. Med potjo sem še obvestil fante in pričakali so nas doma. Ana in Isa sta se takoj poslovili in odšli,jaz pa sem se mogel opravičiti Louisu,ker sem ga udaril. Fantje so seveda zahtevali vse informacije in povedal sem jim,ampak Louis še zdaj ni rekel nobene besede in odšel samo v sobo. Še vedno sem bil jezen nanj in tudi sam sem odšel v sobo.
Isabella:
Sklenila sem,da niti podrazno nebom izdala Louisa in bom rekla,da sva se samo skregala. Čeprav sem bila zgoržena nad pravim Louisom,kljub vsemu nisem mogla pozabiti mojih čustev. Ko sva z Ano prišli do moje hiše sem rekla,da želim biti sama in Ana se je na srečo hitro odpravila,še prej pa sem ji morala povedati kaj je bilo. Seveda sem se zlagala in nisem omenjala pogovora z tistima moškima. Ko je odšla sem šla pod tuš in res je prijalo,ko mi je topla voda za nekaj časa odnesla skrbi. Nato sem se oblekla in odšla spat.
Zbudila sem se pozno,ob 10. Pripravila sem si zajtrk in ko sem pojedla sem dobila sms. Seveda od Louisa,ampak kdo mu je dal številko?Pisal mi je kako mu je žal,bla bla bla. Nisem mu odpisala. Pospravila sem posodo in odšla pred tv. Gledala sem neko nezanimivo oddajo o psih,takrat pa sem se spomnila. Kupila si bom psa sem si rekla in ugasnila tv. Ani sem napisala sms,če ima čas in čez 5 min sva se že peljali v mojem avtu. Tokrat mislim,da ga vozim prvič.“Kam pa sploh greva?”je vprašala sredi poti Ana.“Saj boš videla no,ne bodi radovedna.”sem odvrnila in Ana je skomignila z rameni in čez nekaj časa sva se pripeljali pred trgovine. Parkirala sem in Ana je navdušeno zaklicala:“Šopiiiing!”“Ne veseli se prehitro,ne greva v šoping.”sem skorajda nesramno rekla. Začudeno me je pogledala in mi sledila v trgovino z živalmi.“Kaj boš pa tukaj?”je spet vprašala in jaz sem pomignila proti koru z psi in skapirala je.“Veš kaj Isabella..če že želiš imeti psa ga raje posvoji iz zavetišča,tisti so ubogi.”je zgroženo rekla.“Oh,na to pa nisem pomislila,prav imaš” in zapustili sva trgovino.“Greva prej k fantom?Prosim??”o moj bog je tečna,ampak ne moram ji zameriti saj je zaljubljena v Liama in res sva se odpravili k fantom kljub strahu srečanja z Louisom.“PAZI”je zakričala Ana ko sem se skoraj zaletela v avto, a na srečo sem pravi čas obrnila volan,zato pa sva pristali ob drevesu z verjetno nekaj praskami na avtu. Z nama ni bilo nič narobe zato sva poklicali samo policijo,da zabeležijo ali kar pač morajo narediti. Kriva sem bila jaz in na srečo ni nihče poškodovan-razen avta,ki pa nima samo nekaj prask ampak jih ima kar precej in potrebno ga po dati na popravilo. In kot naročeno je Ana očitno poklicala fante in Liam je z grozečim pogledom stopal proti meni.
uspelo mi je napisati neki kr tak next..ni nwm kaj ampak ok
Naslednji bo bolj zanimiv-mogoče pa se bosta Louis in Ana zbližala?
14. januar 2015
Neeext
15. januar 2015
next hitrooooo
15. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg