Forum
Heyoo
✦Um pač to bo kinda blog o vsem živem hah in upam da myb komu pomaga. Um pisala bom o zvezah (pač o mojih lastnih izkušnjah in nasploh) o rezanju o depresiji o tem kak sprejet hejte tut od svoje familije um o samozavesti o socialna anksioznosti (social anxiety x'd). Pa tut o drugih stvareh npr o kajenju um o prijatlih itd.
✦Pač um lahko napišete svoje želje če imate kakšne oz če vas zanima kakšno moje mnenje glede neke stvari in bom z veseljem napisala.
✦In um vedno mi lahko napišete če je kaj narobe al pa se počutite sad al pa karkoli ( v zs)
✦Em pisala bom vrjetno nekaj tudi v angleščini ker je lažje ampak bom probala čim manj.

☠______________________________________________☠

☠______________________________________________☠

✦Um rabla bi ene par nextov da vidim če bi sploh kdo bral haha
✦In um ja uživaj v preostanku dneva <33
28. februar 2018
otrov.
otrov.
nexxt! <33
28. februar 2018
Finch.
Finch.
nextt
28. februar 2018
Mi je že všeč čeprv je sam intro, tkoda Next!
28. februar 2018
Anabell_Black
Anabell_Black
nextt
28. februar 2018
DarkNight
DarkNight
Next
01. marec 2018
neextt
01. marec 2018
Next, Next!
01. marec 2018
Next!
01. marec 2018
havala usem <3.. mam sam vprašanje.. o čem bi rade da najprej pišem <33
01. marec 2018
ful mi je ušeč ideja, da boš v angleščini pisala :3 od mene maš en velik nekst ^^
01. marec 2018
Next
01. marec 2018
Heej <33

Okej um ker je to prvič ko pač pišem tukaj (razn uvoda haha) um mislim da je najbolše da se predstavim da me malo boljše spoznate in ja haha uživajte v branju in upam da nisem česa pozabla omenit in vnaprej se opravičujem za vse tipkarske napake x'd

Torej sem Katja, stara 15 kmalu 16 in sem trenutno prvi letnik na gimnaziji. Imam sestro dvojčico kar dostikrat pripelje do tega da se počutim kot da sem slabša od nje oz ne dovol dobra. Um v družini se z atijem ne razumem najbolše pač dostikrat se skregama ker sma oba stubborn.

Um po osebnosti sem shy nimam samozavesti ampak pač se jo nekak trudim zgradit. Social anxiety mam pač ne v najhujšem pomenu ampak definitivno je vlko situacij v katerih se ne počutim najbolše oz postanem živčna oz mi je uncomfortable. Um po moje se rada navežem na ljudi kar ni ravno najbolše ko se navežeš na napačno osebno oz osebo ki ti vbistvu škodi sam si tega nemorš oz. nočeš priznat. Um sem caring af oseba. Pač nasploh me skrbi za vse kar je shitty če je tebi za neko osebo mar medtem ko tisti osebi dol visi za tebe. Sem prijazna oz poskušam bit čim bol prijazna. Um and sometimes people say i'm to nice but i don't agree.. i mean if someone that i dont even have to know writes or says to me i'm not okej, something is wrong, i need help, i'm not happy, i feel alone i can not ignore that. Cause he or she is a person, a human being that has feelings and does not deserve to feel this way.. nobody does. In um še en moj problem pač jaz se dostikrat raje posvečam problemom drugih ljudi kot pa mojim lastnim. In to je pretty shitty. i mean i dont focus on myself and not focusing on yourself can not bring u happiness. And please know that u are special and that u mean something to someone even if it doesn't feel like this at the moment. And also u deserve to live a happy life and that the world can be happy to have u and that u are a blessing to this world. Okej um vem da bo to komu myb cheezy sam je res.

Torej um jaz bi rekla da sem bla v depresiji.. pač včasih pride nazaj ampak je bolše kot je blo. Edina napaka ki sem jo naredla v času depresije je blo to da sem se začela rezat. In s tem sem razočarala sebe ker sem si rekla da nikol nem in prijatle ki jim je mar za mene. Em zdaj se že kar nekaj časa nisem in sem ponosna na to. Ampak pač um stvar je v tem da to zlo hitro postane navada na srečo pri meni še ni. In um pri meni je kr nekaj časa blo tak da pač ko se je kaj slabega zgodlo sem sam v tem vidla rešitev. Ampak pač ne ni bla to edina rešitev. Potem sem se enkrat odločla da bom probala kadit. In um prvi čik ki sem ga probala ni bil močn (light touch 6) ampak ker je blo prvič je vseeno mel nek vpliv in um opazla sem da sem bla bolše volje in bol loose.. nisem bla več tak živčna. Pač vplivalo je na mene v dobrem smislu. In vem da vlko ljudi moti kajenje in majo nekaj proti ampak vsak ma svoje razloge tako kot jih mam jaz in prosim ne obsojat ljudi zarat tega um potem sem pa probala ene močnejše pač ki so meli še bolši/večji vpliv (več o tem bom napisala v posebej pač članku i guess o kajenju haha)

Um kot myb že vete sem bi. V preteklosti sem um bla v skoraj enomesečni zvezi z enim fantom in ja pač končalo se je zlo shitty in um ni blo lepo. Em pred njim sem mela nekaj z eno punco um to pa je vse od mojih zvez.

Um mislim da je to vse kar morte za enkrat vedet. In em upam da vam je všeč haha. Pa feel free napisat kake želje al pa mnenje al pa karkoli haha

☹________________________________________☹

☹________________________________________☹

Um in rabla bi nekaj nextov <3
01. marec 2018
DarkNight
DarkNight
Next
01. marec 2018
Finch.
Finch.
neextt
01. marec 2018
otrov.
otrov.
NEXXT!
01. marec 2018
Next
02. marec 2018
Anabell_Black
Anabell_Black
Next
02. marec 2018
Next!
02. marec 2018
nextt
02. marec 2018
Next
03. marec 2018
Nextt
09. marec 2018
okej se opravičujem ker nisem pisala sam se mi je nek shit dogajal in babica pa stric sta mi umrla in nisem nasla časa za pisanje..

random thoughts of the day

DON'T FUCKING GO BACK TO THE PEOPLE THAT HURT U.. CAUSE THEY GONNA DO THAT AGAIN AND AT THE END ITS U WHO'S HURTIING THE MOST.. NOT THEM
and it hurts when u give everything to one person and get nothing in return.. to give all of ur time to them and not even get 5 minutes in return and never put them first if u always come last..

in očitno se jaz nekak ne učim iz svojih napak, ker me je ena oseba že nevem kolkokrat prizadela ampak vseeeno grem nazaj do nje. pač myb ker sem navajena da jo mam vedno ''ob strani''.. ampak ni vredno.. and umm it probably hurts the most that i know that if i leave them they won't be runnig after me.

its a weird feeling when a persons thats in a relationship decides to cheat on them with you. *short backstory*
pač basicallly em sem zabluzla/zasrala (kakorkoli rečete) z eno punco ki ma fanta.. in na koncu je vse za mene krivila.. in nevem zakaj sem surprised .. ampak pač ja.. and um she said to me how this was a mistake and that she regrets it and how she only did this cause she thought imma be angry or some shit if she wouldnt do that with me.. in to so sam neki shitty izgovori ko je bla vbistva glih ona tista ko je najbol hotla nekaj met... in dobesedno se počutim worthless.. in tak dejstvo da sem na začetku vedla da nebi smela met nič z njo pa sem vseeno mela dokazuje kak ne znam razmislat lol (pa dejstvo da sem bla pijana myb idkk).. vedla sem da ona dostikrat išče sam pozornost in nevem zakaj sem bla lahko tak foolish da sem temu nasedla.

likee sometimes i regret being nice, apologizing when i didn't do anything wrong and for making unworthy people a priority in my life.

ohh and also LOVE DOESN'T HURT YOU.. A PERSON THAT DOESN'T KNOW HOW TO LOVE DOES

and plssss dont go back to the person that broke u.. its honestly not worth it.. just imagine them as a temporary happines and remember that some people are a blessing and some are a lesson.. learn from them

and in case no one told u today u are super beautiful and special
lovee katja <33
20. marec 2018
otrov.
otrov.
nexxt <3
20. marec 2018
Next!!!
22. marec 2018
Heyaa
okej um to sem napisala med bilogijo lol ko sem bla v svojih feelsih haha x'd
in nisem čist ziher o čem se grem just some random thoughts i guess.

I will always do my best to be there for you, because i don't want you to feel alone. Cause I've felt that,it's not a good feeling and I don't want your sweet soul to get a touch of that feeling. I'm gonna try and save you from it. Once being alone effects you, each time you are alone it's almost like an invisible scar is left on your precious little mind and i wanna keep your mind scarless. People are kinda like seashells. We are each very unique and with as story to tell. But before you open the shell you can't see whats on the inside. It can look shiny and bright on the outside but the time runs by and slowly a seashell starts opening and the you see a dark and scared inside and even the pearl inside it that used to shine is now without a sparkle. And what most people will do is throw it away and forget about it. That's way it's hard for some people to trust and to share and to tell their storys. They are just afraid of people leaving them alone. And as I said treat people nicely, not like seashells, you pick them up from the sea and with time it opens up to you, but then you get tired of it so you just throw it away and its left there on it's own. We get so attached to someone that when they leave, we feel completly lost. But the only way to fin our way again is to move on and let go.

in če se myb ne počutiš najbolše poslušaj glasbo ( jaz personally ko sem v svojih feelsih poslušam : xxxtentacion, lil peep, shiloh, nf in še več) em jej hah hrana večinokrat pomaga myb nekak svoja čustva likovno izrazi jaz osebno nisem nadarjena za risanje al pa petje i mean jaz ne morem niti estetsko postlat postelje haha ampak pisanje meni nekak pomaga. myb idi na sprehod če maš živali posveti malo časa njim. sam pač vedi hah da bo vse okej in ne glede na to v kak slabi situaciji si trenutno, stvari se bodo poboljšale mogoče ne danes al pa jutri ampak se bojo. in če je karkoli narobe mi lahko vedno pišeš.

lovee, katja <33
01. april 2018
neext!!!!!
01. april 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg