Forum
u171948
u171948
1 LETO PREJ

Skočila sem k polici s krompirjem. "Koliko, mami?"sem vprašala.
"Pet manjših krompirjev. Bom naredila solato. A si zelo lačna?" je vprašala z nasmehom na ustnicah.
"Jaz niti ne. Sem pa prepričana, da je Lucas lačen " sem pomenljivo rekla.
Mami se je zasmejala. "Če bi on odločal, bi vsi dobili svojo vrečko čipsa in coca colo!" se je namrdnila.
"Meni je prav " sem se zasmejala, nato pa sem iz police povlekla nekaj krompirja.
Mami me je objela in naslonila brado na mojo ramo. "Pa vzemi še malo kečapa " je zašepetala.
Zajela sem sapo. "A bomo imeli žurko?"
"Ja, pižama party. Naredila bom pico."
"Juhu!!!" sem vzkliknila in stekla do oddelka s kečapom.
~~~~~~~~~
SEDANJOST

"Vse bo še v redu. A si vzel nogometno žogo s sabo?" sem vprašala svojega mlajšega bratca.
Lucas Nathan Brian Barnett se je postavil pred mene. Modra majica s kratkimi rokavi mu je le napol prekrivala tatu na vratu. Tatu je prikazoval nogometaša. Njegovi skodrani rdečkasti lasje so mu pokrivali nagubano čelo, saj je privzdignil obrvi. To je vedno počel, ko je bil prestrašen, živčen, žalosten ali jezen.
"Seveda, da sem jo. Nogometno žogo in mojo najljubšo oranžno majico, pa seveda budilko z želvami, ki mi jo je dal oči za rojstni dan." sklonil je glavo.
Debelo sem pogoltnila. Od stresa in žalosti se že nekaj dni nisem ličila. Moj obraz je bil čisto drugačen. Bolj bled. Rdečkasto rjavih las si nisem umila že nekaj časa. Bili so zelo mastni, zato sem jih skrila v visok čop. Pri konicah so se mi delali kodri.
"No, zakaj pa nisi vzel še drugih oblačil in mogoče šolske torbe, mladenič?" sem ga vprašala. Mami je vedno klicala Lucasa mladenič, ko je bila jezna nanj. Ampak ona je bila zelo redko jezna. Vse je razumela.
Lucas se je skremžil. "Zato, ker nimam časa za šolo. Ugotoviti moram, kdo je ubil mami in očija," je pogumno povedal.
Zmajala sem z glavo. "Lucas, nihče ju ni ubil. Saj sem ti povedala. Doživela sta prometno nesrečo." sem zašepetala.
"Ampak, zakaj? Saj sta bila pripeta!" seje pritožil Lucas. Pobožala sem ga po kodrasti glavi.
"Pojdi se stuširat," sem zamrmrala.
Nato sem se razgledala po hiši. Na pol je že razpadala.
"Dobrodošla, Amber." je nekdo rekel. Obrnila sem se in se zazrla v tetine rjave oči. Tudi ona je bila videti žalostna. Odeta je bila v vijolično svileno haljo. Svetli lasje so ji padali na rame. Bili so polikani. "Kako si?" me je zaskrbljeno vprašala.
Po licu so mi stekle solze. "Zelo dobro sem," sem zahlipala med jokom.
"Ni tako videti," je dejala teta Alex. "Zelo lepa punca si. Po očetu." se je kislo nasmehnila. Teta Alex je bila sestra od mojega očija. Jaz pa sem bila hčerka od mojega očija. Bila.

Moja mama in oče sta umrla v prometni nesreči leta 2014, datuma: 21. 4. To je bil ponedeljek. Dan, ko sem dobila tri petice pri pouku. Ko sem se vrnila domov, novic nisem morala deliti z nikomer. Starša sta vozila avto Peugeot. Bila sta zavezana s pasovi. Vozila sta pravilno, nista bila pod vplivom alkohola. Mimo njiju naj bi zapeljal voznik in ju ponesreči zbil, saj je vozil po drugi strani ceste. Anglež. Mama je umrla takoj, oče pa se je le hudo poškodoval. Po nekaj dnevih v bolnišnici se je trudil, a mu ni uspelo preživeti. Mama je bila Susan Barnett. Oče pa Zach James Barnett. Poročena pred 16 leti. Oba sta bila starša. S hčerko po imenu Amber Jasmine Acacia Barnett. In s sinom po imenu Lucas Nathan Brian Barnett . Hčerka je zdaj stara 15 let, sin pa osem, že skoraj devet. Pogreb bo čez dva tedna, ko bo vse pripravljeno. Čez dva tedna bi tudi Zach James Barnett in Susan Barnett, imela obletnico poroke. Susan Barnett je bila noseča. Če ne bi umrla, bi rodila čez slabih nekaj dni. Rodila bi punčko, ki bi jo poimenovala Rose Grace Barnett.
Zdaj sta se otroka preselila k teti Alex Christine Barnett.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

js sm nova na igrah. No, tako, nov profil imam. Upam, da vam je začetek všeč?
Pohvale, graje, komentarji, dobrodošli :3

15. maj 2014
Neext ;D
16. maj 2014
u165577
u165577
Neeeeext++novaa bralkaaa
17. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg