Forum
Heej;3 Js sm se odločla, da bom napisala še eno zgodbico. Pisala sm že vlk zgodbic pa dobene nism redno pisala in tut dokončala ne, pr tti zgodbici pa se bom potrudla vsak dan napisat usaj dva dela. Nism ravno full dobra pisatlca sam upam, da bote useen brali.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
''Kdo mi mori spanec'' sem si momljala medtem, ko sem leno iskala telefon, ki je zdaj že zvonil kot nor. Ko sem ga končno našla sem pritisnila zeleno tipko in telefon počasi prislonila k ušesu.
''Ja,prosim'' sem naveličano rekla. Na drugi strani se je slišalo glasno a veselo cviljenje moje najboljše prijateljice Klaudije. ''Al, Al, Al !'' je vsa navdušena končno spravila iz sebe te tri besede.
''Povej že, ampak upam, da je kaj dobrega.Zmotila si moj 'lepotni spanec' '' sem rekla in se zasmejala sama sebi. *Od kdaj jaz potrebujem lepotni spanec* sem si mislila. ''Al, od kdaj potrebuješ lepotni spanec ?'' je vprašala Klaudija. ''Ali mi bereš misli ali kaj?'' sem rekla. ''Pozabi.v LA greva !'' je rekla navdušeno. ''Kaj ! Kako v LA?'' sem se zadrla v telefon. ''Saj je poletje, ne?'' mi je rekla nazaj. ''ja, imaš denar?'' .''Ne skrbi. Za vse bo poskrbela moja teta Janice'' je rekla. ''No dobro...Klaudija, v LA greva'' sem navdušeno rekla,pritisnila rdečo tipko na telefonu in začela skakati po postelji.
''Alex, čas je že bil, da si se zbudila'' je rekla mama ko je prihitela v sobo saj se je moje navdušeno cviljenje slišalo po vsej hiši. ''Mami, v LA grem !'' sem rekla in ji padla v objem.
Jaz (Alex-Al) ;

Klaudija ;

Telefon ;

Next ?;3
27. december 2011
u70027
u70027
kira dobra zgodba :3
+ ne govori, dan pišeš fajn, ker si najboljša pisateljica < 3
27. december 2011
u70027
u70027
nextej zame, ker sem fholj neučakana :*
27. december 2011
Hwala Amadeja< 33
Okej nextam zdle.
27. december 2011
u70027
u70027
Jiii hvala :$
27. december 2011
u51999
u51999
nextt!! fajna zgodba (:
27. december 2011
''Kaj, kako v LA?'' je rekla presenečeno. ''Še sama nevem kako. Klaudija me je pravkar poklicala in mi povedala'' sem rekla z nasmeškom na obrazu. Zavzdihnila je in rekla ''Dobro, o tem se bomo še pogovorili. Zdaj se pa obleci in pridi na zajtrk'' je rekla in odšla nazaj v kuhinjo.
Odšla sem v kopalnico in se uredila. Spletla sem si kito ter se naličila. Nato sem pogledala še v omaro, ki je bila polna kot vedno.*hm...Kaj oblečti?* sem si momljala med 'pregledovanjem' oblek. Saj sem vendar najstnica in to je čisto običajno, ne?. Na koncu sem si izbrala lepo rožnato oblekco, ki mi je segala do kolen.
''Mi zavidaš, kaj?'' sem črhnila steni, ki je bila na moji levi strani. Ona pa je samo strmela nazaj kot ponavadi.
Obleka ;

Ewo en deu na hiter. Pri naslednjem se bol potrudim c(:
27. december 2011
Vanessaa hwala:*
27. december 2011
u65375
u65375
next :33
27. december 2011
Še usaj 1 next.
28. december 2011
next!
28. december 2011
Nasmehnila sem se in se pognala po stopnicah. ''Jutro mami, jutro oči, jutro sis'' sem rekla.''Ne ti meni sis'' je jezno rekla Anja, moja starejša sestra. ''Ali je res, da greš v LA?'' je dodala.
''Ja res je, živim tvoje sanje''
Zavistno me je pogledala in odšla v svojo sobo. Takrat sem jaz začela. ''Mami, ali si lahko kupim nov telefon ?'' sem vprašala in ji namenila tisti puppy eyes pogled. ''Alex! Ta telefon imaš samo dva meseca in ti že želiš novega ?'' je rekla. Vzdihnila sem in rekla'' No dobro, ali si lahko grem kupiti vsaj nekaj novih oblek'' se nisem dala. Pokimala je in mi dala 50$. Zahvalila sem se ji, jo objela in brez, da bi pojedla svoj zajtrk odšla v sobo. Pograbila sem telefon in Klaudiji napisala sporočilo:
Danes-shooping-14.00.
Nazaj sem dobila kratko sporočilo mhm.
Takrat pa je v sobo primjavkala moja muca Mimi. Bila je črno bele barve. Vzela sem jo v naročje in jo pocrkljala. Predla je kot bi v gobčku imela ferrarija.
Anja ;

Mimi ;

Next.???
28. december 2011
Bom kr nextala,ker mi je DC ;33
28. december 2011
Neext...najboljša zgodbica< 33
28. december 2011
u20311
u20311
next!
28. december 2011
next
28. december 2011
u40975
u40975
Next!
28. december 2011
Mal poznej nextam;33
28. december 2011
u70392
u70392
next:*
28. december 2011
u70027
u70027
aww ;$ najača zgodbica < 3

next :3
29. december 2011
Okeej zdle nextam;33
29. december 2011
Mimi sem odložila na posteljo in vzela prenosnik. Odšla sem na you tube.Poslušala sem pesem What makes you beautiful od One Direction. Preprosto jih obožujem !Ob tej pesmi se takoj počutim lepšo.
*Vse bi dala, da bi bili v LAju. Ampak kaj bi oni počeli tam če pa imajo britanijo* sem govorila sama sebi. Za trenutek sem si zaželela, da bi odšla v London. Ampak saj so v Los Angelesu tudi zvezdniki, ne? ''Nehaj sanjariti in raje pridi ven'' se je zaslišal glas od zunaj. Pogledala sem skozi okno in zunaj videla.....
Prenosnik ;

Next ?
+Mal poznej napišem večji del.
29. december 2011
u70392
u70392
next:*
29. december 2011
1 next še.
29. december 2011
Pogledala sem skozi okno in zunaj videla Klaudijo. zasmejala sem se in rekla ''seveda pridem, ampak sanjariti nikoli ne bom nehala.''
''To sem že opazila pred am...nekaj leti'' se je drla pod mojim oknom.
''Kaj pa ti in tvoje popolno življenje'' sem rekla in se ji nasmehnila. ''V sanjarjenju''sem še dodala.
''Moje sanjarjenje je čisto normalno ! Jaz sanjam o Anžetu ti pa o One Direction'' je rekla.
''In zdaj boš rekla, da ti ne sanjaš o One Direction. Še posebej o Liamu'' sem rekla in besedo Liam še posebej poudarila.
Takole bi si kričali še zagotovo pol ure če naju nebi prekinila moja soseda. Stara je 80 let in še vedno sliši vsak šum. Veselo sem se pognala po stopnicah, obula all starke in se odpravila ven k Klaudiji.
Klaudija je živela le nekaj hiš stran zato sva se videli čisto vsak dan. Druga brez druge res ne moreva.
All starke ;

Next.??
29. december 2011
next
29. december 2011
u20311
u20311
next!
29. december 2011
Neeeeeext
30. december 2011
u70392