Forum
u89162
u89162

no, tele teme še nisem zasledila zato, me ne pol neki da fejkam :3
no ziher nisem edina ko rada bere knjige, čeprav u našem razredu sem, pa mi usi govorijo kak lahk to, to je kr neki... sam pol je pa vredi ko jim edn bralne značke dela :''D
no uglaunem na tej temi boste napisal avtorja, naslov in kratko vsebino knjige, ki ste jo prebrali in se vam zdi zanimiva. (pr kratki vsebini je najbolje če napišete tist povzetek ko je na zadnji strani napisan, če ne pa lahk tut sami sestavite če mate voljo :Đ) no takle bi to zgledal:

K.M. Grant

KRVAVO RDEČI KONJ

Will ima konja ~ majhnega rdečkastega žrebca z belim plamenom na čelu. Ellie je lepo dekle ~ vendar se mora poročiti z Gavinom, Willovim starejšim bratom. Za pravično stvar kralj Rihard razglasi križarsko vojno. Vitezi iz Anglije morajo oditi v vojno v Sveto deželo.

Šla bosta Will in Gavin. Tekla bo kri. Umirali bodo ljudje. Dve stvari pa se ne bosta spremenili ~ Elli in krvaavo rdeči konj Hosanna...

01. julij 2012
u93002
u93002
Zbirka; HIŠA NOČI
Najljubša knjiga iz zbirke; IZDANA (Ker sem preprala le to in ZAZNAMOVANA)
Avtor; P. C. Cast in Kristin Cast
"Vsi smo lahko govorili samo o Chrisovem izginotju in kako čudno je bilo, da je izginl tako blizu Hiše Noči. Nisem hotela verjeti. Globoko v sebi pa sem čutila, da ga bodo našli. Mrtvega."

01. julij 2012
u93002
u93002
P.s.: σρяσѕтι, кєя σgℓαšυנєм ѕαм α ѕє кєяα ρяιנανι.؟ ρℓιšš.؟
http://www.igre123.com/forum/tema/we-rev-j-v-er-op-s-d/36815/1
ριℓš, ρℓιšš, яαвιм ρυηcє.! нωαℓℓα яα∂α νѕ мαм.!
05. julij 2012
u22333
u22333
Kate Mosse
LABIRINT

The novel slips between past and present, one life recalling and echoing the other, rather as one can sense the presence of previous inhabitants in the atmosphere seeping from the stones of old cities.

For Alice, the trouble starts when she falls into a mountain cave and finds two skeletons and an ancient ring with a labyrinth symbol, which it turns out that many (often unsavoury) people want to obtain. For Alaïs, it begins when her father entrusts her with one of the three books that are needed to summon the true grail.

Labyrinth is very much a Girl's Own story: a grail quest in which women aren't helpless creatures to be rescued, or decorative bystanders, but central to the action, with the capacity to change history. The villains, in both eras, are also women.

As one might expect of a labyrinth, it turns out that there are truths beyond the truths sought. There are twists and reversals, memories to be retrieved and reclaimed, lovers' misunderstandings to be reconciled, fragments of the past to be salvaged, and old betrayals to be, very satisfyingly, revenged.

je u angleščini kr slovenskega nism našla ;c
18. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg