Forum
u80965
u80965
jѕ ριšєм žє Э. zgσ∂вιcσ. 2 šє ηιѕєм кσηčαℓα. αмραк z∂נ ριšєм z мσנσ вƒƒ мαηcσ.! « Э αנ, נσ мαм яα∂α. « Э ^___^
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ zgσ∂вιcα вσ gσνσяιℓα σ ρυηcι , кι נє žℓσσ яα∂α яιѕαℓα 'ƒαѕнιση' ѕтναяι... σz. вι кя яєкℓα ∂α נє σвσžєναℓα σвℓєкє ιη ѕнσσριηg ;σ

ρυηcι נє ιмє мєяяу. мєяяу тιмєємιℓ. ηנєηα вƒƒ נє єммα. ιη ιмα šє єησ яєѕ вƒƒ. кαтну
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

anna ;

єммα;

кαтну;

29. marec 2012
u80965
u80965
ρσρяανєк; ρυηcι נє ιмє αηηα.αηηα тιмєємιℓ.
29. marec 2012
u63347
u63347
nextaaj
29. marec 2012
u80965
u80965
Toreej... kr začnimo! ^___^ sm anna in obožuujem zabavo, frende in svoj lajf!
celo življenje se učim risarstva in neki model sm že nrdila. mami je najbolša mami na swwwetu! oči pa .. uhh. velik pričakuje od mene, pač profesor je ! ;D
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
PETEK - POČITNICE ( JUTRO IN NI ŠOLEEE! ) x'D
kok lepoo jutro si mislm in odhitim iz svoje 'sobice';

za zajtrk si prpravm waffle;3 pojeem ih in stečem do bazena kjer me je že čakala mami. '' jutrro! '' ji namenim poljubček in stečem do očija.'' atii! '' objamem ga in ga nato zpustim. v roke uzamem moj iPhone;

nasmehnem se in grem na skype. dodam kathy in emmo. pol pa party! povabla sm ju če bi šle po nove obleke. takoj sta ble za ker smo use mal afnaste in smo rade lepe. najprej smo šle u naj dražje trgovine pol pa man mn. use smo ble fuuul bogate.moja mami je praunica in mamo 2 hoteela. drgač pa kathyni in emmini starši sodelujejo z mojimi < 3 združeni smo kot eno.najprej smo šle po čeuljeeeeeee .. kaj sm si nabaula;o

po shoopingu za čeule smo si nabaule še oblekce, hlače, majce.. bla bla bla.... blo je pown useega! tmm.. na busu pa zagledam njega. on, najlepši,najpopolnejši. fant! < 3
30. marec 2012
next :**
30. marec 2012
Jšt nextam!hihi pikičaa ful dobr si napisalaa!< 333
30. marec 2012
u80965
u80965
Okeey! Nekštti mucicaaa!!!! < 3333333333333333333333
30. marec 2012
u84409
u84409
next
30. marec 2012
No kot že omenjeno sem modna kreatorka!< 333
Rada rišem< 333
MIslim da sem kar zelo popularna saj v mladini lahko rečem slavna hehe pa tudi priljubljena kar je očitno< 3333
Pa poglejmo moj stayl< 33

Rada mam odprte obleke blj ali manj pa tudi če so stisnjene je ok!< 33

MOja zbirkaa Prstanow!< 33333

Množica okol mene nism našla slik da bi jih blo več hehe!< 3333333
I LOVE SHOOPING!< 333333SHOOPING IT'S MY LIFE!< 3333
In omenjeno fant tisti najbolj lep najbolj popoun fant k je že ........100000x Shoopingiral z mano to je Alex moj Šiki Pikii ne dam gaa tut frendice pač Ema kot zmer navihana mi kup cele tri velikanskee vrečke oblek blackbarry in Iphone jst sam what??!< 33 Una sej vem mal premal sm ti kupla ampak sej ni nč hudga sej ne zamerš?Jst rečem itak da ne to je preveč hvala ti ti bom že vrnilaaa!< 3333333
30. marec 2012
u84980
u84980
next
30. marec 2012
MOj šikii pikii Alex♥

Iiiiiiij!< 333

MOj moj popounež ugl od teh fantow ne najdeš nobene pametne slike!< 3333
30. marec 2012
u80965
u80965
objamem jo in se ji zahvalim za nepozaben nakup x'D ''končno!! ;o '' si rečem in stečem iz busa čist mokra. ful sm zardela. oopa. on je pa šu na isti postaji doool ;o '' o shit '' si mislm in stečem do ograje našga doma.čist sm bla šokirana. ustavla sm se in ga gledala. pogledou me je.. pol pa katastrofaa! stekla sm do njega in zaupila nej me počaka. steku je naprej..
in se naenkrat ustavu za ovinkooom.....Alex:

bla sm presenečena. pogovor:

js: aleex , veeš...
spet sm zardela in pogledala v tla.
alex: ja vem. tut js ...
tut on je zardeu. mislna sm da je mislu drugo stvar. a pokazal se je da ne. drgač je moj sošolc. ful sva frenda že od mejhnga. njegow stil je bjutiš in najpopownejši< 3
objela sm ga kot prjatla da nebi kdo mislu da sva skupi. čeprow bi to rada.
js: '' weeš. rada te mam. < 3 zdj pa morm it. prit kej k men'' btw. da wam powem. žiwi bliz mene. kakih 100metrow.
alex: '' ja itaq. prideem jutri. pokličem te. '' nasmehne se in poljubi na lice. zardela sm še bolj. najini roki sta se oddaljevali. midva pa še vedno gledajoča v oči drugdrugega< 3
stekla sm do doma in vesela priklobila comp. šle smo na gmail. tm pa že mail! od alexa.
'' hitr je. moj muceek;3 '' si rečem in pogledam kathy in emo. potem pa odprem pošto.
kjer je pisalo: a maš dons ob 9-ih čs za u kino? btw. sama bi šla< 3 poljub, alex.'' kathy in emma sta me začudeno pogledale in nasmehnila sm se jima... pol smo se šle top model .. čs je hitr miniu in pršou je čs za aleexa in kino!!! ...< 3
30. marec 2012
u80965
u80965
Uhh... nej bo ena in isti. sej sta si podobnaa x'D hahahah
30. marec 2012
u80965
u80965
Reeaaad!,< 3
30. marec 2012
u78879
u78879
Nexštii pikicaa. ;**
< 33
30. marec 2012
u80965
u80965
Počasi sm se začela rihtat: oblekica, Mwaa< 3 okicee;3 use sm mela pupownoo:

... sory k je mali next.. sam bom pooool x'D
30. marec 2012
u80965
u80965
naparfumerala sm se;

in stečem na bus...

srečala sva se pr kinu....
30. marec 2012
u80965
u80965
srečala sva se pr kinu in se objela! pol pa party do jutranjih ur! po kinu sva šla u disco;3
pač tko fhuul fino je bloo... po discu sm bla čist izmuučena ;o prespala sm pr njemu doma...
wwaaw kok lepo je pr njemu. sam živi sicer. mami pa ati. ga ne marate preveč ;/
30. marec 2012
juj. nextaaj. :**
30. marec 2012
u82970
u82970
nekštaj pikica...*-*..juuj ubužujm šuke pa cote..ka bi jih le duma mela *-*
30. marec 2012
u80965
u80965
next day sm se zbudila na mehki alexowi postli. on pa ševeda še na kawču.. spii ;3 kok je biu cutte;o < 3 pritihotapila sm se v kuhinjo in mu priprawila wafflee! < 3 jummy. prou dobr sm jih nrdila. čs je biu da alex ustanee. umiru sva pojedla pol pa u starbucks na kavico< 3

njam je blo;3 pol pa domoww... '' hey alex... se kej slišva dons? '' objela sm ga. '' ja itak. lahka.... amm... ma mogoče greva lahk k bazenu.< 3'' nasmehnila sm se mu in se počasi oddaljevala '' ja ... poklic me.!'' z alexom sva bla že skoor skupi... nisva se še odličila za pravo zvezo;3 hehe < 3 šla sm v nš notranji bazen na osvežitev. pol paa dcc... šla sm na compppp....šla sm igrce špilaat;3 pol pa iFon zazvoniii... alex. '' ja mucii;3 '' zavzdihniu je u mihrofon.. '' prihajam... novico mam zatee;3 '' zresnila sm se , oblekla v drugo obleko in odhitela po stopnicah... spte parfum,čevlji in oblekice... pa sveda še fonii, in tako dalje... oblekla sm si;

uzela fon;

1 next...
zvedl boste;
-kaj se je zgodiil da aleex prihajaa...?
31. marec 2012
Pikičaaa lohk jst nextam!?< 33
31. marec 2012
next u sekundi :**
31. marec 2012
u85528
u85528
next
31. marec 2012
u80965
u80965
Ja... sam hitrr... al jst nrdim še ta next pa ti dopoldne kasneej... al pa popoldne.'? < 3
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Alex je že zazvoniu. stekla sm po stopnicah in si na hitro nadela še ogrlico... amapak nisem še hotla pozabt prstana;3

končno sm bla priprauljena na grozo in veselje.
takoj ko sm odprla vrata se je vame zaletu alex in se odtrgal od mojih rok. začeu je kričat. '' kaj se ti greš? '' še neki je momlou pa pa je biu tih. mirno sm mu odgovorila '' kwa je stabo? '' poskušala sm ga umirit a ... ni šlo. na noben način. solze so se mi začele ulivat, in končno je povedu bistvo... naj bi bla z nekim drugim;o aj nevem kje je to slišu. a končno se je tut sam pomiriu, ko je zvedu da nism z nubenim drugim< 3 pol sm pa poklicala kathy in emmo če se lahka dobimo ... kathy je mal zbolela. emma, pa kot vedno lena k drek. nobena ni hotla it. zato sva z alexom ostala sama. odločila sm se da poklicem mami ata in kathy in sevda še leno emmo. z alexom bova šla na holidays! oz. počitnce .... u hotel z bazen in pač ja... u najdražjiga k bova lahk šla.... spakirala sm stvari že dons.. sej jutr letimo!

z mami pa atom sm se uredu zmenila... kathy pa emma pa nista ble najbl happy. hotle sta zravn... '' okey pejta... dons spakirita muci;3 '' zasmejale smo se in prekinlee....
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
NEXT DAAAY... LETALO, POČITNCE IN WWAAW¨!< 3
ustala sm hitr ker mormo bit 1 uro prej na letališču. ustala sm ob 6, da sm use zbrala. kathy,emmo in alexa. hitr smo se oblekle... moje oblekee...;

parfuum:

in drugoo... uzela sm lepa učalcaa....

zbral smo se in odhitel na bus do lateališča....

2 nextaa....
- kaj bo na letališču? < 3
01. april 2012
next :3
01. april 2012
нαy :3 , se prιjαvιs prosιм ιɴ :
❀мιαмι ғαѕнιoɴ deѕιɢɴerѕ вy Eric ♥ Sααde
http://www.igre123.com/forum/tema/o-de-er-y-eric-s-de/31660/
nadaljuj
01. april 2012
u80965
u80965
Noo.. prišli smo na letališče in čakali na letalo kako urco... full je blo use zakompliciran...
Tm pa zagledam svojga sošolca mateja...on;

naj vam ga opišem predem odkorakamo na letalo... je; luškan,prijazen,hot,mwa,spet prjaznn,pamtn in mejbi še kej... že kot otroka sva bla bl mal povezana ampak sva se ful zabavala k sva bla skupi;') .... Ohoj! mormo zdej odkorakat na letalo... in šli smo na letalo.... matej je šou na istoo.. kathy in emma sta sedele skupej, js pa alex pa skupej.
matej pa saam;o to me je presenečal, sej je vedno meu 1 milijon punc ukorg sebe...
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Po nevem kolkem času smo prispeli...

pred hišo so naš že čakale žverce...;

uzela sm jih k sebi in božala... mehkee ko božje telo< 3 heheh.. dala sm idejo če bi se šli k se razpakiramo da gremo plavat< 3 pa mal pogledat okolico pol zvečer... in ress.. use smo razpakirall.. naj vam pokažem še naše sobe... prva bo od mene in alexa.

res zgleda otročja.. a nama je supper mehka in udobna< 3 ;** ..... kathyna in emmina soba:

kopalnica je bla perfect.. hotel pa itaq.. use je blo popownoo... odkorakal smo na plažoo... ;
01. april 2012
u82970
u82970
nekštaj pikica *-*
01. april 2012
u78879
u78879
Nexstii. ;**
< 33
01. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike