Forum
u75670
u75670
ful podobna tema že obstaja, ampak je kuuul :3 NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
26. december 2013
u147628
u147628
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
26. december 2013
katka.* - a misliš uno od mexico. ? v bistvu jo je ona nardila en dan za nama (očitno iščejo ideje pri nama)
~ sej nič nimam proti da me ne boste obsojali c:
26. december 2013
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay zmagala sm hahahahha za novo tekmovanje pošljem jutri, ok? c;
neext aja pa jas sem si pospravla omaro omg hahahah
26. december 2013
ok ti kar počasi haha x'd
aja? x'd ti je uspelo z nasveti? x'd <3
26. december 2013
u75670
u75670
ja mislm ja sam res ;o
NEXT ciim prej
26. december 2013
Hejhoj<3 moj next dobite 30.12. Al pa 31.12. Vem da js grozn pism sam ja pac:/
26. december 2013
ne pišeš grozno! *___* ti maš vedno več nextou od mene pa še boljše napišeš<333
27. december 2013
POZOR! Zaenkrat sve z lano prejele sliko za tekmovanje samo od dveh. Prosila bi vas, če si vzamete pet minut, poiščete eno sliko in nama jo z lana (na zs od obeh!!) pošljete sliko nečesa, kar se vam zdi, da je praznično. slike iščete same, seveda pa ne bo nič narobe, če jo poslikate same. Hvala vam že v naprej<3
27. december 2013
u159718
u159718
kdaj bo next ? c:
27. december 2013
u75670
u75670
next? prooosim res pošlte jima slikce
27. december 2013
ne vem, usaj pet vas mora poslati slike, zaenkrat pa sta poslali samo dve :/
27. december 2013
tam v zgornjem besedilu *pozor* je ena napakica: slike iščete na INTERNETU, seveda pa ne bo nič narobe, če jo poslikate same. c:
27. december 2013
next
27. december 2013
jas bom zdej poslala ampak bom neki kar sem sama slikala
27. december 2013
u154595
u154595
js sm že poslala
27. december 2013
Neeext
27. december 2013
u157990
u157990
neeeeeeeeext
28. december 2013
next
28. december 2013
u75670
u75670
next
28. december 2013
u154595
u154595
next
28. december 2013
u160511
u160511
next
28. december 2013
omh kok dolgo že nismo bli na tej reviji :c
okej, če še kdo bere to revijo bi vam neki povedala in vas neki prosila:
Pred vami je novo leto. Upam, da se boste u njem meli ful dobro in da bo vaše najboljše do zdej<3 HAPPY NEW YEAR
no, zdej bi vam rada povedala, da bi mogla miximist. (moja sovoditeljica lana) nextat učeri al pa danes samo očitno nebo nič z nexta :c js pa tut ne morm zdele, ker sem se za 15 minutk spraula na računalnik k je mami šla k sosedi hihi<3 torej, upam da bo lana dala next če ne boste pa mojga dobil samo ne ful hitro<3
no, zdej pa mam še eno vlko željo. pač začela sem nou blog pisat. in meni bi res ful ful ful ful ful FUUUUL ogromno pomenil če bi si ga pogledal in napisali next in ga po možnosti spremljali. res, ful dost bi mi pomenlo. tak da vam prilagam link, v upanju da ga boste prebrali in nextali, ga spremljali in ga (MOGOČE) celo oglaševali okrog (?) <333333 ?? ;*
link: http://www.igre123.com/forum/tema/blog-about-me.-c:/66029/
31. december 2013
u159660
u159660
next!
31. december 2013
u75670
u75670
meext bom
01. januar 2014
Next
05. januar 2014
нej нoj :* reѕ мι je žal da nιѕм dala neхтa...nιѕм мela nιč ιdej :c тυт zdej jιн nιмaм nč ĸej več тĸoda ne prιčaĸvт ĸej preweč...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. RUBRIKA: мodnι naѕveтι
KaJ MoRa vEdEtI VsAkO DeKlE, kI Si žElItE BiTi vIdEtI MoDnO? tO IzVeŠ V NaSlEdNjIh vRsTiCaH!

υgoтovι, ĸaтere вarve тι prιѕтajajo
* тen polтι je тιѕтι, ĸι je neĸaĸo odločιlen prι тeм, ĸaтere вarve тι prιѕтajajo ιn ѕo na тeвι vιdeтι вoljše ĸoт na drυgιн. poтeм je тυĸaj še вarva očι, oвlιĸa poѕтave,… vedeтι мoraš, ĸaтera вarva тe požιvι ιn v ĸaтerι ѕe še poѕeвno doвro počυтιš. poѕĸυšaj тυdι poѕečι po ĸaĸšnι novι вarvι, ĸι je do ѕedaj ѕploн nιѕι noѕιla.

*dodaтĸι ne prιneѕejo vedno več тočĸ za мodnι ѕтιl

тυdι z dodaтĸι мoraš вιтι zelo pazljιva. мedтeм ĸo prι oвlačιlιн ѕedaj nι neĸιн oмejιтev ιn ѕo oвlιĸovalcι celo zapovedalι, da laнĸo ĸršιмo мodna pravιla тer ѕι dovolιмo ѕĸυpaj noѕιтι pιĸe ιn črтe ιn oѕтale pιѕane vzorce – pa je prι dodaтĸιн še vedno poтreвno pazιтι, da vѕe ѕĸυpaj ne poѕтane neoĸυѕno. ena мalo šιrša zapeѕтnιca je dovolj da popeѕтrι тvojo oвleĸo. naj вo вolj žιva alι pιѕana pa вo doѕegla ѕvoj naмen. dodaтĸe тorej υporaвι zaтo, da popeѕтrιjo тvoj vιdez ιn ne zaтo, da poĸažeš ѕvojo zвιrĸo naĸιтa тer oв тeм ne υpošтevaš ĸaj ιмaš oвlečeno. naj velja da je мanj več.

*ne ιzвιraj čevljev glede na ѕvojo oвleĸo

če вoš najprej ιzвrala ĸaj oвlečι, šele naтo pa ιzвιrala prιмerne čevlje, zna naѕтaтι velιĸa тežava. prι vѕeн pιѕanιн vzorcιн ιn žιvιн вarvaн тer vѕeмogočιн ĸoмвιnacιjaн, ĸι ѕo мodne вo ιzвιra ĸar тežĸa. verjeтno тυdι zaтo, ĸer ravno nιмaš тolιĸo čevljev ĸoт oвlačιl. zaтo je lažje, da glede na тo ĸaм ѕe odpravljaš, najprej ιzвereš čevlje, poтeм pa ιzвιraš мed мožnιмι oвlačιlι, ĸι вι ѕodιlι zraven. prav тaĸo тι вo na тaĸšen načιn lažje ιzвraтι тυdι мodne dodaтĸe.

*ιzвerι prava oвlačιla zaѕe

мodno je daneѕ velιĸo nevѕaĸdanjιн ĸoмвιnacιj ιn predvѕeм oѕeвno ιzražanje. ĸar pa ne velja prι šтevιlĸaн oвlačιl. ιzвerι oвlačιla, ĸι ѕo тι prav ιn тι prιѕтajajo. če želιš вιтι мodna, ѕι ne ѕмeš ĸυpιтι preтeѕnιн нlač ѕaмo zaтo, ĸer želιš ιмeтι мanjšo ĸonғeĸcιjѕĸo šтevιlĸo. тaĸšne нlače вodo na prιмer na тeвι ѕpreмenιle ѕvoj naмen ιn вodo тaĸo ιzgυвιle ѕмιѕel. ravno тaĸo velja za prevelιĸa oвlačιla – ĸar je narejeno z naмenoм da мora вιтι oprιjeтo, naj вo тaĸo alι pa ιzвerι drυg ĸroj. ne ĸυpυj ѕι prevelιĸιн oвlačιl. prι vѕeм pa je poтreвno υpošтevaтι тυdι zdravje ιn υdoвje.

*ѕpreмljaj тrende

nι poтreвno, da poѕтaneš prava мodna oвѕedenĸa ιn naтančno ѕledιš ѕмernιcaм, ĸι jιн zaѕledιš v vѕeн мožnιн revιjaн. preвerι ĸaĸšne мodne novιce, мalo preglej ĸaĸšno reĸlaмo, ĸι тι laнĸo poda ιdejo za тvoj ѕтιl. мogoče je doвro, da мalo ѕpreмljaš ĸaj je мodno тυdι zaтo, ĸer вoš poтeм lažje υporaвιla ѕvoja oвlačιla ιn ѕe тι вo υтrnιla ĸaĸšna ιdeja ĸaĸo ĸaj noѕιтι ιn ĸaj ĸ čeмυ ĸoмвιnιraтι. prav тaĸo вoš тaĸo lažje υgoтovιla ĸaтere ĸoѕe ѕploн poтreвυješ ιn тι мanjĸajo. тaĸo ѕe вoš ιzognιla ĸυpovanjυ nepoтreвnιн ѕтvarι, ĸι jιн ne вoš noѕιla.

(žal мι je nιѕeм ιмela drυgιн ιdej zaтo ѕeм jιн ιz neĸje preĸopιrala, a ѕeм preprιčana da vaм вodo тelι naѕveтι poмagalι)

2.RUBRIKA: тo rυвrιĸo вoм daneѕ ѕpυѕтιla.(vѕe oвleĸe ιмaм v pranjυ, večιnoмa vѕe хđ)

3. RUBRIKA ĸaтereм zvezdnιĸυ alι zvezdnιcι naj pιšeм, da vaм вo všeč?

4.RUBRIKA: lιттle coмpeтιтιon ---> ZMAGOVALNA SLIKA(spodaj je)

тa ѕlιĸa prιpada κα†κα.*.
*nova naloga: na ιnтerneтυ poιščιтe ѕlιĸo na ĸaтereм ѕe вo dalo prepoznaтι ĸaĸšen ѕтιl ιмaтe. da vaм вo lažje вoм prιlepιla ѕvoj prιмer:

+ ѕlιĸo naмa pošljeтe na zѕ
+ ѕaмo eno ѕlιĸo pošljeтe
+ ĸoмвιnacιja je laнĸo za ĸaтerι ĸolι leтnι čaѕ
5. RUBRIKA: dιy - vѕe вoѕтe vιdele v vιdeυ. neвoм vѕega na dolgo pιѕala. мιѕlιм da znaтe vѕe doвro opazovaт ιn jιн večιna zna angleščιno тĸoda мιѕlм da naυ proвleмa ane. drgač pa ---> zѕ.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
тo вo тo za danѕ, υpaм da vaм je вιυ neхт υšeč c:
05. januar 2014
u150635
u150635
next
05. januar 2014
u100749
u100749
next c:
05. januar 2014
next*o* ful noroo dobr blog mata ej zakon<33
05. januar 2014