Forum
Eh, spet pišem zgodbico, tokrat o tem, kar mam rada. :3 moda!!! ♥ xĐ
torej. glavne osebe, jaz Lucy:

moji najboljši prijateljci, Laura in Elaneor:
https://data.whicdn.com/images/23189965/422136_380806161936314_296140820402849_1807968_1201170073_n_large.jpg

prvi del;
Živjo, sem Lucy in stara sem 18 let. Oče ima tovarno, oz. svoje podjetje, kjer je zaposlen. Mami mi je umrla, ko sem jih štela 6. Ampak okej. Rada imam modo, prav tako tud Laura in Elaneor, moji najboljši prijateljici. Danes je torek, moj oče pa je v tujini na potovanju. kar pomeni.→ no, nič ne pomeni. Vzela sem revijo pilot, kjer sem videla, da je na Fashion TV prenos modne revije. (; Okoli 18.20 sem se zvekla do kavča in prižgala na Fashion TV, oziroma številka 159. "Ah, to sem že 100x gledala," sem zamrmrala, ampak sem vseeno gledala. Prišli sta tudi Laura in Elaneor. Skupaj se imamo res dobro! Po koncu modne revije smo se odločile, da gremo zjutraj v šoping. Umile smo se in se odpravile spat.
Zjutraj: Zbudila sem se okoli 9h. Tudi Elaneor in Laura. Uredile smo se, nato pa smo odšle. Navijala sem za H&M, saj imajo tam zame zelo primerna oblačila. Kupujem tudi v New Yorkerju in tally weijl in druge trgovine. Včasih najdem kakšno dobro maskaro ali pa ličilo, pa parfum no, tud v D&M. Danes sem zapravila le 109€, oče bo zelo ponosen. (; Kupila sem si maskaro, parfum, 3 majice in 2 kavbojke + jakna. (: Jakna je takooooo kuuuul, da vam jo bom pokazala. =D

moja je le bolj sivo-črna. *.*
Kasneje smo se ločile, jaz sem odšla domov, onidve pa tud. =) Doma sem bila sama, zato sem se odločila, da bom probala vsa moja oblačila. =) Prišla sem do lepe sive majce, z tisto jakno in kavbojkami in špičaki, ter odšla ven z psom. "Oh, ne, dežuje!" sem zavzdihnila. Nato pa sem se ustavila. Ali sanjam? Videla sem najlepšega fanta, ki sem ga kdaj koli videla. Sedel je na klopci. Sedla sem zraven in ga nagovorila. Dal mi je telefonsko št. in odšla sem domov. Poiskala sem ga tudi na fb-ju, a sem videla, da je v zvezi z neko Masho Jonas. =( ♥
next? *_*
16. februar 2012
u30296
u30296
next!
16. februar 2012
ja daj.
16. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg