Forum
u30296
u30296
hm. Napisala bom zgodbo.
Hooj.:')
Sem Katrin. Rada bi bla manekenka. Ampak zaenkrat sm sam novinarka neke modne revije FASHION DMS. Trenutno sm v taksiju in se pelem do modne revije, kjer bo neka znamka Gucci al kaj že predstavila nekej, čevlje. Res lepe!!!! 17cm peta, in res lep čevelj. Hm, rajše bi ga nosila jaz. hihi.;$ Ja, malo zavidam tem modelom, ampak ni važno. Evo, prispela sem!!!! Opazila sem nekega fotografa, ki me je opazoval. "Ja kaj?" sem si šepnila. Potem je stopil do mene. "Hej, ti si prava! Ja, zeleno modre oči in blond lasje!!!" je navdušeno vpil. "Kaj?" sem ga vprašala. "Ja, bi se slikala za naslovnico revije Y. M.? " [izmišleno]. "JAAAA!" sem zakričala, naredila intervju, šla domov, zjutraj pa na slikanje.:*
next?
02. januar 2011
neext < 3
02. januar 2011
u30296
u30296
mee:

Guccijevi čevlji.:
https://www.graphicshunt.com/images/gucci-13264.htm
z miško dej mal dol, pa boš vidu
02. januar 2011
u30296
u30296
Potem pa sem šla!!! Studio je bil prazen. "Zakaj je prazen?" sem vprašala mojega footografa, Russela Jamesa. "ker hočem tako!" , se je nasmehnil. "Tam imaš obleko, uredile te bodo pomočnice, Katy, Bee, Bridget in Leeneey." je nadaljeval. Oblekla sem lepo rjavo obleko, rokavice pa so mi naslikali.xD Naredila sva 40slik, zadnja pa jee bila res ČUDOVITA

Russel je bil zelo zadovoljen. "Če boš nadaljevala tako, potem boš kmalu v Teen Vogue! Hm, veš manjka mi 5fotografij, da zapolnim svoj album, potem bodo izdali knigo: Russel James photo's. " je rekel. "JA!!! Lahko bi jih zapolnim z mojimi slikami!!!" sem se nasmehnila. "Bereš mi misli. Pridi v..hm. Torek!" je rekel in poslovila sva se. V tem dneh sem pisala članek, intervju, potem pa sem odšla- na torek končno- na snemanje. "JuuuheeJ!" sem si rekla. Odšla sem in zagledala Russela. "Hej!" je rekel. "Oj" sem odgovorila. "Vredu,, posnela bova, potem greva pa na presenečenje!" je rekel. "Presenečenje?" sem zmedena rekla. Položil je prst na usta. Oblekla sem različne obleke in pozirala. Tokrat sva posnela 200fotografij- 40na obleko.-. Kar dobre so bile. Sedaj pa presenečenje: "No, Katrin, zdiš se mi čudovita, in ko dam te fotografije za mojo FASHION BOOK, potem greva v Zagreb. Na hrvaškem.. Slikal te bo Hoyka. Mogoče ga poznaš iz Hrvaškega Top Modela." Je rekel. "KAAJ?! KDAJ?!" sem bila navdušena. " Čez 14 dni. Ta čas bova malo vadila hojo in pozirannje." je rekel. Nasmehnila sem se, kar smejalo se mi je. Spet sva se poslovila in čakala sem na teh 14dni.xD
02. januar 2011
u30296
u30296
5slik za njegov album:

02. januar 2011
u30296
u30296
u32308
u32308
Next
02. januar 2011
u30296
u30296
ok bom, sam mal pozneje
02. januar 2011
u30296
u30296
al pa kr zdej
02. januar 2011
u30296
u30296
Te dni sva samo vadila. Hojo sem že dokaj dobro znala. Sedaj pa na HRVAŠKO!! Ko sem bila tam, je bil ravno na Hrvatski Top Model. z Jamesom sva gledala dekleta. Najboljše so mi bile: Sabina, Marina in Tea. Res zelo grda pa Valentina. Potem sta bili še Marija in Andrea, ki mi nista bili nič posebnega. Ko je stopila Marina, je govorila zelo nenavaden jezik. Potem mi je vse prevedla in napisala sem članek za Fashion D.M.S. Res lepa izkušnja. Vse so mii govorile po angleško. Super. Potem sem se z vsemi slikala, pri Tei, Marini in Sabini sem se smehljala, pri Andrei in Mariji bila normalna, pri Valentini pa resna. Res mi ni bila kaj ful, no. Najraje bi jo izločila!! Potem mi je Tatjana rekla, naj jaz izločam in vse. Pogledala sem slike, priznam Valentina je imela lepo. Marija pa ne! Odločila sem se, da izločim njo. Po končani izkušnji, sem odšla z Hoyko in Russelom. Hoyka je posnel res lepe fotografije z mano in manekenkami, saj je bila to naslednja njihova naloga. Dodattna, da ne bo pomote. Valentina, ki mi je po videzu grda, mi je prirasla h srcu,. saj je res prijazna. Z Tatjano in žirijo, Borisom, Hoyko in Borutom sem naredila intervju. Za Fashion D.M.S. Potem sva šla z Russelom v hotel. Rekel mi je:" kaj pa če pustiš novinarstvo in se prepustiš manekenski karieri?" je vprašal. "OK!" sem bila navdušena. Poslala sem jim članke in dala odpoved. Sedaj so se mi sanje uresničevale!
02. januar 2011
neext
02. januar 2011
neeext < 33
03. januar 2011
u30296
u30296
Maja bi z mano pisala?
03. januar 2011
Am.. ja lah , sam še en del napiš ker zdej nimam časa.. ok?

Mwaah
04. januar 2011
u71250
u71250
zakaj ne nextate?
18. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg