Forum
Heej
Tukaj se bo odvijalo tekmovanje modnih oblikovalcev.Tega je že nešteto in upam da se boste tudi prijavili na mojega.Izzivi do cool in veliko se bomo zabavali!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pravila:
¤Ne se kregat,
¤Ne se žalit,
¤Ne kopirat slik,
¤Na dan poglej vsaj 1x na dan,(ker če ne boš izpadla),
¤Redno delaj izzive,
¤Če kam greš ali pa maš prepoved računalnika mi nujno sporoči,da ne boš po ne potrebnem izpadla,
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prijavnica:
Ime&Priimek:
Starost&Kraj:
Slika sebe:
Slika modne kreacije(kreacija mora biti nujno na ženski):
Številka sobe:
To sem jaz:
Mayla Brooke:

Izbrale si boste vsaka svojo sobo:
soba:1

soba:2

soba:3

soba:4

soba:5

soba:6

soba:7

soba:8

Prijavi se naj vas 8 deklet,ki se bodo trudile za zmago in izdelovale čim lepše in iz dneva v dan bolj čudovite obleke.Ki me bodo očarale in si prislužile res zasluženo nagrado.
27. november 2011
Prijavnica:
Ime&Priimek: Kate Mara
Starost&Kraj: 19, LA
Slika sebe:

Slika modne kreacije:

Številka sobe: 5
27. november 2011
ooh hualaa valda da sprejeta
29. november 2011

haidi klun
28 let