Forum
u28800
u28800
Pisala bom o svojih sanjah, modelingu.(: < 3 =) ♥
briga me če vam ni ušeč, pisala bi zase&za vs, če boste bral.
bom kr začela če ste za.;D

Ali začnem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. september 2010
jaa
29. september 2010
Jaaaaaa
29. september 2010
oky
29. september 2010
u28800
u28800
oky

Danes je moj dan! sem vzkliknila zjutraj. Saj namreč, prijavila sem se za top model slovenije. Za uvod: manekenstvo je moj use. To pove že veliko. Pognala sem se v kopalnico, se uredila. Po urejanju pa v avto. Pričakala me je limuzina. "kako je lepa" sem si mislila. Takrat mi je vse pomenilo, ker sem bila zbrana za prvih 13.♥ Prejšni teden smo se "izbrali" juhuhu! No, se že pelem. Jej. No, prispem v dvorano, kjer...Zagledam polno mojih znank. Sotekmovalk..GRR!! Kako so lahko tako popolne. Jaz..nikoli ne bom. Ali pač. No, letim zdaj v stanovanje. Ki je tako prečudovito. Okrašeno z čudovitimi okraski, llučkam vsem! Pravo razkošje.A ko bi..Nič, ko bi. Tu in tam bom ošvrknila kakšno sliko z pogledom. Bom že. Ampak zdaj je tu Sabina. Juhu. Naša voditeljica. Ona je res čudovita. "No, dekleta. Jaz bom tu 5minutk. Razdelite se v sobe, in potem bomo pogledli vaše telo. In šibam potem..HITRO!" izbrale smo si postelje. V sobi sem bila z neko Agnes in Katrin. Čudoviti osebi.; potem sem odšla na teraso, kjer smo predeglovale telo. Upala sem, da bo moje..hm.popolno.ampak nemogoče. Zadnija mi visi? Ne, mi ne. In joj! Sabina je pri meni. Kakšna sem. "odlična postavica. Seksi si..Hihi" je rekla in odšla. Bila sem zadnja. Veličastno sem skakljala potem se umila inodšla spat. Komaj čakam jutri, ko bo prvo snemanje!

nextam?
30. september 2010
Jaa
30. september 2010
jaa
30. september 2010
u28800
u28800
ok.
01. oktober 2010
u28159
u28159
Jp nexti ;D
01. oktober 2010
u28800
u28800
bom šam mal
01. oktober 2010
u28800
u28800
in začelo se je. JUHUHU! V sebi sem noro vreščala. Na pravo modno slikanje grem!!!! No, pač prispeli smo do ogromnega nogometnega igrišča. WTF? Tam je stal eden od žirantov, Grega. "Danes, bomo pogledali vašo hojo!" je ponosno rekel. "kaj ne bo slikanja?!" sem zavreščala. "Tara, ne, čez 2dni bo.." je odgovoril. Ah, tudi vseeno. Obužujem modno revijo. "Vredu, Tara, Nastja, Petra in Sara ste v prvi skupini.." je dejal. Za druge nisem slišala. Me smo stekle v garderobo, kjer so nas naličili in uredili nasplošno. Potem so prišle še druge skupine. Ampak, sploh nismo sodelovovale po skupinah! Ph, obratno. Sodelovale smo same s sabo.. No, odšle smo na igrišče, kjer so imeli tekmo! Ustrašila sem se, čeprav sem bila med zadnjimi...Hodila sem, bila sem ponosna nase. Ampak ko je bil čas za zmagovalko..Nisem zmagala. "Zmagala je..ALJA!!!!!!!!!!Čestitam, izberi prijateljico, s katero gresta v BTC in nevem kam po svoje še kaj kupit.;D" je rekel Grega. Upala sme, da bo izbrala mene, ampak je Katrin...-.-" Žalostna sem se v hiši zleknila po kavču, ko se je vnel prepir...Alja&Katrin sta prišle, kazale kaj sta si nabavili ko je Laura pokazala lubosumje. "KAJ MISLITA DA STA NAJBOLJŠI! ZAČETEK JE NE KONEC! ćZAVEDAJTA SE, ZANIČ STA!" je kričala. Katrin, je komaj zadarževala solze. Alja pa se je prepirala "JA IN..ČE ENKRAT ZMAGAM, ŠE NE POMENI DA BOM VEDNO. MORDA ZMAGAŠ TUDI TI, AMPAK IZZIV JE IZZIV. VSAK JE DOBER ZA NEKAJ..!!!!!!!!!" Sta kričali. Težko mi je bilo in Katrin sem potolažila. NEXT DAY!!!!!!!!!!!!!!!! Pripeljale smo se do neke piste, kjer nam je Grega rekel. "Punce, danes gre zares. Modna pista pred sodniki. GOOD LUCK!" KAJ?! namuznila sem se. Kako cool! Stekla sem se preoblečt in komaj čakala da bom na vrsti. In sem bila. Odrezala sem se zelo dobro!
JUTRI PA NA SLIKANJE!
03. oktober 2010
u28969
u28969
Next
07. oktober 2010
u24232
u24232
next
07. oktober 2010
u28800
u28800
bom sam de dumoov pridem sm zele v sql.(:
07. oktober 2010
u28800
u28800
ah, sm pozabŁa. gremoo zdeŁeeeeeeeeeee
07. oktober 2010
u28800
u28800
doma sem hitro zaspala, z nasmeškom na obrazu, seveda.(; No, zjutraj pa sem bila sila zaspana. ŠKoda, pa tako dober dan bo!!! Dobile smo SABINA MAIL:

"Hei, punce. Čaka vas prvo slikanje. Pripravljene bodite ob 8:10 - Love, Sabina"

kaj!? To je čez pol ure. Zbudile sem vse punce in šle smo do kombija, ki nas je odpeljal do studia. Snemale bomo za naslovnico revije
07. oktober 2010
Že prvič za naslovnico?xDD

Neeeeeeeexxxxxtttt
08. oktober 2010
u28800
u28800
ne nee to nee!!

bom še enkat!
08. oktober 2010
Kaj pa pol?
Ta del ne velja??
08. oktober 2010
u28800
u28800
ne bom zdele še 1x
08. oktober 2010
u28800
u28800
v postelji sem se premetavala, premetavala, ko sem se odločila, da pokličem fanta.;D

j-jaz
f-moj fant

f:O, lubica
j:Živjo, glej kličem te, ker ne morem zaspat..
f:Kaj pa je?
j:Nevem, veš danes je biu en prepir in neka Katrin še zdaj joka, tako se mi smili.
f:Aja. Pojdi do nje, jo potolaži, bo bolje,boš videla
J:Okej hvala, mwa
f:mwa, čauči

prav to sem storila. Potolažila sem jo, počutila sem see bolje, zelo bolje. Potem sem zaspala, zjutraj pa:
SNEMANJE!!! Vstala sem ob 5:00 ker nas je prišla zbudit Sabina. "Punce, gremo prvo snemanje!" je rekla. Pripravile smo se in odšle. Prišle smo do...
PAINTBALLA!! "No, punce, paintbool. Obmetavali vas bodo, vi pa se morate nastavljati fotografu, boditi pač vi, kažite osebnost.(:" je rekla. Odšle smo v kočico, se urihtale in prva je bila na vrsti Katrin. "Veliko sreče" sem ji zaželela. ...Nazaj je prišla čisto umazana, kot vse druge. Ampak zdaj sem bila jaz. MORAM POKAZATI KDO SEM! pozirala sem pozirala in fotograf me je hvail. Žal mi je bilo, ker je vse tako hitro minilo, in da bo jutri že prvo izločanje..Zvečer sem takoj zaspana, vsa zmatrana, čeprav žalostna, če mejbi grem, ampak vseeno.!
zjutraj.: SABINA MAIL::

Drage modelke!
Danes ob 19:59 bodite pripravljene zunaj. PRvo izločanje bo.
love, Sabinicaa.* haha.

ko smo to prebrale smo se spačile. ZAKAJ ŽE DANES?! Dan, pa je minil zelo hitro. Odšle smo v sobo za izločanje in Sabina je pogledala vse naše fotografije. Mojo je pohvalila vsa žirija, no razen Timi, ker je rekel, da imam zaprte oči, pa sploh ne! No, vredu izločanje pa..:

"Prvo bom poklicala...Tanjo. Druga ki se še poteguje je...Špela. Čestitam..Tara. (TO SEM JAZ JUHU) čestitam"špzatem smo odšle na stopničko..Med zadnjima dvema sta bili...KATRIN IN AGNES!!!!!!"Katrin, česitam ostajaš na tekmovanju za Slovenski top model. Žal, Agnes.." je rekla Sabina. Okej. Objela sem Agnes in jo ocvrla v sobo, kjer...
09. oktober 2010
Neext.

Pa dej sliko svojo
09. oktober 2010
u28969
u28969
NextNext ;}
09. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg