Forum
Ojla.
Naj se najprej predstavim :
Jst sm Nika in že pri teh letih - 12 ( kmalu 13 ) želim postati manekenka,
vem sliši se nekoliko otročje,a to sem pač jst.
Ne bi se hvalila,ampak že zdaj vem veliko o modi,oblačilih in manekenkah.Vse bom napisala
v to knjigoz naslovom Be unique,in upam da boste brali.Notri ne bodo samo nasveti,pripomočki za ličenje,lakov za nohte...ampak bodo tudi moje resnične dogodivščine,ki jih pa ni ravno veliko zato bo več nasvetov za vse možne stvari v zvezi z modo.
To je bila bolj predstavitev vsebine,če pa želite da napišem še več o tem,pa napište spodi ;D

30. december 2010
u32308
u32308
Next
30. december 2010
Še kkšn komentar ;D
31. december 2010
Jst bom kr začela,bo pol mogoče še kkšn komentar
31. december 2010
Preden zares začnem pisati to knjigo vam še povem,da podatke,ki jih bom tukaj napisala ne bom iskala na intrnetu ampak bom napisala tako kot jaz mislim,da je.

Knjigo bom začela pisati o najpomembnejši stvari ~ oblekah.
Vedno morate vedeti kako se obleči,ne morete npr.iti enako oblečene na zabavo in v šolo.Za na zabavo ( če ste najstnice ) oblečite kakšne bolj fine kavbojke,majico in kakšno jopico,ki je ne nosite za v šolo in če greste naokoli.Če pa ste že malo starejše ( nad 17let ) pa boste najvrjetneje oblekle obleko.In tukaj so že prve težave.Nikoli nesmete obleči obleko,ki je pod koleni dolga okoli 5cm ker bo izgledalo zelo staromodno,lahko pa oblečete obleko,ki bo dolga do tal,kar izgleda zelo elegantno.Prav tako pa nesmete nad koleni imeti krilo 5cm krajše,ker boste izgledale kot dekleta na poziv.Ampak to pa še ne pomeni,da nesmete obleči takšnega KRILA.Najlepše je nositi spodi še primerne pajkice,tudi žabe niso slabe ampak raje izberite pajkice.Jaz ne rada nosim krila,zame je preveč otročje,zato vedno odločno zavrnem če mi kdo ponudi krilo.Npr.moja starejša sestra,ki jih nosi.Ampak to je odvisno od posameznika.Če greste v neko skupino npr.na ples,zabavo,rojstni dan je najbolje da izstopate in da boste očarali vse okoli vas,če pa se preveč ujameš z množico niste posebni,in z lahkoto drugi posabijo da ste sploh tam.Pomembna je tudi frizura.O tem pa izveste več v naslednjem delu knjige.

Pri vsakem delu te knjige bom napisala tudi glavne točke.
Torej ;

DA ;

NE ;

31. december 2010
u32308
u32308
Next
31. december 2010
še kdo ?
31. december 2010
next sej vem da mogoče n bo ker je tema mal stara sam bi neki o lakih za nohte
16. september 2013