Forum
u117833
u117833
Hooj. Odločla sem se, da naredim novo temo|blog in vam tk pomagam pri težavah z oblačili. Torej če boste mele kakršna koli vprašanja kak se oblečt za kako posebno (tk al pa drgač) priložnost in res nimate idej, napišite spod v komentar in vam bom z veseljem pomagala :')

~ Torej, če imate kakršno koli vprašanje, mi spod sam napišite za kakšno prireditev oz. priložnost potrebujete oblačila in če imate mogoč kake posebne želje al karkoli drugega in vaše ideje, ostalo če je kaj pri outfitu nujno potrebno ~

♕ ғαѕнιoɴ вloɢ - wнαт тo weαr ♕

Seveda pa bojo vse te slike z Polyvore-a in moja last (zato bom na njih napisala svoj vzdevek z iger - zoυιѕнυɢz™) in vam bom z njimi sam prikazala nek okviren (in celoten!) outfit, ki ga lahko nosite na tisto priložnost (pa tud če je sam sprehod u parku, kino). Vem pa, da tut ve nebote mele enakih oblačil, zato pač improvizirajte ane? :')
Napisala pa vam bom tut, ka najbol paše zrauno in kk lahko kombinirate tut s čim drugim.
Have fun ;*
07. julij 2013
Ful kul tema! Zakon d si se spumnla kej tazga!
Mene pa zanima kaii bi lohk mela ublečen ko grem s prjatli vn. Neki udobnga pa vseen ful lepga. Hvala ti!<333
07. julij 2013
u117833
u117833
Hvala tebi :') Pač najprej bi se rada opravičla, sej sm prej naredla enako temo in sm prehitro poslala haha. Že čaka na administratorja, da jo zbriše in tale je prava! Tako bodo zgledali vsi nadaljni ''nexti'', ki jih boste želele. Upam, da ti bo všeč! <3
♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕♛♕

мυғғιɴdιrecтιoɴ: Izbereš lahko preproste kavbojke ali pa pajkice in jih kombiniraš s preprosto ''mlahavo'' majčko s pisanim potiskom (v mojem primeru so to rožice). V primeru, da bi se ohladilo, ti priporočam da dodaš kavbojsko oziroma jeans (denim) jaknico in če res ni prehladno, jo lahko pustiš odklenjeno, da pride do izraza majica.
Čevlji v tem primeru niso bistveni in te ne rabi skrbeti kakšne barve bi lahko obula, saj bolj kot je barvito, lepše bo izpadlo! Izogibaj pa se visokim čevljem in škornjem. Torej v upoštev pridejo nizke teniske ali pa balerinke. Čez ramena vrži preprosto, a majhno torbico in jo poskušaj obdržati v barvah, ki se ujemajo z majico IN hlačami.
Drugih dodatkov in nakita pravzaprav sploh ne potrebuješ, saj gre za sproščen dan s prijatelji in nočeš izpasti kičasta, vseeno pa lahko v ušesa daš majhne in prikupne uhane (ne visečih!) v svetli barvi :')

Pa uživaj! ;*
07. julij 2013
mene pa zanima kaj bi lahko mela tak nasploh, da grem malo v mesto pa ne da bi blo ravno kičasto al pa tak da bi ful pritegnilo pozornost.. ; ) pač čist preprosta oblačila, pa tak če greš mogoče konje gledat pa tud božat pa tak (ker jas grem namreč jutri v kamnico in pač rabim nekaj udobnega pa preprostega) ;* pa super da si nardila to temo, ker jas mam pogosto težave s tem kaj naj oblečem..
07. julij 2013
https://directioner-448.polyvore.com/ prosim followej me pa pošlji mi link twojga polyvora da followam še js tebe
07. julij 2013
Ejla! Sem ful vdušena nad modnimi blogi <333 mam pa tudi eno vprašanje...
Čez dva tedna grem v milansko scalo gledat balet (premiero)... Kaj mogoče veš kakšen je dresscode al kej tacga?
07. julij 2013
u138457
u138457
heej!<3 super tema je. :'D js bi rabla kak nasvet za npr. v center,tko za pritegnit pozornost pa tak da bi se kdo za tabo obrnu.. hvalaaa;***
07. julij 2013
jas pa grem naslednji mesec na poroko, kaj predlagaš da oblečem. rada bi nekaj udobnega in elegantnega.
07. julij 2013
u108102
u108102
zdej nč ne rabm tko da next
07. julij 2013
u117833
u117833
Oo, me veseli da vam je tema tk fejst ušeč pa da ste dale tak odziv haha ;'D Mrem vas pa opozorit, da pač nebojo usi nexti tk hitro, ker še kr vzame precej časa da se to skup napraji pa napiše. Vam pa zagotovim, da boste pršle na vrsto ;*

Anja_Styles: Ker si rekla neki preprostega in ne kičastega. Pač vedno lahko greš z navadnimi kavbojkami (ali pajkicami) in kakšnimi šikanimi puloverji z navadnimi in lepimi potiski. Lahko uporabiš tudi tiste prevelike puloverje (potem nujno daj zraven vpete kavbojke!). S tem lahko kombiniraš visoke čevlje, balerinke, teniske, Vans čevlje, All-Starke, itd. Bolje je, da denarnice in telefona ne vlačiš po žepih, uporabiš preprosto torbico, ki je v tem primeru boljše da je manjša, še lepše pa izpade, če se ujema z barvo čevljev.
Na drugo stran pa sem dala več srajc. Tudi to je ena izmed preprostih in ne kičastih izbir. S srajčkami kombiniraj vpete kavbojke (ali pajkice), pa naj bo srajčka malce 'prevelika', nato pa si jo zapni do konca. Če greš res na tisti 'oversized look' potem ti priporočam, da si čez pas (in čez srajčko) natakneš pas. Če je srajca svetlo modre barve, potem bo k njej najbolj pasal rjav (svetlel ali temen) pas, v nasprotnem primeru pa vzemi tisto barvo, ki se najbolj ujema. Za čevlje vzemi balerinke (če lahko, poskusi v enaki barvi kot pa pas in torbica), saj boš tako dobila prelep dekliški videz. Če si zaželiš še torbico, bi jaz na tvojem mestu izbrala malce večjo (velja tudi majhna) in tudi v barvi čevljev in pasu, da vsem doda neko piko na i.
Pri teh dveh outfitih lahko vedno uporabiš kratke hlače, če je zunaj toplo, nekih dodatkov in nakita ne potrebuješ, saj je vse bolj sproščeno in več elegantnih stvari nebi pristajalo, vedno pa lahko improviziraš s kakšnimi prikupnimi uhani ali pa prstanom, ne priporočam pa ti daljših verižic.

Zaliiko: Mislim, da tam neke dresscode glih ni no. Vedno pa lahko improviziraš s kakšno svetlo rožnato ali pa takšno krem coctail oblekico (do pasu oprijeta, nato pa se razširi ;'D), in pa če hočeš biti res elegantna, potem dodaš visoke pete v podobni barvi in malce bolj elegantno torbico, ki izgleda kot denarnica. Za eksperiment, če bi nosila obleko v barvah, ki sem jih napisala zgoraj, lahko potem torbico vzameš v temno rdeči barvi, z enako barvo nohtov in šminke. Lase si spneš v res visoko figo ali pa eleganten visok čop, z visečimi uhani, pa res ne tvegaš veliko. (Če ne kaj drugega, boš izgledala kot balerina) :')

Za ostale, za katere še nisem napisala, sporočam, da že delam na tem in bom kmal končala. Seveda, upam da je obema všeč, če ne pa povejta ka sta vidve mele u mislih :'P
07. julij 2013
Gracias! Ti pa kr naprej piši
07. julij 2013
Omg omg omg! Hvalaa tii fuuul!!!! To je popolno, hvala!
Res sm bla brez idej in zdej si mi dala še ideje, kok se lahku večkrat oblečm na enak način, pa bo še useen drugače zgledl, če sam en del zamenjam! HVALA! <33333
07. julij 2013
mene pa zanima kaj bi lahko imela oblečeno zraven nežno roza kavbojk? kakšno majico pa čevlje? pa mogoče kaj nakita in to? prosim pomagi mi!
07. julij 2013
u117833
u117833
Pa sem naredla do konca in napisala za vsako, upam da vam bo všeč. Zanima me vaše mnenje, če bi kaj spremenile, dodale! :')

►wιld.cнιld◄: Za pritegovanje pozornosti, ti js najbolj priporočam zelo pisano oblekico. V vsaki bolje založeni trgovini z oblačili, boš zagotovo našla preproste obleke, ki imajo zgornji del v drugačni barvi kot spodnjega. Spodnji del je ponavadi vzorčast. V nasprotnem primeru lahko vedno kombiniraš krilo z visokim pasom in vpeto majico drugačne barve.
Čevlje lahko izbereš kakršne koli barve, ki se ujemajo z barvami na zgornjem ali spodnjem delu tvoje obleke. Da ne bi vse ostalo tako prazno, dodaj krajšo verižico, najbolje da v srebrni barvi (saj se le ta poda skoraj vsem malo molj živim barvam), in torbico v najtemnejši barvi, kar jo tvoja oblekica premore :')
Na koncu vzemi še svoja sončna očala, lase pa lahko spneš v visok čop, neurejeno figo, kito, lahko pa pustiš spuščene. Karkoli narediš, odvisno od priložnosti (saj lahko ta outfit uporabiš še kje drujge), se bo v vsakem primeru ujemalo z oblačilom.

karmica: Za poroko ti jaz priporočam čimbolj preprosto oblekico v svetlih barvah in z različnim potiskom (rožice, čipka, mašnice). Lahko uporabiš krem oz. nežno rožnato (če imaš že bolj zagorelo polt) ali pa v odtenkih 'hladnih' barv.
V svoji kombinaciji sem svetlo modro barvo kombinirala s krem barvami dodatkov, da ne bi delovala preveč hladno in kot vidiš, se ti dve barvi res zelo ujameta! Ker želiš ostati udobna in elegantna, sem namesto visokih pet v tem primeru izbrala nežne balerinke, v barvi obleke. Če imaš odprto obleko, dodaj še krajšo in preprosto verižico, ki bo dopolnjevala prelepe uhane in zapestnice. Če želiš, lahko vzameš tudi torbico, ni pa nujno!
Druga, in sicer krem obleka pa je malo bolj elegantna. S prelepo nežno roza barvo sem kombinirala visoke pete v podobni barvi. Če je tvoja obleka zaprta tako kot ta, je verižica odveč, zato pa se bolj posveti zapestnicam in uhanom v enaki barvi. Da pa razblinemo monotonost, uporabi torbico v temnejši rjavi barvi in temnejšim make-upom!

вαтwoмeɴ: Zraven svetlo rožnatih kavbojk, ti najbolj priporočam majice in čevlje v beli barvi. Oblečeš lahko bolj ohlapne ali pa vpete majice, kakorkoli se boš odločila, bo izgledalo odlično! Za čevlje uporabi nizke teniske ali pa balerinke (katerekoli nizke čevlje) v beli barvi.
Na koncu dodaj še srebrno verižico, ki bo tvojemu videzu dodala še poseben čar (še posebej, če boš nosila vpeto majico, ki jo lahko mimogrede zatlačiš za hlače).
Lase pusti, da ti padajo naravno, da boš izgledala kar se da sproščeno!

Punce, upam da vam je všeč! Js sm se potrudla po svojih najboljših močeh! Komentarji?
Torej, če ima katerakoli kako težavo pri izbiri oblačil, kamorkoli gre, naj se obrne na tole temo in z veseljem pomagam. :'P
08. julij 2013
Bravo! Ful maš hud stil, vse pohvale <333
08. julij 2013
u108102
u108102
Best tema eveeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jaz grem s prijatlcami na bazen pa se mi ne sanja kaj bi oblekla . Rada bi lepa in udobna oblačila.Hvala že v naprej.<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
08. julij 2013
ooo hvala ti res ful!!! danc smo šle s prijatljcami mau vn po nakupih pa tko in sm to oblekla. moje hlače pa belo ohlapno majčko ki je imela še nekakšn roza napis (tko kt tam piše love, sam men je pisalo smile), tako verižico s ključkom in pa balerinke! dobila sem fuul pohval! hvala hvala hvala stokrat hvala! takoj k bom kej potrebovala se na tbe obrnem <333
08. julij 2013
u121843
u121843
Heii! Super temo si nardila in si res nadarjena za to ;D
Mene zanima kakšne oblekce naj si kupim za na morje kr grem ta teden enkrat v shoping in bi rada na morju čim bolj pritegnila pozornost ;D ;** Aha pa zanima me kakšna barva kopalk paše k bolj svetli koži? x''D
Hvala če boš pomagala in piši tko naprej! ;3
neeeeeeeeeeeeeext!
08. julij 2013
u108102
u108102
res fuuul si nadarjena za to MWA :*
08. julij 2013
u117833
u117833
Oo, neveste kk vesela sem da mate tako mnenje in me res veseli da vam lahko tak al pa drgač pomagam z oblačili <3

ɢıяʟ.σп.ғıяε.*: Glede na to, da greš na bazen in boš po vsej verjetnosti pod oblačili že imela oblečene kopalne (ali pa če jih oblečeš kasneje), ti najbolj priporočam kratke hlače - v mojem primeru temnejše. Kombiniraj jih z ohlapno majico zelo svetle barve (navsezadnje greš le na bazen), s potiskom na brez rokavov, ki se ujema z barvo tvojih hlač.
Izberi odprte in udobne čevlje, torej balerinke ali pa gladiatorke, lahko tudi japonke, katerih barva ni najbolj važna, lepo pa je, če se ujema s celotnim videzom. Da prekineš neskončen vzorec samo dveh barv, vzemi večjo kopalno torbo v različnih, čimbolj pisanih barvah, da bo tvoj outfit izgledal zanimivo.
V lase si dodaj trak (če imaš trak z rožicami, je najbolje, da uporabiš tistega). Spravi svoja sončna očala v torbico in jih natakni šele, ko se boš na bazenu znebila obroča. Nikar ne nosi sončnih očal in traku istočasno, saj bo izgledalo preveč polno. Nakita ne potrebuješ, saj gre za sproščen dan s prijateljicami v vodi :'P

Sтуℓєѕ•ƒσяєνєя: Za na morje ti najbolj priporočam čimbolj ohlapne, do pasu oprijete oblekice v živahnih barvah in zanimivih potiskih (rožice, pikice, črte, itd.). Da bo tvoja garderoba čimbolj zanimiva izberi nekatere obleke z naramnicami, spet druge pa brez. Poskusiš lahko tudi z dvobarnimi oblekami, kateri zgornji del je obdarjen s čipko.
Vedno lahko improviziraš s krili, ki imajo visok pas, za zgornji del pa si lahko zatlačiš vpeto majico v drugi barvi. Poskusi kombinirati čimbolj odbite barve, da boš na morju zažigala! :')
Na stopala natakni preproste balerinke ali sandale v nežnih ali v nevtralnih barvah! Ogromno nakita ne potrebuješ, saj so te oblekice že same po sebi zelo pisane, nič kaj pa ne boš zgrešila, če vzameš kakšen nežen klobuček! Za svetlo polt pa obleči kakšne temno modre, nežno oranžne ali pa svetlo rožnate kopalke, izogibaj pa se belim, črnim, rdečim, zelenim in vsem ostalim barvam, ki bi lahko odvrnile pogled s tvojega telesa.
Seveda pa je nujno, da se v teh oblačilih ti počutiš odlično in udobno, saj jih navsezadnje ti delaš edinstvene in bodo tako tudi drugi videli tvojo sproščenost in lepoto, na sebi pa boš čutila ogromno pogledov! ;P

Upam, da sta zadovolni z mojo izbiro, ne pa pozabit, da lahk vedno oblečeta karkol hočeta!
Pa nevete kk razveselila sem se, ko sm vidla tak odziv, pa da vam je tema tk fejst ušeč <3
08. julij 2013
u121843
u121843
Omg! Kuk si ti pomagala <3 <3 Wau res ti full hvala za to. Komi čakam da grem u trgovine pa si nakupim stvari ;** Res ti hvala za ta nasvet mi full pomaga. Pa zanima me kakšne frizure najbolj pašejo če maš recimo lase dolge malo čez ramena...
Hvalaa ti še enkrat ;***
neeeeeext
08. julij 2013
u138457
u138457
neeeeeeeeeeeeeeeeexttt ;D
fuul dobr jeeee!!!
js bi rabla kak outfit za jesen (september,oktober,november)..
08. julij 2013
omg hvala <3
08. julij 2013
mene še zmeri zanima kko se kličeš na polyvoru pa next
08. julij 2013
u108102
u108102
next pa hvala lahko še neki uprašam
08. julij 2013
u108102
u108102
pa predlagala bi da za use nardiš mal več različnih predlogov ker npr. jst nimam ohlapne majice ... vem da je dost dela ampak sam predlagam
08. julij 2013
u117833
u117833
Sтуℓєѕ•ƒσяєνєя: Lase lahko spneš v neurejen čop ali neurejeno figo ali pa pustiš da ti naravno padejo, pa iz kakega pramena lasi spleteš kitko in tk :')

ON€ DIR€CTION: Js sm na Polyvore enostavno zouishugz, ker sem si na novo naredla račun, tk da na tem še nisem nič kaj objaulala sploh ne :'P

ɢıяʟ.σп.ғıяε.*: Seh sem že na začetku napisala, da lahko improviziraš. Sej lahko namest ohlapne majice oblečeš vpeto, pa bo useen enako dobro izpadlo. Sploh pa ne rabi bit ta majica ohlapna toliko, da ti je za dve številki prevelka al kaj haha. Pač nevem kk si usak predstavlja to ''ohlapno majico''.

►wιld.cнιld◄: Hvala in pa že delam na tvojih outfitih za jesen, le malo bo še treba počakat, ker js tut nemorem bit skos na računalniku. Ko je pa tk lepo vreme, ne zamerit :')
08. julij 2013
u108102
u108102
sam predlog je biu
08. julij 2013
u121843
u121843
Neeeeeeeeeeeeext
08. julij 2013
a daš plis link da te useeno followam? pa ti plis followej mene pa mi kej lajki če ti je ušeč
09. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg