Forum
Story by ; NixyFashion & Tara.Californix

Glavnaoseba ; Miranda
ostale osebe izveste sproti

Zakaj mi ne mora uspeti kot manekenka,zakaj?Sem se že celo dopoldne spraševala.Saj sem se prjavla na Slovenski top model pa me niso sprejeli.Še na kasting nisem prišla.Saj vendar živim za modo in manekenstvo.In ne mislim čakat na naslednji top model,ker bo čez 1 leto.Grem pa malo po nakupih,da se razvedrim.Odšla sem na ulico slabe volje in zagledala božansko pinki torbico in obleko,ki se je čisto prilegala torbici.To moram imeti.Kje je cena?Cena,cena,cena je 800€ ??Kaaj?Saj niso normalni.Nemorm si jo kupit,ker še nisem slavna manekenka ampak ko bom si jo bom šla kupit.Upam,da bo to kmalu.Dej si bom pa kupla čevlje in obleko za 100€.Ko sem šla iz trgovine sem si spotoma kupila najljubšo revijo Elle.Vse preberem v 1dnevu in potem moram čakat 1mesec na nov izid.Med potjo me je ustavila neka strokovna ženska ali kaj,saj niti nevem kaj je bila.Rekla mi je da imam čudovit obraz.Vprašala me je kje sem kuppila to revijo( očitno je iz nekje drugje,da tega neve)Povedala sem ji a je revij zmankalo.Da ne bi pozabila kje se nahajajo me je vprašala za telefonsko št.Dala sem jo ji saj je izgledala poštena ženska.Na koncu mi je rekla,da imam čudovit obraz in,da bo iz mene nastalo še marsikaj.Kaj je mislila s tem?Zmedena sem odšla domov kjer me je pričakal psiček Bully.Me je poklicala skrivnostna ženska?Kaj je pravzaprav želela?Vse boste izvedeli v naslednjem delu.

Piševa naprej?
09. oktober 2010
Jst :

09. oktober 2010
u24232
u24232
ja
09. oktober 2010
u28969
u28969
Neeeext.
Verjamem da bo suuuper ;3
< 3333333333
09. oktober 2010
u27776
u27776
next
09. oktober 2010
Zdej more Tara napisat.Če do pondelka popoldne ne napiše bom jst.
V 2dneh morva naprej napisat
razn,če res nemorva
09. oktober 2010
nexttttttttttttttttttttttttttt
09. oktober 2010
u28800
u28800
evo, bom sam nism bla doma
09. oktober 2010
u28800
u28800
hm, dolgo sem premišljevala. "Mogoče pa res" sem rekla in stekla k zvonečem telefonu.
Ž-ženska
M- (miranda) jaz

M: Dober dan
Ž: Pozdravljena, odločili smo se da...
Ma?
Ž: Saj si Miranda, kajne?
M: Ja gotov ne svet Petr. Ja, Miranda sm.(:
Ž: Vredu, bi šla v našo Fashion Agency?
Zastal mi je dih.
Ž:No?
M: JAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(kričala sm, kot nora)
Ž: No, vredu punca, se vidimo čez 1teden v izložbi Elle.
M: Nasvidenje

Kako sem vesela! Dobila sem čudovito priložnost za uresničevanje sanj. Kako cool! Ta teden sem zelo vadila&vadila in vadila. Ko pa je prišel čas odhoda...
izveste v naslednem delu. ♥
09. oktober 2010
Next?
10. oktober 2010
u24232
u24232
NEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexT!!

ful kul
10. oktober 2010
še en al pa dva komentarja in nextam
sej bova več pisale.Tk kt prbližn jst sam tle je pogovor
velik uzel =)
10. oktober 2010
u27776
u27776
next
10. oktober 2010
u28800
u28800
mah dej Nika, piš pač .(:
10. oktober 2010
u24232
u24232
NEXT
10. oktober 2010
Ja sej bom sam zdej grem mojga psa skopat in pol bom.
Čez prbližn 1h
10. oktober 2010
nextttttttttttttttttttttttttttt
10. oktober 2010
Ko pa je prišel čas odhoda sem postala živčna.Vem,da je na agencijah drugače kot pa na Top modelih,saj so bolj strogi.Ampak za to je sutvarjeno moje življenje in potrudila se bom.Vrjetno bo veeliikoo lepih punc jaz pa bom tam samo ena več.Ampak želim si biti posebna.Na srečo je bila agencija Fashion Agency blizu.Vstopila sem in tam se je nekaj uslužbencev in par deklet sprehajalo.Aiiaa sej res to ni tk kt top model.Too lahko vsak dan prihajajo po 5,6 punc.Kok sm tupa.Vsedla sem se na kavč in listala revijo Joy.Koliko nasvetov za ličenje.Nato je prišla tista ženska.Šele zdaj sem izvedela,da ji je ime Renee.Povabila me je v svoj delavni kotiček.Ker sem na novo tukaj me morajo preizkusiti zato sta bila tam še 2 opazovalca Thomas in Miriam.Najprej so mi povedali,da sem prišla na prestižno modno agencijo in,da sodelujejo z modeli v New Yorku,Parizu,Milanu,..in,da če sem pripravljena na to preizkušnjo.Polna vznemirjenje se, rekla DA.Zdaj sem se mogla oblečti v 2obleki in ene kopalke.Najprej bolj kratka obleka.Sprehodila sem se 'sodniki' pa so me le sproščeno gledali.Isto je bilo z še eno obleko in kopalkami.Vse stvari so prečudovitee.Potem je Renee končno spregovorila.Rekla mi je,da imam odlično postavo in obraz.AMPAK,da bom mogla še malo vaditi hojo.Ostala sva 'sodnika' sta se s3njala.Nika,jutri ti sporočimo,če si sprejeta.Do takrat pa;Nasvidenje.Nasvidenje in hvala.Vsa vznemirjena sem odšla ven.Kaj se je dogajalo do jutri.So me sprejeli?Vse izveste v naslednjem delu
10. oktober 2010
Renee

10. oktober 2010
next
10. oktober 2010
u27776
u27776
next
10. oktober 2010
u29869
u29869
Neext
10. oktober 2010
u28800
u28800
okej bom(:
10. oktober 2010
u28800
u28800
vznemirjena sem zaspala, zjutraj pa mi je že ob pol7 trobil mobitel. "oh"sem rekla in preebrala sporočilo.KAJ!!! OD RENEE JE!

"sprejeta si" jjjjjjjjjjjjjuhuhu. Vriskila sem, skakala, objela sem mojega medijaXD, in potem brala naprej. "pridi ob 7:00 k nam. Renee" KAJ? joj, to je čez pol ure. Hitro sem se uredila in odšla. Šla sem v Reneejino pisarno.. "torej, Miranda. Sprejeta si" je začela. "Ja! Najlepša hvala" sem odgovorila."Oh, nič takega. Ampak si pripravljena na to? Kritike, žalitve itd. Se slikati gola?" je vprašala. "oh, seveda!" sem dahnila.Prikimala je. "Že , če tako praviš." je rekla. "Prva naloga?" je vprašala. Pokimala sem. "vredu, pojdi v sobo št.345 in slikala boš samo obraz." je pojasnila. "345?" sem bila presenečena. "da, 30.nastropje." se je nasmehnila. Poslovila sem se in z mojo novo mapo v roki odšla na slikanje. Mislim, da je z nekim namenom, gotovo, bo več različnih fotografij in bojo raztavljene v mapi, potem pa jih bodo ogledali slavni manekeni, modni kreatorji itd. Ker sem pa v 1.nastropju, sem odšla z dvigalom. Komaj sem se znašla! Ampak ko sem jo je tam stal znani fotograf neki Russel, no priimka nevem, pa tud ni se predstavlil.♥ No, slikal mi je obraz, morala pa sem predstavljati žensko, ki je zelo močna, premagala je mnoge ovire itd. Pač mogočno ženska. Zelo me je hvalil&rekel je, da imam pred seboj dobro kariero.

Kaj pa je s tem misli?
izveste n naslednem delu!
10. oktober 2010
u28800
u28800
še nekaj slikc:

(ta mi ni všeč, ampak fotograf je rekel, da je noro lepa.xD)
ps. niso lepe slikce, k jih ful mal prime, je blo težko
10. oktober 2010
Še neki slikc :

10. oktober 2010
u28800
u28800
ok
10. oktober 2010
u24232
u24232
NEXT
10. oktober 2010