Forum
ahoj*:

sem ann,andreja.tukaj se boomo pogovarjali o modi.lahko postavite kakršnokoli vprašanje,ali objavite kakšen članek.posvetovale se bomo med seboj kaj se nosi,kajti če ne nosiš npr. modnih hlač,si čisto aut.vedi punca,tudi moda je v življenju pomembna.kako si boš našla fanta če se oblačiš v cape,nosiš frizuro iz 30ih.to res ni privlačno za oči.občasno bodo tudi kakšni kvizzi o modi,ali kakšna igrica.lahko objavite fotke modnih oblačil in tudi ne modnih.zapomnite si-moda je učasih prismoda,če pa ni prismoda je pa moda c; upam da vas bo sodelovalo čim več.

29. december 2011
ahoj :* kakšna oblačila so letos & pa v prihodnjem letu moderna ? Ne morem si kupit majce za 200 eurou, majca za 5 eurou, tiste si pa tudi ravno ne kupim. a maš kake linke tek oblačil ? Velika sem 1,60, pa dolg obraz pa to c': kaj mi priporočaš ? Pa kakšno frizuro mi priporočaš. Lase mam dolge do prsnega koša, zdaj pa mam takšen obraz, da res nimam pojma. Zase nimam dovolj časa, oz. se ne potrudim, da bi ga imela. Tako, da sem se odločila drgač. ahaa. pa še nekaj + jaz sodelujem na tej temi (;
29. december 2011
hoj.letos je zelo moderen rožni potisk,čipke,nakit.na žalost na internetu ne poznam veliko stvari.praviš da si visoka?svetujem ti hlače na korenček,in majico z čipko.v zimskih dneh si obuj uggice ki so letos med najstnicami zelo popularne.dodaj nakit ki ga kupiš npr. v kulandiji tam ko imajo pase pa takšne stvari.tudi v new yorkerju poglej verižice,ki stanejo okoli 5 ali več evrov.če imaš lepe noge (ne tak hudo dlakave kak jaz -.-) ti priporočam kakšno oblekico z naborki ki jo prevežeš z ljubkim rjavim,tankim pasom c: za frizuro ti svetujem da si lase spneš v konjski rep.lepo je tudi če si jih rahlo nakodraš in dodaš ljubko sponko.svetujem ti da si narediš popoldanski urnik obveznosti,in med prostim časom s prijateljicami pokramljaš o modi. hvala ti ker sodeluješ (;
primeri oblek;

oblečeš si lahko tudi cool pegice ali pajkice c:

priporočam ti tudi da si lase malce osvežiš z nego v salonu,seveda če si lahko privoščiš (;
frizure zate;

ko boš doma,z svojimi lami eksperimentiraj in pri tem naj ti pomaga najboljša prijateljica :*
upam da sem ti pomagala.
29. december 2011
Hvala ti ;* fuulj si mi pomagala < 33
29. december 2011
prosim :* lepo < 33
29. december 2011
hej hoj *:
vidim da vas na temi sodeluje ZELO malo,ampak mogoče se vaš se bo nabralo c:
julija- če imaš probleme poglej tudi na najstniški portal smrklja *: https://www.smrklja.si/
kot veste so letos med odraslimi,študenti,modeli zelo pupularne visoke pete-kot ve pravite štikle :3 zelo se nosijo tudi bleščičaste pete,ki so glamurozne,elegantne in predvsem 'in'.priporočam vam,da tiste ki ste še mlajše ne nosite pet,pa še kako naj bodo lepe.v njih se lahko spotaknete in to nikakor ni privlačno.v njih lahko hodite kot slepe kure kar je gotovo čisto aut o: prosim prilepite slike visokih pet *:
slike;

31. december 2011
Eem. Jst mam en queščn. Pač newem kaj je zzej tok modern. Mam ovalen obraz, visoka sm 155cm. Pa kakšno frizuro mi priporočaš. Lae mam dolge tm, mal pod rameni. Pliiis, helpi mi< 3333333333333
01. januar 2012
jts pa nimam pojma ko nej si frizo nardim mam temno rjave lase pa segajo dva centi po rameni pa frufru mam do nosa
01. januar 2012

pa jst mam tak smešn stil in nevem ke nej dobim cote pa stara sm 12 let pa velika okol 149 centi pa že mam doloćen za valeto kako bom oblečena . čevlji so definitivno taki kt na sliki. aja pa stil je nekak tak:

pa še tret porblem starši se mi ne puistijo tko napravlat ko nej jim dopovem da nočem imet oblekic ampak halče pa čeprov fantovsk kroj!
01. januar 2012
patricija-če imaš velik nos,ti priporočam spuščene rahlo skodrane lase,kajti bodo malce 'pomanjšali' tvoj nos.v lase si daj ruto ali lasno sponko :* kot sem že povedala juliji je letos zelo moderen sproščen cute stayl.torej čipke,hlače na korenček,volančki,modni dodatki so pravi za letošnje leto (; poglej na spletno stran smrklja.si.
coco12-hej *: no veš,tako ti rečem.šuhi so lepi venda ne čisto po mojem okusu -rajši imam bleščičaste,glamurozne.pa preidiva k tvoji težavi.hm,praviš da imaš smešen stajl? nič hudega,to ni smešen satjl,to je letos moderno.to so zelo lepe obleke,vendar lahko kdaj pa kdaj odstraniš kakšen nepotreben kos (; obleke si kupuj v new yorkerju,H&M...
glede staršev,ti priporočam.povej jima zakaj nočeta da si takšna in se lepo v miru pogovorite.pomagaj jim pri hišnih opravilih,pojdi v trgovino po kruh.v bistvu ti ne priporočam fantovskegakroja hlač ampak hčlače na korenček (akšnek o ima bella na zgornji sliki).nikakor ti ne priporočam hlač na zvonec o:

-rahli kodri in frufru na stran-res IN *:

-tudi kite so letos pupolarne.

-s takšno čiškaszo majico te bodo vsi občudovali (:

-hlače *:

-upam da sem vama pomagala *: < 3
01. januar 2012
coco13-za frizuro ti priporočam podobno kot patriciji (:
01. januar 2012
HvaaŁa.
01. januar 2012
nb < 33333333333333333333
01. januar 2012
tenkjiu
03. januar 2012
nb < 33333333333333333
03. januar 2012
hey u katerih trgovinah in kje na netu se njade uggice cene pa to sam ne čist originalne ka tiste so čz 100€ te fejk mi jst mela ka so fulll cenejše
kje sse jih dobi?
07. januar 2012
Fuuul fajna tema!!! Če bom mela kkšno uprašanje te prašam!!
13. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg