Forum
u11469
u11469
-upam da vm bo cool, prosim brez sovraštva ker prvič pišem...
ps: se ne navezuje na realnost ampak je use čist zmišljen

=JAMES=
S prijatelji sem bil spet zmenjejn da gremo v kino. Seveda z jackom, mickom ter johnom.
Če še na veste -kar pa je popolnoma nemogoče- mi smo trenutno najuspešnejši boy band na svetu. Po zmagi na ameriškem x factorju pred 3. leti nimamo več toliko prostega časa...vsi smo stari 18 in živimo skupaj v ogromni vili v new yorku, seveda takrat ko nismo na turnejah.john in mick imata punci- Jennifer ter anno. Midva z jackom sva samska.
Samo da stopimo na ulico in tam je nemudoma neskončno oboževalk ter medijev. Takrat si nadanemo prisiljen nasmeh in z veseljem nekaj minut delimo avtograme več pa ne saj ne maramo pozornosti. Ko se končno prerinemo do avta kjer je že čakal smith, naš voznik, odhitimo do kina. Po končani predstavi smo potiho in skoraj neopazno odšli. Zavili smo na osamljeno po kateri stopajo le klošarji in pijanci a bila je Edina pot do doma pri kateri ne srečamo oboževalk ter medijev. Kar naenkrat pa slišimo żensko kričanje. Pokledali smo v ozko ulico in tam je bila ženska zraven nje pa moški Ki ji je grozil s pištolo nazadnje pa jo ustrelil v nogo. Ženska je zakričala in padla na tla. Moški je zbežal mi pa smo prestrašeni stekli k ženski. Pravzaprav je bila lepa punca..ko sem videl njene oči so se mi zdele tako znane....
Jecljajoče je rekla:" hitro odidite in me pustite! Ne kličite rešilcev ne smejo me videti!!!
Bili smo začudeni punca pa je padla v nezavest. Toda njene Oči!! ! In tudi njene poteze obraza!
Spominjala me je na mojo mamo ko je bila še v najstniških letih.
Svoje družine pa sicer be poznam ker naj bi starši in sestra umrli v prometni nesreči. Potem sem živel pri rejnih starših Ki sta rabila denar. Ko sta me pustila na x factor in sem zmagal sta odšla....

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. julij 2012
u102357
u102357
next
05. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg