Forum
u139173
u139173
Kako se počutiš,ko izgubiš nekaj naj pomembnejšega?Ki ti je pomagal priti do cilja,a na koncu umre?Povem vam slabo.In zdaj se počutiš tako osamljeno.Noben ti ne stoji več ob strani.Kar izginil je nekam drugam.Zatem se ti pojavi neznana oseba,katera ti pomaga do cilja in ti veliko pomeni.Samo še en korak mi manjka da jih uresničim''Številka 1555 pridi na oder!''nekdo zakriči.To je to.Stekla sem na oder in pomahala publiki''Pozdravljena!Kako ti je ime?''me vpraša Demi''Emily Jessica Horan.''rečem in publika ponori.Simon začudeno gleda''Koliko si stara?''me vpraša Demi''17.Čez en dober mesec 18.''rečem.Nasmehnila sem se''Kaj boš zapela?''me vpraša Simon''Impossible od Shontelle.''rečem.Vsi začnejo kričati.Vdihnila sem in izdihnila.Kmalu se je začela pesem.Bodi zbrana Emily!Si rečem v mislih.Tri,štiri zdaj!In začela sem peti,kolikor sem mogla.Tudi solzi sta mi spolzeli po licu.Po končanem petju,sem si jih obrisala''Odlično!''reče Britney.Vsi so ploskali in stali.Solze so mi spolzele po licu,od veselja in od žalosti''Obriši solze!Zakaj jokaš?''me vpraša Simon''Prvič zaradi sreče,ampak drugič,ker me ta pesem zelo spominja na mamo,očeta in izgubljenega brata.''rečem in si obrišem solze''Moje sožalje.''rečejo vsi.Prikimala sem''Ampak pela si prečudovito!!Dam ti svoj DA.''reče Simon''Tudi jaz ti dam DA.''reče Britney''Tako popolno poješ in dobiš tudi moj DA!.''reče še Reid''Hvala vam!''rečem in stečem iz odra.Objela sem mojo najboljšo prijateljico.Začela sem ji jokati v ramo''Pridi greva.''reče in skupaj se odpravive ven.Naj se vam končno predstavim.Sem Emily Jessica Horan.Stara sem 17let in imam najboljšo prijateljico Kim Sarah Bells.Odkar mi je umrla mama in oče,sem bila v sirotišnici.Tam me je vzel nekdo,ki sem kmalu pristala na ulici,ko sem bila tri leta.Kim je prišla k meni in me objela.Takrat živim pri njej in njenih starših.Kim je tudi stara 17.In če me ne bi prepričala da pridem sem,tudi ne bi uresničila svoje sanje.Naj vam povem kaj se dogaja.Prijavila sem se na xFactor in zdaj vse veste zakaj.Ko sva prispeli domov,sem stekla noter in objela Leo in Bena''Uspelo mi je!''rečem in ju objamem''Presenetila si naju!''reče Lea.Lea mi je kot mami,Ben pa kot oče.Zato ju kličem mami in oči.Kmalu je prispela še Kim in me objela.

JAZ IN KIM:

od leve do desne:Kim in jaz

nekkšt?
15. junij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! Hitr nujn! Za to popounost rabm dihanje!!!!!!!!!!!!Zame en nextič!!!!!!!!!!!!!!!!! pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssss!!!!!!!!!!!!!!
15. junij 2013
neext
15. junij 2013
u139173
u139173
nextam za:ѕαм zα zgσ∂вє in za lana1
*

Skupaj sva šli gor v sobo.Šli sva na twitter,kjer sem dobila novega sledilca''Hej Kim.Prinesi še ti svojega prenosnika k mojem prenosniku,takoj,zdaj.Novega sledilca imam.''rečem.Prišla je k meni''O..moj..bo!To je NIALL HORAN!''začne kričati.Začudeno sem jo pogledala''On je pevec v skupini One Direction.Saj veš.''reče in me pogleda.Pokimala sem.Šla sem na fb,kjer me je spet on dodal''Pa kaj je on zasledovalec?''vprašam.Kim je zmajala z glavo in iskala mojega brata.Potrdila sem ga.Bil je dosegljiv.In seveda kot nalašč me je kliknil.
J-JAZ N-NIALL
N-Hej!
J-Živjo.
N-Lepo poješ in ali se res pišeš Horan?
J-Ja?Problem?
N-Ne.In ali imaš brata?
J-Ja a ne vem kdo je.
N-Imaš skype?
J-Ja.
N-Dodaj me Niall.Offical se bova prek kamere pogovarjala.
J-Ok.

Šla sem na skype in ga dodala.Takoj me je sprejel in dal video call.Bil je še s štirimi fanti''Živjo!''rečejo.Pomahala sem jim''Hej Em!Tvoj brat je Niall James Horan in Greg Horan.''reče Kim in pogleda proti zaslonu''O moj bog One Direction!''še zavpije''Ja to so oni..Laho zdaj prosim UTIHNEŠ?!''rečem jezno.Pokimala je in se umirila''Oprosti directionerka.''rečem in skomignem z rameni''Saj je uredu..In kdo je tvoj brat?''vpraša Niall''Am neki Niall James Horan in Greg Horan..Neznanca..No midve morava iti..no Kim lahko se še z njimi pogovarjaš.''rečem in pomaham.Oni pa so pokimali.Šla sem dol in čakaj malo.Kje sta mami in oči?Šla sem v dnevno sobo,ni ju bilo.Šla sem na hodnik,kjer je bil listek: ZNAJDITA SE SAMI.EM TI NE KUHAJ..SAJ VEŠ ZAKAJ.SVA NA VEČERJI XOXO LEA IN BEN.
Nasmehnila sem se in v dnevno sobo,kjer sem gledala televizijo.Seveda trebuh mi je hitro zakrulil.Šla sem v kuhinjo,kjer sem si naredila štiri kose.Dva kosa sta bila nutella druga dva pa pašteta.Šla sem nazaj v dnevno sobo in gledala MTV.Bila so neka 'poročila' govorili so o Adele,Avril Lavigne,Taylor Swift,One direction...''Naj vam povem,da ko so fantje stopili iz hiše so bili resni,edino Niall Horan je poskakoval od sreče in se z vseljem slikal z oboževalci,ter jim dajal avtograme.Sumimo tudi da je Emily Jessica Horan,od njega sestra,saj sta si zelo podobna.Emily naj bi imela tudi prvo avdicijo na xFactorju in...''ugasnila sem televizijo.Odločila sem se,da grem v trgovino,saj nam je hrana že skoraj izginila,vzela sem denar in šla ven.Seveda so k meni prišli oboževalke.Nasmehnila sem se''Ali je tvoj brat res Niall Horan?''me vpraša nekatera''Ne vem.''rečem in skomignem z rameni.Nadaljevala sem pot do trgovine.Ko sem prispela sem pogledala naokrog in vstopila.Trgovina je bila kar precej velika.Vzela sem košaro in gledala,kaj bi potrebovala.Vzela sem solato,paradajz,korenje,krompir,jabolka...Nato sem šla naprej.Vzela sem olje,sladkor in sol,ter kavo.Šla sem še k pijačam.Le kaj bi vzela.Vzela sem pomarančni sok.Ker sem si mogla zavezati vezalke,sem odložila košaro,nato pa si jih začela zavezvati,dokler se ni nekdo zaletel vame...

evi.več dobite kasneje.
15. junij 2013
next
15. junij 2013
u129686
u129686
neeeeeeeeeeeeext!
15. junij 2013
omg *_*
zalubla sem se.... u tvojo zgodbico!!!!!!!!!!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext čimprej *nova bralka*
15. junij 2013
neeeext
15. junij 2013
neext+nova bralka <3
15. junij 2013
next *.*
15. junij 2013
u139173
u139173
nove bralke:welcome! za vas je next

**

Pogledala sem gor in videla pet fantov''Um..Emily?''vpraša nekdo''Če rabite avtogram,ne zdajle.''rečem in jih pogledam.Nato pa sem vstala''Ne..edino če ti hočeš našega.''reče nekdo z kodrastimi lasmi''Vas smem videti?''vprašam.Prikimali so in si dali dol kapuce in sončna očala''Živjo znanci.''rečem in se nasmehnem''Ja živjo..Kim nam je dala naslov vajine hiše in potem smo mislili najprej iti še v trgovino po pijačo,za vaju.''reče Niall''Jaz moram za večerjo kupiti vse stvari..lahko greste z mano.''rečem in se nasmehnem.Vzela sem še salamo,sir nato pa šla na blagajno.Tam so seveda fantje plačali.Ko smo bili v limuzini,sem jih skorajda nadrla''Zakaj ste vi plačali?Saj imam dovolj denarja.''rečem.Skomignili so z rameni.Nato smo prispeli.Harry mi je pomagal z vrečkami.Sreča da ni bilo novinarjev,ali oboževalk.Hitro smo šli noter v kuhinjo,kjer je Kim sedela in listala revijo''Niall objemi jo od zadaj.Njen najljubši si.''mu zašepetam.Pokimal je in šel do nje,ter jo objel.Poskočila je.Ko pa je videla kdo jo je objel se je prijela za usta''Bolje bo da kar utihneš.''rečem in se nasmehnem.Objela me je''Našla sem od Niall-a in Grega starša.''je rekla.Pokimala sem,ter ji sledila na drugi konec pulta,kjer so fantje gledali v računalnik''Zakaj gledaš moje podatke,sestrica?''reče in se nasmehne''Sestrica?''vprašam začudeno''On je Niall James Horan.''reče Kim.Pogledala sem ga,ter objela.Objem je trajal zelo dolgo''Ti?Ni čudno saj si mi podoben.''rečem in se zasmejiva.Šla sva v dnevno sobo,kjer so bili ostali....................
next?
15. junij 2013
next
15. junij 2013
hvala za nextić.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
15. junij 2013
neeext
15. junij 2013
u110644
u110644
Neext
-nova bralka
15. junij 2013
u139173
u139173
oprostite,ampak te zgodbice ne bom več nadaljevala..
16. junij 2013
u129686
u129686
Zakaj NEEEE??????? A LAHK JS??? ČE TI NOČŠ???? JS BI RADA UŽIVLA OB TVOJIH NEXTIH!!!
16. junij 2013
u129686
u129686
*UŽIVALA
16. junij 2013
u137593
u137593
zakai ne?? pa daj no
16. junij 2013
u139173
u139173
ja ker nimam bralceev. in pol je bedno.če jih bo več bom nextala.
16. junij 2013
u137593
u137593
pa nemorš no! prejle sem začela bar in pišeš svetovno!!! havala bogu da nisi ena os tistih, ki imajo po 2 strani nextov pa jim še to ni dovolj! prooosim ne postani takšna... takšnih je že dovolj...resno mislim... bodi z majhnim zadovoljna... boljše kot pa da postaneš taka no
16. junij 2013
u137593
u137593

16. junij 2013
u139173
u139173
oki :3
16. junij 2013
u137593
u137593
hvalaaa!! zaj pa napiši en superski next ker pišeš svetovno!!!!!!
16. junij 2013
u139173
u139173
okš.
16. junij 2013
u137593
u137593
ti si meni carica!
16. junij 2013
u139173
u139173
oki nextam za:zala mhm in ℓα∂у.вιтcнαcσѕ
*

Vsi so se sproščeno pogovarjali.Ko sva prišla so nama zaploskali.Opazila sem da me je Harry kar požiral z očmi,ampak on ni moj tip človeka.Ne vem ampak res mi ni ušeč.Pa še Kim je rekla,da je ženskar in da menja punce kot gate.No njej je najljubši in najlepši Niall.Saj bosta kmalu skupaj.Se sprašujete zakaj?Zato ker je čas za Emilyin načrt!Vam ga bom potem povedala''Em!Ali gremo peti ali ne.''me pokliče Harry.Nasmehnila sem se in pokimala''Kar za nama v najin studio.''reče.Kot kužki so nama pridno sledili.Šli smo v najino sobo,ja skupaj jo imava,nato pa v studio''Lep studio.''rečejo.Nasmehnili sva se.Pokazala sem kam naj se usedejo.Ko smo se posedli,sem dala Niall-u kitaro.Prav tako sem jo imela jaz''Znaš igrat?''me vpraša.Pokimala sem.Začeli smo z Little things,Impossible,Live While We Young,What Makes You Beautifull in ostale.Seveda je na koncu moral vsak zapeti.Midve z Kim sva skupaj.Naj vam povem da ona res lepo poje.Peli pa sva pesem Irrestible.Ona je določila in note mi je dala,ki jih je dobila od ne vem kje.Začela sem jaz prvo,nato ona,jaz,obe..Ko je bilo konec sva dobili močen aplavz''Lepo pojeta...Em to imaš po meni.In kdo je tvoj mentor?''me je vprašal Niall.Pomislila sem''Simon.''rečem''Naš tudi.''reče Harry.Začudeno sem pogledala,nato pa mi je vse razložil.Škoda ker niso zmagali,ampak res so uspešni.Na koncu smo si izmenjali številke.Ko smo vse to opravili,smo se še hoteli pogovarjati,a so morali iti.Še zadnjič sem jih objela,a pri Niallu je malce dlje trajalo''Pogrešala te bom,te ure.''rečem.Nasmehnil se je''Jaz tudi tebe.Zdaj pa gremo.Adijo sestrica.''reče in me še zadnjič objame,nato pa gre.Ko sem zaprla vrata,je Kim začela skakati okrog mene,kot triletni otrok.Nasmehnila sem se in šla v najin studio.Kmalu se mi je pridružila in skupaj sva peli''Veš kaj.Simona bom prosila,da boš pela z menoj.Vredu?''jo z kančkom upanjem uprašam.Odgovorila je............
nekšt?

a)kaj mislite da je odgovorila?
b)zakaj v resnici Emily ne mara Harry-a?
c)pripombe,pohvale..
16. junij 2013
u137593
u137593
a) rekla bo NE (zato ker si nebo upala ahahah)
b)....ker se je zaljubila v Zayna? nwm (mogoče pa je zatreskana v kim? )
c) totalna pohvala... manjka ti nekaj nepričakovanega, nekaj kar se bo v trenutki zgodilo ...SVETOVNA ZGODBICA!!!
16. junij 2013
next
16. junij 2013
u110644
u110644
Neext
a) ja
b)em nwm haha
c)super zgodbica
16. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike