Forum
Bilo je med poletnimi počitnicami.In jaz in moja družina smo se odpravljali v Ljubljano na letališče.Takrat sem bila sama z staršema.Ko smo sedli v latalo se je zraven mene usedel eden fant ki je bil star 18 let takrat pa sem bila jaz 17.Letalo je odpelalo proti Egiptu in na avtobusu je bila čista tišina saj so vsi spali le jaz in ta fant(Lan)sma bedela.Jaz sem gledala čez okno in kar na enkrat me je Lan nekaj uprašal.................
Komentiri če hočeš zvedet naprej
16. junij 2013
next.
16. junij 2013
Uprašal me je ali bi bila njegova punca.Takrat sem bila js takšna vendar moj odgovor je bil JA.Lan je bil čisto vesel in takrat me je primeu za roko in sma se do Egipta skoz za roko držala.Ko je letalo pristalo me je poljubil in usak je šel po svoje stvari in na avtobus.Odločila sva se da se on na avtobusu usede uspredi mene in tako je tudi bilo.Prišli smo do hotela..............
Komentiri!
16. junij 2013
next .. sam mal več piši
16. junij 2013
Ko sem vstopila v hotel sem skoz razmišlala o Lanu.Ustopila sem v sobo se oblekla v kopalke in se odšla kopat v morje.Na poti do plaže sem srečala Lana.Pogledala sva se in Lan me je uprašal ali se grem kopat.Moj odgovor je bil JA.Primila sva se za roko in odšla do plaže.Na tla sva odložila brisače in odšla v morje.Najprej je šel Lan za njim pa jaz.Vendar nise vse izteklo tako kot je treba.Srečala sem svojo največjo sovražnico.Prišla je do mene in me uprašala če sem jaz os Lana punca in jaz sem ji odgovorila da je.Lan je prišel iz morja in ma primil uzadi hrbta ter uprašal to mojo sovražniso(Lejo) če je kaj narobe.Leja je važno odgovorila da ne in odšla...............
Komentiri!
16. junij 2013
Next
16. junij 2013
Takrat sem povedala Lanu da se bodo moje počitnice zaradi Leje uničle.Takrat mi je Lan reku da dokler je on z mano bodo moje počitnice nepozabne.Takrat sem se začela malo manj sekirat.Odšla sva v morje in mene je Lan primil za trebuh in me poljubil.Kopala sva se nekaj časa potem pa je bil čas za kosilo.Med tem časom ko sva bila midva z Lanom v morju so moji in Lanovi starši počivali,vendar ni bilo tako Lanovi starši so naju opazovali čez okno.Odšla sva v hotel in sem videla da gre Lan zraven mene.In potem sem šele ugotovila da ima Lan sobo nasproti moje.Poslovila sva se in odšla vsak v svojo sobo.Ker sta moja starša spala sem jih morala zbuditi da gremo na kosilo.Oblekla sem obleko in odšla iz sobe................
Komentiri
16. junij 2013
u112057
u112057
next
16. junij 2013
u140137
u140137
next
16. junij 2013
Pred vrati sem zagledala Lanovo mamo,ki me je lepo pozdravila in povabila v Lanovo sobo.Takrat sem mislila da je kaj narobe a sem se motila.Lan se je usedil zraven mene in me primil za roko ter me predstavil svojim staršem.Lanova mami pa je rekla da naju je videla kako se zabavama v morju.Lan se mi je nasmejal in uprašal če grem zraven njega na kosilo.Nisem vedela kaj reči saj moja starša nista vedela za Lana.Z Lanom sma odšla do moje sobe.Predstavila sem ga staršema in rekla da bom šla z Lanom na kosilo.Mama in ati sta se mi na smejala in rekla prav.Odšla sva v kuhinjo in si vzela za jest ter se usedla in začela jest.Takrat so dol prišli moji in Lanovi starši in se usedli zraven naju.Začeli so naju spraševat 'kako,kdaj,kje'sva se spoznala in midva sva odgovarjala.Ko sva se najedla sva odšla v Lanovo sobo in se ulegnala v postlo ter zaspala.Vendar ne dolgo saj so v sobo prišli Lanovi starši in rekli da se naj grema kopat.Hahahahah a mislite da sma jih ubogala?Odšla sva si po sladoled in odšla na plažo in se ulegnala na ležalnike.Takrat pa.........
Komentiri če te zanima
16. junij 2013
u112057
u112057
next ful me zdele zanima
16. junij 2013
u140137
u140137
next
16. junij 2013
Takrat pa je prišla Leja in se nama začela smejat.Lan je ustal in jo uprašal če ma probleme,Leja se je začela smejat jaz pa sem primla Lana za roko in ga odpelala za eno drevo in rekla da se naj ne ozira ker ni vredna.Lan me je poljubil in vrnala sva se na ležalnike.Ulegnala sva se na ležalnike in se primila za roke.Lejo sma ignorirala,leja pa se je še bol začela smejat.Takrat pa so prišli najini starši in uprašali lejo zakaj naju zafrkava in zaka se nama smeji.Leja se je samo obrnila in odšla.Takrat pa sva se ji midva začela smejat.Z Lanom sva ostala in odšla skakat na pomol.Mimo so prišli eni fantje in se mi za smejali.Lan je to vidu in me primil za roko in skupaj sma skočla v morje.Plavala sma nazaj do najinih staršev in si vzela brisače in odšla v sobo.V hotelu pa sma spet srečala..........
Komentiri če te zanima.
16. junij 2013
u112057
u112057
next pls
16. junij 2013
V hotelu sma srečala spet Lejo.Ignorirala sma jo in odšla v mojo sobo na računalnik in se slikala.Lan me je začeu kušvat a to ni dolgo trajalo v sobo sta prišla moja starša in Lanova starša in naju uprašala kaj delava.Midva sva se usrala in hitro stekla iz sobe in rekla nč.hahahahaha.Spet sma odšla v morje z blazino za napihnat in oba sma sedela na njej a kar na enkrat je prišel mimo naju en fant ki me je gledal koda da sem z marsa padla,takrat me je Lan kušnu ker je vidu da me ta fant osvaja.Odšla sma ven iz vode vendar sam po plavutke in masko.Odšla sva se potaplat in kaj mislite kaj sva delala pod vodo,kušvala sva se.Ta dan je hitro minil in bil je čas za večerjo.Odšla sva se stuširat,in oblečt za na večerjo in za v center.Spet sva odšla prva a takoj za nama so prišli najini starši.Hitro smo se najedli in odšli do avta a smo se odločili da gremo z našim avtom saj je bil tudi večji.Z Lanom sma sedela zadaj in se držala za roke.Ko smo prišli do centra smo odšli najprej na pijačo vendar midva z Lanom sva odšla v trgovine.Ko sma prišla nazaj smo odšli naprej na sprehode in prišli smo do ringišpilov.Odšla sva skoraj na use.Vendar takrat so mimo prišli eni fantje in zraven njih ta Leja.Potem pa................
Komentiri če te zanima
16. junij 2013
u112057
u112057
next
16. junij 2013
u104176
u104176
kok lepo res
16. junij 2013
u140210
u140210
next
16. junij 2013
u104176
u104176
next
16. junij 2013
Potem pa so do naju prišli Leja in eni fanti,midva pa sma se samo obrnala in odšla v sobo.Jaz sem se usedla na posteljo in se začela jokat in govorila Lanu da so moje počitnice zaradi Leje uničene.Takrat so notri prišli najini starši in zagledali mene kako me Lan tolaži in me uprašali kaj je bilo.Lan je odgovoril da naju Leja skoz zasleduje in da nama neda miru,in zaradi tega Angie misli da so njene počitnice unicene.Lanovi in moji starši so se razjezili in odšli do nje.Leja se je delala koda da se ni nič zgodilo.Tudi midva z Lanom sma odšla zraven.Medtem ko sta se moja starša pogovarjala z njo sma jaz in Lan samo poslušala.Leja se je use zlagala in jaz sem zbežala čisto objokana nazaj v hotel Lan pa je tekel za mano in medtem ko sem tekala sem hudo padla in si poškodovala nogo.Lan me je hitro dvignil in me neseu v sobo.Položil me je na posteljo in mi prinesel led.Jaz sem ga samo gledala in Lan je rekel: 'zraven tebe bom cel dan,celo noč,še spal nebom samo da boš ti vredu'.Jaz sem ga objela in mu rekla naj se ne muči z mano.Tako so prišli najini starši.Hitro so pritekli k meni in uprašali Lana kaj je bilo.Lan je povedal da sem hudo padla in poškodovala nogo.Ta dan je bil za mene najslabši.Naslednji dan sem bila bolje lahko sem že hodila a sem šepala.Za lažjo hojo sem imela birgle.Zvečer smo odšli v center a smo morali počasi hodit saj jaz nisem mogla nekoliko hitro.Usedli smo se v eni kavarni in jaz sem sedela na Lanu saj ni bilo prostora.Z lanom sma se gledala saj je on tako hotel.Mami me je uprašala kaj bom pila pa sem rekla da lahko kavo.Ko je natakar videl da sem poškodovana mi je prinesel stou,usedla sem se zraven Lana in dala nogo na njega.Lan mi je odstranil povoj in jaz sem probala hodit brez birgel vendar je bil Lan zraven mene in me držal.Zdaj sem malo lažje hodila a useeno sem potrebovala birgle.Ura je bila točno pol noč ko smo se odpravljali domov.Prišli smo v hotel in sma rekla z Lanom da boma še malo na klopci sedela in da bom pri Lanu spala.Use je štimalo.Z lanom sma gledala slike ko sma se slikala.Kar naenkrat pa...........
Komentiri če te zanima
16. junij 2013
next.
16. junij 2013
u140210
u140210
next
16. junij 2013
Kar naenkrat pa so mimo prišli Leja in uni čudaški fantje pa so me uprašali kaj mi je bilo z nogo.Jaz sem sam ustala objela ga kušnala in šla v svojo sobo.Potem pa ko so oni odšli sem odšla v Lanovo sobo in se oblekla v požamo pa šla sma spat.Naslednji dan pa sma šla na zajterk,po zajterku pa sma se šla kopat in kopala sma se kr dougo.Pol ko je bla ura 18.00 sma si šla po slado led pa oblečt sma se šla za na večerjo.Po večerji pa smo šli v center.In sma se js pa Lan za roke držala pa naju upraša Lanova mami če sma srečna skup pa reče Lan JAAAA pa me kušne.Ko smo se vračali domov so meli nočno kopanje in me Lan porine v vodo pol pa za mano skoči in me objame pa kušne.Pol sma šla v sobo se slekla v pižamo pa se ulegnala v postlo in sma gledla slike ko sma jih slikala pa se mi Lan uleže na prsi pa me gleda.Js sem ga božala po glavi dokler ni zaspal pol sem še js zaspala.Naslednji dan je bil pa zadnji dan na morju in takrat je bil tud moj najslabši dan saj sma se mogla z Lanom razidet ampak se nisma.Spakirala sma stvari in odšli smo na letališče.Usedli smo se in jaz sem sedela zraven Lana in ga držala za roko.Med tem ko smo leteli mi je bilo zelo hudo in zato sem spustila tudi nekaj solz.Lan me je uprašal kaj je narobe.Jaz pa sem odgovorila 'nočem se razidet z tabo',Lan me je objeu in rekel: 'nikoli se neboma razšla ti boš zraven mene živela',js sem ga pogledala in ostala brez besed vendar sem bila za.Ko je letalo pristalo pa..........
Komentiri če hočeš zvedet naprej
16. junij 2013
u125538
u125538
next
16. junij 2013
Ko je letalo prista sma z Lanom uzela kovčke in odšla do avta.Jaz sem se začela jokat a Lan me je objeu in rekel da grem z njim saj so baje moji in Lanovi starši vili že smenjeni.Takrat sem Lana objela,kušnala in bila najbolj srečna na celem svetu.Usedla sma se v Lanov avto in se odpelala do Lanove hiše.To pa bo tudi to.Tako se moja zgodba konča.No čisto za konec pa: z Lanom nisma več skupaj ker sma šla narazen ampak zato imam zdaj mojega Zaca ki ga imam naj naj naj rajši<3333
16. junij 2013
u140210
u140210
ooo super zgodba
17. junij 2013
Če vas zanima kaj se je naprej zgodila komentirite
17. junij 2013
neeext.
17. junij 2013
Usedla sma se v avto in Lanova starša sta naju odpelala k Lanu domov.V avtu sma morala odgovarjati na veliko vprašanj kot so: 'kako sma se spoznala,kje sma se spoznala,kaj sma imela z Lejo,od kdaj sma skupaj.....'Ko sma odgovorila na vsa uprašanja sem se ulegnala Lanu na noge in ga gledala.To je trajalo do doma.Iztopila sma iz avta in Lan mi je razkazal celo hiče in predstavil njegovo sestrico Lano.Odšla sma se razpakirat in ko sma use uredila sma odšla pred hišo ležati na travo.Po nekaj časa se nama je pridružila še Lana.Ulegla se je zraven mene.Potem pa nas je Lanova mami poklicala na vecerjo saj je bila ura že 19.00.Ko smo se navečerjala sma odšla z Lanom v njegovo somo in se oblekla saj smo imeli v planu oditi zvečer v center.Oblekla sem belo obleko in počakala Lana da se še on obleče.Ko smo se usi zrihtali sem primila Lana in Lano za roko.Sprehajali smo se po centru ko mi je kar naenkrat Lanova mami povedala da ima jutri(naslednji dan).Bila sem čisto presenecena saj nisem imela darila za njega.Odšli smo na pijačo ko mi je kar naenkrat Lanova mami rekla da naj grem z njo.Ustopile sma v trgovino in jaz sem zagledala enega velikega medvedka na katerem piše 'I LOVE YOU' takoj sem ga kupila.Ker Lan ni smeu videt darila sma ga odnesle v avto.Vrnile sma se v kavarno in Lan me je uprasal kam sma še in jaz sem odgovorila da
17. junij 2013
Komentiri če te zanima naprej
17. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg