Forum
u79220
u79220
Zgodba bo izmišljena.
-------------------------------------------------------------------
Ime mi je Sara in hodim v 1 letnik. Bilo je lepo jutro in naenkrat me zbudi nežen glas.bil je od mame.
''V šolo bo treba. prvi šolski dan je'' mi reče jaz pa skočim iz postelje ter odhitim v kopalnico. Naličim se in pograbim torbico v kateri so potrebščine. Oče me je peljal do šole in me tam odložim jaz pa sem bila vedno bolj živčna saj nisem nikogar poznala. Nekako sem imela dober občutek pa še sama nevem zakaj. Odšla sem do učilnice in se vsedla v prvo vrsto. Profesorica je vstopila v razred in gledala nove učence ter končno spregovorila : '' ime mi je tanja in sem profesorica matematike. ker je danes vaš prvi dan na tej šoli boste imeli prosto. vendar samo to uro tako kot imajo vsi učenci prvi dan.'' K meni je prišla učenka in me pozdravila. Imela je lepe dolge lase in bila je lepo oblečena. Pozdravila sem jo in izvedela da ji je ime Mia.

J- jaz M- Mia

j- Bi bile prijateljici ?
M- Seveda. najprej pa mi povej ime.
J- Sara.
M-lepo ime upam da bova res prijateljici
J- ja, to bi bilo super
M- Vidiš tisto dekle ki sedi zraven tistega luškanega fanta?
J- Ja
M- No ona je velika važička in je ne maram zato se je rajši izogibaj poznam jo in ni niti malo prijetna.
J- Še sreča da si mi povedala takih tudi jaz ne maram.

Zazvonil je zvonec in odšla sem k naslednji uri. pouk je minil karseda hitro in odšla sem iz šole.
Naenkrat se zaletim v enega fanta. Rekla sem oprosti on pa je samo stal in me gledal. '' oprosti''
je čez nekaj časa rekel fant. Odhitela sem naprej in enkrat pogledala nazaj. videla sem kako me fant še vedno gleda in postalo mi je malo nerodno. hitro sem pogledala vstran in se vsedla v avto od mame ter sva ase peljali domov.
14. april 2012
u79220
u79220
-------------------------------------------------------
Naredila sem domačo nalogo in ko sem končala sem se vsedla na postelje ter razmišljala o fantu. Nekako se razmišljala da sem zaljubljena vendar nisem bila prepričana. Naslednji dan sem šla v šolo in po pouku sem videla kako je tisti fant na igrišču s prijatelji igral nogomet.
Tudi on me je videl in stekel k meni.

f - fant j-jaz

f- kako ti je ime ?
j- Sara. kako pa tebi
f- mitja. se še kaj vidima zdaj pa moram it. aja ali bi si izmenjala telefonski
j- ja prav

tako sma si izmenjala fonski in bila sem vesela saj sem vedela da nekaj čutim do njega.
Ko ssem naredila nalogo sem dobila sms. bil je od mitje. Pisalo je če mam kaj časa in odgovorila sem da ga imam. '' bi prišla do slaščičarne tiste pri šoli ?' Kar nisem mogla verjeti. Hiro sem vzela malo torbico in odšla do kavarne.
14. april 2012
u79220
u79220
Mitja
14. april 2012
u79220
u79220
Ko sem prišla me je že čakal, tako sma naročila vsak svojo pijačo. jaz pomarančni sok on pa jagodnega.Spila sma in nato odšla na sprehod skozi park.Vsedla sma se na klopco in se dolgo časa pogovarjala in smejala, ko me je naenkrat poljubil na usta. jas sem mu poljub vrnila in vprašo me je če bi bila njegova punca. rekla sem da ja in tako sma se objela.
26. april 2012
u79220
u79220
toda ta trenutek ni moral trajati dolgo. Že naslednji dan v šoli sem videla kako se pogovarja z eno največjih važič v razredu. Nato jo je še poljubil. Dobila sem solzne oči, ter hitro stekla v razred. Mia je videla da je nekaj narobe. Jaz sem ji samo rekla da ji vse razložim pri kosilu, saj je ravnokar v razred stopil učitelj matematike. Ure so hitro minile in že je bilo kosilo.

j-jaz m-mia

m - kaj se je torej zgodilo
j - no torej, predvčerajšnim sem se zaletela v fanta. včeraj sem izvedela da mu je ime Mitja in izmenjala sma si fonski. Kasneje sma se dobila še v tisti slaščičarni in vprašo me je če bi bila njegova punca.
m- in si rekla ja
j- ja ampak zdaj to obžalujem
m- zakaj
j- danes sem ga videla kako je poljubil Tatjano (tista važička)
m- omg, kaj boš pa zdaj naredla
j- nevem

pojedli sma do konca in odšli domov. Jaz sem morala iti peš saj sta mama in oče v službi.
Vendar sreča ni na moji strani saj na igrišču zagledam Mitjo. Pozdravi me in me že hoče poljubiti vendar ga odrinem in grem naprej. Nisem mu mogla povedati in sem iz žepa vzela telefon. Natipkala sem mu sporočilo : nisem edina s katero se danes poljubljaš.
Še vedno je tekel za mano jaz pa sem se obrnila in mu povedala da je med nama konec.
10. maj 2012
u90149
u90149
dobra zgodba
12. maj 2012
nextttt ful dober

če kdo želi lahko prebere še mojo zgodbico
http://www.igre123.com/forum/tema/lorina-zgodba/33863/
12. maj 2012
neext
12. maj 2012
bu
12. maj 2012
u90149
u90149
prosm prjavte se na top model by spela 1000
12. maj 2012
u79220
u79220
Preden je uspel kaj reči sem jaz na vso moč tekala proti domu. Zaprla sem se v sobo in jokala. Vzela sem svoj leptop in se prijavila na fb. Status sem si označila na samska in na pogovor kliknila mio.

j - oj, pustla sem ga
m - super saj si je to zaslužil
j - ja
m - moram it čao
j - adijo

Na telefon se dobila sporočilo od mame
Z očetom naju ne bo do 9 ponoči. Rada te mam.
Bila sem vesela saj bom zdaj malo sama in imela bom čas za sebe. Odločila sem se da grem na sprehod v park. Vsedla sem sena travo in razmišljala o vsem kar se je zgodilo. Še vedno nisem razumela zakaj me je prevaral pol pa se delala kot da ni nič. Bila sem zelo jezna. Vstala sem in odšla malo teč. Nad tem kaj sem videla sem bila šokirana.

Kaj je vidla Sara, da jo je tako šokiralo?
12. maj 2012
u79220
u79220

12. maj 2012
u79220
u79220
Sara
12. maj 2012
u79220
u79220

Mia
12. maj 2012
u90149
u90149
bi sodelovala na op model by spela1000
12. maj 2012
u79220
u79220
Videla sem Mio kako se poljubla. Najprej nisem vedela s kom kasneje pa da se poljublja z...
''Mitjo omg'' sem si rekla. jaz pa sem jo mela za prijateljico. Samo odšla sem vstran in imela
solzne oči. Vsedla sem se na travo ter razmišljala. Po licu mi je drsela solza in videlo se je da sem na robu joka. Nekdo se je vsedel zraven mene. Ignorirala sem ga saj se mi ni ljubilo pogovarjati in še naprej pogledovala proti Miji in Mitju. Fant ki je sedel poleg mene me je vprašo kaj je narobe.

j - jaz f- fant

f - kaj je narobe?
j - nič
f - nekaj je saj se ti vidi da si na robu joka

Videl je da gledam proti miji.

f - gledaš mio, vsaj zdi se mi
j - od kod jo poznaš ( rečem vsa začudena)
f - včasih sva bila prijatelja vendar nič drugega
j- kak to misliš včasih?
f - pred dvema letoma se je preselila in izgubila sma stike.
j - aha
f - videl sem jo in jo hotel pozdravit samo je nočem zdaj motit ( reče napol v smehu )

Jaz takrat solz nemorem več zadržati in se pričnem jokati. Fant me objame da bi me potolažil in me še enkrat vpraša kaj je narobe. tokrat mu odgovorim.

j - fant s katerim se poljublja je moj fant, oz. je bil včeraj sva se razšla
f - zakaj pa potem jokaš?
j - Mija je moja najboljša prijateljica. Pustila pa sem ga ker se je včeri poljubljal z mojo in njeno sovražnico, zdaj se pa ona znjim in ona to ve skom se je pred njo poljubljal

Fant še me bolj objame in mi pove da mu je ime Miha. Prav tako mu tudi jaz povem da sem Sara. Reče mi da mora tja kjer se poljubljata Mitja in Mia. Ponudi da gre on z mano jaz to sprejmem in skupaj se odpravima do njiju.

Kaj se bo tam zgodilo in kaj bo izvedela Sara?
12. maj 2012
u79220
u79220

12. maj 2012
u79220
u79220
Miha
12. maj 2012
u90149
u90149
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
12. maj 2012
u87951
u87951
next
12. maj 2012
u56764
u56764
Next!!!
13. maj 2012
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
14. maj 2012
Zaklenla sm se u sobo in jokala na postelji. Na fb-ju sm si naštimala da sm samska ter kliknila Tanjo. Povedala sm ji vse in rekla je da sm naredila prav. Dobila sm mamin sms da ju z očetoom ne bo do 21:00. Da bom malo sama sm bla vesela. Šla sm na sprehod v park. Vsedla sm se kar na travo in premišljevala o vsem kar se je zgodilo. Nisem razumela kako me je lahko prevaral potem pa se delal kot da ni bilo nič. Bila sem jezna zato sem šla malo tečt, da bi se pomirila. Zagledala sm nekaj kar me je šokiralo...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------kaj je videla Anax?

Kaj je vidla Sara, da jo je tako šokiralo?
14. maj 2012
a je kul če to prekopiram od tebe pa tak priredim
?
14. maj 2012
ker mi je ful všeč pa nočem da bi bla jezna pa rekla da sm ponavlala za tabo
14. maj 2012
Zaklenla sm se u sobo in jokala na postelji. Na fb-ju sm si naštimala da sm samska ter kliknila Tanjo. Povedala sm ji vse in rekla je da sm naredila prav. Dobila sm mamin sms da ju z očetoom ne bo do 21:00. Da bom malo sama sm bla vesela. Šla sm na sprehod v park. Vsedla sm se kar na travo in premišljevala o vsem kar se je zgodilo. Nisem razumela kako me je lahko prevaral potem pa se delal kot da ni bilo nič. Bila sem jezna zato sem šla malo tečt, da bi se pomirila. Zagledala sm nekaj kar me je šokiralo...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------kaj je videla Anax?

Tanja:

Mia:

14. maj 2012
ajaaa....jst ele zej vidim da risarke ni več gor....a lohk jst nadaljujem?
14. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg