Forum
Zgodba je resnična ;D

Napišm.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. december 2010
Že od prvega razreda nisem imela nobenega prijatelja, vsi so me zafrkavali in vsako jutro ko sem se zbudila me je bilo strah kako bo danes v šoli.Tako se je dogajalo vse do petega razreda decembra.Šesti razred naj bi šli v drugo šolo in ker nas je bilo preveč v razredu so mogl nekoga prestavit..na mojo srečo so izbrali mene.Z sošolko Janjo nisva bili prijateljici,vendar se tudi kregali nisve in ko sem bila tistega dne izbrana je rkla:"če gre ona,grem tudi jaz."Saj nisem mogla vrjeti.Janjine najboljši prijateljici sta bile Nina in Karin.Zato so bile tudi one2 izbrane.V šestem razredu se je vse spremenilo.Čeprav nakoncu janja ni šla v ta razred sta vseeno bile z mano Nina in Karin.Vse nas je bilo strah kako bo z novim razredom, vendar so bili zelo prijazni.Takoj sem se spoprijatejili in postali smo dobri prijatelji.Z Nino sva postali celo emo.Edini problem pri meni so bili fantje.Prehitro sem se razvijala[usaj jaz tako pravim].Bila sem prva ki so ji začeli rasti prsi in prva ki je dobila mesečno perilo.Zaljubila sem se v tipa iz b-ja.Ime mu je bilo Anže.Postala sva zelo dobra prijatelja in se tudi on zaljubil vame.Na koncu šestega razreda sva zečela hoditi ko...

next.?? ;D
14. december 2010
next
15. december 2010
nexty
15. december 2010
ko se ga po treh dneh pustila.res nevem kaj mi je bilo.celo leto sem bila zaljubljena vanga in ko hodiva ga odjebm -.-"
Hja dolgo nisem imela fanta.Ampak ko sem šla enkrat na fb in sem vidla prošnjo od enega popounega tipa sem vedela da je moj pravi.Postala sva zeloo dobra prijatelja..vendar je on takrat še imel punco, vendar mu ni bila preveč ušeč.Skoz me je sprašval v koga sem.Ampak nisem hotela priznati da v njega.

Nek dan pa sem videla da je že z drugo v zvezi zato sem mu napisala sms[seveda sem bila čizt žalostna]
sms:
Deniiis *.*
16. december 2010
sam ti pa hit menaš punce
oory zdj sej sm tebe hotu uprašat pa če ti js nism ušeč..

No navsezadnje sva le hodila.2 meseca.Priznal je da je svojo biušo sam hotu narediti ljubosumno ker ga je pustila zato pa je bil v zvezi z Urško.
Ampak po najlepših dveh mesecih sva šla narazen in spoznala sem drugega.Ime mu je bilo Sebastian.Bil je popoun.In začela sva hoditi šla sva v kino in med predstavo me je odpeljal na wc.Kjer me je strastno začel poljubljati takoj ko sva se zaklenila...
16. december 2010
nextttt
16. december 2010
15 minut sva bila na wc-u potem pa sva šla gledat naprej film.
potem je moral domov.Naslednji dan sem ga klicala da bi se zmenila za v kino vendar se mi ni javil.na fbju me je odstranil od frendov in me čisto ignoriral.z njim sem bila en mesec.Nato pa mi je denis spet postajal ušeč.no po pravici ga nism nikoli prebolela.bila sva na kamrci in spet sem mu ratala ušeč in spet sva hodila.No en moj sošolc je pa tud vame in me je enkrat denis prišel počakat pred šolo.fmojmu sošolcu je ime Jernej]Hodil je ob meni in takoj ko sem zagledala denisa sem ga objela in sva se poljubila.Jernej pa je bil zelo ljubosumen in začela sta se prepirati.Jernej je denisa malo odrinil in sta se mal stepla.vendar sem jas prekinila pretep.jernej je imel krvav nos.denis pa...
16. december 2010
zgodba mi je ful cool sam. dogodti se hitro odvijajo :/
16. december 2010
hvala..heh ja vem sam k napišm neki pol mi pa nepokaže usega pol se mi pa neda pisat še enkrat.sj če hočš lohk popravm ;3
16. december 2010
next
17. december 2010
next
20. september 2014
next
20. september 2014
next
20. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg