Forum
...

A naj napišm to zgodbico??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. november 2010
Ime mi je Lea in pred kratkim smo se preselili v Hernstone (zmišlen). Stara sem 12. let in ravno med počitnicami smo prišli, da nimam za delat nič drugega kot da raziskujem po mestu. Ker še nikogar ne poznam sem osamljena in težko sem se ločila od prijateljic
09. november 2010
Tako sem hodila po mestu im videla...
09. november 2010
kšn koment??
09. november 2010
next
10. november 2010
bila je gospa v dolgem črnem plašču in črno kapo v roki je imela nekaj podobnega pištoli! Najprej sem mislila da narobe vidim vendar sem za vsak primer odšla za njo hodila je kakšnih 15 minut in prišla do jase v gozdu tam pa je stala lesena baraka. Iza drevesa sem jo opazovala in videla da je vstopila. Sledil je nekakšen pogovor vendar ga nisem čisto dobro slišala:
N= neznana oseba G=tista gospa
G:no vidiš prišla sem
Nrosim pusti me pri miru nikoli več te nočem videti
G:no morda se ti bo želja uresničila in zaslišal se je pok
Poklicala sem policijo in že čez 2 minuti me je načelnik opazil in potihem odšel do hiške, ko je odprl vrata .... nextam k bojo vsaj 4 komentarji!
10. november 2010
u18082
u18082
NExT
10. november 2010
nexti tkoj
10. november 2010
next x 4
10. november 2010
NexT
10. november 2010
u12163
u12163
Neext ušeč mi je *.*
10. november 2010
nexxtii! :$
10. november 2010
in ven je pritekel fant z črnimi lasmi in krvavo majico, ki je bila povsem raztrgana. Policija je ven prinesla mrtvo žensko, ki sem jo videla. Oba z fantom so naju odpeljali na zaslišanje. Jaz sem jim povedala, da sem gospo videla v mestu s pištolo v roki, fant za katerega sem izvedela, da mu je ime Lan pa je rekel, da ga je ženska pred 3 tedni ugrabila in pripeljala sem danes pa ga je hotela ubiti vendar je na polici že sinoči našel pištolo in jo ustrelil, da se je zavaroval. Ko so policisti odšli sva se začela pogovarjati .
Najin pogovor je bil kratek. Vendar sem izvedela da živi v ulici nasproti naše in, da je bil pogrešan zaradi te gospe. Potem pa sva se začela poslavljati in kar naenkrat...
12. november 2010
neext!!!!!!!!!
12. november 2010
me je zgrabil za roko in povlekel za sabo. Vprašala sem ga kam greva pa mi je samo položil prst na usta in me poljubil. Odšla sva v nek blok kjer naj bi imel stanovanje. Vprašal me je če bi kaj pila pa sem rekla, da ne. Nato mi je rekel če me zebe in da me bo ogrel. Bil je res luštkan in mislim da sem se vanj zaljubila on pa mi je to tako ali tako že priznal. Položil me je na posteljo in me slekel . Potem sva počela tiste stvari . Vzela sem zaščito vendar mi je bilo po parih dnevih zelo slabo. Vsakih 20 minut sem bruhala in slabo sem se počutila. Zato sem ostala doma ko sta bila mama in oče v službi. Poklicala sem lana da mu povem kaj se dogaja. Takoj je pršel in začel spraševati kaj je.... Povedala sem mu da je kondom najberž počil in da sem zanosila. Ni naredil tistega kar sem pričakovala. Bil je malo zmeden in srečen. Nato pa sva odšla.... nextam k bojo vsaj 4 komenti!!!
14. november 2010

14. november 2010
to sm jst
14. november 2010

14. november 2010
Lan
14. november 2010

14. november 2010
moja mami
14. november 2010

14. november 2010
moj oči
14. november 2010
Zakaj nuben ne kumentera?
01. december 2010
u18082
u18082
Next.!
NuJNo.!
01. december 2010
nexti!
02. december 2010
next
02. december 2010
odšla...v lekarno. Kupila sem test nosečnosti in ugotovila da sem noseča. Oče me je naslednji dan peljal v zdravstveni dom na pregled. Ko sem prišla iz pregleda me je čakal Lan objela sem ga in začela jokati. NI me spraševal kaj je objel me je počakal da sem se zjokala in nato vprašal. Povedala sem mu da sem jokala od sreče ker....bova dobila dvojčka!!!! Skoraj je omdlel zato sem raje jaz vozila do doma. To sem povedala mami bila je zelo vesela za razliko od očeta čisto je ponorel. Preklinjal je in kričal kdo bo plačeval vse potrebno in kje bo dobil denar. Čez teden sem šla živet k Lanu ker sem se bala očeta. Ko sem prišla domov sem od začudenja stala kot kip z odprtimi usti. Videla sem sobo ki je bila popolnoma opremljena za moja dva otročička. Mislila sem da je od mame in da sta se z očetom pobotala ali pa obratno zato sem tekla v očetovo sobo, da bi se mu zahvalila. Potem pa sem videla nekaj groznega.. oče je nag ležal na postelji in po njem je 'skakala' neka ženska. Tako sem se veselila da sta se mamam in oče pobotala on pa pred mojimi očmi sexa z eno coprnico. Tekla sem iz hiše inin vseeno mi je bilo kam grem samo da bi bila čim dlje od vsega, ko pa se mi je naenkrat vse zameglilo pred očmi.... Nextam k bojo vsaj 4 komentarji!!!
03. december 2010
Zkaj nuben ne nexta?
08. december 2010
mislm kumentera?
14. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg