Forum
u63177
u63177
Hello Tuki bom pisala spet eno zgodbico, samo, da bom zraven še risala (btw, barvat se mi nikol ne, da tako, da bo grdo!). No upam, da bo kdo bral.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dežela, v neki drugi, daljni dimenziji je bila pred leti čudovit kraj. Bila je polna življenja, saj so tam živela čarobna krilata bitja. Zmaji, leteči volkovi in leteči samorogi. Njih je prežemala čarovnija, imeli so določeno moč nad elementi. In elementi so; zrak, zemlja, voda, ogenj, svetloba in tema. Držali so se vsak zase in tako so živeli v miru. Dokler niso prišli infriji. Ta bitja so gnusna bitja, mešanica čarobnih živali te dežele, njihov edini cilj je- moč. Pobijali so čarobna bitja in kradli njihovo moč, nekatere so celo spremenili v sebi enake. To je bila strašna usoda in nihče si je ni želel. Deželo je prevzelo zlo, postala je dom zvitih spletk in nevarnosti. Čarobna bitja pa nikakor ne morejo najti skupnega jezika, da bi rešili deželo pred infirji. Bo šlo le še na slabše?

Infir
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Next?
12. september 2013
Neeeext
12. september 2013
neext
12. september 2013
neext <3
12. september 2013
u148447
u148447
mislim,da že vem,kaj je to.

Spet ena tvoja popolna tema. Komaj že čakam,da nextaš!
Neext!
12. september 2013
...... Ne vem no js bi rada brala se naprej Outlaws of love...... K nocem da nehas uno posat in ce se lotim to brat, pa mi rata ful usec in pole kar nehas pisat?
Ampak okej.... Zaenkrat next
12. september 2013
u63177
u63177
Bom probala pisat, sam moram še risat zraven, če mi bo zmanjkal idej, bom pa tebe vprašala.
12. september 2013
ZMENJENO! ce hoces loh tudi js kej dorisem
12. september 2013
A pole se Outlaws of love nadaljuje?
12. september 2013
next
12. september 2013
u63177
u63177
TYRIS

Povohala sem hladen jutranji zrak. Lahko sem čutila jedkost prihajajoče nevarnosti, s pridihom čisto zlobe. Nehote sem trznila z repom. Ušel mi je dolg izidih poln bolečine in obupa. Sedela sem na veliki pečini, kajti tam je bil najboljši razgled. Jutranje sonce je grelo moje krvavo rdeče luske od katere se je svetloba odbijala tako močno, da je kar slepilo. V nosnice mi je zašel vonj dima. Vrgla sem pogled proti dolini. Zajel jo je močan požar. Ogenj se je širil vse hitreje in požiral drevesa, grme, vse kar mu je bilo na poti. Priprla sem oči. Zagledala sem temne postave. Takoj mi je bilo vse jasno. Ta požar ni le naključje. Prevzela me je bridkost in globoka jeza. Močno sem zarjula v nebo. Nekaj ptic je odletelo stran. *Infirji,* sem pomislila: *ubili so mi družino, vse kar jih poznam. Še prekmalu bodo spoznali, da ni pametno jeziti tako mogočnih bitij kot smo mi, zmaji!* Usločila sem vrat, zakopala kremplje zadnje noge globoko v zemljo in se odrinila. Le hipec sem padala, nato pa sem razprla ogromna krila. Tiho sem jadrala in rezala redek zrak. Začela sem se spuščati. Vse hitreje. Razprla sem gobec iz katerega se je usula voda. Na tone vode. Pogasila sem velik del požara. Spustila sem se na tla in hitro zložila krila. Proti meni so tekli prvi infirji. Zarenčala sem jim v opozorilo, za katerega sem vedela, da ga ne bodo jemali resno. Skočila sem na enega in ga pregriznila na pol. Bili so dokaj veliki ampak zmaji smo bili veliko večji. Eden je začel oblikovati napad. Nisem bila prepričana kater element bo uporabil, zato sem z repom potolkla po tleh in nanj se je usula gora zemlje, pokopala pa je še nekaj bližnjih infirjev. Ampak to ni naredilo bistvene razlike. infirji so še vedno prihajali, bilo jih je ogromno. Zamahnila sem s krili in ustvarila majhen orkan, ki je zmedel infirje in jih spravil iz ravnotežja. Potem sem jih vse zažgala s močnim ognjem. Seveda sem pazila, da ne bi spet vnela tleča tla. Ostalo jih je le še nekaj, ki so se hitro umaknili. Kakor sem se tudi jaz, vedela sem, da jih bo čez trenutek tukaj le še več. Bilo je žalostno in dežela je imela velik problem. Vsa bitja tukaj se niso morala nikakor dogovoriti. Vsi sestanki zmajev, krilatih samorogov in krilatih volkov so se končali s prepiranjem ali celo pretepanjem. Še vedno smo se bojevali vsak zase in tako infirjem nismo mogli do živega saj so bili odlično organizirani. *Če bi imela vsaj koga ob sebi…ampak vsi ki jih poznam…so…*

Tyris...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Next?
13. september 2013
u148447
u148447
next!
13. september 2013
next
13. september 2013
Neeexttt
kak lepo rišeš *__*