Forum
Vem da je velik zgodbic pa nebo škodlo če jih bo mal več .no ta zgodba govori v fantu ki je nov na šoli in se zaljubi v punco ki ji je ime lola no vem da to nevete v čem bo govorila ker nisem dost napisala sam pomoje bo ok

BOŠ BRAV

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. november 2013
Ime mi je Lola ampak vsi me kličejo lol imam 2 sestri ki jima je ime trina in taja moja mami je liza očeta pa nimamveč zato ker je umrev v prometni nesreči jaz sem stara 15 trina 19 in taja 21 hodim v 1 letnik tam ni preveč zabavno .
jaz

trina:

taja:

30. november 2013
Lol pridi gremo v avto da te odpeljev v šolo .Ko smo prišli v šolo sem zagledala tipa ampak nisem se zmenila zan odšla k svojima najboljšima prijateljicama tiji in ani
tija:

ana:

stari sta isto kot jas karnaenkrat me je nekdo pocukav za jakno pogledala sem nazaj in videla tistega novega tipa vprašav me je kako mi je ime rekla sem lola in da me lahko kliče tudi lol potem sem ga še jaz vprašala kako mu je ime rekev je alex
alex:

jaz (j) alex AL)
AL :ALI bi bila moja punca
30. november 2013
rabim 2 next
30. november 2013
j:JA
AL:MI TAŠ TELEFONSKO
J:JA 041 545 775
NAJIN POGOVER SE JE hitro končav saj je zvoniv zvonec alex ni biv v istem razredu kot jas .ves pouk sem razmišljala v njem.naslednji dan sem se oblekla in odšla v šolo videla sem mojo največjo sovražnico hano ki se je ljupčkala z alexu vzela sem papirček ki je ležav na travi in mu vrgla v glavo .on me je pogledav in hitro odhitev za mano
hana:

30. november 2013
rabim 2 next
30. november 2013
next
30. november 2013
u139353
u139353
Next
30. november 2013
u144307
u144307
nexxt
30. november 2013
odhitela sem v žensko stranišče .ko je zazvonil zvonec sem pazljivo tako da me alex ni opazil odšla v učilnico .tam je učiteljica predavala jaz je nisem poslušala .ko je bilo konec pouka sem odšla domov skoraj sem bila tam ko je že bil alex pred mano
al:ni bilo tako kot si misliš ko si ti prišla me je hana hitro stisnila k meni in me začela poljubljati
jokaži
porinila sem ga iz pločnika in odšla domov takoj sem odšla v svojo sobo čez nekaj minut mi je zazvonil telefon ki zgleda nekako takole :

bil je alex poslav mi je esemes pisalo je raga lola žav mi je glej takrat ko sem zgubil telefon je bil nared tako da je snemalo in je posnelo kako me je hana stisnila k sebi na posnetek
poslav mi je nekakšen posnetek res je bilo tako kot je rekeu
30. november 2013
rabim 4x next
30. november 2013
next
30. november 2013
next
30. november 2013
neeeext
30. november 2013
u155763
u155763