Forum
To je zgodba o trdem prijateljstvu ki potem splahni zaradi fanta.

Zunaj je pomlad. Z Majo se počasi odpravljava iz šole proti domu. Z Majo sva najboljši prijateljici že 2 leti. Vedno sva skupaj in počneva vse mogoče. Ena drugi zaupava bolj
kot kaj koli.

Nadaljujem in ti je dobra?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. avgust 2010
Nadaljujem?
25. avgust 2010
Maja je moja bf, stara je 13 let.
Moje ime je Teja in sem stara 13 let.

Maja:

Teja:

25. avgust 2010
nadaljujem?
25. avgust 2010
no saj lahko tu pišete nadaljuj... ne rabite mi pisat zs... xD

okej bom nadaljevala....
25. avgust 2010
Popoldne zazvoni telefon. Bila je Maja.
Maja: Hej, kako si?
Teja: Dobro, pa ti?
Maja: Jaz sem tudi dobro. Ej Teja kaj bi lahko prišla k tebi bova nalogo skupaj naredile?
Teja: Seveda ti samo pridi.
Maja: Ok.
Teja: Adijo.
Čez pol ure zazvoni na vratih. Bila je Maja. Ni bila preveč dobre volje. Vprašam jo kaj je narobe. Pove mi, da je spet srečala Kajo (najbolj nora, zabita, grda, nesramna važička) in da jo je spet sprovocirala in da bi jo najraje udarla. Meni gre tudi zelo na živce, pravzaprav vsem v našem razredu. Razen njeni prijateljici ne gre na živce ki je enaka kot Kaja torej nora!

Kaja:

Tjaša (od Kaje bff):
[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:X4ZenBzb5sH6AM:https://www.cavemancircus.com/galleries2/2009/10/hot_nerdy_girls_with_glasses_gallery/hot_nerdy_girls_with_glasses_gallery_012.jpg&t=1[/img]
25. avgust 2010
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:X4ZenBzb5sH6AM:http://www.cavemancircus.com/galleries2/2009/10/hot_nerdy_girls_with_glasses_gallery/hot_nerdy_girls_with_glasses_gallery_012.jpg&t=1[/img]
25. avgust 2010
nextam?
25. avgust 2010
"Ok, pusti zdaj to, greva raje delat naloge da bova potem proste", sem ji rekla. Z Majo odpreva torbe in vidiva da imava nalogo samo pri matematiki in še to samo račune. Vzameva kalkulator in hitro izračunava račune. Ko sva končali nama je bilo že precej vroče, zato sva sklenili da bova odšle na bazen. Hitro sva spakirali stvari in se odpravile v park na bazen. Hitro sva odložile stvari in skočile v bazen. Malo sva plavali nato pa odšle k robu bazena in se pogovarjali. Naenkrat pa k nama prideta dva fanta in naju začneta škropiti. Majo je škropil en ljubek fant mene pa grd. Ko sta naju nehala škropiti sta nama povedala da sta stara 13 let in da prihajata iz sosednje šole. Ljubkemu je bilo ime Miha, "ta gršemu" pa Viktor.
25. avgust 2010
Miha:

Viktor:

25. avgust 2010
u26893
u26893
nadaljuuj
25. avgust 2010
next
25. avgust 2010
še vsaj dva komenta
25. avgust 2010
nexxxxt CoooL jeeee
25. avgust 2010
next prooosim res

(pa prosim preber kej mojo zgodbico)
25. avgust 2010
Prosila sta naju naj jima dava telefonsko številko. Malo sva premislili in jima dali.
Zvečer sva se odpravili domov. Z Majo sva se objeli in odšli vsaka na svojo stran. Zvečer sem se usedla pred računalnik in odprla Facebook. Imela sem eno prošnjo za prijateljstvo: Viktor Veličastni. Kliknila sem "potrdi". Naenkrat pa preko Chata dobim sporočilo:
Viktor: Hej mačka, danes je blo cool ne?
Teja: Ja je blo ja -.-
Viktor: Kaj ni blo? Meni je bilo Noro!
Teja: Meni pa ni blo prav noro…
Viktor: Zakaj?
Teja: Eh ni važno.
Viktor: Teja… ti si meni zelo všeč :$
OMG… me je šokiralo. Hitro sem se odjavila in poklicala Majo. Vse sem ji povedala.
Tudi Maja je bila šokirana.
25. avgust 2010
next?
25. avgust 2010
nujno rees! Najboljš pišeš
25. avgust 2010
u26930
u26930
Neext
25. avgust 2010
HVALA.!!!

Naslednji dan je bilo res pestro v šoli. Maja mi je povedala da ji je Miha zelo všeč. Tudi meni je bil Miha zelo všeč zato mi to ni bilo preveč dobro. Potem sem Maji povedala da je tudi meni zelo všeč in da si ga želim! Maja je bila malce jezna ampak se je ta jeza hitro razkadila.
V šoli sem komaj čakala da pridem domov. A ure so se vlekle in vlekle…
No ob 14.00 smo končno bili konec. Odhitela sem domov in se hitro prijavila ja Facebook. Dobila sem še eno prošnjo za prijateljstvo: Miha Filipič seveda sem takoj kliknila potrdi.
25. avgust 2010
next?
25. avgust 2010
u20185
u20185
next coooooool je
25. avgust 2010
Čez čas sem dobila SMS od Miha. Vprašal me je če bi šla na sladoled. Nisem takoj vedela kaj mu naj napišem zato sem poklicala Majo.
Teja: Hej, Maja nekaj ti moram povedati!
Maja: Kaj mi moraš povedati?
Teja: Miha me je povabil na sladoled! Kaj naj naredim? Naj grem ali ne?
Maja (s jeznim glasom) : Ti samo idi.
Maja mi je prekinila.
Mihi sem napisala da bom šla.
Odpisal mi je: Super dobiva se pri vodnjaku.
Hitro sem se uredila in s kolesom odhitela k vodnjaku. Tam me je že čakaj Miha.
Bil je čudovit! Takoj sem se zaljubila v njega! Lepo me je pogledal in se mi nasmejal. Takrat se mi je zdelo da je najlepši fant na celem svetu! Prišla sva do sladoledarja in mi ponudil sladoled. Kupila sva ga in odšla v park kjer sva se usedla na klopco ob ribniku.
Naenkrat pa se usede čisto k meni in je en čas tiho. Nato me vpraša če bi hodila. V tistem trenutku nisem vedla kaj bi rekla in sem mu samo rekla da nevem, da moram premisliti. Bil je malce razočaran in mi rekel naj mu še povem danes če bi ali ne. Odšla sva do vodnjaka kjer me je Miha poljubil. Tisti trenutek nebom nikoli pozabila! V roko mi je stisnil listek na katerem je pisalo! Teja i love you!
25. avgust 2010
Next?
25. avgust 2010
u24654
u24654
next full cool je!
upam, da bosta teja in miha skupi...
25. avgust 2010
next
25. avgust 2010
še 2 komenta
25. avgust 2010