Forum
u85136
u85136
Bilo je neko popoldne po šoli in čakali smo na avtobus, ki nas bo peljal na tekmo. Vkrcamo se na to presneto vozilo na katero čakamo že 30 minut. Vozimo se proti Izoli. Pridemo v garderobo in se preoblečemo v drese in obujemo teniske. Mlajša dekleta se gredo ogrevat, medtem ko mi čakamo v garderobi. Sedimo in se pogovarjamo, recimo, da se zabavamo. Kar neenkrat se Tara spovne, da je zadnjič, ko je bila na igrah dobila številko od enega fanta tam s Kranja. Vprašala nas je, če ga pokličemo, takoj smo bile za. Tara zavrti dobljeno številko. V garderobi nastane čista tišina. Sliši se samo zvonenje telefona. Kar naenkrat se zasliši glas: » Halo«! Prva začnem govoriti: » Oj jst sm Tara una z Iger 123, sej veš tista ki si mi dal številko«. »Aja«, nato ga jaz vprašam, če se ukvarja s športo, odvrne, da je nogometni kapetan, jaz se mu izmislim, da igram tenis. Toliko izmišljotin na enkrat, on pa je cel čas delal »aja«, da mi je šlo na smeh. Še reden sem se začela smejati sem dala telefon Živi, ki se je zlagala, da je Laura. Rekla je če se kdaj dobimo v Tuš planetu, če bomo šli v disco kej zaplesat, pravi, da ne zna plesat, pa ga vpraša,pa bomo igrali bowling, pa pravi, da ne zna bowlat. Priznam, da je bil malce brezvezen, ampak je bil zelo prijazen. Nato je dala Živa telefon Tini, ki se je pretvarjala, da je Marija iz Kopra. Začela je govoriti z koprskim naglasom in slišalo se je zelo smešno in nato smo vsi planilili v smeh. Še vedno smo čakulale in čakulale, nekaj resnice nekaj laži. Pa tudi on nam je lagal. Toliko časa smo govorile, da smo pokurile Tari kartico za 10 evrov. Ampak ni bila jezna, saj smo se odlično imele. Učitelj nas je poklical. Bila je ura čas za ogrevanje. Nobena ni bila vesela, saj nam gre ogrevanje zelo na živce. Ogrevale smo se približno 15 minut od tega smo 10 minut se pogovarjale o tem tipu, kako ga bomo po tekmi še enkrat poklicale, kakor nam je naročil, saj je rekel, da nima dovolj denarja na kartici. In 5 minut smo seveda smo seveda ker nikoli nismo bile ravno navdušene z skledcami, smo počivale na klopci. Nato smo se zbrali za prvo postavo. Sledil je skupinski pozdrav nasprotnikom zapisnikovi mizi in gledalcem. Sodnik je zapiskal in tako smo začeli tekmo. Tekmo smo začeli odlično z nekaj izgubljenimi žogami in 2 dobljenima golama v prvih 10-ih minutah. Nato pa se je vse spreobrnlo na glavo. Začele smo teč počasi in sopihati kot čufarca. Slabo smo držale obrambo in izgubljale žoge. Nastal je pravi kaos. Nismo se mogle več zbrati in močno smo zaostajale za nasprotno ekipo. Kaj ne, ko nam je šel po glavi samo tisti fant, ki smo ga bile poklicale pred tekmo. Mogoče to ni bila ravno prava ideja. Še nekaj takih zoprnih minut in 1. Polčasa je bilo konec. Vse utrujene in brez energije smo šle k trenerju in se usedle na klop Izolske telovadnice. Bile smo žalostne, kot le kaj in trener zelo zelo in še enkrat zelo jezen. Silovito nas je nagnal v garderobo. Priznam, da sem se ga kar malo ustrašila, saj ga tako jeznega nisem videla še nikoli. Še tako kot smo bile utrujene smo kot strela zbežale v garderobo in se posedle na stare zglajhane garderobne klopi. Rekel nam je: » Kaj vam je danes, punce?
31. maj 2012
u85136
u85136
next???
31. maj 2012
u49756
u49756
next
31. maj 2012
next? mal nejasn je vse skp mogoče
31. maj 2012
next
31. maj 2012
u91739
u91739
next !!!
31. maj 2012
neext ;D
31. maj 2012
u90860
u90860
next
31. maj 2012
next
31. maj 2012
Eva kaku se ti je dalo tolk pisam ma vsenu dam ti nwm koliko nextov
drugač next
01. junij 2012
aja pa še pozabla sm reč AJA
01. junij 2012
next čerav sm se zgubla je blo ful fajn

F-ja nikol ne najdem
01. junij 2012
Fanta
01. junij 2012
u85136
u85136
ok bom napisala....
01. junij 2012
u61872
u61872
NEEXT
02. junij 2012
next!
02. junij 2012
next
11. junij 2012
Dej Agentka007 nexti žeee
12. junij 2012
NEXT
12. junij 2012
dej že nexti
14. junij 2012
dejjjjjjj eva nexti že no
14. junij 2012
next
15. junij 2012
neeeext no :33
24. junij 2012
dej nexti že
25. junij 2012
meni je rekla, da ne bo nextala več, ker nima cajta..... zatu ne komentirite več
27. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg