Forum
u32571
u32571
jaz sem Kim in hodim v 9.c. imam mlajšo sestro rose, mamo yeny in očeta ross-a. skupaj živimo v new yorku. oče dela v veliki tovarni. pozno se vrača domov, ker dela zelooooo veliko. zato je tudi zelo zatežen. mami pa dela po računalniku in ima službo zato kar doma. oba strša imata dobro plačo. rose hodi v 5.c in je pravi vražiček. kjub temu jo imam zelo rada.

kakšne tri tedne po začetku šole je (zaradi selitvije) v sosednji razred prišel novi učenec. ime mu je bilo john a klicali so ga kar ♥ yes ♥. zelo dobro se je ujel v družbo. kmalu sem izvedela zakaj. seveda bil je znan. prav on je fant s televizije, ki je v resničnostnem šovu (čeprav ne vrjamem vanje) zmagal. naj bi se šlo za preživetje v naravi. kr neki. ampak bil je pa cute. in kmalu sem izvedela...

jaz (Kim):

moja sestra rose:

oče:

♥yes:

mame nism mogla dt bom zdejle

naj next-am?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. april 2011
u32571
u32571
mama:

20. april 2011
next!!!!
20. april 2011
u32571
u32571
še vsaj 3 nexti
20. april 2011
next
20. april 2011
next
20. april 2011
next
20. april 2011
js tud hodm u 5.c
20. april 2011
next! ;*
20. april 2011
u32571
u32571
haha js tut emchy2000
20. april 2011
u32571
u32571
ok zdjle nextam!
20. april 2011
u39401
u39401
nextii
20. april 2011
next!!!!!!!!!!
20. april 2011
u32571
u32571
in kmalu sem izvedela grozno novico! anna iz 9.a se mu je takoo zelooo priliznila da zdaj vsi mislijo da sta par. in seveda vrjamem da sta, saj je tečka anna najlepša na šoli. oh in ja na njej sploh ne vidim nič posebnega. ona ima slabe ocene ker se vedno zabava. na dan gre vsaj na eno zabavo. tudi če je bolana. groza. osvaja pa vsakega ki pride z vogala. moram ji preprečiti da bi bila res skupaj.
bližala se je šolska novoletna zabava. vsako leto devetarji pripravojo (tokrat bomo pripravili mi) igrico za prve razrede. naprej pa imamo zabavo. seveda skoraj nihče ne ostane v šoli ampak se gre pol vn žurat. no saj jaz bi šla tudi rada potarnam mami.
mama: ah ljubica, saj veš da bomo šli med temi zimskimi počitnicami v avstrijo...
jaz: kaj pa če jaz nočem it?
mama: in pripraviti moramo kovčke. ne to pa ne bo šlo. šla boš z nami. razen če...
jaz: razen če?(hitro zinem)
mama: ne prekinjaj me. ...bi šla midva z očetom na medene tedne?
jaz: ja to bi šlo. samo kaj pa rose?
mama: pa saj si dovolj velika da jo paziš.
jaz: oh ne že spet. aha. to bo moja priložnost da se ji maščujem za ščurke. (enkrat mi jih je nastavila pod vzglavnik.
mama: kaj?
jaz: ah nič nič. komaj čakam.

v šoli je bilo končno konec zabave in vrnila sem se ob 10 kot bonavadi kadar imamo zabave. doma me je že nestrpno čakala rose.
rose ko pridem domov:aha tukaj si. anna te je iskala in omenila nekega novega yes-a. kdo je to?
jaz: kaj te briga.
rose: pa me briga pa me!!!
jaz: no če hočeš vedeti...
rose: ja hočem!!!
jaz: ...mi kupi novo srajco!
rose: tečka se ne spomniš da sem ti jo že?
jaz: aja saj res. no prav. to je novi lepotec na naši šoli. samo tečka anna mi ga je vzela.
rose: hahaha kim je zaljubljena tralalalalala
jez: nehaj!!!

in končno sami doma! gledali sva neko grozlivko. a po prvih petih minutah (za rose po prvih petih sekundah) je bilo že vsega konec. namreč začeli sva gledati akcijske filme. obe sva menili da to ni za naju.
zjutraj je začelo snežti. bile so že počitnice! šla sem na sprehod. zagledala sem yes-a. hodil je naokoli (presenetljivo brez anne za svojim hrbtom) bolj žalosten kot vesel snega. kar naenkrat pa...
20. april 2011
next!!!!!!!!!!!!!
20. april 2011
u32571
u32571
tečka anna: http://www.lahiguera.net/cinemania/actores/anna_faris/fotos/2070/anna_faris.jpg
20. april 2011
u32571
u32571
ups

anna tečka:

20. april 2011
u39401
u39401
nextii
20. april 2011
u32571
u32571
tnx
20. april 2011
u32571
u32571
aja jutr nextam
20. april 2011
next
20. april 2011
u45017
u45017
next. ^^
20. april 2011
next
20. april 2011
u32571
u32571
sorči 2 dni sm bla brez računalnika
23. april 2011
u32571
u32571
kar naenkrat pa pristopi. vpraša me kaj delam tukaj.
jaz: em... malo sem šla na sprehod.
yes: in kaj boš delala med počitnicami?
jaz: ne vem še.
yes: aha... a greš na topel čaj da te pogreje? jaz častim.
jaz: ja hvala. z veseljem
in sva šla. nekaj časa sva olče hodila do bližnjega bara. nato pa sva se začela pogovarjati o čisto brezveznih rečeh. npr. najljubša barva, žival... prišla sva do bara Barček. naročila sva čaj in ga oba počasi srkala.
nato me je vprašal: em, a maš jutr kj časa. lahko bi šla na koncert.
jaz: ja lahko. (mislila sem si: kaj pa tamala?)
yes: vredu jutri ob 19:00 pri tem baru. te poerem.
jaz: aha. mislim, kako me pobereš?
yes: imam en ful kul motor.
jaz: o, lepo.
in v tisem trenutku ko sem to rekla me je prijel za roko. no ne ravno prijel se je pa dotaknil. no vglavnem, vspostavil je stik z rokami. zardela sem. pogledala na uro. in takoj vstala.
jaz: sori moram iti.
yes: kam pa?
jaz: am... doma imam malo sestrico.
yes: a... jo lahko vidim? ja saj vem da je to nevljudno. ampak...
jaz: ja lahko. no ja lahko prideš na obisk.
yes: super!
in sva šla. in ko ga je tamala zagledala se je začela na ves glas režati. spravljala me je namreč v sramoto. to je vedno tako delala. ampak ko se mi ji na uho siknila da je najbolj poredna punčka na svtu se je hitro nehala. le malo se je nasmehnila in zdrvela v kuhinjo. slišalo se je odpiranje hladilnika in pripravljanje sadne kupe. jaz pa sem yes-u razkazala hišo. na srečo je mama (preden je šla z očetom na medene tedne) zelo težila z pospravljanjem tako se yes ni preveč zmrdoval.
bil je večer in na uri je kazalo že deset . začudila sem se. srečala sva se zjutraj zdaj pa je že večer. očitno smo zelo zamotili z snegom in v magdonalcu. ampak povedal mi je da negovih staršel prav tako ni doma in zato ga ne nadzorujejo in ni nič narobe. vprašal me je če...
23. april 2011
next
23. april 2011
u32571
u32571
hehe tnx
23. april 2011
next
23. april 2011
next, next ,next, next, next, next, next ,next ,next
23. april 2011
nexxxxxxt