Forum
no povedala vam bom pač eno zgodbico vi pa devite nexte
27. december 2011
no začel se je tak da sem šla v šolo.tam sem srečala sošolca ki je fejst lep ime pa mu je blo matija. vprašu me je če sem samska, ker pa sem bla sem mu rekla"ja,pa ti"on je bil tut zato sem bla ful vesela.pol je pa pršu moj bratec ki je v 2 razredu in je čez celo šolo zaklicu"klara,klara to je tvoj fant?"".seveda semm stekla na wc da me ni opazu(bratec)
27. december 2011
po je na wc pršla moja najboljša prjatlca in me vprašala zaka se skrivam.seveda sem ji povedala ko pa sem šla domov me je matija dobesedno napadu.odnesu me je sa grm in me tam posilu js pa sem bla butasta in mi je pasalo zato sem se mu postila.čez nekaj dni pa grozza.spomenla sem se da ni mel zaščite in da lahko postane noseča.res sem bla mami me je tak nadrla.ni mi pa dovolila da splavim otroka .mela sem hude popadke. matijatu sem v šoli povedala da bo postal oče ker pa skupi ne živima sama nemorem skrbet za bebija.
27. december 2011
next
27. december 2011
on bi pa ni verjel in reku nej grema v bolnico da vidi če je res seveda se je vidlo in on je bil čist iz sebe.doma je reku da se glih selijo v ta blok in da bo večkrat pršu."midva sma premlada"sem mu rekla."vseen,važno da si fajn
27. december 2011
ti prasec sem zakričala.on je mislu da bo men preprosto.mela sem vlki trebuh in nisem več mogla v šolo.tri dni pred rokom je pršu kmen.js pa sem glih matijatu rekla nej gre z menoj pa mamo v bolnico ker morem rodit. res sem rodila pa 8. urah grrozza.dobila sem fantka z imenom matic.
next?
27. december 2011
27. december 2011
vidm da doben ne bere
28. december 2011
nexxttt jzd berem dej
06. januar 2012
next sporoč
07. januar 2012
next
07. januar 2012
nexxtt
07. januar 2012
ok
12. januar 2012
po je pa matija šou stran.seveda jaz sem spala!doma sem že bila in potem je prišel matija na obisk.jaz sem ga vprašala kaj če.pol pa seveda je kr ustopu v mojo hišo mama se je odselila.tako so minila leta matic je postajal večji.in bil je star že 6 let.jazsem dobila službo v ................................................
next?
12. januar 2012
next
13. januar 2012
u71017
u71017
next!
13. januar 2012
u73196
u73196
to je moj nov profil in bom na tega pisala!
14. januar 2012

06. februar 2012
V manekenstvu! Matic je bil velik,matija star 27 jaz tut in sva se poročila!

06. februar 2012
bilo je krasn! OBVESTILO!!!!! DO 3.5.2012 ME NE BO! KER BOM MOGLA MOJ RAČUNALNIK POSODIT SESTRIČNI!
06. februar 2012
nehala bom pisat ker se mi ne da več...
05. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg