Forum
je delno resnicna zgodbica
oprostite za slovnicne napake!
malo uvoda:
saj res ime mi je laura;mojima ema BFF pa ema in tinkara.
bilo je kot vedno.oblekla sem se in odnesla kovcek v garazo.s starsi smo se peljali proti soli.kovcek sem dala na avtobus,se usedla z mojo BFF in oodpeljalismo se.sli smo smucat,kar pa je meni dolgcas poceti.ko smo prisli na peco smo se odpravili v sobe,kjer smo nato razpakirali.po tem smo odsli v jedilnico in poslusali kako se moramo obnasati..bilo je se kar uredu,ampak v sredo,v sredo se je vse spremenilo......
29. januar 2012
u64528
u64528
nexti!!
29. januar 2012
ok sam zate k si prva bralka
29. januar 2012
s prijateljicami smo odsle pogledati jedilnik.ko smo sle nazaj v sobo ki pa je bila v 3. nadstropju,je bilo pred naso sobo ogromno fantov.vsi so bili iz sobe Alenčica:v tej sobi so bili najbolj popularni fanti in naseh razredov.ko so zagledali men e so me zvlekli v sobo.tam mi je na kolenih miha(najbolj popularn fant v b razredu nekatere punce so bile zaljubljene v miha nekatere pa so ga sovrazile jaz sem bila med temi) priznal da je vame.ko so fantje odsli iz sobe smo se vse punce čudile inn skušale dojeti kaj se je ravnokar zgodilo.Bila je prava nočna mora vsakič ko je kdo trkal na vrata smo vedele da so bili fantje.Ceprav jim nismo odprele so kar vdrli noter.Morali so bili previdni saj je bila zravn nase sobe učiteljičina soba,zato smo morali biti tiho.ko je prisel noter sem bila jaz vedno na pogradu.enkrat je celo rekel; "skoda da nimam prstana sabo"!!!!....
29. januar 2012
usaj dva nexta pa nextam
29. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg