Forum
Zgodba o One Direction
Živjo sem Tajda imam temno rjave lase in zelene oči imam starejšo sestro Tejo kdaj se skregava ampak sva potem kmalu spet prijateljici. No nekega sončnega dne smo se odpravili v Veliko Britanijo ati in mami sta rekla da lahko povabiva 3 prijateljice skupaj in povabila sem svojo najboljšo prijateljico Petro in moja sestra je povabila še Anjo in Uršo. Teja, Anja in Urša so se samo pogovarjale midve s Petro pa sva poslušali od One Direction glasbo seveda da pojasnim moji sestri je všeč Zayn Malik meni je všeč Liam Payne Petri je všeč Niall Horan Anji je všeč Harry Styles in Urši je všeč Louis Tomlinson. Končno smo prispeli v Veliko Britanijo bile smo zelo vesele najele smo sobo in šle smo v sobo in odpakirale Anja je videla da imamo računalnik v sobi in ko ga je videla je takoj stekla k računalniku in pogledala če je kaj takega na facebooku kaj nujnega nič ni bilo toko ga je ugasnila in se odpravile na plažo. Brisače smo vrgle na tla in se šle kopat ko zaslišimo da neke punce pojejo šle smo iz vode in videle da je neko tekmovanje Tejo smo komaj spravile na oder da bo odpela pesem One Thing zelo jo je bilo strah ali bo dobra ali bo slaba in vse smo videle kako se je tresla tako jo je bilo strah dobro je odpela to pesem smo si mislile ko je

prišla iz odra je rekla » zelo slabo sem odpela slaba sem bila« » ne nisi bila« smo ji vso odgovorile naslednja je bila zelo dobra in naslednja tudi pa zadnja je bila tudi zelo dobra vseh nas je bilo strah Teja pa najbolj strah. Na koncu so povedali katera je zmagovalka in ne boste verjeli bila je Teja za nagrado je dobila 5 vstopnic za na koncert One Direction bile smo zelo vesele Anjo in Uršo je skoraj pobralo ko sta izvedeli da je zvečer koncert zvečer smo se oblekle zelo lepo vse smo se oblekle kavbojke in majco ki piše: I Love One Direction tako smo se odpravile na koncert. Bile smo zelo živčne na koncertu je bila zelo velika dvorana kar odmevalo je malo smo se razgledale na okoli se usedle na stol no Urša in Anja sta stali ko so One Direction začeli peti smo še mi stale vsi so se drli me pa smo na glas zelo na glas pele You're insecure Don't know what for You're turning heads when you walk through the door Don't need make up to cover up na koncu so vsi na koncertu čestitali Teji. Teja je bila zelo vesela, ker je zmagala na tekmovanju prišle smo pozno v noč. Zjutraj smo se komaj zbudile in šle na zajtrk hitro smo pojedle in hotele iti na plažo ampak je šel dež in smo cel dan poležavale. Dež je nehal zvečer odločile smo se da gremo ven in ko smo prišle ven ni bilo nobenega zunaj toko so Anja Teja in Urša zapele pesem Just friends ko so mimo prišli One Direction niti opazile nismo da nas gledajo ko so končale so tudi oni ploskali pogledale smo naokoli in jih videle bili so tako lepi vsaka je gledala svojega fanta Urša Louisa, Teja Zayna, jaz Liama, Petra Nialla in Anja Harrya. Jaz, Urša in Anja smo skoraj podle v nezavest ko nas je Petra zbudila in rekla »nekaj so nas vprašali« »kaj pa« » kako lepo pojete« »o hvala« in potem se jaz končno zbudim in rečem jaz sem Tajda in to so more prijateljice Teja, Anja, Urša in Petra. »zanimiva imena« reče Zayn »saj vi imate pa lepa imena« nazaj odgovorim »in kaj delate zunaj tako pozno v noč?« vpraša Niall » nič takega samo ven smo prišle ker je prej šel dež in nismo mogle iti na plažo« jim odgovori Anja »saj mi tudi nismo mogli iti na plažo zaradi dežja« reče Harry
21. avgust 2012
»zdaj pa moramo iti se vidimo jutri tudi tukaj ali pa na plaži« » dobimo se na plaži« odgovori Teja. Naslednji dan se zbudimo in vprašam
»ali je včeraj tisto bilo res ali smo samo sanjale« »bomo videle na plaži ali smo samo sanjale ali je bilo to res« ja pojdimo zdaj na zajtrk« »prav pojdimo« in tako smo odšle na zajtrk. Ko smo pojedle smo oblekle obleko za na plažo spodaj pa smo imele kopalke in ko smo se naštimale smo odšle na plažo. Na plaži smo komaj našle prostor, da smo se odložile brisače, ko smo hotele brisače odložiti na tla je že en moški vpil heeeeeeeeej! Obrnile smo se in videle fante od 1D bile smo vesele saj nismo sanjale. »Oj!« smo zavpile »oj kako ste kaj ali ste dobro spale?« vpraša Liam »v redu kako pa vi?« jih vprašam » tudi mi smo spali v redu« odgovori Liam » se gremo kopat?« vpraša Urša »ja pojdimo se kopat« reče Louis in šli smo se kopat. Niall je, kar skočil v vodo in nas vse pošprical no potem smo vsi skočili v vodo no samo Petra je šla počasi v vodo, ko se je končno zmočila smo malo preplavali in odšli ven iz vode vsi smo se takoj obrisali in fantje so šli v šotor me smo se pa namazale s kremo in se šle sončit zelo lepo je bilo dokler nas fantje niso vrgli v morje. In zbudile smo se bilo je tako grozno potem so se fantje samo obrnili in šli po sladoled smo me zajele sapo in odplavale, ko so fantje vrnili so bili prestrašeni ker nas ni bilo ven sladoled so vrgli na tla in skočili v vodo takrat smo me bile zunaj si kupile sladoled in ko so fantje prišli takrat smo letele še enkrat pa sladoled za njih in videle smo jih kako so bili obupani ko nas niso našli in takrat se prikažemo in fantje so bili veseli. »Tukaj imate sladoled kupile smo ga vam« »hvala kaj pa ve ali ne boste sladoleda« »ne smo ga že« »kdaj pa« » ko ste nas iskali v vodi smo si me kupile sladoled« videle smo kako so bili hudi »to se pa naredi ko nas vržete v morje« je rekla Petra me smo se samo smejale in potem so se začeli še fantje smejati in rekla sem »moramo iti adijo se vidimo zvečer« »prav« in počasi smo šle iz plaže ko smo bile oddaljene kakih 10 korakov sem rekla »kako lep nasmeh imajo« »ja res imajo lep

nasmeh« se je Anja strinjala z mano. Ko smo prišle v hotel smo se preoblekle in šle na kosilo hitro smo pojedle in šle v sobo Urša je šla na računalnik Teja in Anja sta bile na telefonu midve s Petro pa sva zaspali.

ANJA
»Kaj naj oblečem zvečer« »obleči tisto belo obleko ki ima vijolične črte« »saj res pozabila sem da jo imam seboj hvala Teja« »Urša kaj je narobe« »ah nič« »povej prosim« »nič lepega nimam za obleči« »saj ti lahko midve kaj posodiva« »vem da mi lahko samo nebo mi prav« »potem pa pojdimo nakupovati« »prav« in tako smo šle ko smo prišle v prvo trgovino je Urša kupila čevlje zelo lepi so bili črne barve, bele črte in rdeč podplat. Pri naslednji trgovini ni bilo nič takega in pri zadnji trgovini je kupila črno obleko ki je imela rdeče črte in belo torbico ko smo prišle v hotel je bil že večer Tajda in Petra sta bili že urejeni me smo se pa tudi hitro uredile. Fantje so ostali brez besed jaz sem rekle »zelo ste čedni« »hvala ve ste tudi zelo lepe« »hvala« smo rekle vse skrati »kam ste mislile iti« »nevem kamor nas boste peljali« jim rečem »prav potem vas bomo peljali v eno najboljših restavracij« »prav« in ko smo prispeli smo naročili Louis je naročil korenje me vse smo naročile krompir in meso Niall nevem kaj je naročil ker je bil velik krožnik in Harry, Zayn, Liam
21. avgust 2012
u68138
u68138
nexxxxxxxxxt
cool zgodbica
24. avgust 2012
ja sej bo dons naprej
24. avgust 2012
u68138
u68138
super komaj že čakam
24. avgust 2012
hahhahaaahha
24. avgust 2012
u68138
u68138
sm res,... ko napišeš mi sporoč po zs-ju pliss
24. avgust 2012
ok no bom vidla
24. avgust 2012
so pa naročili skupnega piščanca hotele smo plačati ampak niso pustili tako so plačali oni. Domov so nas pospremili vsaka se je pogovarjala s svojim fantom Teja se je

pogovarjala z Zaynom Urša se je pogovarjala s Louisom Tajda se je pogovarjala s Liamom in Petra se je pogovarjala s Niallom. Kar naenkrat me Harry vpraša »tvoj fant mora biti zelo vesel« »zakaj« »ker si tako zabavna in lepa punca« »hvala ampak nimam fanta« »oprosti mislil sem da ga imaš res mi je žal« »saj je vredu saj nekdo, ki misli da imam fanta« »hahahahahahaha saj se zafrkavaš kaj ne« » ne nezarkavam se« »oh oprosti« »saj je vredu« »okej ker mi je res žal da sem se ti smejal« »prav saj ni hudega« in prišli smo do hotela takrat rečem vsem»hvala ker ste nas pospremili do hotela hvala« »ni zakaj« odgovori Zayn. Tako smo odšle v sobo jaz sem bila zelo utrujena in rekla dekletom da se grem umiti in spat »prav saj me tudi gremo spat ker smo zelo utrujene«

in ko smo se naštimale za spat njim rečem »lahko noč sigurno se jutri tudi vidimo« »ja sigurno« reče Urša. Ko pogledam Tejo,Petro in Tajdo so že spale tako sva midve s Uršo potem tudi zaspali
24. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeext!!!
24. avgust 2012
URŠA
Ko smo se zbudile smo odšle na zajtrk bilo je zelo veliko ljudi komaj smo pojedle ko smo pojedle smo se odpravile v sobo jaz sem se oblekla za na plažo in druga dekleta so se tudi oblekle, ko smo prišle na obalo smo videle kako nam One Direction mahajo in klicali[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSYYOdlXWWJPYxV2tS2aZ-tNeHDXim5_bLVAQYzi8aey7G3-gvSsg&t=1[/img] »pridite sem!«in šle smo takrat so nas prijeli za roke in nas vlekli v vodo in se začeli smejati me smo bile zelo hude jaz sem puncam rekla »ko nas ne gledajo se splazimo ven in fantom skrijemo oblačilo« »prav« reče Petra in ko smo skrile oblačila smo se začele sončiti ko so prišli fantje iz morja so

rekli »iti moramo se vidimo jutri« »prav se vidimo« fantje so hoteli vzeti oblačila in jih niso našli me smo se samo smejale in Liam vpraša »kje so naša oblačila« »nevem jih je kdo že ukradel« »našel sem jih« reče Louis »no ugotovili ste kam smo vam skrile oblačila« »kaj skrile ste nam oblačila« »vi ste nas prijeli za roke in vlekli v morje« »nehajta! Urša in Louis pomerita se samo hecali so se me pa tudi nehajta se prepirati prosim« reče Anja vsi jo samo gledamo »kaj pa je pač taka sem no adijo se vidimo jutri« rečem fantom »se vidimo jutri« odgovori Niall »prav« rečem in grejo me se malo še osončimo in gremo v hotel. Ko pridemo v hotel se umijemo in gremo na kosilo ko pojemo Teja pogleda na koledar in vidi da smo tam samo še en teden bila je nedelja odšle smo ven in šle na festival jaz sem gledala če so tudi fantje prišli in ni jih bilo Teja in Petra sta kupili pokovko Urša,Tajda in jaz smo kupile sladkorno peno. In ko se je festival začel smo go pogledale do konca so nas tri mene,Uršo in Tejo neki fantje gledali me smo samo pogledale stran in začeli so hoditi k nam in se ustavili pri meni se je ustavil rjavolasec imel je zelene oči in bil je zelo lep. In rekel »Zdravo lepotica kako si?« in jaz odgovorim » vredu sem mimo grede imam fanta« »oprosti ali sva lahko prijatelja« »ja seveda« »okej«
01. september 2012
neeeeext
01. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg