Forum
u201358
u201358
Oj!#
Napisala bom fanfic zgodbo o 5 Second Of Summer(5SOS). Zgodba govori o Kate Roses.
Za začetek rabim vsaj 2 nexta.

Boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. december 2015
Next
30. december 2015
Next
30. december 2015
u201358
u201358
Živjo!
Moje ime je Kate Roses. Stara sem 16 let. »Kate, veselo novico imam zate. Seliva se!!!« mi zakriči v uho. »Kam??« je bilo prvo kar sem izrekla. »V London,« reče. Zavzame mi sapo. Vesela sem. Začnem skakati po kavču in objemati mamo. Živiva v Washingtonu. Tukaj nimam nobene prijateljice, fanta, samo sovražnice. »Kdaj odideva?« vprašam. »Jutri,« odgovori. Hitro stečem v sobo in začnem pakirati. Konec poletja je in sonce mi sije v obraz. Na nos si nataknem sončna očala in začnem pospravljati obleke v kovček. Kmalu končam in v škatle pospravim, čelo, violino in saksofon. Pogledam svoj klavir in žal mi je, da ga moram pustiti tu. Čeprav imava zelo majhno stanovanje, sem si uredila glasbeno sobo. Še enkrat zaigram skladbo, ki sem jo napisala sama in zapojem. Sprostim se in zaprem oči. Prepustim se glasbi in samo uživam. Ko končam zaslišim ploskanje. Obrnem se in zagledam mamo. »Mama, zakaj greva drugače v London,« vprašam. »Dobila sem službo kot učiteljica petja in menedžerka. » mi odgovori. Pokimam in spet začnem pakirati. Končala sem in odprla okno. Bila je prelepa noč in zlezla sem na streho. S sabo sem vzela zvezek in se ulegla. Gledala sem v nebo in se spomnila nove pesmi. Napisala sem jo v zvezek, se nekaj časa vstala na strehi nato pa odšla v posteljo. Zjutraj me je zbudila mami in rekla: »Pridi gremo.« začudeno jo pogledam, vstanem in se oblečem. Mojih stvari ze ni vec in pres stanovanjem naju čaka kombi. Hitro stečem v kombi in se udobno namestim. Kombi naju odpelje do letališča in hitro stečeva, da ujameva letalo. Uspelo nama je. Prišli sva ravno tij pred zdajci. Steverdesa naju pospremi do 1. Razreda in nama pokaže sedeže. Začudeno gledam, saj si nisem mislila, da bom kdaj vstopila v 1. Razred. Sumila sem, da uma mami nekega bogatega moškega v Londonu, in da se mi je zlagala. To bi ji bilo nedopustljivo
30. december 2015
neeext čim prej : <3
30. december 2015
nexttttttttt
30. december 2015
u201358
u201358
Mama:

30. december 2015
u201358
u201358
Jaz:

30. december 2015
Next dober začetek
30. december 2015
Next
30. december 2015
u201358
u201358
Vsak dan bom probala objavit en Next pa bom dons dva ker gremo jutri smučat.
30. december 2015
u201358
u201358
Ok??
30. december 2015
oki doki
30. december 2015
ok
30. december 2015
u201358
u201358
Novi Next dekleta.
Night ia very beutiful today
Pot je bila dokaj kratka, a vseeno si nisem mogla pomagati, da ne bi zatisnila oči in zaspala. Zaslušala sem mamin glas, ki me je zbudil. Skočila sem s seseža in odhitela po prtljago. Bse sva dobile, razen mojih glasbil še ne. Oddahnila sem si, ko sem zagledala, kako po tekočem traku prihajata violina in čelo. A saksofona nikjer. Z mami greva do recepcije in obupano poslušam, kako daje mami podatke gospe za pultom. Saksofon mi je podarila babica, ki sem jo imela zelo rada in je pred 3 leti umrla. Skoraj sem se začela jokati a sem zadržala solze in odšla pogledati, če naju čaka kakšen avto. Kaj kmalu bi omedlela, saj je imel najino tablo, nek voznik v uniformi. Vprašal me je če sem Rosesova in pokimala sem. Za mano je prišla mama in voznik naju je odpeljal k avtu. A to ni bil avto. Bila je najrazkošnejša bela limuzina. Zdaj je manjkalo samo še malo pa bi omedlela. Vsedla sem se vanjo in ne dajala vtisa, da sem presunjena ob tem razkošju. Šofer naju je pripeljal v sosesko, v kateri naj bi živele. Hotela sem izstopiit sama, pa mi je voznik rekel, naj počakam, ter mi šel odpret vrata. Takrat sem lahko izstopila in imela sem tako velike oči kot slon. Hiša je bila velika. Mama jo je začela odklepati in nisem mogla verjeti. Imela je težave s (ljučom a uspela jih je razrešiti. Hitro sem stekla v hišo in začela izbirati sobo. Izbrala sem si zares veliko sobo, z veliko modro zakonsko posteljo. Soba je bila moje najljubše barve; zelene. Tudi vrtnice so bile narisane in na omari cel šopek rdečih vrtnic. Vzela sem jih z omare in jih povohala. Dišale so božansko. A, najlepše v sobi, je bilo to, da je bil v njej klavir. Pomagala sem mami nositi škatle in nato, sem razpakirala. Odšla sem pogledati hišo, in ugotovila, da ima v kleti studio za snemati pesmi. Skoraj bi zakričala. Odšla sem še v druge prostore in videla, da je hiša opremljena po mojem okusu. Odšla sem v sobo in začela raziskovati sobo. Za nekimi vrati sem odkrila… ne morete verjeti največjo kopalnico, kadarkoli sem jo videla. Bila sem lačna in naročila sem pico. Kaj kmalu je pozvonilo in odšla sem odpret. Bil je dostavljavec in v roje sem mu potisnila denar in vzela pico. Z njo sem odšla v mojo sobo in gledala Ameriški top model
30. december 2015
u201358
u201358
Next??
30. december 2015
nexttt
30. december 2015
Next
30. december 2015
u201358
u201358
Bom jutri med potjo pisala, tko da boste sobili daljšiga
30. december 2015
oki
30. december 2015
u202185
u202185
Nexttt
30. december 2015
nwxt
31. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
nova bralka
31. december 2015
u201358
u201358
Pri top modelu, je izpadla Lilly. Nje nisem preveč marala in sem bila kar malo vesela, da je izpadla. Pogledala sem na uro in videla, da je že 22.00. Hitro sem se ulegla na posteljo in zaspala. Zjutraj sem se zbudila ob 7.00. Pomela sem si oči in odšla v kuhinjo, si speči palačinke. Mame še ni bilo, a vseeno sem ji na krožnik strsla par palačink. Vsedla sem se in začela jesti, ko je pozvonilo. Odšla sem odpret in pred vrati je bila mami. "Kaj? Kako? Ali nisi v postelji?" jo zmedeno vprašam. "Ne, ob 6.00 smo imeli sestanek, da smo se dogovorili za ure vaje in takr zadeve," mi odgovori. Pokimam in spet začnem jesti. Mami se vsede nasproti mene in tudi ona začne jesti. "Jutri začnem s službo. In ti je všeč hiša? Kupili,izbrali in opremili so jo fantje katerim sem menedžerka in učiteljica petja." reče. Pokimam in pospravim mizo. "Danes sem hotela malo raziskovati mesto," sem rekla mami. Prikimala mi je in rekla, naj grem. Iz sobe sem vzela rolko in se odšla peljati. Bila sem navsušena, saj sem videla Big Ban. Peljala sem se tudi mimo šole. Bila je zelo lepa in od najine hiše oddaljena dober kilometer. Odpeljem se domov in odprem vrata.

"Presenečenje imam zate," reče mami. "Kakšno?" vprašam. "Boš videla."Odpeljala me je v svoj star avto in začela voziti. Odpeljala me je v salon vozil. Začudeno sem jo pogledala. "V mojo ponudbo je bili všteto:
-hiša
-prevoz v 1. Razredu
-služba in
-2 avta Lamborghinija
Kot vidiš bova danes kupile moj avto in ti si boš izbrala enega, saj boš septembra 17 marička." je rekla. Skoraj bi zakričala od veselja, saj sem si avto želela že dolgo. Izpit sem naredila pri koncu 15.
Obe sva begale med avti in mami si je že takoj izbrala črnega lamborhginija. Jaz sem še pol ure begala med avti in si naredila spisek. Pregledala sem barvo sposobnosti.... In se odločila za rdečega lamborhginia. Cena med njima je bila majhna in kupili sva ju, za odkup pa so vzeli mamin star avto. Dali so nama ključe in vsaka se je s svojim novim avtom odpeljala domov. Dvorišče je bilo veliko in ni bilo problema stlačiti dva avta na njega.
Bilo je že pozno popoldne in mami me je prosila, naj ji jutri zjutraj prinesem rogljiček in kavo. Strinjala sem se in začeli sva se pogovarjati. "Mami imaš novega fanta tu?" sem vprašala brez ovinkarjenja. Nikoli nisem ovinkarila. Tudi nisem marala da mi kdo kaj pove tako. Mami je odkimala. "Ok," rečem in se zamislim. Pred vrati pozvoni in mami steče odpret. Pred vrati je bil dostavljalec. Nisem vedela, kaj dostavlja. Povohala sem. Bili so hamburgerji. Spet nezdrava hrana. Mama je videla moj pogled in rekla:"Samo še danes. Jutri si bova nekaj na kruh namazale."
Pokimala sem in odšla v svojo sobo. Vsedla sem se za klavir in napisala novo melodijo. Bila je počasna. Skočila sem v posteljo in napisala vokal. Upala sem, da se bo skladalo. Nato sem zaspala. Zjutraj sem se zbudila ob 8.00. Ta ura je bila zelo pozna zame, saj nisem ravno tak tip človeka da bi lahko dolgo spala. Odšla sem so kuhinje in pogledala listek na hladilniku
PRINESI MI OB 10.00
To je bilo to. Nisem verjela da je samo to napisala saj mami rada pretiravau pisanjem navodil. Vseeno. Imela sem še uro in pol časa dokler ne odidem do pekarne. Hitro nekaj pojem in stečem k klavirju. Zaigram melodijo in zapojem. Končam in hitro grem v klet, v studio.
Najprej posnamen pesem na klavirju, kasneje na violini, nazadnje pa na čelo. Vse zvoke sem zapekla na ploščo.Ko sem končala sem odšla posneti vokal. Zgoščenko sem vstavila v predvajalnik in si dala slušalke na ušesa. Glasba je začela prodirati v moja ušesa. Zaprla sem oči in odpela. Mislila sem, da je v redu. Pogledala sem na uro. Bila je 9.45. Hitro sem stekla do rolke in se vozila do najbližje pekarne. Odšla sem tudi do kavarne in obema vzela kavo.
31. december 2015
u201358
u201358
Next??
31. december 2015
Next
31. december 2015
u201129
u201129
Next
31. december 2015
u201358
u201358
4. Del
Pripoveduje Kate
======÷÷÷÷÷÷÷÷========
Spomnila sem se, da ne vem naslova, kje mami dela. Ravno kot naročeno mi je zazvonil telefon. Dobila sem sporočilo od mami. Napisala mi je službeni naslov in rolkala sem se do tja. Bil je na koncu zelo strmega klanca. Tam bi skoraj podrla neke fante, ki so hodili zelo počasi in so v rokah nosili hamburgerje. "Budale!!" sem jim zavpila. Hitro sem stekla v stavbo in našla mami. Pogledala sem na uro in videla, da je že 10.10. Nasmehnila sem se ji in povabila me je v studio. Tam sem ji povedala za pesem in rekla je, naj ji jo zaigram in zapoje. Vsedla sem se za klavir in začela igrati, ter peti. Pred vrati sem slišala glasove in nisem se zmenila za to. Vrata so se kar naenkrat odprla in noter so prišli tisti bebci s klanca.

Pripoveduje Michael
Danes smo spoznali našo novo učiteljico petja in menedžerko. Ime ji je Lilly Roses in ukazala nam je, naj jo kličemo po imenu. Sploh ni bilo toliko mučenja kot smo mislili. Ob 10.00 smo odšli na odmor za 20 minut. Odšli smo na vrh klanca po hamburgerje. Lepo počasi smo odšli po klancu in kar naenkrat se je pred nami za rolkala bejba in nam zavpila bebci. "To pa je huda bejba, je Calvin prišepnil Ashtonu. Ta je le prikimal in začudeno gledal v njeno smer. Vsi smo začudeno gledali za njo, nakar smo prišli do studia. Že zunaj se je slišala klavirska glasba. Odšli smo noter in glasba se je izvijala iz našega studia. Zdaj smo dejansko slišali, da nekdo poje. Meni se je zdelo zelo lepo zato sem zašepetal: »Ta punca pa zelo lepo poje in igra. Gotovo je avtorski komad saj ga ne poznam.« vsi fantje so mi prikimali in Luke je rekel Calumu: » Ej, stari ta punca bo pa tvoja.« Calum je samo sramežljivo pokimal in rekel: » Tista z rolko bi bila v redu.« Tedaj je Luke odprl vrata in videli smo Lilly z punco z rolko. Srepo je strmela v nas in Calum je postal živčen. Punca nas je zdaj pogledala srepo. Bilo je kar srhljivo. Lilly nas je pogledala in prišla do nas. »No, fanthe to je moja hčerka Kate. Kate#!!« jo je poklicala. Kate je prišla in Lilly je najprej pokazala na Caluma: « To je Calum, basist« Calum se je nasmehnil in dvignil roko. »To je Michael,kitarist,« je rekla in pokazala name. »To je Luke, pevec« je rekla pokazala na Luka. »To pa je Ashton, bobnar.« je rekla in pokazala na Ashtona. »In če jih ne poznaš to so skupina 5 second of summer.« je še rekla in Kate se je videlo, da ji je vzelo sapo
Next?
31. december 2015
Next
31. december 2015
Next
Nova bralka
31. december 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg