Forum
17.4. ned stanovanje (18.00)
Nedelja pa takšen beden dan. Že cel dan poležavam na postelji in gledam tv. No človek bi razumel, če bi bilo na tv-jki kaj pametnega... ne, sami neki BEDNI OSLADNI LJUBEZENSKI ROMANI. Ja kaj pa drugega. Cel internet sem že preiskala pa nič pametnega. Na e-mailu nimam nič v inbox-u. Tudi Nejc mi ni pisal. Danes še nič!!! Facebook-stara moda. Kaj je sploh še na netu?????????! Nič!
Govorila sem z Ajdo pa je še vedno bolna. Joj no kdaj bo že ozdravela. Vedno reče '' eh saj je samo prehlad.'' Ja očitno ne, ker jo ta ''prehlad'' napada že 1 mesec! O nekdo zvoni!
17.4. ned stanovanje (21. 45)
Nejc je bil! No pa se me je tudi danes spomnil in mi polepšal dan. Prinesel mi je vrtnico, nato pa sva padla v doooooooooolg pogovor(seveda ljubezenski...) . Moral je iti, ker sta moja mama in tati prišla domov. Saj bi lahko še ostal ampak potem nama bi mami in tati lahko prisluškovala. Šele zdaj opazim, da mi je Ajda poslala e-mail:
Hay! Ju3 že pridem v šolo. Je bilo velik domace ''nadloge''??? No, ce je blo velik pol je sploh ne bom nardila.!!
Hiihihih kdo pa ve, da sem vedla za domaco???????! Se vidiva ju3!
O zakon ju3 že pride Ajda!? Zakon!!!!! Komaj čakam! Grem jest večerjo.
Vsaj domačo sem že naredila.
14. november 2011
nxtt???
14. november 2011
next !! , super je
14. november 2011
plz !!
14. november 2011
18.4. pon MAT (8.15)
Joooooj!!!!! Danes nas ima mato Špilaaaa! A glih njo dobimo! No dobro ona vsaj ne ve našega sedežnega reda tako,da sva se z Ajdo skupaj usedli. Vsaj to! Aaa vidi me! Dnevnik mi bo vzela!!!!!! Huh ni me vidla samo zdelo se mi je. No zdaj me pa res gleda!!!!
18.4. pon FIZ (9.05)
Evo vsaj fizo nas ma Nardin! Tooooooo! On je zakon! Pa pri njemu z Ajdo skupaj sediva! Yey! Danes pregledamo domačo. Ajda je nima. Samo ona ima izgovor, ker je cel mesec ni bilo. Saj Nardin nam sploh nebi dal toliko domače... sam smo v petek imeli Špilo! Sam ona sploh ne uči fize! Ni mi jasno, da nas je ona mela. Nardin je bil s 7.classom na taboru. Čudno, da nam ni prejšnji teden fiza odpadla. Uuu Gala sprašuje! Milijon posto bo dobil 3!!! Da vidimo še to čudo. Sem vedla, da bo Gal dobil 3. No Gal je dobil 3-! Še slabše. Bom raj malo poslušala. Novo snow mamo!!
18.4. pon malica(9.50)
Bom raje jedla kot pisala dnevnik. Doma nisem nič jedla. Uuu Nejc je prišel v MOJ class! Kaj pa dela? Ojoj! Ni sam, z njegovim bandom in kitaro je prišel. Kaj delajo?????? Ou poje pesem o meni! Kako me ljubi... Ne Nejc!!!!! Pred celim classom !!!!!!? Ja zdaj pa res vsi vedo,da je tisto mečkanje v omari...
14. november 2011
NEXT !!
15. november 2011
Ja zdaj pa res vsi vedo,da je tisto mečkanje v omari (lani je Lily izdala) ni laž! Oj-oj!
18.4. pon SLO (10.10)
Kaj je danes Tanji? Vedno je bila najboljša učiteljica na svetu! Eh, saj imajo vsi kdaj slab dan. Danes ga ima pač ona. Ampak , če ga že ima, bo bolje, da preneham s pisanjem saj mi bo……
18.4. pon ANG (11.00)
Vzela mi je dnevnik! TANJA MI JE VZELA DNEVNIK!!!!! Nikoli mi ga še ni ona vzela. No očitno je imela res slab dan. Anka pregleduje nalogo moram nehat!!
18.4. pon GEO (11.50)
Bla-bla-bla osnova geografije…………. Joj! Komu se daa? To smo že v 6. razredu pisali! Ne pa v 8.! Groza a se Smiljani meša?! Kaj ji je! Zdaj še razlaga, da je GEO-zemja in……beda. Najraj bi… ojoj vidla je, da pišem dnevnik in me je poklicala pred tablo, da bi me vprašala! Pa nič se nisem ''piflala''!!
18.4. pon kosilo(12.35)
Hahaha dobila sem 5+ za GEO! Spraševala me je snov iz 6. Rezreda! Zakon! Uu Nejc mi maha! Bog ve kaj to pomeni…
18.4. pon kosilo (12.40)
Pikiii! Nejc je res zakon! Peljal me je v ŠP telovadnico in sva ''uživala''...
16. november 2011
u65510
u65510
NEXT!!!
ful zanimiu
19. november 2011
EWO TAKOJ!
19. november 2011
Peljal me je v ŠP telovadnico in sva ''uživala''! No saj vsi vedo kaj za zaljubljence pomeni uživanje…. Sploh nisem nič jedla! Ma briga me, saj sem bila z Nejcem.

18.4. pon na poti domov (13.10)
Joj kakšen dolgčas! Prazna Ljubljana. Nikjer nobenega. Avtobusa pa še ni. Ni logike, Ajda je še v knjižnici, ker tam piše nalogo. Jaz pa sama. O Nejc teče proti meni, moram nehat!
18.4. pon na avtobusu (13.55)
Uh! Komaj sem ujela DRUGI avtobus! Na prvega nisem mogla ker me je Nejc zadržal. Zvlekel me je v MOŠKO garderobo in tam sva se poljubljala! Danes bo pri meni prespala Špela. Govori kako komaj čaka, da ob 7h pride k meni, jaz pa komaj čakam, da ju3 gre! Še dve postaji pa bom končno doma! O Ajda je tudi na tem avtobusu, grem k njej.
18.4. pon doma (14.30)
Groza! Špela je že tukaj! Rekla je, da je prej prišla, da organizira v tujem okolju! Halo! A jaz sploh poznam to Špelo??! Evo mi že teži! 2 sekundi sem na wc-ju pa že trka po vratih! Moram nehat preden vdre v wc!
19. november 2011
*Groza! Špela je že tukaj! Rekla je, da je prej prišla, da se organizira v tujem okolju! Halo! A jaz sploh poznam to Špelo??! Evo mi že teži! 2 sekundi sem na wc-ju pa že trka po vratih! Moram nehat preden vdre v wc
19. november 2011
u65510
u65510
kul
19. november 2011
ey a nextam?
19. november 2011
u40264
u40264
next
19. november 2011
18.4. pon sušilnica(17.00)
Ey hallo! Tukaj sploh nimaš miru! Špeli sem natvezila da moram obesit perilo ter da so v sušilnici miši! Hahaha!!! Tako da zday v sušilnici pišem dnevnik! Človek ne more verjet, da v lastni hiši nimaš miru tudi na wc-ju ne??! GROZA! Gor sigurno nebo prišla, dol ji pa nebo dolgčas ker je navdušena nad mojo lastno TV-jko in jo non-stop gleda! Haha , bolano! Me prav zanima kako bo danes zbirčna pri večerji! Nujno bo morala jesti sladoled ker je obsedena s sladkarijami. Ampak pametna jaz se požrla cel sladoled ter vse bombone dala v omarico z čistili, ona se pa že od malega BOJI ČISTIL! HAHAHA. Ta ženska res ni normalna! O šit mami prihaja gor hitr moram obesit perilo, če ne bo joj! Sam upam, da ni…
19. november 2011
ajda: http://www.google.si/imgres?q=lepa+punca&hl=sl&biw=1280&bih=512&gbv=2&tbm=isch&tbnid=V85Fi7uNc3XbvM:&imgrefurl=http://www.alter.si/tabla/printthread.php/Cat/0/Board/spam/main/456870/type/thread&docid=4t7qVbKaFReuBM&imgurl=http://www2.arnes.si/~ceslg7/img/FOTO20082009/zeleznik.jpg&w=1181&h=1481&ei=EfPHTvfYPOf34QSOuOFn&zoom=1&iact=hc&vpx=630&vpy=141&dur=2315&hovh=251&hovw=200&tx=108&ty=184&sig=102692055642131242847&page=8&tbnh=123&tbnw=98&start=94&ndsp=15&ved=1t:429,r:11,4
19. november 2011
next !!
20. november 2011
super,sam tko naprej!
21. november 2011
lana dej no pohit dej nprey !!
22. november 2011
18.4. pon doma(21.00)
O šit mami je bla v sušilnici in sm skočla ter mi je dnevnik padel iz rok! Zday pa prav uživam! Špela je že šla spat! Hahah! Kako ji uspe ob devetih it spat??! Poseben primer! U nejc mi je poslal e- mail! No pa da vidimo!:
Eey! Kje si piki? Kaj delaš? Lahko pridem kej do tebe? Hitr odgovor ker umiram od porešanja do tebe in dolgčasa!
in jst mu odpišm:
eey! fuŁ sorry! Ta neumna špela spi pr men in je že zdy šla spat. Edin ce recm mtki da si grem bajk zaklent kr sm pozabla pa se dobiwa pol pr nm u kolesarnci? Ja sy wem da je kolesarnca cist ''out'' sam nikamor drgam ne morva…
on men:
ok! Te cakam spodi! Kiss :*
22. november 2011
Hitr odgovor ker umiram od pogrešanja do tebe in dolgčasa!
22. november 2011
NEXT !!
25. november 2011
JA EWO
30. november 2011
18.4. pon doma(23.00)
Iii! Kok je blo hudo!! Vse ok, midwa se tm pogovarjava, mau žvalva… in pol tko kar naenkrat v klet stop mt! Jst pa tm u modrcu! HaŁoo??! Mami znori do skrajnosti, jst pa zvlečem Nejca na drugmu izhodu vn. Pol sva hitr tekla okrog bloka, jst sm si oblekla majco in nasrečo (spet po zasilnm požarnem izhodu) prišla gor še pred mamo, tako, da sem se lahko hitro oblekla v pižamo in se delala, da spim!
19.4. tor v šoli- stopnišče (7.15)
Potem sem včeraj res zaspala, danes sem pa iz bloka ''zbežala'' že ob 6h, da me nebi mami vidla in me začela spraševat… Sj ona je že vidla Nejca ampak sva vedno rekla, da je on moj naj naj frend in da se skupaj učiva… Če naju bo še kdaj vidla skupaj – sva nasrkala! OBA!!! Ker je tut njegova mama čist občutljiva na s** in na žvaljenje... No pustmo zdy to! Tuki sm čist stisnjena v kotu pod stopniščm ker sploh še nebi smela bit v šoli in, če me dobi prfoxa me bo v sekundi,20 nagnala iz šole…-vem iz lastnih izkušenj… Sploh še ni nobenga na šoli razen tistih, ki bojo mel čez 5 min pouk(preduro)… Najraj bi šla domov nazaj spat! Bog ve če se je Špela že zbudila! Glede na to, da je šla spat ob 9h se je verjetno že… Moram it ker so zdaj začeli prihajat prfoxi v učilnce in me bo kdo…
30. november 2011
nexti !!
16. december 2011
nemorm zdy! k nism doma!
po 3. januaru bom!
oblubm!
28. december 2011
drgač pa wsem srečnga pa zdrawga!
28. december 2011
ei a veš da smo že 13. FEBRUARJA!!
13. februar 2012
ijaa!
23. marec 2012
Glede na to, da je šla spat ob 9h se je verjetno že… Moram it ker so zdaj začeli prihajat prfoxi v učilnce in me bo kdo vidu.
19.4. tor v šoli-jedilnica (9.50.)
Huh… skor bi me dobila Špila! Hahaha! Kako sm zlezla pod najnižjo stopnico(kar je zame velik uspeh, ker nisem ravno pre-suha in ker to uspe samo pručkom…)! Upam, de zdj ne vpraša slove… Mislm prvo uro me ni upam da me nebo tut drugo… Zdej pa moram nehat, ker grem spet pod stopnišče(z Ajdo), ampak tokrat bom prepisovala nalogo za bio.
19.4. tor v šoli-garderoba (10.00)
Kako more??! Kako mi lahko nardi kej tazga?? Zakaj! Kaj sm mu nardila? … Nejc… Nejc! Z Ajdo prideva pod stopnišče in tam se NEJC ŽVALI Z ZOJO, KI MA NA SEBI ODPET MODRC IN SPODNJE HLAČKE!!! Z Zojo! Z največjo AFNO, DEBILKO… na šoli! In pol kreten z odpetimi jeans hlačami in brez majce teče po celi šoli za mano in se dere: '' ej, Lana! Ustau se! Ni tko kot zgleda…'' kako lahko rečejo, da ni tko kot zgleda, če skoraj naga ženska leži na na-pol slečenem tipu?? Sj ni kej za ''zgledat''! vid se da sta htela s***t ampak sm ju jst zmotla in da me tip vara! Zdj bo to zvedla cela šola in usi se bojo norčeval in mene, kr nism bla dost dobra za Nejca?? Halo!!! To je točno tko kot v unih mehiškin nadaljevankah in ročantičnih filmih, ki si jih gledu že več kot 10x in znaš cel film na pamet,ki ima seveda ''happy end''… Kar ga pa moj NE bo meu, kr jst več ne spustim tega debila, da semi približa!!!!
23. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg