Forum
Sem Laura. Naslednji mesec bom stara 18. Imam tudi sestro po imenu Sara. Ona je bo pa jutri stara 18.
Jaz:

Sara:

Danes je dan pred Sarinim rojstnim dnevom. Jaz pa še kar nimam darila zanjo. Joj kaj naj storim. Naj pomislim: Lahko bi šla v trgovino in ji kupila obleko. Ja to bom storila.
J-jaz S-Sara
S: Kam pa greš?
J: V trgovino si grem kupit nov parfum. Saj veš,tisti od Beyonce.
S: Lahko grem zraven?
J: Saj lahko grem sama.
S: Ok,kakor hočeš.
Potem grem v nakupovalni center. Kar naenkrat zagledam trgovino,ki je še nikoli nisem videla.''Fancy vampires''sem naglas rekla.''Kakšno ime? Upam da imajo saj lepe obleke''sem rekla potiho. Vstopim in stojim pred vrati,kot vkopana. Kako lepe obleke so imeli. Vzela sem črno obleko z bleščicami. Prodajalka je zelo čudna sem pomisnila. Bila je čisto bela v obraz,imela je sivo-bele oči,črne lase in rdeče ustnice.
Prodajalka:

Obleka:

Nato me prodajalka še prepriča, da sestri kupim še čevlje in torbico.
Čevlji:

Torbica:

Potem pa se kar naenkrat se spremeni v ......

Vprašanja:
Kakšna se vam zdi zgodba?
V kaj se spremeni prodajalka?
5 nextov za nadaljevanje!
28. april 2014
u170782
u170782
nexxttttt!!naj naj zgodba*o*
28. april 2014
u170782
u170782
v vampirja ?
28. april 2014
Pa še parfum,ki sem si ga hotela kupiti:

28. april 2014
next,cool
28. april 2014
u100342
u100342
next
28. april 2014
No ker ni veliko bralcev bom kar nextala........
Prodajalka pa se potem kar naenkrat spremeni v prah. To me zelo šokira,zato zakričim in stečem iz trgovine naravnost domov. Doma me pričaka sestra,čisto bleda v obraz. Ustrašim se še nje. In potem nič več ne vidim ali čutim,ali se spomnim. Nekaj časa je okoli mene norišnica. Moje oči se počasi privajajo na svetlobo,začenjam se spominjati. V redu vse je normalno. Ubistvu ni,si govorim v glavi. Nenormalno je da se prodajalka spremeni v prah. In tudi to,da Sara čisto bleda. Počakaj Sara je bila podobna prodajalki. Nato ugledam Saro,čisto normalno. Nisem vedela kaj naj si mislim. Ker je že večer,se še samo stuširam in grem v posteljo. Oblečem se v oblekico za spanje(ja nimam pižame),dam čez masko za oči,se obrnem na levi bok in zaspim. Sanjala sem:
ƵηαšƖα ѕєм ѕє ηα נαѕι.Ʋ gσzɗυ.ǀ zzα ɗяєνєѕα נє ѕтσριƖα ρσѕтανα.
J:נαz Ɲ:ηєzηαηєc
J:Ƙɗσ ѕι тι?
Ɲ:Ɲєкɗσ кαтєяєgα вσš ѕρσzηαƖα кσ вσš ναмριякα!
J:Ʋαмριякα?Ƙαנ ρα gσνσяιš?
Ɲ:Ƭι ιη Sαяα ѕтα ρσѕєвηι. Ʋ ναšι ɗяυžιηι ηι šє ηιнčє ρσѕтαƖ ναмριя. Ƶα zɗαנ ѕι ɗαмριякα. Ƭσ ρσмєηι,ɗα ѕι ηα ρσƖ čƖσνєк ηα ρσƖ ναмριя. Ƭνσנα ѕєѕтяα вσ נυтяι ρσѕтαƖα ναмριя ιη zαкƖנυčιƖα ρяєнσɗ. Oɗ נυтяι ηαρяєנ ѕє вσ няαηιƖα ѕ кяνנσ. Ɓяzɗαтι נσ вσš мσяαƖα,ɗα ηє вσ υмσяιƖα νѕєн Ɩנυɗι. Ƥαzιтα ѕє тυɗι νσƖкσɗƖαкσν.
Jк,čєρяαν ηєωєм σ čєм gσνσяιš.
Ɲ:ƘмαƖυ вσš ѕρσzηαƖα.Jυтяι тι вσм ρσѕƖαƖ ɗαяιƖσ ν кαтєяєм вσ.....
PIPIPI....moje sanje je prekinila budilka.Bil je čas. Sarin rojstni dan. Upam da spoznam kakšnega luškanega fanta,saj ima Sara veliko več prijateljev kot jaz. Bližala se je Sarina zabava,ki je potekala pri nas doma. Zabava je bila takšna kot v disku(S Saro sva se včasih izmuznili v disko ).Spoznala sem veliko fantov. A eden mi je bil najbolj všeč. Imel je modre oči,rjave lase in nasploh je bil kjut. Z njim sem bila dokler ni bil moj rojstni dan.
Moj fant:

Sarin fant:

ČEZ EN MESEC…..
»Jupi,moj rojstni dan«se zaderem medtem ko tečem po stopnicah. Sestra mi je tudi kupila obleko in čevlje,od mame sem dobila i phone 5s,od očeta pa iPad.
Obleka:

Čevlji:

Iphone:

Ipad:

Spomnila sem se na sanje.Vampir. Darilo. Darilo? Hitro stečem do sobe in na postelji me čaka darilo. Na škatli piše: Vse najboljše, in prehod je zaključen. Sedaj si vampirka. Lp, Lucian. V škatli je ogrlica.
Ogrlica:

Opazila sem,da se čez pet minut dobim s svojim fantom. Hitro se uredim. Aja pozabila sem omeniti. Mojemu fantu je ime Lukas. Obstal je ker je videl kakšno ogrlico nosim in je ugotovil da bom danes postala vampirka.
J-jaz L-Lukas
J:Hej!Pogrešala sem te.
L:Ja,jaz tudi tebe. Ampak na žalost morama iti narazen.
J:Zakaj?
L:Ti si sedaj vampir in jaz sem….
J:Zakaj mi prej nisi povedal,da si volkodlak. Lukas!?!
Lprosti jaz nisem hotel,da se to razve.
J:Nič oprosti. Tega ne morem sprejeti!
Jezna oddidem v svojo sobo in zaloputnem z vrati tako močno,da popadajo vse slike dol s stene. Nato se vržem na posteljo in začnem jokati. V sobo pride Sara in me miri.
J-jaz S-Sara
S: Veš ko si vampir vse močneje čutiš,zato nehaj jokati. Še slabše se boš počutila.
J: Kako naj neham,če pa sem ugotovila, da je moj sedaj bivši fant volkodlak.
S: Kdo?Lukas?
J: Ja.
S: Zato se mi je zdel ta tip tako čuden.
Obe planeva v smeh. »Vidiš da smeh pomaga?«doda Sara. »Ja«odgovorim.
Nato pa se obrnem in vidim nekoga jeznega, ki ni bil Lukas. Bil je ………..

Vprašanja:
Kako se vam zdi?
Koga je videla Laura če ne Lukasa?
Boste oglaševali?
Next?
29. april 2014
Kako se vam zdi? super!
Koga je videla Laura če ne Lukasa? luciana
Boste oglaševali?ja
Next? jaaaa
29. april 2014
u100342
u100342
Kako se vam zdi?odlicnoo
Koga je videla Laura če ne Lukasa? luciana
Boste oglaševali?ja
Next?jjja
29. april 2014
u170782
u170782
next!!
29. april 2014
next
29. april 2014
Hudo!!!
Bil je tisti moški iz njenih sanj
seveda
nextam!!
29. april 2014
Obrnila sem se in zagledala veliko volkov. Opazila sem,da tukaj ni Lukas ampak njegovi bratje. Mislila sem da me ne morejo poškodovati, ampak sem padla v nezavest in me je en ugriznil. Slišala sem Lucijanov glas,ki mi je pravil,da je v ogrlici kri vampirja ki lahko pozdravi volkodlakov ugriz. Zbudila sem se in opazila da je en volk še vedno nad mano. A ta volk se je spreminjal v človeško postavo. To postavo sem prepoznala. To je bil Lukas.
J-jaz L-Lukas S-Sara
J: Kako si mogel?
L: Nisem te jaz napadel.
J: So me pa tvoji bratje. Tako da je to enako kot da bi me ti. Lahko bi vedel da me bodo napadli,saj sem te razjezila.
L:Res oprosti ampak nič ne morem narediti.Umrla boš v 2 dneh.
J: Ne pa ne bom.
L: Kako to misliš?
J: Imam zdravilo.
L: Kje si ga dobila?
J: V ogrlici cepec! Zato je notri kri!
L: AHA!
J: Ampak kaj je s Saro?(Stečem k Sari)Sara?Kaj je narobe?
S: Laura!Od tod morava! Sva prvotni!Nič drugega naju ne more ubiti kot kol iz breze!Ubiti naju hočejo!
J: Kdo naju hoče ubiti?
Sn(pokaže na Lukasa) in njegovi bratje!
Pred mano s Saro se pokaže spet Lukas s kolom v rokah.
L: Sara še žal ti bo,da si me razkrinkala.
S kolom zamahne proti meni,ampak me zgreši. Drugič zamahne in me zadane v rebra. Ko dobim ta udarec omedlim. Zbudim se pribita na steni in cela opečena. Ne voda iz sporiša. Rabim čarovnico da to prepreči. Saj res moja BFF je čarovnica. Ime ji je Anna. Začutila je da sem v nevarnosti in prišla. Pomagala mi je. Potem pa….
Anna:

Vprašanja:
Kako se vam zdi?
Kaj se bo zgodilo potem?
Next?
29. april 2014
u100342
u100342
nextt
29. april 2014
u170782
u170782
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
29. april 2014
Kako se vam zdi?super
Kaj se bo zgodilo potem?jo reši
Next? nexttttt
29. april 2014
Ok,nexty je tuki!
Potem pa Anna nad Lukasa da mehurček ki ga vsrka noter in odpelje stran. Anno smo tudi vprašale kam naj se skrijemo, ker naju bodo napadli. Čez nekaj časa sem ugotovil,da imamo s Saro,tudi posebne moči. Obedve jih imava 1000! Mami sva povedali kaj se nama je zgodilo,ona pa je rekla da je vedela da se bo to zgodilo! Nisem imela pojma od kod ve da sva s Saro vampirki. Ampak nič zato. Preselili sva se v …….. New York! Mesto polno trgovin in nakupov,in mesto ki nikoli ne spi. Ampak nevarnost še ni konec. Preselili sva se v vilo. Bila je ful lepa. Pa še služkinje sva imeli in zlati kartico, na kateri nikoli ne zmanjka denarja. Wow!! »Nisem vedela,da imajo tukaj vampirsko šolo«sem rekla Sari. Takoj sva stekli do šole in se vpisali. Tam sva bili v 2 sekundah. Potem pa sva šli še v shopping po obleke in podobno. Ugotovili sva tudi da so navadni ljudje tukaj čudni,kot bi bili pod kakšno prisilo. Vsi so imeli rdeče oči. Samo midve sva imele normalne. Potem pa sem ugotovila da sva provtni vampirki,zato naju lahko ubije samo kol iz breze. Bila sem tako srečna. A kmalu je bila že Sara zaspana in je odšla domov. Mene pa je zasledovala mala žverca. Žverca? Obrnila sem se in zagledala feniksa. Izbral me je da sem njegova lastnica,ubistvu njena. Ampak kaj naj naredim. Jo odnesem domov ali jo pustim tukaj?
Feniks:

(To se mi je zgodilo ko sem se dotaknila feniksa)
29. april 2014
u100342
u100342
nextt
29. april 2014
u170782
u170782
nextt!!
29. april 2014
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
29. april 2014

To je vila v katero sva sse preselili.Od mesta je odmaknjena 5km.
29. april 2014
Še trije nexty!
29. april 2014
Next
29. april 2014
če dobim DANES še vsaj en next bom ღναмριяє.ღ ,ℓση∂ση in tistega ki bo nextu objavila v zgodbici.
29. april 2014
Next
Vem da sem ze 2 krat rekla Sam tok bi rada brala
29. april 2014
1 next še rabim
29. april 2014
u170782
u170782
next
29. april 2014
next
29. april 2014