Forum
Zgodba govori o treh puncah Denise, Jenny in Hilary (Den,Jen,Hil). Vse tri so najstnice stare 16 let. So sošolke in najboljše prijateljice. Včasih se skregajo a so kmalu spet BFF. Enostavno neločljive so. Vse tri imajo dolge temne urejene lase, na videz so si celo malo podobne. Vse tri so edinke. Imajo enake sanje, uspet kot slavne pevke. S skupnimi močmi jim to lahko uspe. Živijo v Londonu in so tudi sosede v enakem bloku. Vsak dan preživijo skupaj in rade nakupujejo ter hodijo po mestu in v kino.
Denise,Jenny in Hilary:

Jenny živi sama z mamo. Komaj plačujeta položnice za stanovanje. Zato je Jenny pridna in med poletnimi počitnicami ne uživa ampak dela v restavraciji. Njena mama ima tudi raka in moreta plačevat zdravila. Mama ima Jenny zelo rada in ne more verjeti da je tako dobra po srcu da svoje počitnice žrtuje. Mama ji je najpomembnejša in bi naredila vse da se pozdravi. Po karakterju pa je zelo trmasta in nobenemu ne pusti da ji pride do živega. Vedno ve kaj hoče in je za tisto stvar vedno agresivna. In vedno preveč jezika.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Denise je zabavna in uživa v družbi fantov. Je samska ker pravega še ni srečala. Za razliko od Jenny je bolj umirjena in ne skače v besedo ter se raje zadrži razen če jo kdo res razjezi. Živi z očetom. Z Jenny hočeta njega in Jenino mamo spravit skupaj a Jennyna mama to vedno zavrača čeprav se vidi da sta si všeč. Najraje ima sladoled in čokolado.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hilary je vedno sramežljiva in nikoli v javnosti ne pove kaj si misli. Glasna je samo v družbi Jenny in Denise. Nora je na modro barvo in obožuje romantiko. Za razliko od Jenny in Denise raje proste večere preživlja ob televiziji in gledanju romantičnih filmov. Sanja o tem da bo nekoč srečala pravega princa na belem konju. Čeprav nikoli tega ne prizna. Obožuje gledanje sončnega zahoda. Živi z obema staršema.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To je bil opis. ;D

Začelo se je poleti ko so vse tri ležale na kavču pri Hilary in gledale romantični film. Bile so reklame in zagledale so reklamo za britanski X Factor. Pokazalo je tudi skupino One Direction.

Jenny je prestavila program ker ni hotela priznati da so res talentirani in lepi.
''Jeeeeeeen! Kaj si prestavila program!'' se zadere Denise in ji vzame daljinca iz rok.
''Pa kaj no če mi grejo pa na živce s temi reklamami!'' odvrne Jenny in spije kozarec vode.
''Sploh niso slabi.Niall je tako lep.'' čisto sramežljivo reče Hilary in se zagleda v televizijo.
''Hil a se ti meša? To je kr neki!'' se zadere Jenny.
''Kaj če gremo me tri na X Factor? Dajmo se prijavit!'' čisto navdušena reče Denise.
''Ja se strinjam!'' reče Hilary.
''Ok če mislita it na ta trapasti show pozabita na mene.'' jima zabrusi Jenny in že misli it skozi vrata a jo ustavita. ''Mislim da bo to težko ker smo že prijavljene in imamo čez 2 tedna avdicijo.'' reče Denise in jo pogleda.
''Kaj si ti normalna?!'' zakriči Jenny da jo sliši cel blok.
''Kaj no če pa res moremo probat.'' žalostno reče Hilary.
Jenny jezna odkoraka iz Hilarynega stanovanja v svojega v svojo sobo in razmišlja.
20. februar 2012
Next :Đ < 3333333
20. februar 2012
Leži na postelji in gleda v plakat od Kelly Clarkson in razmišlja kako bi bilo če bi postala slavna tako kot ona. Ko se prebudi iz sanjarjenja odhiti v mamino sobo in se vsede k njej na posteljo in jo objame. Mama se začudi.
''Kaj te muči hčerkica?'' se začudi mama in jo poboža po laseh.
''Muči me presneti X Factor! Denise nas je prijavila.''
''Ja kaj je pa to takega? Uresničila boš sanje!'' čisto navdušeno reče.
''Strah me je.Kaj če se zmotim..''
''Ne, prepričana sem da boš super odpela.Pojdi se opravičit prijateljicama in jima reči da boš nastopala.''
''No prav.'' in jo še enkrat objame in odhiti iz sobe. Pokliče Hilary in reče: Oprostita ker sem bila takšna! Torej res gremo na X Factor?
''ja! Si si le premislila. Z Denise sma zunaj. Se slišimo pol ali prideš do cluba?'' ji odvrne Hilary.
''Ne, se vidimo pozneje.Itak mam čez 1 uro delo, lahko pa prideta tja.''
''No prav.Se vidimo.'' in odloži slušalko.
Denise čisto navdušena objame Hilary in skupaj odhitita proti parku, tam pa zagledata ogromen plakat z napisom One Direction. Tam zraven pa nekega fanta s kapuco ki se očitno skriva. ''Grema ga vprašat kaj počne!'' čisto začudena reče Denise. ''Ne no kaj če je zločinec.'' in to sliši tisti fant. Potegne ju za roko za drevo in ju tam pomiri in sname sončna očala.
20. februar 2012
Next! < 333
20. februar 2012
Hilary skoraj pade v nezavest a jo Denise prime za roko.
''Niall Horan?!'' se začudi Denise.
''Pšššššt.Prosim ne izdajta me! Mogel sem it do mame ki živi v tej stavbi. Nesel sem ji tablete ker ima vročino. Prosim ne izdajta me da sta me videle pa tudi zdaj ne vpit. Lahko vama plačam. Koliko?'' in vzame denarnico iz žepa.
''Nič. Nisma take da bi hotele kaj v zameno. Ne boma te izdale.'' reče Denise.
''Hvala vama.Kako vama je ime?''
''Jaz sem Denise, to je pa Hilary. Sma veliki oboževalki skupine. Hilary te obožuje.'' navdušeno reče Denise in potisne Hilary pred njega.
''Me veseli Hilary. Prelepa si, ohrani to lepoto.'' ji pomežikne Niall in se poslovi ter odhiti naprej s kapuco in sončnimi očali.
Hilary tam še vedno nepomično stoji.

Niall Horan:

''Hilary? Si vredu?'' reče Denise in jo udari po rami.
''Ja vredu sem! Ampak..Nial..Najnajnajlepši človek je in ne moremv erjeti da sma se pogovarjali z njim.'' zmedeno odgovori Hilary.
''Harry je lepši :$ ko bi ga le kdaj videla.''
''Kaj pa če nam uspe na X Factorju?!'' reče Hilary in jo potegne za roko in greta proti restavraciji kjer dela Jenny da bi ji povedale kaj se jima je zgodilo.
21. februar 2012
gfdughesgekgrsgheghushagfsdgjdggd
fdsgfewafiewfihsdigfierghrbgegoeag

greugeogeiugZANČ ZGODBA NI VREDNAbranja
gvfzgvgbghdvn
gzfd
ff
fgf

fg

f
gf
gh
th
fh
hf
hgfhdbv
gfbvgu
hgh
f
h

gfh
f
gh
f
gh
gfh
gfh
gfh
gfh
gfh

gfh
g
fh
g
hgh
hg
h
gh
g
ghb dbvhgnnugdgg
g
g
g
g
g
g
g
g
g
g
gg
g
g
g
g
g
gggg
g
g
g
g
g
g

ggfghbvghvnitvhghghgthrhguhghghuth
ghgh

g
gg
g
g
g

gg
g
g

g
g
g
g

-
-----------------__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________----_____________________________________________________________________________________-------------------------------___________________________________________________________________________________________________________________________________bfgbdsbv
gcvfzs
fczbufr
hgcbur
.
.
.

..
.
.
.
.
.
-_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________gh
gf
v
-

----
___________--
-

______________________________________________________________________________________________________bfbv
bfhb
gfnudf
fdf
gfgfžf
fgfg

fg

fg
f
g
g
g
g
g
g

gg

g
g
gg
g

gg
g

g
g

g
g=======0=======================================================================================================================================
=======
21. februar 2012
arrrrrrr
21. februar 2012
arrrrrr ka ups na napačno temo sm šla sory nism hotla na to temo na eno drugo
21. februar 2012
hahahahahahahahh jbg sj nič ni
21. februar 2012
uh hvala ti tin razumeš.hvala bogu
21. februar 2012
ja jebeš itak je sam en komentar
21. februar 2012
u79486
u79486
Next
21. februar 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/ko-postanes-boljsa/29528/1
prosim preberte !!
hwaležnaa wm bom!
21. februar 2012
ok bom prebrala ;D
21. februar 2012
Jenny medtem pride v službo in si hitro da predpasnik na sebe ter začne delat. Spet se prepira z svojo sodelavko Taisho, ki se hoče prikupit šefu. Ubistvu ljubimka z njim čeprav je od nje veliko starejši in ima družino. To ve samo Jenny in Taishi večkrat zagrozi da bo vsem povedala kakšna sta ona in šef. Ko Jenny začne delat za pultom pride Taisha z krožniki in enega razbije.
''Kaj delaš trapa?'' se zadere Jenny.
''Hočem da te šef končno vrže vn iz službe,zato sem vrgla krožnik in bom rekla da si ga ti vrgla.''
''Kako se bojim! Jaz sem tukaj vsaj z pravim razlogom, ne pa ti ko zavajaš šefa!'' se razjezi Jenny.
''Jaaa zato si tu ker si reva! Nimaš denarja. Ničvrednica si!''
''Ubistvu mi ni pomemben denar!''
In potem prideta v restavracijo Hilary in Denise in se vsedeta za šank k Jenny.
21. februar 2012
u79486
u79486
Next
21. februar 2012
POGLEJTE ŠE MOJO NOVO ZGODBO O PRAŠIČJI LJUBEZNI!!!PA KOMENTIRAJTE TUDI!
VAŠ HAVAJSKI PUJS!!
21. februar 2012
VAŠ HAVAJSKI PUJS!!
21. februar 2012
VAŠ HAVAJSKI PUJS!!
21. februar 2012
VAŠ HAVAJSKI PUJS!!
21. februar 2012
VAŠ HAVAJSKI PUJS!!
21. februar 2012
VAŠ HAVAJSKI PUJS!!
21. februar 2012
VAŠ HAVAJSKI PUJS!!
21. februar 2012
VAŠ HAVAJSKI PUJS!!
21. februar 2012
VAŠ HAVAJSKI PUJS!!
21. februar 2012
VAŠ HAVAJSKI PUJS!!
21. februar 2012
smo jo pogledli ja
21. februar 2012
u79486
u79486
Nexti
22. februar 2012
Obe sta z nasmeškom na obrazu. Jenny ju čudno gleda.
tu dela Jenny:

''Helooow a bi mi vidve povedali kaj se dogaja? ju zbudi iz sanjarjenja Jenny.
''Ja sj res, sorry.Ne boš verjela.Torej..Videli sma Nialla Horana! Hotel nama je plačati da ga ne bi izdali a sem rekla da mu ni treba ker nisma taki da bi govorili okrog.'' čisto vesela pove Denise.
''In tako je srčkan!''
''Joj no sej je samo pevec.Kot da je to kaj takega!'' se trudi Jenny ostati resna.
''To ti misliš, najboljši so! In vem da ti je Liam všeč.'' reče Denise.
''Joj whatever, kaj bota popile?''
''Meni daj eno vročo čokolado prosim.'' reče Hilary.
''Meni pa sok.In jaz plačam.'' reče Denise.
''Vredu!''
Potem klepetajo še do konca popoldneva ko se konča Jennyna služba in Jenny tudi dobi plačo. Čisto vesela odhiti iz restavracije. Zaslužila je 200€ in bo lahko kupila mamina zdravila ter kakšne nove enostavne obleke. Z Hilary in Denise se odpravijo domov in v Denisinem stanovanju vadijo pesem od Kelly Clarkson ''Moment like this'', ki jo bojo zapele na X Factorju. Po vajah se vse odpravijo v svoja stanovanja.
Jenny se stušira in obleče pižamo ter gre do mame v sobo in skupaj pogledata film. Po filmu gre v svojo sobo v posteljo in zaspi. Sanja o tem da spozna Liama Payna.
Liam Payne:

Denise sanja da se poljublja z Harryjem Stylesom.

Harry Styles:

22. februar 2012
Next!!!! < 3333
22. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg