Forum
Ariana Grande as Emma Tomlinson
One Direction as One Directinon
Justin Bieber as Justin Bieber
5 Seconds of Summer as 5 Seconds of Summer
Ostale osebe bom se dodala sproti
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Emma Tomlinson
”Emma prideš prosim v dnevno sobo? ” me je poklical moj starejši brat Louis. Ustala sem iz pojstelje in odšla v dnevno sobo. Naj se vam predstavim ta čas sem Emma Tomlinson stara sem 18let in prihajam iz Londona. Imam dolge rjave lase, sem bolj vitke postave in seveda obožujem ples. Imam starejšega brata Louisa ja on je član skupine One Direction star pa je 24let. Starši so naju zapustili pred 5leti ko je biu Louis star 19let jaz pa komaj 13let. Brat je zaslužil dovolj denarja da sva preživela kasneje se je pa prijavil na talente in tam so ga dali v skupino še s štirimi fanti. Z njegovo skupino smo zelo povezani kot bi imela pet bratov in ne samo enega. In evo me sem že v dnevni sobi. V dnevni sobi so bili še Niall, Liam, Zayn in pa Harry. Vsedla sem se med Louison in Niallom ”Emma s fanti načrtujemo da bi imeli 9 mesečno turnejo” je začel moj brat jaz pa sem samo pokimala ”In nekako sem se odločil da greš z nami zaradi tvoje varnosti” je nadaljeval. Res je da sem imela veliko sovražnikov zaradi bratove slave ampak nikakor nisem hotela zapustiti mojega kraja. Louis me je pogledal nato pa spet rekel ”Vem da si želiš ostati doma ampak te žal neupam pustiti same saj veš kaj se je nazadnje zgodilo” ja res je bilo grozljivo prišla je neka dekle mojih let v hišo in me skušala poškodovati ampak ji ni uspelo saj je prej prišla Cecilija, ki je naša čistilka ali služkinja in me rešila. Ampak tega je že 5 mesecev mimo in nimam več nekega straha ”Vem ampak tega je že dolgo nazaj dvomim da bi si zopet upala to storiti” sem rekla in pogledala brata. Brat me je prijev za roko ter rekel ”Poglej bolje bo za vse ti boš na varnem in ti nebo treba skrbeti kdo in kdaj bo prišel in tudi jaz bom miren in bolj sproščen. Lepo te prosim da greš z nami. ”. Vstala sem iz kavča in rekla ”Kdaj gremo? ” fantje so se spogledali in si dali petke Lou je ustal in me objel kmalu za tem so to ponovili še ustali fantje ”Čez natanko mesec in dva dni” je rekel Liam. Samo pokimala sem in odšla v sobo kjer sem se ulegla na pojsteljo in razmišljala. Pogledala sem na telefon in videla novo sporočilo od Austina ”Prideš k meni? Grozno se dougočasim in še nekoga ti moram predstaviti” le koga mi mora predstaviti. Mogoče ima spet novo punco? Hm nevem pustila se bom presenetiti. Naj vam še povem da je Austin moj najbolši prijatelj od kar sva se z bratom preselila v London tudi on je pevec in že velikrat se odšla z njim na mesečno turnejo pa čeprav sem komaj prepričala brata. Oblekla sem si vijolčno krilo in rozni top. Vzela sem še telefon in odšla, med tem sem bratu še povedala kam grem. Prišla sem pred Austinovo hišo in videla še en avto poleg njegovega, pozvonila sem in odprla mi je njegova služkinja Amra. Pozdravila sem jo nato pa odšla proti dnevni sobi že na deleč se je slišalo dva moška glasova začudeno in prestrašeno sem pogledala in si mislila ”Pa saj ni peder? ” in se sama sebi nasmejala. Prišla sem do dnevne sobe in ta oseba katero mi mora Austin predstaviti mi je kazala hrbet videla sem le da ima kratke blond lase. Austin me je opazil in prišel do mene in me objel, jah tak pozdrav imava že kar dolgo. Prijel me je za roko in rekel ”Pridi naj ti pokažem mojega novega prijatelja” ta njegov prijatelj ja vstal iz kavča in se obrnil meni je pa zaostal dih ko sem videla kdo je ”Emma to je Justin Bieber in Justin to je moja najbolša prijateljica Emma” Justin mi je podal roko in se mi še sam predstavil in nasmehnil nato pa dejal ”Ti si torej ta slavna sestrica znanega Louisa Tomlinsona ne? ” me je vprašal ”Ja to naj bi bila jaz ja” sem se mu nasmehnila. Vsedli smo se na kavč in Amra nam je prinesla sok. Skoraj cel čas sta se pogovarjala Justin in Austin jaz pa sem samo razmišlala ”Justin je veliko lepši v živo ko pa na slikah” sem rekla sama sebi tiho. Fanta sta pogledala vame in se nasmejala jaz pa sem jih samo začudeno gledala nato je pa Justin rekel ”Se ti res zdim lepši v živo kot po slikah” sranje to sem rekla na glas. Začutila sem rdečico na svojem obrazu, ampak hvala bogu sta obadva kmalu pozabila na to in nadaljevala njun pogovor. Dobila sem novo sporočilo od svojega brata ”Mala pridi večerja je na mizi” na hitro sem se poslovila od Austina in Justina in odšla domov
SLIKE MI NOČE OBJAVITI
03. julij 2016
nexttttttttt
03. julij 2016
Next
03. julij 2016
2)
Prišla sem domov in čudno mi je bilo saj je bila hiša čisto tiha, ko sem prišla v jedilnico sem zagledala samo Louisa ”Kje pa so ostali? ” sem ga vprašala in se vsedla nasproti njega in začela jesti ”Domov so odšli” mi je odgovoril. Po večerji sem jaz pospravila posodo in pobrisala mizo saj je služkinja že odšla. Odpravila sem se proti sobi in se vmest še vstavila pri bratu ”Lou jaz grem spat tako da lahko noč. Rada te imam. ” sem mu še rekla nato pa odšla proti svoji sobi. Vzela sem pižamo in spodnje perilo in se odpravila pod tuš, ko sem se že vlegla v pojsteljo sem dobila sms pogledala sem in videla da mi piše Niall ”Še malo pa gremo skupaj na turnejo. Komaj čakaš? Tam boš spoznala našo pred skupino zelo so zabavni boš videla. Zdaj pa grem spat tako da lahko noč in rad te imam xoxo Niall” nasmehnila sem se in odpisala ”Malo se že veselim ja. Odlično upam da se bomo dobro razumeli. Lahko noč in tudi jaz tebe xoxo Emma” telefon sem dala na nočno omarico in kmalu zaspala. Zjutraj me je prebudil vonj po palačinkah. Vstala sem iz pojstelje in odšla v kopalnico kjer sem opravila jutranjo rutino in se oblekla v oblekco svetlo modre barve, naredila sem si še visok čop in malo naličila in odšla v kuhinjo. Za štedilnikom sem vidla Louisa ”Jutro” sem mu rekla in ga objela tudi on mi je zaželel dobro jutro. V tišini sva pojedla zajterk nato je on odšel na vaje jaz sem se pa vlegla na kavč in gledala titanik. Zazvonil mi je telefon pogledala sem kdo me kliče videla sem naznano cifro ampak sem se vseeno javila ”Ja prosim? ” sem rekla ”Živjo tuki Justin saj se me še spomneš ne? ” zasmejala sem se in rekla ”Seveda se te še spomnem. Kje si dobil mojo telefonsko številko? ” sem ga vprašala ”Iz Austinovega telefona sem jo vzel. Saj mu neboš povedala ne? ” mi je odgovoril ”Hm naj premislim” sem rekla ”Povabim te na pijačo samo nepovej mu prosim” me je prosil ”Velja velja nebom mu povedala” sem rekla in se začela smejati ”Dobro hvala. Torej kje te poberem in kdaj za pijačo? ” me je vprašal ”Nerabiš nerabiš samo malo sem te zajebavala. ” sem mu rekla ”Vstrajam” je reklel ”Ampak kaj bo rekel mo.... ” me je prekinil Justin ”Ob 19h bom pred tvojo hišo” mi je rekel in se poslovil. Oseba, ki mi je že dlje časa všeč me je povabila na pijačo....
04. julij 2016
Next
04. julij 2016
Ura je bila 17h, ko sem se odpravila pod tuš. Oblekla sem črno krilo in črni top, lase sem si na rahlo skodrala in naličila. Do 19h je mankalo le še 15minut in nevem nekako sem postala živčna. Pozvonilo je pri vratih odšla sem odpret in videla Justina on je imel oblečeno belo majco in kavbojke. Zasmejala sem se in rekla ”Ura še ni 19h tako, da še negrem iz hiše. ” sem mu rekla tudi on se je nasmehnil in rekle ”Hočeš, da te nesem v avto? ” me je vprašal. Hitro sem odkimala in odšla iz hiše. Zaklenila sem hišo in odšla proti avtu. Odprl mi je vrata kot kavalir, ko sem se vsedla je tudi zaprl vrata in odšel na svojo stran. Med vožnjo sva se veliko pogovarjala, ko sva prišla pred gostilno mi je prišel odpret vrata in iztopila sem. On je naročil pivo jaz pa sem gosti sok. Eno pijačo sva pila skoraj dve uri, ko sva popila sva počasi odšla. Pripeljal me je do hiše in ko sva se poslovila sem hotela iti iz avta me je zagrabil za roko in rekel ”Lepo mi je bilo. Obvezno morava ponoviti. ” spustil je mojo roko jaz pa sem mu dejala ”Seveda saj bo še čas. ” nato pa sva se poslovila. Vrata hiše so bile odklenjene previdno sem stopila notri in videla Louisa za televizijo. Gledal je neko nogometno tekmo, pridružila sem se mu on se me je pa, kar malo vstrašel zasmejala sem se in rekla ”Samo jaz se Lou. ”. Tekme je bilo konec in z Louisom sva šla večerjati nato pa spat in seveda prej pa še pod tuš. Zjutraj me je zbudil moj telefon, ki je piskal kot zmešan. Pogledala sem kaj je tako pomembnega in ko sem odprla instangram me je skoraj kap saj je bila slika mene in Justina včeraj na pijači in spodaj je pisalo ”KAJ SE PLETE MED EMMO TOMLINSON IN JUSTINOM BIEBEROM? JE TO MOGOČE NOVI ZVEZDNIŠKI PAR? ” Kmalu za tem je v mojo sobo prišel Lou pokazal mi je sliko in rekel ”Em kaj to pomeni? Od kdaj se družiš z njim? Zakaj mi nisi povedala s kom greš na pijačo? In ali je to res kar piše? ” me je napadel z vprašanji ”Wow počasi Lou lih dobro sem se zbudila in ne rto ni res. Nič nimam z njim samo prijatelja sva. Aja in če bi ti povedala s kom grem mi zagotovo nebi pustil. ” sem rekla ”Dobro samo upam, da nebo kaj več kot samo prijatelja. ” mi je rekel. Ko bi on vedu da mi je Justin malo všeč bi mi verjetno vtrgal glavo. Kmalu je odšel iz moje sobe in jaz sem vstala in šla pod tuš. Oblekla sem kratke hlače in kratko majico naredila pa sem si tudi figo in odšla v kuhinjo tam sem videla Louisa ki je jedel in bral neko revijo. Prišla sem do njega in ga objela in poljub ila na lice kot naredil vsaki dan. Pojedla sem zajterk in odšla na teraso in se vlegla na ležalnik, dala sem slušalke v ušesa in zaprla oči. Kmalu so me prebudile kaplje vode po mojem obrazu. Nevem kdaj sem zaspala a hitro sem skočila pokonci in videla Harrya, ki me škropi. Zapodila sem se za njemu in ga pričela loviti okoli bazena kmalu sva obadva pristala v bazenu in se začela škropiti. ”Emma? ” pogledala sem kdo me je poklical in videla Justina ”Oh očitno sem vaju zmotil, kar nadaljujta grem. Adijo Emma. ” ali se meni samo zdi ali sem res zaznala ljubosumje v njegovem glasu ”Justin živjo. Oh in ne nemotiš. ” zlezla sem ven iz bazena in za mano tudi Harry ”Čakaj samo preobleči se grem pridem za 5minut. Ti Harry pojdi v Louisovo sobo in si najdi nekaj za preoblečt. ” sem rekla Justinu in ukazala Harryu. Kmalu sva oba z Harryem izginila v hišo.
06. julij 2016
Next
06. julij 2016
Next
06. julij 2016
u193768
u193768
Next
06. julij 2016
Hitro sem iz omare vzela krilo in top ter spodnje reprilo ne se šla preobleči. Mokre cunje sem vrgla v koš za umazane cunje, naredila sem si še figo in odšla na teraso Justin je sedel na terasi in gledal v vodo, ko sem se vsedla poleg njega se je prestrašil ”Sem res tako grozna, da si se me tako vstrašil? ” zasmejala sem se ”Ne ne to pa ne samo hitro si prišla nazaj. ” mi je rekel in pomežiknil zraven, da sem zardela. Pogovarjala sva se o različnih stvareh o njem sem zvedela zelo veliko novega tako kot on o meni. Minile so že štiri ure od kar je prišel jaz pa sem postala lačna ”Si lečen? Naročim pice? ” sem ga vprašala on je samo pokimal. Odšla sem v dnevno sobo po telefoo iz katerega sem poklicala najbližjo picerijo z dostavo. Pri vratih je pozvonilo pol ure po opravljenem klicu. Z Justinom sva odšla odpret in dobila pice, ki sem jih plačala šla sva na teraso in začela jesti. V kuhinjo sem nama šla iskati hladno pijačo, ko sva pojedla vse sem zaslišala več glasov, ki so se približevali terasi. Iz za vrat so prišli Niall, Liam, Zayn in Louis ”Živijo! ” sem jim rekla in stekla v objem. Louis me je prijel za sobo in me potegnil malo stran od ostalih ”Kaj za vraga on dela tukaj?! ” je rekel bolj tiho da sem ga slišala samo jaz ”Lou prijatelja sva in zmenila sva se da mi neboš izbiral prijateljev. ” sem mu odvrnila in odšla nazaj. Kmalu je Justin odšel in pospremila sem ga do vrat, ko sva se poslovila me je poljubil na lice jaz pa sem kot trapa zardela ”Se vidiva mala. ” mi je rekel ”O ja seveda čau. ” sem mu odvrnila in pomahala v slovo. Naslonila sem se na zaprta vrata in se prijela za lice na katerega sem malo prej dobila poljub od Justina nasmehnila sem se in odšla v dnevno sobo, kjer so bili fantje. Vsedla sem se na kavč ”Opa nekdo je pa zaljubljen. ” mi je rekel Niall samo nasmmejala sem se ”Opa seveda nisem. ” sem mu rekla. Hm komu lažem sebi ali njemu.
07. julij 2016
Next
14. avgust 2016
Next
15. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg