Forum
u105793
u105793
Helou! Moje ime je Jessica in prihajam iz bogate družine. Imam tri najboljše prijateljice, to so Britney, Brooke in Jenny. Imam tudi enga majhnega kužka Pikija. BTW- Vse "frendice" smo slavne ter glavne na šoli.

Od leve proti desni- Jaz, Britney, Brooke in Jenny

Z Frendicami smo že dosti preživele, npr. Skupaj smo šle na morje, se vozile z skuterjemi, ujeli so nas policaji,...Več boste našli na slikah:
[img]https://i1.mirror.co.uk/incoming/article761074.ece/ALTERNATES/s615/Selena%2BGomez,%2BVanessa%2BHudgens%2Band%2BAshley%2BBenson%2Bwere%2Bpictured%2Bfilming%2B%27Spring%2BBreakers%27%2Bon%2Ba%2Bbeach[/img]

Jaz:

Brooke:

Britney:

Jenny:

Moj piki:

31. avgust 2012
u105793
u105793
No. Vse se je začelo na samen
m začetku. Odšla sem na koncert, odpela nekaj pesmi in prišla domov. Odprla sem vrata hiše. Vse je bilo tiho ko je naenkrat skupina punc zakričala "Vse najboljše!!!!" Prižgala sem luč in videla, da so to bile Brooke, Jenny in Britney. "Punce!!!" Začele smo se objemati. "Vse naj naj Jessi!!" "oh hvala punce rada vas mam fuuul!!" spet smo se objele. Brooke je predlagala naj odprem darila. Vsedle smo se v krog okoli mizice, si nalile koktejle in zraven jedle sadno-zelenjavne palčke. ODprla sem prvo darilo. To je bilo od Brooke. Odprla sem ga in noter zagledala par prelepih čevljev. "Brooke!!Tenks..rada te mam fuul!"
To so čevlji:

Nato sem odprla še Jennino darilo. Noter se je skrivala prelepa mini oblekca. "oh Jenny Thank you soooow much!" "nb punca "
To je oblekca:

Na vrsti je bilo še zadnjo darilo, to je bilo od britney. Odprla sem jo in vanj zagledala dve škatli za make-up. Ena je bila prazna, druga pa dokaj polna. "oh my gosh!!" sem rekla "kaj?? je kaj narobe Jessy?" "ne samo...waaaaaaaaaaaaw hvalahvalahvala!!!"
Škatla brez make-upa:

In škatla z:

31. avgust 2012
u105793
u105793
Nato sem vsa darila spravila na svoje mesto in z puncami smo dokončale mojo zabavo za rojstni dan. Vem, malo smo se ga napile kajti smo obujale spomine ko so nas pustili fanti, ampak useeno uživale smo. Vse so ostale pri meni in zjutraj ko smo se zbudile smo imele v moji sobi tak nered, da smo pospraljale pet ur.
To je moj butik v moji sobi:

To je en del moje sobe:

to, pa je v moji hičisi na drevesu. Tam se spročam ko me kdo razjezi:

V sobi imam tudi zasebno kopalnico, torej vse kar si dekle zaželi:

To je vse za danes....Next??
31. avgust 2012
next
31. avgust 2012
u105767
u105767
next
31. avgust 2012
u105793
u105793
Łejcika jaz dovolim oglaševat samo tistim, ki berejo mojo zgodbico....HVALA!
31. avgust 2012
u105793
u105793
Ok nextam zdele za Anchuu in anrakar
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko smo pospravile smo se poslovile in punce so šle domov. Jaz pa sem se vsa utrujena vrgla na posteljo in zaspala. Zbudil me je Piki, ker je že bil čas, da ga odpeljem na sprehod. Oblekla sem jeans kratke hlače, črno majico in rdečo vzorčasto srajco. Ko sva z Pikijem odšla do parka je pred hišo stala cela gruča paparazzijev. "oh Piki, mislim da danes ne bova mogla iti v park." z Pikijem sva se spogledala in odšla nazaj v hišo. Spomnila sem se, da bi lahko šla na obisk k teti Valie. Nato sva se z Pikijem hitro samaskirala v čisto drugi osebi in nesumljivo odšla mimo paparazzijev. Na vogalu sva snela ta oblačila in jih skrila v grmovje. Pot sva nadaljevala po pločniku, mimo parka, in šele nato prispela k teti Valie. Teta Valie je zelo radovedna ženska in zelo rada ima naravo ter živali. Kot vedno sva jo s Pikijem našla na vrtu...vsak dan posadi nekaj novega. Danes je sadila prelepe tulipane.
Teta Valie:
[img]https://images.24ur.com/media/images/520xX/Mar2011/60636125.jpg%3F390b[/img]

Tulipani:

"Teta!" sem jo prestrašla. "Jessica!!Moja najljubša nečakinja!" "Oh teta saj nimaš druge! haha" malo sva se nasmejale in pocartale, nato pa sem Pikija spustila da je norel po vrtu. "Teta? A ti lahko pomagam?" "nenen sej sem že skoraj končala..pojdi noter, Lola te bo postregla, kasneje se ti pridružim" "okej" sem rekla in nato odšla noter. "Jessica?Si to ti?" "Lola!!!!Kak dolgo se že nisva vidle!" Sledilo je objemanje in tako dalje. "s čim te lahko postrežem?" "nič ne bom, hvala. Zanima pa me..kje je..." "Tvoja soba??" "ja! kako si
[img]https://images.24ur.com/media/images/600xX/Sep2010/60518991.jpg%3F096e[/img]vedela kaj mislim?" "jojj JEssy..vedno ko si prišla sem si šla v sobo! hahah po stopnicah gor in naravnost." "okej hvala!" odšla sem po stopnisah ko sem zagledala vrata. Odprla sem jih.....

NEXT??
31. avgust 2012
next
31. avgust 2012
u105767
u105767
next
31. avgust 2012
u105793
u105793
Vstopila sem v majhno sobico. "Oh ta soba..vedno ko vstopim vanjo mi obudi spomine!" odšla sem do zaves in jih razgrnila. Pobrisala sem ves prah v sobi in se obrnila h postelji. Ti moji plišasti medvedki so kar čakali name! nato sem se spet šla razgledovat po moji sobi. Odprla sem okno in zadišal mi je vonj po sveže pokošeni travi."mmmmmm" sem zamomljala, enkrat globoko vdihnila in se lotila razgledovanja. Ozrla sem se do ličilne mizice. Na njej je bila zeloo prašna slika z zlatim okvirom. Obrisala sem prah in pogledala sliko.....takoj za tem sem planila v jok. Objemala sem sliko in jokala. Vjoku sem izgovarjala le ena in isti stavek "mami...oh moja mami...mami zakaj??" Nisem še vam povedala. Sama z očkom živiva v Villi Gomez. Mami mi je umrla pred nekaj leti v prometni nesreči, in takrat sva se z očkom preselila v Villo Gomez. Pred tem sva živela pri očkovi sestri, v tej hiši, podrobneje..na tej kmetiji. Teta ima tukaj konje, ki jih naravnost obužujem. Prenehala sem jokati, sliko odložila na svoje mesto, se preoblekla in odšla v hlev, k mojemu Fightu. Osedlala sem ga in odšla sva na kratko ježo okoli kmetije.
Soba:

SLika:

Jaz in Fight:

Kmetija:

Nextam ko bo 7 nextov...prej ne!
31. avgust 2012
next next next next next next next
01. september 2012
next !!!!!!!!!!
01. september 2012
u105793
u105793
okej okej nextam zdele
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko sva prišla nazaj na kmetijo, sem ga odsedlala, skrtačla, nakrmila in pocartala. Spet sem šla v mojo sobo in in pod posteljo našla staro zaprašeno kitaro, na kateri je pisalo. "Za mojo Jessi od mamice" Kitara je bila takšna:

Obrisala sem jo, ter jo lepo zloščila. Nato sem se posedla na kolo, in se odpeljala v trgovino z glasbili. Kupila sem si torbo, v katero bom lahko spravila kitaro. Spet sem se odpeljala domov, ko sem videla da se grmovje zeloooo trese. Stopila sem s kolesa in se počasi bližala grmovju ko je iz grmovja skočil majhen psiček oz. psička. "Kužek!!" sem zaklicala. Dvignila sem ga/jo in se ozrla okoli, češ da ga je kdo tukaj pustil. ni bilo ne duha ne sluha in sem kužka posadila v košaro na kolesu in se odpeljala domov k teti Valie. Bilo je že proti večeru, in z kitaro v torbi, ter Kužkoma, sem se odpravila domov. Preverila sem, da ni kakšnih paparazzijev in mirno smo lahko odšli v hišo. Ko sem odklenila in stopila v hišo. sem na tleh zagledala................
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXT???
01. september 2012
neeeext nujno!!!!!

glasujte zame plisss bom ful hvaležna
hvala

http://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-za-najboljso-pisateljico-na-igrah-123-by-3i-love-dogs-3/41005/5
01. september 2012
u105767
u105767
next.
01. september 2012
nexttt
01. september 2012
u105793
u105793
nextam ko se nam pridruži usaj een novi bralec ali bralka
01. september 2012
neext :3
01. september 2012
u105793
u105793
Ok zdej nextam za SpelcyLove:*
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Darilno škatlo. "le za koga je?" sem se potiho vprašala. Na škatli je bil en listek. Odtrgala sem ga in začela na glas brati. "Draga Jessy! Sledi škatlicam in jih ne odpiraj!! Tvoj/a skrit/i/a prijatelj/ica!" "oookej!" sem rekla in sledila škatlicam. Vodile so me v mojo sobo. V roki sem imela toliko škatelj, da na koncu nisem preko njih videla čisto nič. Odložila sem jih in prebrala listek na zadnji škatli ki me je čakala v sobi. Na njem je pisalo, da zdaj lahko odprem vse škatle. Nenadoma je pozvonilo na vratih. Hitro sem šla odpret in pred mano je stalo kup daril "wtf?!" sem rekla in izza daril je stopila ženska. "Gdč. Jessica Gomez?" "da.." "pošiljka za vas! " "aha...od koga pa?" "od Skritega prijatelja..joooj gospodična hitro..mudi se mi. Podpišite prosim." "o-o-okej!" podpisala sem in jih odpeljala v sobo. zdaj sem imela sobo polno daril

ter

in

Začela sem jih odpirat in spraševati le kdo jih je poslal!
V prvem darilu ki sem ga odprla je bil.....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja ok vem ni dolgi next sam useen next?
01. september 2012
next obvezno!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. september 2012
u105793
u105793
še tri al pa štiri nexte potrebujem
01. september 2012
u105767
u105767
next
01. september 2012
nextaaj
01. september 2012
u105793
u105793
kakšen novvi bralec? bralka?
01. september 2012
u89857
u89857
next
02. september 2012
neext
02. september 2012
u105793
u105793
Ok nextam zdej :$ rada vas maaam < 33
----------------------------------------------------------------------------------
……čisto novi fotoaparat. »fotoaparat!! aaa kdo me tak obožuje?!!« sem vzkiknila. Odprla sem drugo darilo in noter je bil povsem nov telefon. »omg!!Kake fene mam jaz..lol!!« odprla sem eno majnšo škatlico, in tam so ble slušalke za telefon. »uaau!« odprla sem še en zabojček in noter našla… »mikrofon?!! Povsem nov in samo zame?!! J-e-s-s-i-c-a…Jessica! Moje ime je zapisano na mikrofonu?!!omg!!« že sem bila čisto presrečna, ko se je ena veeelika škatla začela premikati. »oh my gosh..kaj pa je to?!« počasi sem se bližala škatli, nato sem jo odprla in vzkliknila »O moj bog!!Piki!!Lola!! hitro sem!« piki in lola sta hitro pritekla in tudi njima je zastal dih, kajti je iz škatle poskakala ceeela gruča majhnih psičkov. »Jooj…kaj naj z njimi?!« sem v skrbeh začela razmišljati. »ampak tako so prikupni!!«. Odprla sem še vsa darila in v njih so bli par čevljev, polno oblek……..In še vsega drugega. »le kje je ati..« sem pomislila, ko mi je zazvonil telefon. »oooh prvi klic na moj novi telefon!!« pogledala sem na telefon, prebrala: SKRITA ŠTEVILKA, se malo zamislila in v telefon rekla. »halo??« In tako je sledil pogovor: J- jaz, O-on/a
J- halo?
O- hej jessi!
J- emm…kdo kliče?
O- tvoj skriti oboževalec.
J-ahm..a lahko izvem tvoje ime in…kdo si..??
O-seveda! Sem tvoj novi sošolec, David.
J-Daavid.. lepo ime!
O- in so ti darila ušeč??
J- oh ja seveda…zanima me kaj naj s temi kužki….
O- zate so..zdaj so tvoja lastnina z njimi naredi kar hočeš.
J-okej.
O- a se lahko kje dobiva?
J-eem..okej kje??pa kdaj??
O- zdaj v parku?
J-okej, kje te najdem?
O-bom že jaz našel tebe!
J- okej se vidiva! Bay
O-bay
»o moj bog!! Piki, Lola…kaj naj oblečem?!!« Piki je šel v mojo garderobo z čevlji, lola pa me je posadila na posteljo in prav tako odšla v mojo garderobo. Piki mi je prinesel par novih čevljev, Lola pa mi je prinesla božaaansko obleko! »o hvala vidva!Samo naličiti se še moram.« Lola je šla spet nekaj iskat. Privlekla je moj novi BIIG kovček, da sem se naličila. Uredila sem se in se napotila v park. »o shit!Paparazziji!« tekla sem kolikor se da, paparazziji pa za mano..uh v teh petkah jim nisem mogla uiti. Zaustavla sem se in že so me nasuli z vprašanji. »kam pa grete tako urejeni?« »a grete na zmenek?« »kdo vam je poslal vsa ta darila?« »ali komaj čakate na jutršnji koncert?« in BLABLABLA Odgovarjala sem… »Grem na zmenek « »poslal mi jih je moj skrivni oboževalec.« »komaj čakam na jutršnji koncert in komaj čakam, da se ven znorim hahah. A ME LAHKO ZDAJ PUSTITE NA MIRU!!!!!!!!« sem zakričala zelooo glasno. Paparazziji so kar otrpnili jaz pa sem »šibala« dalje. Ko sem prispela do parka sem se ozirala če bi bil kje kakšen fant..ampak mislim da sem bila sama. Naenkrat sem za sabo zaslišala šumenje. »ojej…ne obračaj se ne obračaj se!« sem se v mislih drla. Naenkrat me je en tip kar ubjel. »wtf?!!« sem zakričala. Obrnila sem se in kar otrpnila. Zagledala sem osebo ki je že 6 let nisem videla….
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Še nekaj vprašanj.
Kdo misliš, da je ta oseba?
Ali ti je zgodba ušeč?
Imaš kakšne pripombe/pohvale?
Nadaljujem?
Če hošeš, da nadaljujen vtipkaj N E X T!
Tenkju << 333 :$
02. september 2012
u105793
u105793
še slikice:

Lola

David-- (ja biber je pa kaj..če te kaj moti ne beri več.....)

02. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg