Forum
Hojla !
Bile so počitnice in ravno sem zaključila šolo. Nenavadno za poletje je močno deževalo, bila je celo toča. Mami se je uničila najljubša roža, ki jo je imela na dvorišču. Vsi v hiši smo bili živčni saj smo izgubili našo muco Teddy. Ni je bilo nazaj. Mama je bila visoko noseča v devetem mesecu. Tri letna sestrica Amy in petletna sestrica Julia sta sedeli na kavču in se jokali. Moja dvojčica Marly je delala na telefon na Instargamu. Mama je mogla počivat, oče pa je bil ob njej. Mene in 11 letnega brata Grega so obsodili, da jo greva iskat. Na koncu sem šla samo jaz. Teddy je bila naša tri mesečna mačkica črne barve, ki smo jo pred enim mesecom posvojili iz zavetišča. Vsi smo se navezali nanjo, posebej jaz in kuža Piko. Našla sem jo pod sosedovim avtom, ki je bil poltočen od toče. Zamijavkala je, ko me je videla in mi skočila na ramo. Vzela sem jo v naročje in odšla v našo skromno hišo. Piko jo je vzel v svojo psoteljo kjer sta kasneje zaspala. Bila je ura 11 zvečer in ravno sem se odpravljala spat. Mama je začela kričat in jasno mi je bilo, da bo vsak čas rodila. Bila je noseča z punčko in fantkom. Naša družina je vendar zelo velika. Oče jo je odpeljal v bolnišnico in naju dve z Marly zadolžil, da poskrbiva za mlajše. To je bilo pred tremi leti in ati znova in znova pomavlja to zgodbo. Zdaj smo bili na rojstnem dnevu očetove in mamine edine nečakinje, ki je dopolnila sedem let in ji blebetal neumno zgodbo. Moja sestrična Rosaline se je kislo nasmehnila. Mamina edina sestra Karla, mati Rosaline je očeta prekinila in prižgali smo svečke na torti. Praznovali smo pri nas doma, ker imajo Rosaline, teta in stric čisto majhno stanovanje. Na mizo je skočila Teddy, pridružil se ji je še Piko. Potem so Rosaline, stric in teta odšli in končno je bilo konec druženja z družino. Namreč danes sem stara že 18 let. Moja triletna bratec Jonny in sestrica Cloe sta jokala tako kot zmeraj. Ker sem bila polnoletna sem že iskala novo hišo kamor se bi vselila. Poleg sem nameravala vzeti še tri letno Tedy in petlentnega Pikota. Mama mi je dovolila. Nameravala sem si kupiti še enega kužka pasme samojed, ki naj bi bila samička. Imela sem jo že rezervirano in ez en mesec naj bi jo dobila. Danes sem imela ogled moje nove hiše. Bila je zelo velika, z velikim ograjenim dvoriščem in zunanjim ter notranjim bazenom. Všeč mi je bila in stala je zelo malo, zato sem jo kupila. Odločila sem se, da začnem pakirati moje stvari. Ko sem se nasljedni dan zbudila sem imela že vse spakirano. Mama me je pospremila z solzami v očeh, oče pa ni rekel nič. Teddy in Pikotu je nova hiša bila zelo všeč. Piko je pasme veliki planšarski pes. Nova soseda stara 20 let je bila zelo prijazna. Ime ji je Emily, in rešuje potepuške mačke in pse. Ravno je rešila mamicoz devetimi mladički, ki so bili že dovolj stari za oddajo. Za njih in za mamico ni bilo prav nobenega zanimanja. Zaljubila sem se v črno samičko, ki je imela bel smrček. Ušeska je imela dol in bila je velike rasti. << Odrasla sem, vzela jo bom >> sem so mislila in odšla je z mano domov. Z njo sem odšla v trrgovino z živalmi kjer sem kupila vse stvari zanjo in jo poimenovala Kala. Emily me je vprašala če bom zdaj vzela samojedko in rekla sem, da jo bom seveda, čeprav mi je Emily namigovala, da bi namesto samojdke vzela še eno mešanko. Pa tega nisem storila. Kala se je cartala z Pikotom in Teddy, ki sta jo sprejelazelo dobro. Ob devetih zvečer me je obiskala Emily z vsemi osmimi mladiči, ki so ostali in mamico Lady, ki jo bo obdržala sama. Emily je povedala, da vedno obdrži vse mamice, zdaj jih ima že 7. Ponudila sem ji, da vsi mlaički čez noč prespijo pri meni. In tako je bilo. Rjav samček, navdane barve za katerega bi bilo najmanj možnosti, da bi ga kdo vzel se mi je zelo prikupil. Vendar ga nisem vzela. Zjutraj je Emily prišla po mladičke. Odšla sem v trgovino, ki je v naši ulici. Nakupila sem veliko čipsov in drugo. Potem pa sem srečala mojega sošolca iz osnovne šole z katerim sem plesala na valeti. Pozdravil me je in zapletla sva se v pogovor. Povedal mi je, da še vedno živi pri starših. To se mi je zdelo smiselno vendar kaj bi jaz živela še tam če pa nas bi bilo sedem otrokov. Ko sem prišla domov sem zagledala mojo celo družino kako je zvonila na vrata. Bila sem malo jezna, da so prišli vendar sem jih pogrešala, posebej mamo in atija. Ugotovili so, da imam lepšo in večjo hišo od njih. Mama je bila navdušena nad Kalo. Ko so odšli sem se začela jokati. Pogrešala sem družino. Čeprav so tečni in včasih nesrmani jih imam rada. Na sliki so mami, ati, Amy, Julia in Cloe.

20. junij 2016
u186827
u186827
Next
21. junij 2016
Adijo, zapuščam igre 123, če bi kdo rad pisal to zgodbico mi ni problema
29. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg