Forum
u99430
u99430
нєנ, тσ נє мσנα ρяνα zgσ∂вι¢α ιη υραм ∂α вσ σѕρєℓα σριѕσναℓα вσм єησ ∂яυžιησ, кι ιмαנσ νєℓιкσ σтяσк. σριѕσναℓα вσм נѕт єηα σѕєвσ ν тєנ ∂яυžιηι. тα ∂яυžιηα ηι gℓιн ηαנвσℓנ вσgαтα, αмραк ιмαנσ σ∂ ρяє∂ηιкσν νєℓιкσ ∂єηαяנα ιη νєℓιкσ нιšσ ησ ρα zαčηιмσ. 
нєנ ѕєм ∂αηα ѕтαяα ѕєм 16ℓєт ιη нσ∂ιм ν 1ℓєтηιк(∂αηѕ ѕмσ 21.6 נυтяι נє zα∂ηנι ∂αη šσℓє). ѕєм ιz ¢єℓנα. žινιм ν νєℓιкι ∂яυžιηι ѕαנ ηαѕ נє 10, 5ρяανιн ιη 5ρσѕνσנєηιн. ηιѕσмσ gℓιн ηαנвσℓנ вσgαтα ∂яυžιηα αмραк мαмσ σ∂ ρяє∂ηιкσν нιšσ ιη νєℓιкσ ∂єηαяנα. ηιмαм мαмє кєя נє υмяℓα ρяє∂ 1ℓєтσ.
ηα няναšкєм ιмαмσ нιšкσ ιη נє ℓєѕηα נє σв reki. тנα gяємσ ѕкσяαנ νѕαкč zα 2тє∂ηα ∂яυgαčє gяємσ ρα z šσℓσ νє∂ησ ηєкαм ηα мσяנє αℓι кαм ν gσяє zα 4∂ηι αℓι 7 мσgσčє ѕαмσ 3 яαzℓιčησ. ιмαм тυ∂ι ηαנвσℓšσ ρяιנαтєℓנι¢σ ѕαяσ, кι ηα žαℓσѕт ηιѕмα ѕσѕє∂ι тυ∂ι z ∂яυgιмι ѕє кαя ∂σвяσ яαzυмєм ℓє z мσηιкσ ѕє ηє кєя ѕє ∂єℓα ∂α נє gℓανηα ηα šσℓι ιη мє zαנєвανα кєя žινιм ν тαкσ νєℓιкι ∂яυžιηι.ρα ѕєנ ηιѕєм zαтσ נѕ кяινα ∂α ιмαм 4вяαтє ιη 5ѕєѕтєя ησ кαкσ gяємσ zαρσяє∂σмα (σ∂ ηαנαмℓαנšєgα ∂σ ηαנѕтαяєנšєgα )
ℓυкα 1ℓєтσ

αℓנαž 2ℓєтι

αηα 3ℓєтα

ηιкα 6ℓєт

мαяυšα 8ℓєт

ηιк 12ℓєт

тα∂єנα ιη тιηα 14ℓєт

∂αηα(נѕ) 16ℓєт

ηιησ 18ℓєт

ραč тσℓє נє мσנα ∂яυžιηα. αנα ρα נz ρℓєšєм нιρ нσρ. ι ℓσνє нιρ нσρ!!!!!!  zנυтяαנ мє נє zвυ∂ιℓα вυ∂ιℓкα ιη вιυ נє zα∂ηנι ∂αη šσℓє. нιтяσ ѕєм ѕє υѕтαℓα ιη ρяσν σ∂нιтєℓα ν кσραℓηι¢σ keя ∂яgαčє вι вιℓα žє zαѕє∂єηα, ѕєנ ∂яgαčє ιмαмσ 7кσραℓηι¢.нιтяσ ѕєм ѕι υмιℓα σвяαz ιη ѕкятαčιℓα zσвє. мαℓσ ѕєм ѕє šє ηαяƒυмαℓα. ρσтєм ѕєм ηαzαנ σ∂нιтєℓα ν ѕσвσ ιη ѕє σвℓєкℓα. σвℓєкℓα ѕєм ѕι мαנι¢σ ιη кяαткє нℓαčє.

ιz ѕρσ∂ηנєgα šтυкα σz. ѕρσ∂ηנєgα ηαѕтяσρנα נє žє αтα gσνσяιℓ ηαנ ρяι∂ємσ נєѕт тαм ѕσ вιℓι žє ѕкσяαנ νѕι ι∂ιησ ηιησтα ηι вιℓσ, кєя ση ιтαк zα∂ηנι ρяι∂є. zα נєѕт ѕмσ мєℓι ηυтєℓσ ηα ρяєρєčєη¢υ. тσ נѕ ηαנяαנš נєм. αтι נє яєкℓ ∂α ηαנ ρσнιтιмσ ∂яgαčє вσмσ zαмυ∂ιℓι ανтυвυѕ ιη žє gα ηι вιℓσ νєč кєя נє šєℓ ν ѕℓυžвσ zяανєη נє νzєℓ ℓυкαтα, αℓנαžα ιη αησ. νѕє ѕмσ ρσѕρяανιℓι ιz мιzє ιη σ∂нιтєℓι ηα вυѕ. ηα вυѕσ мє נє žє zαנєвαναℓ мσηιкα,кєя ѕмα ηα мσנσ ηєѕяєčσ ѕσѕє∂ι.ν šσℓι мє נє žє čαкαℓα ѕαяα. ηєкαנ ѕмα ѕє ρσgσναяנαℓι ρσтєм ѕмα ρα σ∂нιтєℓι ν яαzяє∂. ηα кση¢υ ρσυкσ ѕмσ ∂σвιℓι ѕρяιčєναℓα. ѕкσяαנ νѕє ѕєм мєℓα 5. ρσ ρσυкσ ѕєм ѕє ρσѕℓσνιℓα σ∂ νѕєн ѕσšσℓ¢єν. ηα кση¢υ ѕєм ѕє šє σ∂ ѕαяє ιη яєкℓα ѕєм נι ∂α мє ηαנ νѕαкιč ρσкℓιčє νѕαк ∂α яєкℓα נє ∂α вσ. σвנєℓι ѕмα ѕє ιη ѕє ρσѕℓσνιℓι. нмαℓυ мє נє žє čαкαℓ тιѕтι вυѕ αℓ мιηιвυѕ αℓ кα נє žє σ∂ αтιנα. ησтєя ѕєм ѕє νѕє∂ℓα ιη σ∂šℓι ѕмσ ρяσтι ∂σмυ νмєѕ ηαм נє яєкєℓ ∂α ∂αηєѕ мσяємσ ρσкαzαт ѕρяčνєαℓα кя נυтєя gяємσ ηα мσяנє. νѕι ѕмσ ρσкαzαℓαι ѕρяιčєναℓα. αтι נє вιℓα ρяє∂ νѕєм νєѕєℓ zα мєηє. ρσтєм ѕєм ρσкℓι¢αℓα ѕαяσ čє ρяι∂є н мєηι z∂αנℓє. čєz 15мιη נє žє вℓα ρяι мєηι z кσℓєѕσм. яєкℓα ѕєм נι ∂α gяєм נυтяι ηα мσяנє čє мι ρσмαgα ѕραкιяαт, яєкℓα נє ∂α вσ ιη zαčєℓι ѕмα ѕкραкιяαт νѕє ѕтναяι νzєℓα ѕмє 14мαנι¢ zα νѕαк ∂αη єησ, 10нℓαč кяαткιн, 5σвℓєкι¢, zα νѕαк ∂αη єησ ѕρσ∂ηנє ρєяιℓσ, 10ησgανι¢, 5ραѕσν, 2נσρ¢ι,1 тяєηιякσ, ∂νσנηє кανвσנкє. ρσтєм ѕєм ѕє ρσѕℓσνιℓα σ∂ ѕαяє ιη ѕє šℓα ѕтυšιяαт ιη ѕραт.
zנυтяαנ.....
ηєχт؟

ηєχтαм؟؟؟؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. julij 2012
u99430
u99430
ρяєנ ηιѕєм мσgℓα ∂αт νѕєн ѕℓιкιc тσℓє ѕσ šє:
ѕαяα

мσηιкα

ηαšα нιšα

10. julij 2012
u89003
u89003
NEXT
10. julij 2012
u94601
u94601
Next..!!.**
10. julij 2012
u99430
u99430
kaki 1 next pa nextam
10. julij 2012
u95620
u95620
neext
10. julij 2012
u96128
u96128
next sam z normalnimi črkami piš prosm
10. julij 2012
u99430
u99430
okej neke sem zašuštrala na worldu, ker sem pisala z vijolnčno barvo in z veliki črkami se zdaj ne bom več pisala tko, okej next pride čez pol ure mogoče mau več.
10. julij 2012
u93684
u93684
nextt
10. julij 2012
neeeeext
10. julij 2012
u99430
u99430
Zjutraj me je ati zbudil ob 7.00 groza. Vse je na enkrat tko da je dau muzko naglas. Hitro sem skočila na noge in ati mi je rekel da naj spakiram za Lukata, ker in ni meu včeri časa.Malo sem oklvelala potem sem pa le rekla da bom. V ottroški sobi je bila že Tadeja saj je pripravljala stvari za Aljaža., malo sma se pogovorajalui vmes ko sma pakirali stvari. Jaz sem v kovček za lukata dala 18bodijev, saj je ata rekel da misli da ni pranega stroja, 14hlač, 16majic, 10nogavic , 5jopic in 5dolgih hlač. Z tadejo sma v en kovček dala aljaževe in lukatove stvari in to kr mali kovček saj mali ne rabijo toliko stvari. Tisti kovček sma naflali do kraja. Potem sme js svoj kovček in lukatov in aljažev kovčk odnesla dol. Kjer so bili drugi. Za zajtrk smo imeli vsak 3tople sendviče. Potem sem se šla zrihratat ampak na mojo nesrečo so bile vse kopalnice povne. Drla sem se tini da naj gre vun. Ata je ap to vse slišal in rekel da se naj mal majn derem. Končn se je tinchek skibal vun iz kopalnice in jaz sem si urdila frizuro, skrtačila zobe in umila obraz. Ko smo bili vsi vspodaj nas je ata za vak slučajše prištel, bili smo usi. Potem smo se odpravili v bus. Js sem mogla sedet zraven Lukata. Prvo se je drel potem je pa končno zaspal. Jaz sem si vtaklnila v ošesa slušalke in poslušala skladbe. Na enkrat smo se tako vstavili da če ne bi bila priprasana bi poletela čez okno. No naš bus je bol novejši in ima vse povsod pase. Ata je po mikrofonu povedala da je vse uredo in da bomo hmalo prispeli. Vsi smo si odahnili in jaz sem naprej poslušala glasbo. Ptoem me je pa en razčedral biu je moj tečen brat, kaj ga js sovražim še z moniko bo rajš živela ko z ninotom. Hmalu za tem smo prispeli saj smo bili prvič tu ker jo je ata kupil pred 2tednoma. V rokah sem držala lukata in odšli smo notri, bilo je še kar lepo. Potem sem odhitela v drugo nastropje tam je pisalo kdo je v keri sobi. Jaz sem bila zraven Tine in Tadeje. Noo se se še kr zastopim z njima idino včasih imamo prepir zaradi kopalnic.popoldan je nekdo vstopil čez hišna vrata.......
Next?
Kdo je vstopil čez hišna vrata?
10. julij 2012
u95620
u95620
super da si pisala z normalnimi črkami je malo lažje za brat

neeext
10. julij 2012
u93684
u93684
nextt
10. julij 2012
u94601
u94601
Next..!!!.***
10. julij 2012
u99430
u99430
pa oprostite ker je tko kratek next pa še slikce ekr jih prej nisem mogla dat ker sem mogla neke nujn naredit ker drač bo bla brez compa
Avtobus

lesena hiša:

kuhinja na hrvaškem:

dnevna soba na hrvaškem

moja soba na hrvaškem

tam an desno je bla še ena postelja
10. julij 2012
u86030
u86030
next
10. julij 2012
u96128
u96128
next
10. julij 2012
u95620
u95620
neext
10. julij 2012
neeeeeeeext
11. julij 2012
u99430
u99430
jah pride zdjle next se sem ga že dans napisala ampak se mi ni dal iskat slik ker sem ga ob 1zjuter pisala . pridde tkoj
11. julij 2012
komaj čakam
11. julij 2012
u99430
u99430
Popoldan je nekdop vstopil čez hišna vrata bila je ena ženska dobedn je ni poznau.

Nik jo je vprašu kaj tu dela rekla je pa da išče mojega fotra oz. robija.

(fotr moj)
Ooooo vsi smo začudeno pogledal ker smo ta cajt se že vsi zbrali. Vsi smo si misli da ma fotr že novo in pomojem se bo tudi izkazalo tako. Potem smo se zbrali na pesku ki je bi pri reki. Js sem rekla da mislim da je ta ženska ljubica od našega fotra. Ampak vsi še nismo preboleli naše mame mogoče jo je fotr že??????? Vsak je neke povedu na koncu smo bili skoraj vsi za to da je ta fotrova punca. Potem smo vsi odšli v hišo nazaj, notri smo zagledali fotra kak se poljublja z tisto žensko, oči so nam skor z jamic padle ampak smo rajš odhitel, da nas ne bi fotr vidu. Potem smo se vsi zbral v ninotovi sobi in razmišljal. Ker na enkrat je Nino rekel, ki je mau poznau to žensko da ima 6otrok wtf in če predjo h nam živt še 6 otrok, omg smo vsi rekli hkrati, rekla sem ne ne že tok nas je toliko ne more nas bit še več no!!!!! Vsi so se strinjali z mano. Potem se je Tina oglasila da se bomo mogli sprijaznit s tem če pridejo h nam živet ampak če h nam pridejo živet ne bo mogo met vsak svoje sobe. Nino, ki itak vse ve je rekel da bomo jo imeli ker itak je še podstrešje vzgori. Maruša se je oglasila da tam ne more bit dobdn ker popolnoma nič ni vzgoraj. Jah bomo pa zrihtali a ne da???????? Je reku Nino dobedn ni nič reku mislim da vsaj enkrat Nino ni meu prav. Potem se je pa le Nik ki ga je malo to zanimalo oglasila ja bomo. Drugi pa še vedno tihi kot miši. Potem nas je ata poklical da naj pridemo dol da bo nam neke pvoedal vsi smo že vedeli kaj. No pač ko smo priderveli do kuhinje kjer je bil s to žensko
j-jaz,v-vsi,f-fotr-n-nino
f-no tole je pa moja punca
v-vemo
f-no je tinkara novak
n-vem
f-kak pa ti to veš
n-jah pogledu na net pa prej se nam je predstavila
f-aja, no ona ma 6 otrok.....
v-vemo
n-pokazal sem jim na netu
f- no jutri pridejo h nam sem potem pa še domou
v-wtf, ati no ne more nas bit 16 no!?!?!
f- jah mogli se bote sprijaznit
nika- no jaz jih itak, upam da mate kako hščerko mojih let
tinkara- ja, mislim da ma Nia glih tok let ko ti
f- no pač boste se mogli spriaznit
j- no ok ampak pod enim pogojem da boš zrihtu podstrešje v najkrajšem času ker si ne mislim dovgo delit z kom sobo.
f- okej bom
nik-(pač je bistra glavca) ja kak bota pa vidva za 16otrok lahko poskrbela???????
f- nam gre dober pa nas je 10, zdaj boma pa dva in bo še lažje
j-brez pomote vem, da ti narošač kuharco da ti pripelje hrano ker sem vidla enkrat avto
f- pa kaj potem, sej niste jedl kake zamrzjene hrane in pizz ane
n-to glih ne ampak včasih ni blo glih najbolš
f- ja vem
v- okej sprejeli bomo še 6 članov
j- tako je
tinkara- no res hvala da ste se sprjaznili s tem potem jih pripelem da se spoprijatlejite juter bomo pa tu živeli.
Hmalu se je pripreljal avto......
Next?
11. julij 2012
u99430
u99430
pa oprostite ker je mau bol bedn ker res nimam idej
11. julij 2012
NE GOVORI DA JE BEDNO KER NI!!!!!!!!!!!
11. julij 2012
AIA PA NEEEEXT
11. julij 2012
u99430
u99430
Je je!!!!!!!!!!!! fak no ne more bit v družini 16otrok jst poznam ene ko jih je 12 za 16 pa še slišali nisem haha zto je bedn!!
11. julij 2012
hahaha saj pa je samo zgodbica...mal domišlije pa že mor bit
11. julij 2012
u99430
u99430
jah no za mene je mau bedn za druge vas pa ne vem.
11. julij 2012
next
11. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg