Forum
u133544
u133544
hajj! js sm ksenja torej, to je moja druga zgodbica in idejo, da bi skupej pisale je dala onedirection198 in tko smo se odločile, da bomo skupej pisale zgodbico.
upam, da vm bo ušeč pa da ne boste preveč strogi )
no, tukej je naslounca:

file:///C:/Users/Edo/Pictures/2013-03-25/ONED.jpg
tukej je pa trailer:
https://www.wevideo.com/hub/#media/ci/206170514?timelineId=206148628

zdej pa pejmo k zgodbici:
~Barbara Holmes~
''Mogoče bi jo lahko poslala v internat…'' ''Ali ni to malo predaleč? Ne bi je videla velikokrat.'' To sem poslušala med tem, ko sem sedela na stopnicah. Me res hočeta preseliti v internat? Saj nimam problemov v tukaj. Res je, da nimam nobenih prijateljev, vendar nimam nič proti tem. Tako se izognem težavam, ki jih imaš v prijateljstvu. Ne pravim, da me kdo na šoli zmerja, vsi me ignorirajo in tako je še najbolje.
No, spet sem se spomnila na pogovor mojih staršev. Oziroma bi lahko rekli enega starša in mačehe. Mama in oče sta se ločila, ko sem bila še čisto majhna, zato se mame tudi ne spomnim dobro. Poznam jo le s slik.
No, spet sem z mojim nakladanjem prešla na drugo temo. Ne morem verjeti, da me hočeta poslati v internat. Ob tej misli sem se počutila nekako izdano in jezno ob enem. Po dolgem premišljevanju mi je prekipelo, zato sem odšla do njiju. ''Me res hočeta poslati v internat?!! Kaj, sem tu preveč? Prevelika nadloga?? Tako se ne bomo videli več mesecev!! Kakor hočeta! Ali želita, da naj spakiram takoj?!! Že gre že grem! Spakirati! Verjetno si mislita: prej ko odide, prej bo več miru pri tej hiši….'' Jezno sem odšla po stopnicah do moje sobe. Zaslišala sem trkanje. ''Brbara, saj veš, da te nočem izgubiti. Nočeva te poslati v internat zato, ker naj bi imela tu več miru. Zelo te bova pogrešala. Zelo dolgo sva se odločevala, ali naj te pošljeva ali ne. Tako sva se odločila, saj bo bolje zate. Šolo boš imela bližje, mogoče boš spoznala kakšne nove prijatelje… tam te čaka boljše življenje Barbara…'' Tako je svojo pripoved končal oče. Nato je odšel iz sobe… ostala sem sama. Ugotovila sem, da ima v bistvu oče prav. Mogoče me tam čaka boljše življenje!
Zdaj sem že kar veselo poskočila, iz omare vzela kovčke in začela pakirati vse stvari, ki jih bom potrebovala. Edino, kar me skrbi je to, da tam mogoče ljudje ne bodo prijazni…. A pozabimo na skrbi. Odpravimo se avanturam naproti! Ali internat sploh je taka avantura? No, saj ni važno….
Ohh, kakšna pozabljivka sem. Pozabila sem se predstaviti. No, moje ime je Barbara. Kot že veste sta se oče in mama ločila, ko sem bila majhna. Nato se je oče poročil z Mario, o mami in njeni družini pa ne vem ničesar. Kot je očitno, me bodo poslali v internat.
Končno sem končala s pakiranjem, kar mi je vzelo veliko časa in energije. Odšla sem v spodnje nadstropje. Tam sem videla Mario in očeta na telefonu. Verjetno se pogovarjajo s šefico/šefom tistega internata. Ah, saj ni tako pomembno. Se ne vtikam v njuna življenja tako, kot se onadva v moja. Ker mi je postalo dolgčas, sem vzela robčke in svojo rit prestavila pred televizor. Na ključku sem imel shranjen moj najljubši film: The Notebook. Saj vem, saj vem. Oh, kako bedno! Kera romantična cmera bla bla bla…
Ko sem gledala film, me je kar sredi filma zmanjkalo. Sanjala sem o…..

✝Prvi vtis?
✝O čem je Barbara sanjala?
✝Next?
10. junij 2014
u133544
u133544
[img]file:///C:/Users/Edo/Pictures/2013-03-25/ONED.jpg[img]
10. junij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
ful dober
ne vem
jaaa
10. junij 2014
1.Super je
2.O svoji mami pa njeni družini
3.Ja,next
11. junij 2014
✝Prvi vtis? Odlično<3
✝O čem je Barbara sanjala? nwm
✝Next? NEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
11. junij 2014
u60555
u60555
✝Prvi vtis? Popolno
✝O čem je Barbara sanjala? IC BUT IDK
✝Next? Sure!!
11. junij 2014
✝Prvi vtis? waw ful fajni začetek
✝O čem je Barbara sanjala? o mami?
✝Next? še vprašaš?
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. junij 2014
✝Prvi vtis? Super
✝O čem je Barbara sanjala? o tem kako bo v tem internatu?
✝Next? Itak
11. junij 2014
1next
2the best
3o ......ka pa vem
4nextttttttttttt!!
11. junij 2014
u142585
u142585
✝Prvi vtis? Popuno
✝O čem je Barbara sanjala? O mami?
✝Next? Jaaa
11. junij 2014
u165907
u165907
✝Prvi vtis? super
✝O čem je Barbara sanjala? mami ?
✝Next? itak
neeext
11. junij 2014
~Chloe Simpson~
"Chloe prosim pridi dol pogovoriti se moramo" je iz spodnjega nastropja
zavpila mami. Šla sem dol v dnevno sobo in tam zagledala starša.
"Ljubica prosim usedi se na kavč nekaj bi ti rada povedala" je rekel očka.
Ubogala sem ga in se usedla . "Glej nevem kako nej ti pove to ampak midva
z očkom sva se odločila da te pošleva v internat" je rekla mama.
"Kaj a sta vidva zmešana tukaj imam veliko prijateljev in jih nočem zapustit"
sem se drla na njiju. "Mlada dam ti se pa neboš drla na naju je očka povzdvignil glas.
"In pojdi v svojo sobo spakirat stvari" je rekla mami.
Stekla sem v svojo sobo ter se vrgla na pojsteljo in začelaj jokat.
Zakaj se to meni dogaj, zakaj sploh morm v internat sem se spraševala.
Ko sem se umirila sem iz pod pojstelje vzela kovček in začela pakirati.
Oprostite pozabila sem se vam predstavit sem Chloe Simpson.
Kot že veste imem veliko prijateljev ki jih nočem zapustit.
Starša pa me hočeta dati v internat.
Ko sem končala z pakiranjem sem poklicala prijatelice, da se
dobim, ker jim moram nekaj povedati.
Zmenile smo se, da se dobimo ob sedmih v gostilni.
Med tem časom sem se šla uredit. Ter premišljevala kako jim naj povem, da
sta me starša poslala v internat.
Kmalu je bila ura toliko, da sem mogla iti.
Ko sem prišla so bil že vsi tam.
"Živjo" sem jih pozdravila. "Živjo" so me tudi oni pozdravili.
"Kot veste vam morm nekaj povedat" .
"Moja starša sta se odločila, da pošljeta v internat" sem rekla.
"Zakaj pa boš morala iti v internat" je rekla Ella. "Še sama
nevem zakaj" sem ji odgovorila. "Pogrešali te bomo" so rekli
in nato smo se objeli.
Prišel je natakar in naročili smo. "Jaz grem smo na stranišče takoj pridem
nazaj " sem rekla.
Ko sem prišla nazaj iz stranišča sem zaslišala kako grdo govorijo o meni,
Naprimer "kok je Chloe tečna še bolš da gre v internat sploh jo nebomo
pogrešali".
Ko sem to slišala sem stekla iz gostilne naravnost domov ter
začela jokati. Ko sem prišla domov sem hito zdrvela v svojo sobo
in se vrgla na pojsteljo ter začela še bolj jokat.
Kako si dovolijo mislila sem, da smo prijatelji. Nekaj čas
sem jokala na pojstelji in smilila sma sebi.
Ne nesmem jokati zaradi njih ker sem končno ugotovila
da niso moji pravi prijatelji in ne zaslužijio si mojih solz.
Nato sem vsa objokana kmalu zaspala.

1.Kako se vam zdi?
2.Next!?
11. junij 2014
u165907
u165907
1.Kako se vam zdi? super
2.Next!? ja
neeeeext
11. junij 2014
1.Kako se vam zdi? Zelo super
2.Next!? Ja
Next
11. junij 2014
u142585
u142585
1.Kako se vam zdi? Popuno.
2.Next!? Ja
11. junij 2014
1.Kako se vam zdi? Krasno
2.Next!? Ja
11. junij 2014
prijatelji pa taki
1.Kako se vam zdi? waw ful je fajn
torej bojo v zgodbici dve punce ko očitno niso glih neki priljubljene
zanimiva ideja
i like it
2.Next!? še vprašaš?
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. junij 2014
next
12. junij 2014
Neeeext
12. junij 2014
u155253
u155253
Next
12. junij 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeext :$
13. junij 2014
u60555
u60555
next
13. junij 2014
u133544
u133544
okej vem da ni blo dolg cajta next sm sm hotla vidt če lohk dobimo kej več nextou pa še cajta nism mela dost.
se opravičujem za tratenje vašga cajta k ''morte'' tale next prebrt. se opravičujem ker je bedn sm res nimam idej....
no js sm se odločla da bom začela posvečat nexte in tale je posvečen sweet love <3 k je še največ napisala
kakorkol tuki je ta bedn next:

Sanjala sem o mami in kako bi bilo če bi bila še tukaj. Mogoče ne bi odšla v internat.. ampak mogoče potem ne bi imela novega začetka kot ga bom imela zdaj ko odhajam. Sanjala sem njene dolge rjave lase in zelene oči ki so se lesketale v soncu. Bila je nasmejana. A to je le spomin s slik. Ne vem, kakšna je v resnici bila oziroma kakšna je.
Zbudila sem se. Bila sem zmedena. Nisem vedela kje sem. Stekla sem v spodnje nadstropje in tam v kotu zagledala mojo rolko. Hitro sem si obula vansice in vzela mojo rolko. Odšla sem ven na pločnik in se pognala po klancu navzdol. Moja ulica je bila res majhna, a kljub temu čudovita. Ljudje so zelo prijazni. Vsi so me kar pozdravljali, ko sem se vozila mimo njihovih hiš. Nato pa sem zagledala Jakoba. Živel je v naši ulici in bil je tako lep. Priznam, malo mi je ušeč. Pozdravil me je in jaz sem njega nazaj, a ko sem dvignila roko, da bi mu pomahala, sem izgubila ravnotežje in sem padla. Hitro je do mene pritekel Jakob in me spraševal, če sem v redu. Edino, kar je bilo trenutno v moji glavi je bilo to, kakšno sramoto sem si naredila pred njim. Zasmejala sem se in pokimala. Videti je bilo, kot da si je oddahnil. Bila sem začudena, da ga sploh zanima, kako sem.
Ponudil mi je roko in sprejela sem jo (). Pomagal mi je vstati. ''Kako to, da te sploh zanima kako se počutim in če sem sploh živa?'' sem ga vprašala. Ne vem od kje sem zbrala pogum da sem ga to vprašala oziroma ga sploh ogovorila. ''Ali si za en sprehod?'' me je vprašal in jaz sem seveda pokimala. Jakob Benett me je povabil na sprehod. Kar nisem verjela da sem živa. Morala sem se večkrat uščipniti, da sem preverila, da to le niso sanje.
''Veš Barbara, nekaj ti moram povedati. To mi že dolgo leži na srcu…'' je začel pogovor. ''Seveda, kar povej'' sem veselo in čim bolj sproščeno odgovorila čeprav sem bila zelo živčna. ''No, ne vem kako naj to povem…'' vse bolj me je skrbelo. ''Že kar nekaj časa si mi všeč, vendar ne vem, kako ti čutiš do mene.'' Nisem mogla verjeti kaj mi je ravnokar povedal. Kar ustavila sem se. ''Jakob, ali si res tako neumen, da sem ti všeč? Mislim, poglej se, nato pa poglej še mene. Na šoli je veliko drugih zelo lepih punc, ki so boljše od mene…'' to je bilo sicer res. Imam velike probleme s samozavestjo… ''Res, da je veliko lepih punc, vendar ti si tista katera mi zmeša glavo, ko jo zagledam. One so le navadne smrklje, ki si želijo vse takoj. Ti si drugačna. Si sproščena in ne vzameš stvari preveč resno. To mi je na tebi všeč. Veliko boljša si od tistih. Do tebe gojim posebna čustva. Edino, kar me zanima je, kaj ti čutiš do mene.'' Bila sem v šoku. Jaz, Barbara Holmes, sem všeč Jakobu Benettu? Tega res nisem pričakovala. Bila sem tako zmedena in nič nisem odgovorila. ''Torej?'' me je vprašal Jakob. ''Seveda si tudi ti meni všeč. Kar nekaj let… nisem imela dovolj poguma da bi ti to povedala, a zdaj ti lahko končno izpovem svoja čustva. Neznansko si mi všeč. Ne morem si pomagati. Tvoje modre oči me čisto obnorijo. Mislim, da si zelo lep.'' Videl se je majhen nasmešek na njegovem obrazu. Zardela sem, zato sem pogledala v tla. Kar naenkrat pa sem začutila mehke in tople roke okoli mojega pasu. Tako lepo je dišal. Tako sva objeta sedela na klopci kar nekaj minut…
''Torej…. Am…. Bi mogoče… ne vem no… šla z mano na zmenek? V kakšen kino ali kaj takega?'' bila sem presrečna, da se mi je to zgodilo. ''Z veseljem''. ''pote pridem v petek zvečer ob osmi uri. Bodi pripravljena''. Je igrivo rekel, jaz pa sem le pokimala. Nato je moral oditi, jaz pa sem se še malo sprehodila po naši ulici z rolko v roki. Premišljevala sem, kaj se je ravnokar zgodilo. Ne bi mogla biti bolj vesela, vendar nisem vedela v kaj se spuščam… nato sem odšla domov. Hitro sem skočila pod tuš nato pa v pižamo in odšla spat.

hahah no tukej je. vem da je kratek....
18. junij 2014
u142585
u142585
neext!
18. junij 2014
omg sploh ni bedn
men je ful fajn
sam nwm zaka sam naj ne bo z jakobom
komi čakam da spozna 1D
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
18. junij 2014
pa hvala za posvečen next
18. junij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
18. junij 2014
u155253
u155253
Neext
18. junij 2014
Next,pa ful je fajn
19. junij 2014
next
21. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg