Forum

Zgodba o ljubezni, ki pride nepričakovano ko Shannon to najmanj pričakuje. Ko ji večina ljudi obrne hrbet zaradi njega, ker vsi pravijo da ni dovolj primeren za njo.
Zgodba govori o 18 letni Shannon Winston. Shannon je čisto navadna najstnica, ki obiskuje 3.letnik srednje dramske šole. V prostem času rada preživlja popoldneve doma s filmi ali prijateljicami. Trdi da nikoli ne bo zaljubljena, dokler se na šoli ne pojavi on, Zac. Vendar ne kot dijak ampak kot učitelj. Že ko se prvič zagledata v učilnici začneta v bližini drug drugega čutit nekaj nenavadnega, nekaj prepovedanega. Shannon se najprej izogiba kakšnemu stiku z njim, vendar kmalu ne more več in nekega dne po pouku gre v njegovo učilnico, kjer ostaneta sama. Začneta se pogovarjat o vsem mogočem, ne kot dijakinja in učitelj, vendar kot dva človeka ki sta se spoznala nekje drugje in se začenja med njima razvijat simpatija. Nihče od njiju ne želi da bi bila v nevarnosti in bi Zac zgubil službo ali pa bi Shannon vrgli s šole, saj si želi postati igralka. Shannon zato po pogovoru raje pobegne. Med hojo po mestu je objokana, vendar najprej ne razume zakaj. Potem pa razmišlja da se je zaljubila v svojega učitelja. Tudi Zac čuti isto. Pa jima bo uspelo skrivati in ohraniti to svojo ljubezen?

Bil je večer, dan pred začetkom novega šolskega leta. Sedela sem na kavču in gledala nek dolgočasen film. Razmišljala sem o tem kako hitro je minilo to poletje. Poletje je bil moj najljubši letni čas saj sem se poleti vedno lahko sprostila. Najraje sem bila doma in gledala filme, saj sem si zelo želela postati filmska igralka, zato sem obiskovala tudi takšno šolo. Nič drugega me ni zanimalo. Zaspala sem kar tam na kavču, kar ni bilo prvič. Večkrat sem zaspala na kavču zvečer in me je oče kot majhno punčko nesel v sobo v posteljo. Naslednje jutro sem se zbudila in noter je vstopila mama.
''Shan skoraj bi zamudila svoj prvi dan šole!'' je zavpila in pokazala na uro.
Prijela sem se za glavo in hitro planila pokonci do omare. Imela sem občutek da bo to šolsko leto zabavno kot še nikoli do zdaj saj sem imela rada šolo. Pogledala sem po omari in razmišljala kaj bi oblekla, nazadnje sem se odločila za skater kratko rdeče krilo in črne nadkolenke ter belo majico, obula pa sem kar navadne črne allstarke, ki sem jih imela najraje. Lase sem si spustila da so mi prosto padali po hrbtu in ramenih. Še naličila sem se in bila sem pripravljena na nove dogodivščine. Nisem imela časa zajtrkovati, saj sem bila malo pozna, zato sem se kar odpravila na avtobus, ki je že čakal na postaji v bližini naše hiše. Med hojo po ulici sem na koncu ulice zagledala selitveni kombi s pohištvom pred hišo, kjer je stanovala neka družina, a se je pred kratkim odselila. Očitno so hišo že prodali in se je noter vselil nekdo drug. Skomignila sem z rameni in hodila naprej do avtobusa. Prerinila sem se do sedeža in sedla. Do šole sem se vozila kakšnih petnajst minut, tako da mi je vožnja vedno minila zelo hitro. Kmalu smo prispeli do šole. Na pločniku me je že čakala moja najboljša prijateljica Kristen, ki je bila znana po tem da se je vedno šalila in vedno je bila nasmejana. Stekla sem do nje in jo močno objela, saj se nisva videli celo poletje ker je bila na počitnicah v Španiji.
''Pogrešala sem te pošast.'' Je rekla in me skuštrala po laseh.
Ja, klicala me je pošast, ker pravi da znam vedno presenetit in ko se razjezim je tako kot da bi se v mene naselila pošast.
''Tudi jaz tebe, zelo. Vse mi moraš povedati kako je bilo.''
''Saj bom, vendar ti morem povedati nekaj drugega prej. Novega učitelja smo dobili, ki bo tudi naš razrednik.'' Je rekla.
''Kaj pa Finnova?'' sem se začudila.
''Govori se da naj bi imela neke težave z možem in jo je pretepel in je v bolnišnici in je dala odpoved.'' Mi je razložila.
''O moj bog…'' sem zamomljala.
''Pridi greva noter, mrzlo je.'' Je zastokala in me prijela pod roko.
Stekli sva v šolo. Sedli sva na najino klopco na hodniku, vedno sva med odmori sedeli tam in klepetali. Tudi zdaj sva delali isto. Pripovedovala mi je zgodbe o Španiji, povedala mi je vse o fantih ki jih je spoznala tam in se je izkazalo da niso resni. Jaz in Kristen sva bili samski. Imeli sva obe že nekaj fantov vendar se pač ni izšlo, nikoli se nisem s tem tako obremenjevala, vedela sem da nekega dne bo prišel kakšen, ki mi bo zmešal glavo. Ob vseh teh pogovorih sem postala žejna.
''Grem samo do avtomata po vodo.'' Sem rekla in zasmejala se je.
''Moja pošast je vedno žejna.'' Je rekla.
Zasmejala sem se in se odpravila na drug konec hodnika k avtomatu. Bila je takšna gneča tam da nisem gledala kje hodim, saj nisem niti nič videla. Naletela sem na neko šolsko torbo, ki jo je nekdo kar vrgel tam na tla. Spotaknila sem se in skoraj padla, vendar me je nekdo ujel. Pogledala sem in zagledala moškega, ki je bil malo starejši kot jaz, vendar je deloval mlajši. Imel je kratke rjave lase in prelepe sivo-zelene oči.
''Hvala..Jaz..Gneča je..In…'' sem momljala.
''Je že vredu, saj razumem.'' Je rekel in se mi nasmehnil.
Mislim, da sem zardela tako da je opazil. Še vedno me je držal.
''Oh, oprosti…Jaz..'' spet sem kar nekaj momljala. Prijela sem se za glavo.
''Naslednjič raje ne hodi v to gnečo.'' Je rekel in se spet nasmehnil.
''Prav imaš.'' Sem rekla in oba sva se tokrat zasmejala. Obrnila sem se in stekla nazaj do Kristen. Še vedno je sedela tam in me opazovala.
''Kdo je bil pa tisti tam, ki te je tako držal?'' je vprašala in se nagajivo zasmejala.
''Ugh kako sem trapasta, nisem ga vprašala za ime.'' Sem zastokala.
''Še ga pa boš, najverjetneje je nov tukaj na šoli in bo potreboval koga da mu jo razkaže kajne.'' Je rekla in se zasmejala.
''No ja imaš prav.'' Sem rekla.
Nato se je oglasil šolski zvonec in odpravili sva se v učilnico, kjer so že bili najini sošolci. Gledala sem po razredu če ga bom kje videla, če je slučajno moj sošolec, vendar ga ni bilo. Zdel se mi je res zelo simpatičen. Potem so se odprla vrata in zagledala sem njega skupaj z našim ravnateljem.
''Najin sošolec bo.'' Mi je zašepetala Kristen na uho in se nasmehnila.
Tudi jaz sem postala vesela. Postavila sta se pred tablo in on je odložil svoje stvari na mizo.
''Kot ste že najverjetneje slišali, gospa Finn ne dela več tukaj, ne bo je več nazaj. Zamenjal jo je gospod Efron, več pa vam bo povedal kar on sam.'' je razložil ravnatelj in šel ven.
Debelo sem pogledala in Kristen prav tako.
08. oktober 2015
u161393
u161393
next!.
Lajkam
Ušeč mi je!!
Tako ali tako bo pa to še ena TOP zgodbica izpod tvojih prstov!
08. oktober 2015
u113053
u113053
Next, super izgleda
08. oktober 2015
next+ nova bralka
08. oktober 2015
Neeeeeeeext
08. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeext!!!
09. oktober 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttt
se opravičujem sam iščem ljudi ki bi brali tole
https://www.igre123.com/forum/tema//106201/
09. oktober 2015
next next next!! <3
09. oktober 2015
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
ful top
+nova bralka
09. oktober 2015

Stopil je na sredino. Najine oči so se srečale. Hitro sem odmaknila pogled. Počutila sem e osramočeno saj sem z njim na hodniku govorila kot da je moj sošolec.
''Torej kot že najbrž veste, moje ime je Zac Efron in sem vaš novi razrednik in učitelj.'' Je povedal.
''Lepotec.'' Je rekla sošolka, ki je sedela za menoj. Ni je slišal.
''Najprej bom preveril vaša imena na seznamu da vas spoznam.'' Je rekel in vzel seznam v roke.
Vsakega posebej je poklical in ga vprašal s čim se ukvarja in podobno. Opazovala sem ga. Njegove prelepe oči so se mu svetile, videlo se je kako uživa v svojem delu. Do vseh je bil tako prijazen in se je tudi kaj pošalil. S kotom očesa sem včasih opazila da me gleda, ampak to najverjetneje zato da vidi če sem pridna. Kristen mi je nekaj govorila, vendar sem bila z mislimi čisto drugje, pri njemu. Počutila sem se hkrati zelo grozno. Tudi če bi lahko karkoli imela on ne bi imel mene ampak kakšno pravo žensko, jaz sem po obnašanju še vedno otrok.
''Shannon Winston.'' Je rekel moje ime.
Počasi in previdno sem vstala. Ko je videl da sem to jaz se je naslonil na mizo in prekrižal roke. Najine oči so se spet srečale. Začele so se mi tresti roke, vendar na srečo ni opazil.
''Gospodična Winston, povejte mi kaj najraje počnete v prostem času.'' Je rekel in čakal na odgovor.
''Filme gledam.'' Sem odgovorila.
''No to je pa super, se lahko naučite kaj od igranja.'' Je rekel in se nasmehnil.
Še sama sem se nasmehnila in sedla nazaj.
''Shan opazil je da so se ti tresle roke.'' Mi je zašepetala Kristen.
''Ni opazil.'' Sem zašepetala nazaj. Zasmejala se je in zmajala z glavo.
Do konca te ure sem bila zamišljena in z mislimi čisto drugje. Kaj mi je naredil? Vedno sem lahko pridno sodelovala pri pouku. Ko je zazvonilo sem hitro stekla iz učilnice na hodnik k moji omarici.
''Hej pošast si vredu?'' me je vprašala Kristen, ki je pritekla za menoj.
''Sem ja.'' Sem odvrnila.
''Takšne te nisem navajena.'' Je rekla začudeno in začela brskat po svoji torbi.
''Kaj počneš?'' sem jo vprašala.
''Iščem telefon da pokličem psihijatra ker se ti je zmešalo.'' Se je pošalila.
''Ni se mi zmešalo.'' Sem zastokala in sedla kar na tla.
Prisedla je k meni.
''Čakaj malo.. Učitelj Efron?''
Hitro sem ji prekrila usta z roko. Če bi naju kdo slišal bi bilo hudo.
''Torej si se zatreskala vanj na prvi pogled?'' je vprašala bolj potiho.
''Kaj? Ne.'' Sem hitro rekla in vzela torbo in vstala, tudi ona je naredila isto.
Mimo je prišel on, Zac. Pogledal me je in ni umaknil pogleda dokler se ni zaletel v steno na koncu hodnika, ker je šel predaleč. Listi, ki jih je imel v roki so mu padli z rok. Drugi dijaki so se smejali, jaz pa sem šla do njega in mu pomagala pobrati liste, saj sem na nek način jaz kriva za to, ker me je gledal. Vsi so se nehali smejati in so se delali kot da nič ni. Sklonila sem se in mu pomagala. Pogledal me je.
''Ah…Hvala gospodična Winston.'' Mi je hvaležno rekel.
Nasmehnila sem se in mu v roke dala liste, ki so mu padli. Nasmehnil se je in se obrnil da bi šel, vendar sem ga ustavila.
''Gospod Efron…'' sem rekla.
Obrnil se je nazaj k meni.
''Rada bi se vam opravičila za prej ko sem vas prvič videla, zamenjala sem vas za nekoga mlajšega.'' Sem mu rekla, on pa se je zasmejal.
''Ne skrbite, to se mi dogaja ves čas, ko bom star 30 let bo že malo drugače.'' Je rekel in oba sva se zasmejala.
Prekinil naju je zvonec. Stekla sem so Kristen in šli sva k pouku. Končno sem bila lahko malo bolj zbrana kot prej pri Zacu.
10. oktober 2015
next
10. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
10. oktober 2015
u113053
u113053
Uf spet stene hahahah I kinda like this white shit *wall* hahaha zaj bom še js to začela k je nekam popularno ratal hahaha

super je, NEXT
10. oktober 2015
u161393
u161393
next!.
10. oktober 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
stena včasih pomagajo
10. oktober 2015
u193093
u193093
https://www.igre123.com/forum/tema//106201/bi kdo bral
sori za oglaševanje
10. oktober 2015
Super neeeexxxtttt
10. oktober 2015
neeeeext!!! <3
10. oktober 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. oktober 2015

Po pouku sem takoj tekla na avtobus in domov, saj sem želela čimprej v miru premisliti o vsem. Ko sem prispela sem na srečo bila še sama doma. Vrgla sem se na mojo posteljo. Bila sem jezna na sebe. Globoko v sebi mi je bilo vseeno za to da je on učitelj in jaz njegova učenka. Zakaj za vraga sem že razmišljala o tem če sem ga šele spoznala. Kako lahko začneš imeti neka čustva do človeka, ki ga sploh ne poznaš dobro? To se mi ni nikoli zgodilo. S prejšnjimi fanti nikoli. Ko sem jih spoznala mi sploh niso bili všeč. Vedno so se oni trudili da sem se nekako omehčala. To kar se mi pa dogaja zdaj je pa nenavadno. Še sama se ne prepoznam. Že cel dan je v mojih mislih.
''Shan pico sva prinesla!'' je zavpila mama iz spodnjega nadstropja.
Vstala sem in stekla dol ter že začela jesti pico.
''Si pa lačna.'' je rekel oče in zasmejali smo se.
''Kako je bilo v šoli?'' me je vprašala mama.
''Saj veš, prvi dan..Vedno je isti.'' sem odgovorila.
''Slišala sem da imate novega učitelja.'' je rekla. Kar zaletelo se mi je v ustih.
''Res je.'' sem odgovorila.
''Kakšen je?'' je vprašal oče.
''Vredu.''
Upala sem da mi ne bosta postavljala še več vprašanj o njemu, saj to zelo rada počneta ker sta radovedna glede učiteljev. Na srečo nista. Razlagala sta mi kako sta preživela dan v službi, saj delata skupaj. Ko smo pojedli, sem šla nazaj v sobo razmišljat. To sem delala do večera, potem pa sem zaspala. Naslednje jutro mi budilka ni zazvonila. Bila sem grozno jezna, saj sem mogla iti peš in zunaj je deževalo in vedela sem da bom zamudila pouk. Hodila sem po ulici z dežnikom mimo tiste hiše, v katero so se naselili novi ljudje. Ravno sem šla mimo avta, ki je bil tam parkiran in sem se jaz neroda spotaknila na nekem kamnu, ker sem bila radovedna, kdo živi zdaj tam in sem gledala hišo. Seveda sem padla v lužo.
''Prekleto.'' sem rekla potiho.
Pogledala sem naokoli če me kdo vidi in pri hiši sem zagledala njega. Ravno je zaklepal vrata. Bila sem šokirana. On je tisti ki se je vselil le nekaj hiš stran od mene. Hotela sem se pobrati in hitro izginiti da me ne bi videl, a me je že zagledal. Debelo je pogledal in pritekel do mene.
''Gospodična Winston ste vredu?'' me je vprašal in mi ponudil roko. Sprejela sem jo in pomagal mi je vstati. Ob njegovem dotiku me je streslo.
''Hvala vam.'' sem rekla in pobrala moj dežnik, ki je ležal v blatu.
''Mogoče je malo osebno ampak a živite tukaj blizu?'' me je vprašal.
Pokimala sem.
''Hodite peš v šolo?'' me je spet vprašal.
''Samo danes, budilka mi ni zazvonila.'' sem odvrnila.
Pogledal me je od glave do pet.
''Čisto premočeni ste, pridite vas bom jaz peljal v šolo ker tudi sam grem tja. Drugače se boste še prehladili, jaz pa tudi.'' je rekel in šele takrat sem dojela da oba stojiva na dežu.
Brez besed sem zložila moj dežnik in sedla sva v njegov avto.
10. oktober 2015
next
10. oktober 2015
http://www.igre123.com/forum/tema/wicked-game-calum-hood-ff.t/106325/1 pa če bote prebrali tole vam bom ful hvaležna, pa ne sam js tut anika vam bo.. najbolš piše <3
10. oktober 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. oktober 2015
u193093
u193093
svetovno kok kjut
hitro nextaj
10. oktober 2015
u200624
u200624
arsskk *-* fuk svetovno
a hočš da me pobere od radovednosti?
sam nexti prosm te haha
next? NEXT!
pa hvala da mi ''oglašuješ''
anika hoče next <3
10. oktober 2015
u161393
u161393
Next!.
10. oktober 2015
u193093
u193093
https://www.igre123.com/forum/tema//106201/ bi kdo bral
in kdaj bo next
11. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeext!!!!
11. oktober 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
cute
11. oktober 2015
Ta next je posvečen Aniki <3

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nekaj časa je bila tišina. Razmišljala sem kaj bodo rekli drugi, ko naju bodo videli da sva se pripeljala skupaj. No pa saj to ni nič takšnega. Pomagal mi je.
''Če boste še kdaj potrebovali prevoz kar povejte.'' je prekinil tišino.
''Hvala.'' sem odvrnila.
Parkiral je pred šolo in izstopila sva. Na parkirišču je ravno stal ravnatelj, ki je debelo gledal ko naju je zagledal. Oba sva bila mokra in še skupaj sva prišla.
''Kaj pa je to?'' je vprašal.
Z Zacom sva se v zadregi pogledala.
''Jaz lahko pojasnim.'' sem se javila.
''No kar dajte.'' je rekel.
''Budilka mi ni zazvonila in sem morala v šolo peš, ko sem šla mimo učiteljeve hiše sem padla v lužo in gospod Efron mi je samo pomagal in me pripeljal v šolo, da ne bi zamudila.'' sem razložila.
Ravnatelj je nekaj časa premišljeval, potem pa se je zasmejal.
''Takšne učitelje potrebujemo, da radi pomagajo svojim učencem tudi izven šole.'' je rekel in dal Zacu roko.
''Vedno rad pomagam.'' je rekel Zac in se zasmejal. Meni je namenil hvaležen pogled in z ravnateljem sta se skupaj odpravila v šolo. Sledila sem jima in z očmi iskala Kristen. Našla sem jo na najini klopci.
''Pošast kje si bila? Čakala sem te in te ni bilo na avtobusu.'' je rekla panično.
Prisedla sem k njej.
''Čakaj malo pa še mokra si.'' je dodala.
Tudi njej sem vse razložila.
''Ti si nora. Se ti zavedaš da te je ta učitelj čisto zmedel? In on tega sploh ne ve.'' je rekla zamišljeno.
''Pa tudi vedel ne bo.'' sem rekla.
''No jaz mu že ne bom povedala nič. Oba bi bila v nevarnosti.''
''Saj ravno zato. Če ne bi bil učitelj in bi bil malo mlajši.... Bi se mu poskušala približati.'' sem rekla zasanjano.
Kristen me je prijateljsko udarila v ramo.
''Pridi zdaj pouk se bo začel.'' je rekla in me potegnila za sabo s klopce.
Zasmejala sem se in ji sledila v učilnico. Celo uro sva klepetali zadaj in učiteljica sploh ni opazila. Pravzaprav je ampak ji ni mar. Že ko nas je začela učiti pred tremi leti je jasno povedala da lahko klepetamo ampak ne tako da preglasimo njo. Če bomo poslušali in sodelovali nam bo koristilo, če pa ne bomo smo si pa krivi sami in bomo doma porabili več časa da bomo kakšno stvar razumeli. Vendar meni tudi če sem klepetala nič ni delalo težav. Vsak predmet sem razumela, zato sem tudi odličnjakinja. Šola je bila za mene nek izziv v življenju in sem v njem videla nek pomen. Če se mi ni dalo učiti sem si vedno rekla da če ne bom naredila šole se mi sanje ne bodo uresničile in to so seveda postati igralka.
''Poglej ga, gleda te.'' mi je rekla Kristen med malico v jedilnici.
Pogledala sem za mizo kjer so sedeli učitelji. Klepetal je z drugimi učitelji vendar je res gledal mene. Hitro sem odmaknila pogled in začela jesti.
''Kaj če ga vprašaš za privat inštrukcije.'' je Kristen predlagala.
Grdo sem jo pogledala.
''Saj se hecaš kajne?'' sem jo vprašala z ubijalskim glasom.
Kristen se nikoli ni bala posledic svojih dejanj.
Hitro sem pojedla in vstala.
''Se vidiva pri pouku, v knjižnico grem ker sem pozabila da imam neko knjigo že celo poletje doma.'' sem rekla in hitro pospravila pladenj in se odpravila v knjižnico.
''Dober dan.'' sem rekla ko sem vstopila noter.
Nikogar ni bilo. Na policah je bilo samo še nekaj starih knjig in veliko prahu.
''Gospa Hale?'' sem vprašala po imenu knjižničarke.
Odgovora nisem dobila. Hodila sem po knjižnici in nič mi ni bilo jasno.
''Iščeš koga?'' me je vprašal znan glas pri vratih.
11. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg