Forum
>>Gabe, si videl kje Zoey?<< sem zaskrbljeno vpila na ušes sošolcu.>>Nazadnje je bila pri bazenu.<< mi je zavpil nazaj na uho. Prekleto, Zoey. Ubila te bom, ko te najdem. Končno sem jo zagledala ob bazenu z nekim fantom, ki sta se poljubljala.>>Oprostita, ker motim ampak tole dekle bom vzela s sabo.<< sem rekla bolj fantu kot Zoey.>>Kylie!<< se me je razveselila.>>Totalno pijana si.<< sem rekla.>>In zadeta.<< je dodal Gabe, ko je prinesel pijačo.>>Zoey Brooke Hutcherson, domov odhajava.<< sem rekla in jo potegnila stran.>>Samo še malo, Ky.<< me je prepričevala.>>Ni govora. Ura je dve zjutraj.<< sem še enkrat jezno rekla in prikimala je. V slovo je poljubila tistega fanta, ki se ga verjetno zjutraj ne bo spominjala in končno sva odšli proti avtobusni postaji. Komaj je hodila in samo čakala sem kdaj me bo pobruhala.>>Slabo mi je.<< je rekla in se ustavila. Obrnila sem se stran, saj sem bruhanje sovražila. Iz torbice sem vzela robčke in vodo ter jih dala v njene roke.>>Daj no, Ky, ne jezi se name.<< je rekla malo bolj streznjeno.>>Zoey, ura je pol treh zjutraj in naju še ni doma. Totalno me zebe in ti si pijana.<< sem živčno rekla.>>Fak.<< sem jo slišala reči.>>Lahko zdaj greva, prosim?<< sem zastavila retorično vprašanje. Hodila je za mano in končno sva prišli do postaje. Usedla se je, jaz pa sem neprestano gledala kdaj pride avtobus. Ni ga bilo. Krasno! Prekleta zabava. Pogledala sem na klopco in moja najboljša prijateljica je spala. Poklicala sem svojega brata.>>Mmm?<< se je javil.>>Nick, pridi naju iskat na postajo Wall, prosim.<< sem mu hitro povedala v telefon.>>Kylie, si nora?<< je zbujeno vprašal.>>Zoey je pijana, mene zebe in avtobusa ni. Prosim.<< sem rekla.>>Prihajam.<< je rekel in prekinila sem. Po desetih minutah je končno prišel.>>Če mami vpraša sva prišli ob enih, prav?<< sem mu takoj rekla.>>Saj veš, da ne bom nič povedal, žabica.<< mi je rekel in objela sem ga.>>Pomagaj mi z Zoey.<< je dodal in odprla sem vrata, da jo je položil notri. Hitro smo prišli domov. Nick je Zoey dal v posteljo, jaz pa sem šla pod tuš. Zlezla sem v posteljo in zaspala.>>Lepotici, vstanita. Ura je dvanajst.<< naju je zbudila mami.>>Kdaj sta prišli?<< je vprašala.>>Ob enih.<< sem rekla in zazehala.>>Zo.<< sem rekla svoji najboljši prijateljici.>>Mmm?<< je zamrmrala.>>Zbudi se.<< sem rekla in odprla je oči. Počasi je vstala.>>Av.<< je rekla.>>Kaj je?<< sem vprašala čeprav sem vedela odgovor.>>Razneslo mi bo glavo.<< je tečno rekla. Iz omare sem vzela kratke hlače ter majico brez rokavov.>>Iz omare si vzami oblačila, še od včeraj maš te na sebi. V pralnico jih nesi in se stuširaj.<< sem ji naročila in prikimala je.>>Saj to bi naredila tudi, če mi ne bi povedala, veš? To je moj drugi dom, tečka.<< mi je rekla in vanjo sem vrgla blazino v obliki srca.>>Av!<< je zavpila.>>Jutro.<< naju je prišel pozdravit Nick.>>Zoey je preživela, čestitam.<< se je pošalil.>>Utihni.<< je v smehu rekla. Zoey je bila zaljubljena v Nicka in dozdeva se mi, da je tudi ona malo všeč mojemu bratu.>>Otroka.<< sem rekla in zavila z očmi. V kopalnico sem se šla uredit nato pa na zajtrk. Tam me je čakalo presenečenje. Next?

Kylie:

Zoey:

Nick:

10. januar 2014
u100749
u100749
neext c:
11. januar 2014
>>Oči?<< sem z izbuljeni očmi izdavila.>>Živjo.<< je rekel. Usedla sem se na stol in po 2 minutah sta prišla mami ter Nick.>>Kaj dela on tukaj?<< je jezno vprašal.>>Pomiri se, Nicholas.<< sem slišala očija, ko ga je poklical po celotnem imenu.>>Jaz sem ga poklicala.<< se je izdala mami. Sveti Jezus, zakaj?>>Zakaj?<< sva obadva z bratom vprašala bolj jezno kot pomirjeno. Oči in mami sta se ločila, ko sem imela 14 let, Nick pa 16, ker je oči popival in tepel Nicka ter včasih tudi mami.>>Odločila sem se, da boš šla ti, Kylie, za en mesec k očiju. V London.<< je navdušeno rekla.>>Ni šans.<< sem rekla.>>Ne bom zapustila Zoey in Nicka. Ni govora mami, ne grem.<< sem se upirala.>>Kylie Jade Mathers, brez ugovarjanja.<< je povzdignila glas mami.>>NE.<< sem se zadrla in stekla v sobo.>>Ky, kaj je narobe?<< me je vprašala Zoey.>>Slišala sem dretje pa nisem prišla dol.<< mi je povedala. Po licu so se mi ulile solze in objela sem jo.>>V L-l-london m-m-moram.<< sem hlipala.>>KAJ?<< je vprašala in me rahlo odrinila stran.>>Oči je prišel. In mami je rekla, da moram z njim. Za en cel mesec. K njemu in njegovi novi ženi, Alice in še k pol sestri Lily.<< sem povedala v eni sapi.>>Oh, Kylie.<< je rekla in me še enkrat objela.>>Nočem.<< sem rekla in še bolj zajokala.>>Hitro bo minilo, obljubim. In vsak dan se bova slišali po skypu, obljubim.<< me je potolažila. Na vratih se je prikazal Nick.>>Žabica, hitro bo minilo, obljubim.<< je tudi on rekel.>>Ampak nočem.<< sem rekla.>>Hočeš, nočeš. Moraš.<< je zavzdihnil. Vstala sem iz postelje in iz omare vzela kovček. Notri sem nametala vse obleke in kozmetiko.>>Ne pozabi tega.<< je rekla Zo in mi v roke potisnila najino sliko. Nasmehnila sem se. Odšla sem v kuhinjo.>>Zoey.<< je rekel oči in se nasmehnil.>>Dober dan g. Mathers.<< ga je odzdravila.>>Greva, Jade?<< je vprašal in stresla sem se.>>Če me boš klical Jade ne bom šla nikamor. Kylie sem.<< sem rekla arogantno. Pogrešala bom Kalifornijo. Objela sem Nicka, mami ter Zoey in sedla v avto. London, prihajam. V ušesa sem si dala slušalke in se z očijem odpeljala do letališča.
11. januar 2014
u100749
u100749
neext :3
11. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg