Forum
Hellow!!
To bo moja druga zgodbica na igrah, prva je bla Christmas love in New York ;3.
http://www.igre123.com/forum/tema/christmas-love-in-new-york-3/25979/
Govori o punci Courtny, ki je slavna pevka in po počitnicah doma se v njeno stanovanje preseli njen pol brat ... itd. Ne bom nakladala, zgodba je pač ljubezenska, če hočete kaj več zvedet jo preberte (;
To bo nekakšno "nadaljevanje", je pa vseeno, če ste brali prvo ali ne, ker bo ta govorila o Scottu (fant iz pevske skupine v kateri poje tudi Nate, ki je zmagala na tekmovanju..nevem kako sem že dala naslov) in....khm...izveš, če prebereš ta del.
To je vsee ;3
_______________________________________________________________________________________

Zakaj ravno zanj?? Zakaj SAMO zanj? Zakaj tega ne delamo, recimo, kadar pride nekdo drug??
Besno sem z vso silo izpustila krožnike na mizo, da so se nevarno zatresli. Eden je padel z kupa, priletel na mizo in zbil kozarec vode pomarančnega soka na tla. Z treskom se je razbil.
-Summer!, je jezno zaklicala moja mama in prišla ven pogledat, kaj se dogaja na vrtu.
-Previdno z krožniki! In kaj si delala? Poglej svojo majico!
Zavila sem z očmi. Ja, sem pač štor, pa kaj. Vsakemu se kdaj zgodi da polije kozarec vode, ali v tem primeru pomarančnega soka, po sebi.
-Pojdi se preoblečt, takoj! Kmalu bodo začeli prihajati gosti!
-Ja!, sem zdolgočaseno rekla in se odpravila v kopalnico.
Saj ne, da mi je bila majica pretirano všeč, sem pomislila med preoblačenjem. Iz omare sem vzela bledo roza majico na naramnice, ki je ..... dokaj pasala na moje kratke kavbojke in oranžne all-starke.
Pogledala sem se v ogledalo in pihnila v svoj frfru. Danes je pihal veter (vroč, dopoldne sem mislila, da se bom stopila), zato so me lasje blazno motili. Spela sem jih v dve površni kiti.

-Se ne boš bolj potrudila?, je izza odprtih vrat prišel glas.
-Nisem razmišljala, ne, sem razdraženo odvrnila svoji sestrični Mandy.
-Prav, je skomignila z rameni. -Samo, toliko da veš, cela ulica bo prišla. To pomeni tudi Jake.
Hitro sem vse skupaj še enkrat premislila, ampak ne koncu sem se odločila, da če me prej ni opazil, ena noč ne bo nič spremenila. Zato sem samo zmajala z glavo in se zrinila iz kopalnice mimo nje.
Cela ulica. To sploh ni bilo veliko. Pri nas namreč. Ko so gradili nek ogromen okoliš z zeloo velikimi ulicami se je iz ene (velike ulice) odcepila kratka cesta, dovolj dolga za štiri hiše na vsaki strani. Tako je nastal Green Paradise, ulica z osmimi hišami. V ulici so živeli mace bogatejši, ampak nič takega, da bi bili kako drugačni od ostalih ljudi. Samo živeli smo v večjih hišah. Če smo že na tem, mislim, da bom totalno revna, ko bom velika. Vsi mi pravijo, da ne znam delati pravlinih odločitev. Pa kaj, v resnici mi je vseeno. Hiši na koncu ulice (levi in desni strani) imata malce večji vrt, in, oh ta sreča, mi smo ena od teh hiš. Druga je NJEGOVA, zato tam zabave za dobrodošlico ne bomo imeli. Cela ulica,.... kot vidite res ne bo veliko ljudi.
Ampak cela ulica za fanta po imenu Scott Marks... Preveč!!

Cool?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. april 2012
neext
15. april 2012
Neeeeeext!
15. april 2012
u47197
u47197
Neext.! Nujno!
15. april 2012
prehtela si me !
NEXT!!
15. april 2012
u87725
u87725
Nexteii
15. april 2012
Upssss, tole je 30. maj (pišem po datumih)
15. april 2012
Like it, like it, like it!!!!
Edin zdi se mi, da je tale del mal prekratek.
15. april 2012
Ja to je začetek, ne morm vam kr enga dolzga nabit, no
15. april 2012
Oooo lahko....
15. april 2012
Ja pa lahka..
15. april 2012
Ubistvu bi lahko.... samo sem rajši dala kratkega pa sem ga 3x prebrala, da ja ne bo tok hmmmm ..... običajen? Da bo Liziki všeč...
15. april 2012
Hahahahahahahahahahah!
No zdej pa še enega napiši
15. april 2012
Bom jutri, zdele se mi ne da (laaazy voice)
15. april 2012
u82947
u82947
Nexxxtt.... Same bralke še od prej... Like it..
15. april 2012
Hahahahahhah!
No mi boš pa jutrišnji dan polepšala
15. april 2012
neeeext
15. april 2012
Neext!!
15. april 2012
neeeeext!!!
15. april 2012
u85315
u85315
jej next!!
15. april 2012
Js se opravičujem, ampak danes najbrž ne bom mogla nexta napisat, ker se morem učit kemijo pa še v glasbeni sem do pol osmih. Če bo next bo bolj zvečer, sicer pa dvomim :/
Bom pa 100% jutr (v sredo ni šole jeeej!!)
16. april 2012
okidoki
16. april 2012
u47197
u47197
Okej!
16. april 2012
neext..
16. april 2012
NEXT
16. april 2012
u73295
u73295
next!
16. april 2012
30. maj
Nekaj gostov je že prišlo in moja mami je letala od enega konca hiše na drugega. Res ne razumem zakaj mora biti vse popolno? Saj je že prej živel tukaj, ve da nismo urejena družina, še najmanj pa urejena soseska! Ne hecam se. Res je naša ulica sestavljena samo iz osmih hiš, ampak v njih živijo najbolj čudni ljudje v mestu.
-Wow, vaša hiša se pa danes sveti!, je komentirala Marylin. Ha, Marylin. Še dobro, da ne živim v njeni hiši, ta je čisto zraven Scottove.
Vsedla se je na stol zraven mene.
-Že vse naredila za šolo?, me je vprašala ker ji prej nisem nič odgovorila.
Še ena stvar, ki je zame nikoli ne bi naredili. Mi priredili zabave v četrtek. Na šolsko noč... Nikoli. Ampak, seveda, zanj lahko vse.
-Ja, sem zamomljala, čeprav to sploh ni res. Domače naloge za metematiko nisem imela že en mesec.

-No, blagor tebi! Jaz pa ne.
-Lahko prepišeš od Aurelie, sem rekla in šla na stranišče.
Res se mi ni dalo pogovarjati. Saj je Marylin vredu in vse to, ampak mogoče malce predivja za moj okus. Temen maku-up, rdeči lasje, seveda naravni. Za pogovore je vredu, kaj več pa ne.
-Zmigaj svojo rit iz stranišča!, se je nekdo zadrl izza vrat. Zavila sem z očmi in odklenila.
Seveda je bila May, moja mlajša sestrična. Mandyina sestra. Skupaj sta živeli pri nas, ker je bila moja teta ves čas na nekakšnih poslovnih potovanjih.
-Ne greš noter?, sem jo vprašala.
-Ne. Skoraj vsi so že prišli in tudi Scott bo kmalu tukaj, zato mi je Helen rekla naj te pokličem. Helen, moja mama. Sicer zelo prijazna, ampak preveč vztrajna.
-Kakorkoli, je nadaljevala. -Sestavljala je sedežni red in blagor tebi! Sediš za isto mizo kot Scoot!
Sranje.
-Jej!, sem zmogla sarkastični nasmeh. -Zdaj se pa umakni.
Z nasmehom sem pozdravljala sosede in se uspela prebiti do naše mize, ko je moja mami začela vpiti:
-Prihaja! Prihaja!
O ne, o ne, o ne, o ne, o ne, o ne, o ne, o ne, o ne!
Pograbila sem svoj listek in ga zamenjala z prvim, ki mi je prišel pod roko. Svojega sem nesla na najbolj oddaljeno mizo.

Potem sem zaslišala avto, ki se je ustavil na našem dvorišču.
-Ššššššš!!!, je vpila moja mama. Zavzdihnila sem in se vsedla na kavč.
-Tišina!!, se je drla May. Nekdo je ugasnil luči in nekaj trenutkov smo samo ostali v popolni tišini. Potem so se odprla vhodna vrata in nekdo je stopil v sobo in prižgal luč.
Za sekundo sem zagledala fanta, ki je odšel štiri leta nazaj, ko sem bila stara trinajst, potem pa se je izgubil v krikih in sencah drugih ljudi.
17. april 2012
Neeeext!
17. april 2012
u47197
u47197
Neext.! Nujno!
17. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg