Forum
......... UVOD V ZGODBO ........

Heii odločila sve se,da bove s svojo frendico Nika-Ksenija napisali eno scary (grozno) zgodbo.Za vsako nadeljevanje rabive od 3-5 nextov.Pisali bove književno in kot sem omenila strašno!
****************************************************************************************************************************

UVOD:
Sem Anabelle Gwinn.Stara sem 13 let.Imam sestro,ki je najboljša na svetu.Ime ji je: Stacy.Živive skupaj z mamo, saj nama je umrl oči (bil je v vojski).Živimo v Londonu v novejši hiši,saj smo ene izmed bogatejših in uglednejših družin.Nekega dne pa...

Jaz:

Stacy:

mama:

**************************************************************************************************************************
2. del bo napisala nika-ksenija samo prej rabive 3-5 nextou!

Boš brau in nextau?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. maj 2012

rada mam use,ki boste spremljali,brali ter nextal zgodbo :*
07. maj 2012
u68138
u68138
************************************************************************************************************
STACY:

Nekega lepega dne zazvoni telefon,... mama se pogovarja po končanem pogovoru pa pokliče mene in Anabelle in nama pove da bo mogla odpotovat z letalom v Francijo na službeno potovanje,...
Uprašala naju je če boma lahko preživeli 1 teden sami,... Seveda sve obe z Anabelle v en glas odgovorili JAAAA!!!!
Potem naju je še prosila če ji pomagave spakirat kavček za na pot,...
Mami sma vedno z veseljem pomagali saj sva jo imeli neizmerno radi,... bila nama je čisto vse na svetu,...

Čez tri ure smo se poslovili in že se je odpeljala proti letališču,...

Ni minilo niti 2 uri ko je spet zazvonil telefon,
Anabelle je stekla in dvignila:
"Prosim!"
A sem dobil družino Gwinn?
"Ja!" je odgovorila
"Anabelle na tej strani!"
Kličem iz policijske postaje,... glas je utihnil,... Anabelle pa v jok!
Stekla sem do Anabelle in jo spraševala kaj je,... z druge strani sem pa slutila, da se je mami nekaj zgodilo,...
Anabelle sem odvzela slušalko in začela spraševat, kaj se je zgodilo, kako, zakaj ravno najini mami??????
Zraven sve pa obe ihteli in jokali kot majhna otroka.
Policist se je ponovno oglasil in rekel:" Žal mi je, moje sožalje,... nevemo še vzroka nesreče,...
********************************************************************************************************
3. del bo napisala kr-ena
ampak najprej rabive 3-5 NEXT-ev
07. maj 2012
u68138
u68138
upam,da vam je zanimiu in da bo boste brali ter nextali ljubčki moji...
07. maj 2012
u49756
u49756
Next,zelo mije všeč punci!
07. maj 2012
u68138
u68138
huala!
07. maj 2012
u49756
u49756
Ni zakaj!
07. maj 2012
u68138
u68138
še usaj 2 nexta!... aja sexy Maja, če želiš lohk kam pošleš link od zgodbe da bo še več bralcev.
Huala že unaprej...!
07. maj 2012
next!!!!!!! ful dobra zgodbica!!!!!!!!!!!!
07. maj 2012
u68138
u68138
Slika od letalske nesreče:

07. maj 2012
u68138
u68138
Masa hualaaaa še vsaj 1 next pa bo kr-ena napisala nov del,...
pa če vama je prosim oglašujta mal,...
huala že u naprej
07. maj 2012
nnneeexxxxtttt !!!!!!!!!!!!
07. maj 2012
next!!!
07. maj 2012
Next OBVEZNO! < 3
07. maj 2012
u68138
u68138
kr-ena že nexta
07. maj 2012
jes
07. maj 2012
naj hiter ker morem it dol hmal ker grem nekam z frendicami
07. maj 2012
hihi očitno je že veliko bralceu,čimveč lepite linke. HUUUUALA za nexte!
********************************************************************************************************
ANABELLE:
Z Stacy sva se uredili in hiteli proti policijski postaji (najeli sve taxi).Ko sva prispeli sve mogli čakati približno 30 minut. Medtem: Gledali sva televizijo in videli hudo letalsko nesrečo:

Z Stacy sve 'buljili' v televizor,saj naju je ta letalska nesreča zelo zanimala.Po televiziji: Med žrtvami so (še bolj sva prisluhnili): g.Taylor Gwinn,Tanja Roki,...
Jaz:KAAAAAAAAAAAAJ??? Stacy: Kaj je spet narobe? Jaz: Kaj nisi slišala? Stacy: Kaj bi naj slišala? Jaz: Mama in mamina sodelavka sta umrli v letalski nesreči.
Obe sve začeli jokati in medtem je prišel policaj in naju pomiril.Ko sva nehali hlipati sve odšli v policijsko pisarno Johnnyja Hiltona.Rekel nama je: ''Gdč.Izvedeli smo,da je vajina mami g.Gwinn umrla v letalski nesreči''.S Stacy sve komaj zadrževali solze... ''V oporoki je napisano,da vidvi pripadata vajini teti: Paris Gwinn.''Jaz: ''Saj to ni mogoče! Veste v kakšni podrtiji bove živeli s Stacy...'' Johnny:''Žal mi je,v oporoki je napisano,da bosta živeli pri teti Paris čeprav bosta morali živeti v 'podrtiji'.OK poveva v en glas z obupnima glasovoma.Hitro sva skočili s stolov in rekli otožen ''adijo'',zaloputnili z vrati in skočili v taxi,ki naju je pripeljal do tetine hiše:
''Ta hiša je res grozna'' sem rekla in skočila iz taxi-ja ter plačala taxsistu denar. Ko sem stopila do hiše me je spreletel srh.Bil je močen,grd in nesrečen srh.Zmrazilo mi je kožo in nadela sem si jopico.Z sestro sve stopili v hišo in zagledali teto...
*********************************************************************************************
3-5 nextou pa bo nextala nika-ksenija! slika hiše pride kasneje...
07. maj 2012
u56764
u56764

07. maj 2012
evo ga napisala sem,...
07. maj 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. maj 2012
u68138
u68138
slika hiše:

07. maj 2012
u68138
u68138
brez napisa:
07. maj 2012
u90549
u90549
next!
07. maj 2012
Next!
07. maj 2012
next!!!!
07. maj 2012
u49756
u49756
Next,super punci!
07. maj 2012
u68138
u68138
************************************************************************************************************
STACY

Obe z Anabelle sve pozdravili teto Paris z žalostnim in zgroženim glasom obenem,...
Teta Paris naju je objela in nama izrekla sožalje,...
spet sva začele jokat in hlipat,...
še vedno nisva mogli verjet, da je mama zares umrla v tej grozni letalski nesreči,...
Po dveh dneh bivanja v tej grozni hiši sem rekla Anabelle če greva malo pogledat po hiši, Anabelle je rekla pa pojdiva.
Z ene strani sem si želela da bi še vedno živela v naši lepi in razkošni hiši v Londonu ne pa v tej grozni hiši,.. katere me je bilo na smrt strah Anabelle pa ravno tako,...
ko sva stopile do vrat ki vodijo v klet sem zaslišala nek čuden zvok,.. pogledala sem Anabelle in jo vprašala a je tudi ona kaj slišala,..
"Anabelle me je pogledala prestrašeno in vprašala: KAJJJJJJ????"
Anabelle: ne vem kaj neki je zaropotalo,...
Anabelle: A greva pogledat če je kaj padlo,.. oziroma kaj se sploh skriva za temi vrati,.. ki vodijo v klet,...
Ko sva bili v kleti nama je obema zaledenela kri,...

3 do 5 next-ov in bo nekst-ala Kr-ena
07. maj 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kulska zgobica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. maj 2012
u68138
u68138
še vsaj 2 Nexta pa bo kr-ena nextala
07. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg